עבודה מהבית – איך מרוויחים מהרשת החברתית 'טיקטוק'

תקופת הקורונה, התפשטות הנגיף, הסגרים והבידודים גרמו לכולנו לטלטלה עזה, אנשים רבים מצאו את הזמן תקועים בתוך 4 קירות למשך תקופות ארוכות, מה שגרם לכולנו לנסות להבין איך אפשר לייצר הכנסה כספית בעבודה מהבית

אחד הדרכים להרוויח כסף דרך עבודה מהבית הוא מהרשתות החברתיות, במאמר הזה נגלה לכם איך אפשר להרוויח מהאפליקציה הפופולארית טיקטוק.

טיקטוק היא רשת חברתית חדשה עם יותר ממיליארד משתמשים פעילים ברחבי העולם! הרשת הזו כבשה את העולם בסערה והיא הפכה כיום לפלטפורמה המובילה ביותר לשיתופי סרטונים באמצעות הסלולר, במיוחד בדור הצעיר יותר.

שיתוף פעולה עם חברות ומותגים

ככל שיש לכם מספר גבוה של עוקבים, צפיות ולייקים תוכלו להרוויח יותר כסף, חברות ומותגים רבים ישלמו לכם כסף על מנת שעזרו להם בקידום המוצר או השירות אותו הם רוצים למכור לציבור.

לשם המחשה, ברגע שיש לכם חשבון שיש בו 7 מיליון עוקבים, אתם נחשבים ל'משפיענים' מה שיכול להעניק לכם הכנסה פאסיבית של 70 אלף ₪ בחודש!

איך להשיג עוקבים רבים

הדרך שבה את יכולה להשיג לעצמך עוקבים רבים היא לא קלה, אבל קודם כל עלייך לדאוג שהפרופיל שלכם עדכני – זאת אומרת שהוא נמצא בגדלים המתאימים, והוא משדר את המסר שאותו אתם רוצים להעביר, חוץ מזה עליכם לתחזק חשבון טיק טוק פעיל, מה שיחייב אתכם להעלות סרטונים או תמונות לעיתים קרובות למדי, אם לא תעלו סרטונים ותמונות – אתם לא קיימים!

טיפ – לגולשים יש נטייה טבעית לעקוב אחרי מי שעוקב אחריהם, ולכן העצה היא לעקוב כמה שיותר, אך מומלץ לעקוב אחרי אנשים שעימם אתם חולקים תחומי ענין משותפים, כך שתוכלו להשתתף בדיונים במספר רב של חשבונות, מה שיגדיל את החשיפה של החשבון האישי שלכם.

אפשרות נוספת היא 'רכישת עוקבים' פשוטו כמשמעו, חברות רבות מעניקים את האפשרות לרכוש עוקבים, התשלום הוא מיידי, והחברה מתחייבת בתוך פרק זמן מסוים לספק את כמות העוקבים הרצויה.

ישנה גם אפשרות של 'רכישת רובוט' – אתם לא צריכים לעשות כלום, אתם רק רוכשים רובוט שמייצר אינטראקציה בין משתמשים רבים, מה שיגרום לכם לקבל לייקים רבים ואיכותיים מאנשים אמיתיים.

אך אחרי הכל עליכם לדעת שההצלחה אינה באה באופן מיידי, אבל המאמץ שווה!

ברגע שבו יהיה לכם חשבון טיק טוק עמוס לעייפה תוכלו להתחיל לנהל שיתוף פעולה פורה עם חברות ומותגים ולהרוויח כסף על כל שיתוף של מוצר בחשבון האישי שלכם.

תגמול מהעוקבים

צורה נוספת שבה ניתן להרוויח כסף בחשבון הטיק טוק הוא ע"י העוקבים, משתמשים יכולים לרכוש מטבעות באמצעות רכישות מתוך האפליקציה, לאחר מכן יכולים המשתמשים להשתמש במטבעות אלו כדי להעניק לכם תשורה על היותכם יוצרי חשבון טיק טוק אהוב עליכם.

Tags :
Share This :