עבודה מהבית – איך להרוויח כסף מפייסבוק?

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה בעולם, בין אם אתה בעלים של עסק קטן ויש לך מספר רב של מוצרים למכור, בין אם אתה אדם פרטי שמעוניין למכור פריט אחד, תמיד תוכל להרוויח כסף מפייסבוק.

ואפילו אם אתה אדם פרטי שלא רוצה למכור שום דבר, רק רוצה להרוויח כסף ב'עבודה מהבית' דרך הפייסבוק, גם זה אפשרי, ותתפלא לשמוע אבל אנשים רבים מרוויחים לא מעט כסף באמצעות הפייסבוק.

תקופת הקורונה, המשברים והחסר יציבות הכלכלית גרמו לאנשים רבים למצוא את עצמם ביום בהיר, יושבים בבית מובטלים, עסקים רבים נסגרו וענפים רבים כמו ענף הבידור והתיירות קרס, מה שחייב את האנשים למצוא אפיקי הכנסה נוספים ועדיף שהם יהיו דרך 'עבודה מהבית', והאמת היא, שפייסבוק היא אחת הפלטפורמות המתאימות לזה.

במאמר הזה הציג בפניכם את הצורות להרוויח באמצעות פייסבוק.

מי יכול להרוויח מפייסבוק

התשובה לזה היא – כל אדם! אם אתה יושב בבית ומחפש להרוויח ב'עבודה מהבית' ואתה משוטט הרבה ברשת החברתית, אין סיבה שלא תרוויח, אבל כמובן שכמו כל דבר בחיים אתה חייב להתמיד ולא לוותר, אם לא תצליח בפעם הראשונה זה לא אומר שאתה צריך להתייאש, תנסה פעם שניה ומי יודע, אולי אז תצליח.

הדבר הראשון שעלינו לדעת, שכל מי שמחפש להרוויח כסף באמצעות הנוכחות שלו ברשת החברתית, יש שורה של דרישות שעליו למלא.

מספר כללים לכל מי שרוצה להרוויח באמצעות פייסבוק

הכלל הראשון הוא, אין אפשרות להרוויח כסף מפרופיל אישי, האפשרות להרוויח כסף הוא רק באמצעות קבוצה או דף.

בנוסף לזה יש מספר כללים או תקנות שכל אחד חייב לציית עליהם במידה והוא רוצה להיות מסוגל להרוויח כסף.

1.      עליכם לגור במדינה הנתמכת בפייסבוק.

2.      לעמוד בדרישות הסטנדרטיות הקהילתיות.

3.      שיתוף אך ורק תוכן מקורי ואותנטי ולא חדשות מזויפות או מתיחות.

4.      עמידה בתנאי התשלום.

5.      ציות מוחלט לתקנות הממשל.

6.      ביצוע הוראות והתנאים לקבוצות או דפים בפייסבוק אליהם אתם מצטרפים.

ועוד מספר כללים שונים שתלמדו עם הזמן.

סטודיו פייסבוק

פייסבוק מספקת לנו כלי מיוחד על ידו תוכלו לבדוק האם תוכלו להפיק רווחים מהנוכחות שלכם או לא, וזה נקרא 'סטודיו פייסבוק', הכלי הזה ינתח האם תוכלו לייצר רווחים מהקבוצה או הדף אותם פתחתם, כנסו ל'סטודיו יוצר' במידה ותקבלו אור ירק, סימן שאתם יכולים להמשיך ולהרוויח כסף, אם יש אור צהוב, סימן שיש מספר חסרונות ועדיף לכם לתקן אותם לפני שתתחילו להשתמש בקבוצה או בדף שלכם, ומידה ותקבלו אור אדום זה אומר שכרגע לא ניתן להרוויח כסף ברשת החברתית.

אחרי שעברתם את המשוכה והחשבון שלכם כשיר להרוויח כסף, הגיע הזמן לבדוק איך באמת אפשר להרוויח כסף מהרשת החברתית:

מודעות בפייסבוק

אין ספק שהדרך הפשוטה והיעילה ביותר להרוויח כסף היא באמצעות פרסומות, ככל שתפרסמו יותר בקבוצה או בדף שלך, הרווח יעלה בהתאם, כמובן שעליך ליצור קבוצה פעילה עם אלפי משתמשים ועוקבים, ככל שהקבוצה תהא פעילה יותר, כך המחיר לפרסומת יהיה בהתאם.

מודעות וידאו

דרך נוספת ליצירת פרסומות, היא באמצעות מודעות וידאו, הכוונה למודעות הקצרות שמתווספות לתחילת או סוף הסרטונים שאתה מעלה ברשת החברתית, בסרטוני וידאו ארוכים תוכל להכניס גם מודעות פרסום וידאו באמצע הסרטון.

הרשת החברתית יכולה לזהות הפסקות טבעיות בתוכן, כך שהיא יכולה היכן כדאי למקם את המודעות, כמובן שגם לכם כבעלי הדף יש את היכולת ואת הזכות להחליט היכן ימוקמו הפרסומות.

ההכנסה שמתקבלת במקרה זה היא מעט משתנה, שכן היא תלויה במספר הרפרודוקציות של הסרטון, כמו גם במפרסם, שכן חברות מסוימות ישלמו יותר מאחרות.

Tags :
Share This :