עבודה מהבית – איך להרוויח כסף מפייסבוק חלק 2

פוסטים ממומנים

אחד הדרכים הנוספות להרוויח כסף מהחשבון שלכם בפייסבוק הוא על ידי פרסום פוסטים של מותגים, חברות המותגים מוכנים לשלם הרבה מאוד כסף בשביל שידברו על המוצר שלהם, ברגע שיש שיח ברשת על המוצר זה מגביר באופן אוטומטי את החשיפה של המוצר לאנשים, מה שמגביר את היקף המכירות.

קיימים מספר אפשרויות בדבר הזה, אפשרות ראשונה זה לפרסם באופן אישי פוסטים ממומנים או לשתף פעולה או מספר פוסטים, האפשרות השנייה היא להוסיף קישור לפוסט כך שתרוויחו כסף על כל מכירה שתעשה על ידי הקישור המופיע בקבוצה האישית שלכם.

תהיו חכמים ואל תפרסמו מוצרים שלא שייכים באופן כזה או אחר לקבוצה שלכם, אחרת תגרמו לחברי הקבוצה לנטוש את הקבוצה.

מכירת מוצרים

ישנה אפשרות נוספת להרוויח כסף על ידי מכירת מוצרים באופן ישיר בדף הפייסבוק או בקבוצה שלך, מה שיגרום לך להפוך את הדף הזה למעין חנות, כך שתקבל הכנסה ישירה מכל מכירה שתבצע דרך העמוד שלך.

כמובן שזה לא מתאים לכל קבוצה זה מתאים בעיקר לדפי פייסבוק של חנויות או מותגים שבנוסף לחנות הפיזית רוצים לקדם מכירות דרך הרשת החברתית, להגיע על ידה לאנשים שלא יכולים להגיע באופן פיזי לחנויות.

מנוי עוקבים

דרך נוספת (אמנם דרך קצת מסוכנת) שאיתה אתם יכולים להרוויח כסף מעצם הנוכחות שלכם ברשת החברתית היא על ידי מנוי עוקבים – זה אומר שאתם הופכים את הגישה לקבוצה או לדף שלכם רק באמצעות מנוי חודשי או שנתי, כמובן שאתם יכולים לאפשר גישה לחלק מהתכנים בחינם ולחלק האחר של התכנים רק בתשלום.

הדרך הזו מעט מסוכנת, כי על פי רוב היא תגרום לעוקבים לברוח מהקבוצה שלך, לכן כדאי להשתמש באפשרות הזו רק אם יש לך עוקבים נאמנים שעוקבים אחריך הרבה זמן, או במקרים בהם אתה מעלה בפייסבוק תכנים ששווה לעוקבים לשלם עבורם סכומי כסף (למשל דוגמניות שמעלות בפייסבוק סרטוני פורנו וכו') במצב כזה העוקבים ישלמו כסף בשביל להמשיך לעקוב אחרי הדף שלך בפייסבוק.

מנקל"י קבוצות

אם אתם בקיאים בתחום ויש לכם רזומה עשיר, תוכלו להרוויח כסף באמצעות מנקל"י קבוצות אחרות, מנקל"י – הוא אחד הכינויים שפייסבוק או מנהלי הקבוצות מעניקים לעצמם, הידע הזה שווה לא מעט כסף במידה ויודעים להפוך אותו למקצוע עבור חברות מסחריות שמריצות קבוצות, ומחפשות אנשים שיש להם נסיון בתחום, מנהלי קבוצות טובים יכולים להגיע לרווח של עד 10000 ₪ בקבוצות גדולות למדי.

השכרת קבוצה

אם יש לכם דף פייסבוק פעיל ששותפים בו הרבה מאוד חברים, תוכלו להשכיר את הקבוצה לחברות אחרות, חברות רבות מסכימות לשלם סכומי כסף גדולים בשביל לקבל קבוצות פעילות בפייסבוק, לעיתים הסכומים מגיעים לכמה אלפי דולרים בחודש.

כח נלווה

במידה ויש לך קבוצה ענקית בפייסבוק זה יכול להעניק לך באופן עקיף רווחים נוספים, ברור שכל חברה או נותן שירות ישמח להעניק לך את השירות הטוב ביותר, בשביל לקבל את ההמלצה שלך בקבוצה האישית שלך, וכמובן לא לקבל ביקורת על החברה שלך, כמובן שזה נשמע כמו ניצול ציני של המצב, אבל אין מה לעשות! כך הוא דרכו של העולם, למשפיענים יש כח עצום, ובפרט אם מדובר על משפיעני רשת שהכח שלהם חזק הרבה יותר

לסיכום

מגפת הקורונה יצרה מהפכים רבים ומגוונים, אבל אחד המהפכים הטובים שהקורונה יצרה אצלנו היא המעבר מעבודה במשרד ל'עבודה מהבית', וגם משכיר להפוך להיות עצמאי, הרשת החברתית יודעת להעניק רווחים לא קלים, ואם אתה יושב ומחכה לעבוד מהבית, אז זהו, המאמר הזה מיועד עבורך!

Tags :
Share This :