עבודה מהבית – אבל אם תקדישו לפחות 3 שעות ביום

,כן שמעתם נכון,

3 שעות,

אתם יושבים עובדים ומרוויחים את ההכנסות שלכם אם בתחומים כמו יוטיובר/ ית,יוצר / ת תוכן,העלות פוסטים בזמנים החופשי,לכתוב טקסטים סיפורים ברכות או מאמרים בזמנכם החופשי ועל כול אחד להרוויח כסף,

לעבוד בעיצוב גרפי,זו עבודה שגם את וגם אתה יכולים,

לא צריך הרבה בשביל להפוך למעצב גרפי מצליח , אתם צריכים אינטרנט ואת התוכנות גרפיקה,

אתם צריכים דימיון,רצון ומוטיבציה לכבוש את עולם הגרפיקה ולהרוויח כסף

,לא חייב שום ניסיון קודם,

פשוט תתחילו למכור את היצירות שלכם אם הזמנות ימי הולדת ,ברכות ימי הולדת,פוסטרים,פרסומות שונות,אולי אתרים שאתם הכנתם,עיצוב ניירות ,מעטפות,עטים ,בקבוקים כול דבר שאתם רוצים,תוכלו להדביק את העיצוב שלכם על כול מוצר שתירצו

,על מעטפה,עט,עטיפה לכרית,עיפרון או נייר,האם גם אתם יכולים לחשוב על רעיון מגניב ליצירה הבאה שלכם ?,

אז למה לא לנצל את זה בשביל להרוויח כסף,

אתם יכולים לעבוד במוקד טלפוני או נציגים בצ'אט, וכמובן גם משווקים ,

אתם מדברים עם אנשים בטלאפון על דברים שונים כמוקדני פלאפון או עוזרים לאנשים לפתור את הבעיות שלהם בנציגות צ'אט או שפשוט משווקים מוצרים של אחרים ומרוויחים כל זה כסף

וכן אתם לא צריכים לזוז מהספה,

אתם יכולים להקים עסק אינטרנטי נניח חנות ספרים משלכם או אתר לימודי לילדים ולמכור אותו ולהרוויח ממנו הרבה כסף,

במידה ואתם אוהבים לערוך וידיאו סרטונים וסרטים למה שלא תעשו את זה בשביל כסף?

תעבדו כעורכי וידיאו,אנימטורים,

אם אתם טובים בליצור אנימציות חמודות ומגניבות ויש לכם חוש דימיון מעולה אז למה שלא תנצלו את היצירות שלכם בשביל כסף?

אם אתם יודעים מספר שפות,בין אם 2 ,3 או 5,למה שלא תנצלו את זמנכם החופשי בתרגום מסמכים שונים,סיפורים,מאמרים

,תוכלו להרוויח מזה כסף טוב בלי לזוז מהמיטה בחדר שלכם או מהספה בסלון שלכם,פשוט תנצלו את הידע שלכם בשפות,

העבודות מהאינטרנט כול כך רבות,

יש מבחר כול כך ענק ורחב לגבי עבודות מהבית,

אז אם אתם גם בעיניין

תחשבו

ואולי גם אתם תצטרפו לקהילת עובדים מהבית ותמשיכו לזה הרבה מעבר לגיל ההתבגרות ולגיל שאתם סטודנטים,

אולי גם אתם תמצאו את עצמכם פה ,

עבודה כזו מתאימה לכול קבוצת גיל

,לכול בן אדם שמעוניין בהכנסה נוספת,

אז אם אתם גם בעיניין בואו תתחילו עוד היום ותרוויחו כסף בתחומים מהבית שניראים לכם הכי מתאימים בשבילכם,

תשלטו בזמן שלכם ובסדר היום שלכם,

אם גם אתם מעוניינים שאף אחד לא ישלוט בסדר היום שלכם אז תחפשו משרה שמתאימה לכם עוד היום

ואולי כבר מחר גם

אתם תהיו חלק מאותם אנשים שממליצים לאחרים לעבוד מהבית,אז לכו על זה,מומלץ בחום לכול מי שקורא 🤗

מה את חושבת?

עבודה מהבית למורים בבית הספר היסודי

עם פרוץ הקורנה והמשבר העולמי שפרץ את העולם נכנסו הסגרים וההגבלות לתוקף ,מה שגרם גם למערכת החינוך להצר את צעדיהם בעניין הזה ולסגור את שערי הבית ספר לתלמידים והמורים ולעבור ללמידה מהבית ועבודה מהבית עבור המורים. נסיון הלמידה מרחוק דרק הזום לא עבד ובין לו ביקורות רבות , תלמידי היסודי הם לא כמו הסטודנטים שלכל אחד יש מחשב ויעל ללמוד מכל מקום , אין להם מחשב פרטי מה גם שיש כמה ילדים בבית שצריכים ללמוד ביחד את אותם השעות ואין מספיק מחשבים לכל אחד מבני הבית. במיוחד משפחות שאין ביכולתם להרשות לעצמן פתאום לקנות לכל ילד מחשב או פלאפון כדי ללמוד בצורה כזו. לכן יש אפשרויות אולי ללמד בטלפון בשיחה או בשיחה מצולמת וכך זה יכול קצת להשלים פערים אצל הילדים.

גם העבודה מהבית למורים עצמם זה לא היה פשוט ללמד כך , גם להם יש משפחה בבית וילדים שצריכים את המחשב או כל מיני דברים ואבא ואמא שלהם לא יכולים לעזור מה גם נהיה הרבה רעש והפרעות בית מה שגרם למורה ללמד פחות טוב ופחות להיות מרוכז בכיתה שלו וללמד. למורים גם בשיעור יתר קשה באמת לראות את ההתקדמות של כל הילדים והאם ישנם ילדים שצריכים עזרה או תגבור בכל מיני מקצועות או אפילו בפן החברתי שהם לא משתתפים עם כולם שעושים עליהם חרמות או דברים אחרים , למורה יותר קשה לשים לב לכך. מה גם שאיכות השיעורים שלהם ירדה כי הרבה יותר קשה להקשיב לשיעור מול מסך באורך של ארבעים וחמש דקות ולכן השיעורים נהי הרבה יותר קצרים ועם הפסקות הרבה יותר ארוכות. המורים בבת הספר היו צריכים לייצר את עצמם מחדש ולשדרג בזמנים הללו את העבודה מהבית להם ולחשוב מעבר לקופסא כדי לפצות על אותם תקלות ובעיות שנגרמו לתלמידים בעקבות משבר הקורונה ואי לימודים סדירים בכיתות בבתי הספר. המורים היו צריכים לעשות כיתות הרבה יותר קטנות או פילו גם פגישות של אחד על אחד כדי להביא למקסימום יעילות בלימודים ובאמת לקדם את התלמיד גם שהוא ממש מתקשה ואין לו פתרון יעיל כל כך כדי ללמוד. הם חשבו על עוד הפעלות כמו לימודים באוויר הפתוח קרוב לבתי התלמידים וכן גיוס של עוד אנשי הוראה כדי לכסות את כל התלמידים שלכולם יהיה מענה בתקופה הזו. גם בתקופה עכשיו שכן חזרו ללימודים והמורים עדיין לא עובדים מהבית ישנם הרה תלמידים בבידוד משום שהם לא מחוסנים והמחלה תוקפת אותם הרבה יותר , עדיין המורים צריכים למצוא דרכים לשתף את אותם התלמידים שבבידוד שלא יפסידו את החומרים הנלמדים בכיתה ולנסות לפצות על הפערים הגדולים שנגרמו עקב כך.

עבודה מהבית לעובדי הייטק

הייטק הישראלי כאילו כבר היה מוכן למה שייקרה בעקבות משבר הקורונה וכלל וכלל לא השפיעה עליו אלה רק נהיה יותר גדול ועוצמתי כמו שתמיד היה.

המגזר של עובדי הייטק בתקופת הקורונה רק פרח ושגשג , עובדה שהתוצר הלאומי של מדינת ישראל עלה וצמח רק בעקבות העבודה של ההייטק הישראלי שהצמיח מאוד את המשק בישראל למרות כל מה שעבר בתקופת משבר הקורונה . לאורך שנים הייטק הישראלי מקפיץ את הכלכלה הישראלית ונותן השראה להרבה מקומות ומדינות בעולם שבאים לראות את "אומת הסטרטאפ" שלא מפסיקה לייצר ולעשות דברים, דבר זה מתבטא בעלייה גבוהה מאוד של סטודנטים שהולכים ללמוד את מקצועות ההיטק במכללות ובאוניברסיטאות השונות וכן סתם אנשים שלא רוצים להשקיע שלוש או ארבע שנים בלימודים באוניברסיטה ולבזבז את הזמן שם אלא הם באים לומדים ולוקחים קורסי תכנות בכל מיני פלטפורמות למידה למינהם כדי להכנס לעולם ההיטק שקורץ לאנשים רבים מאוד הן בגלל השכר הגבוה המוצע למתחילים במקומות כאלה ונותן רווחה כלכלית לצעירים שרוצים להתפרנס בכבוד וגם היצע גבוה מאוד של החברות ולשכנע עובדים להגיע ולעבוד אצם כך שאפשר לדרוש מחיר גבוהוהן בגלל האופציה של עבודה מהבית שנמצא בהרבה מקומות וזה מושך אנשים רבים לעבוד כך. בין השאר ההצלחה הגדולה נבעה מכך שהחברות הצליחו שהעובדים שלהם לא ממש חייבים להגיע לעבודה אלא לעבוד מהבית ותפוקת העבודה תהיה זהה הם כנראה לא צריכים ממש להיות פיזית במשרדי החברה אלא יכולים לעבוד מכל מקום אפשרי ולכן בתקופת הקורונה והסגרים זה הצליח מאוד.

יש אנשים שיכולים להתחבר למחשב שלהם בעבודה דרך הבית שלהם ואז הם כלל וכלל לא צריכים להגיע פשוט כל מה שהם צריכים נמצא אצלם במחשב בבית דרך אפשרות להתחבר אליו מרחוק.

ישנם אפילו עובדים שלא רק שעובדים מהבית אלא הם אפילו יוצאים לחופשות או לנופשים בזמן העבודה ופשוט עובדים דרך איפה שהם נמצאים , נותנים את השעות שהם צריכים והם לא מחוייבים לשום שעות מסוימות וספציפיות ואז פשוט תוך כדי הנופש שלהם והחופשה הם עובדים משם וכך יכולים לרקוד על שתי החתונות גם לטייל ושקט וכיף וגם לעבוד ולהרוויח כסף תוך כדי.

לאחרונה שהתחלואה בקורונה קצת ירדה והמשק כן חזר לפעילות חלק מהחברות רצו כן לשלב בין חזרה לעבודה במשרד לבין להישאר במתכונת של עבודה מהבית בלי צורך להגיע פיזית לעבודה לכן הם שילבו ועשו שחצי שבוע יעבדו מהבית וחצי שבוע יצטרכו להגיע למשרד כמובן שזה משתנה בין כל חברה וחברה והרצון שלה באמת לשלב בעידן היום את העבודה מהבית בקרב העובדים שלה. אבל בגדול זה התהליך והרעיון שהגיע למנהלים של חברות אלו כדי שהחברות ימשיכו לעבוד ולתת תפוקה מקסימלית וחיובית בזמן עכשיו.

Tags :
Share This :