עבודה יציבה מהבית – בצל הקורונה:

אנו עוד נמצאים במאבק קשה וממושך עם הקורונה שבעקבותיה כל העולם נאלץ להיערך מחדש. משבר כלכלי ענק פרץ כתוצאה מהמגפה, משבר כזה שעוד ייקח שנים לתקן את הפגיעות. בעקבות הסגרים וחוסר היציבות שנגזר עלינו בגלל המצב רובנו המוחלט יצא לחל"ת/קיבל דמי אבטלה וגרוע מכך אנשים פוטרו מעבודותיהם. יותר ויותר אנשים מבינים שעליהם לסליל מסלול חדש לחיי הכלכלה שלהם. נכון להיום, חיינו לא יציבים כלל. אי אפשר להיות תלויים לנצח באוויר כי בסופו של דבר האוויר יגמר… אין לדעת האם יהיה שוב סגר, אלו מגבלות חדשות הממשלה תחליט, האם נצא לחל"ת שוב ונחיה על דמי אבטלה. ולכן, עליכם להתחיל לשלוט על הקורונה ולא ההפך.

בשביל לקחת שליטה על חיי הכלכלה שלכם עליכם להיות בטוחים שאתם בעבודה שלעולם לא תוכל "לדפוק אתכם". שיהיה לכם מקור פרנסה יציב וגבוה, שלא יוכלו לפטר אתכם בכל רגע נתון. קשה למצוא משרות כאלה בחוץ וכאן נכנס לסיפור עבודה מהבית.

מאז הקורונה ניתן להבחין במגמה משמעותית של מעבר לעבודה מהבית. יותר ויותר אנשים מבינים כי רק כך ניתן לשמור על חיי כלכלה יציבים מבלי להיות תלויים במצב. חברות גדולות העבירו את המועסקים שלהם לעבודה ביתית בעקבות הסגרים וקוראות לעובדים לעבוד מהבית ולא להגיע פיזית אל המשרדים. אם אין לכם עבודה עקב הקורונה, אל דאגה. יש שלל עבודות שמאפשרות לכם לעבור דרך הבית.

עבודה מהבית היא אחד הפתרונות היותר יעילים על מנת לנהל אורח חיים כלכליים יציבים. לא יכולים לפטר אתכם בגלל נסיבות קורונה, תוכלו לעבוד באלו שעות שתרצו וכמה זמן שתרצו אך עם זאת הפרנסה שלכם תלויה בכמה תשקיעו בעבודה. יש הרבה משרות שלא דורשות המון אך בדיוק בגלל גם יכולה לצאת לכם בסוף החודש משכורת של מינימום. ככל שתעבדו יותר תקבלו יותר ולמה זה יותר שווה מעבודה שהיא לא בבית? מכמה סיבות

1.המשכורת שלכם תלויה בכם- אמנם עבודה מהבית מצטיירת כעבודה יותר קלה משאר העבודות בשוק אך תנצלו זאת לטובתכם האישית. מכיוון שעבודה מהבית חוסכת לכם בזמן, כסף מיותר ומאמץ תוכלו לעבוד יותר "קשה" בבית ולא תהיו תלויים בבוס או בקולגות לעבודה שלכם. אתם בוחרים כמה לעבוד, איך לעבוד ומתי לעבוד.

2.בזבוז כסף מיותר- כמות הכספים שאנחנו מבזבזים כסף מיותר בחוץ היא לא נורמלית. אמנם זה נשמע שטויות עבורכם כי מה זה כבר 20 שקלים פה, 30 שקלים שם. אבל חשבתם לעצמכם כמה כסף הייתם חוסכים לכם אם לא הייתם מזמינים אוכל למשרד ומביאים אוכל בייתי שהוא גם יותר בריא? או לא עוברים בבית קפה וקונים הפוך במקום להכין בבית את ההפוך שאתם אוהבים?

  1. זמן, כוח ומאמץ- על פי משרד התחבורה של ארה"ב, עובד מבלה בממוצע חצי שעה ביום לנסיעות לעבודה, לעומת זאת בערים הגדולות משך הזמן שלוקח להגיע לעבודה ולחזור ממנה כפול. לדברי מריק בנימיני, מנהל המכירות של Gett לשעבר גט טקסי ועידת כלכליסט לעסקים קטנים ובינוניים שהייתה ב-2015, ישראלי מבלה לפחות שעה ועשר דקות ביום בממוצע בפקקים. "נסיעות קבועות לעבודה מכרסמות זמן יקר מהיום", אמר הרטלס, "מצאנו כי אם נחשיב שעה או שעתיים של זמני נסיעה ביום, חמישה ימים בשבוע, ייצא לנו יום עבודה שבו ניתן לעובד להשלים פרויקטים". (מתוך כתבה של אתר מאקו).

על מנת לשמור על חיים שפויים בתקופה זו עליכם להקל על עצמכם כמה שיותר. משרות עבודות מהבית מציעות ומאפשרות מגוון רחב של משרות מעניינות, נוחות מאוד עבור המועסקים וחלקן הן ללא ניסיון מוקדם. היא מאפשרת לכם לעבוד בשעות גמישות שבהן תוכלו לעבוד בכל שעה וזמן שתרצו, וכך היא נותנת לכם את האפשרות לשליטה מלאה בחיי היום יום שלכם. תוכלו להחליט מתי לעבוד ואיפה לעבוד, המשרות מאפשרות לכם להכניס הכנסה מאוד גבוהה בלי מאמצים רבים וחוסכת לכם הרבה זמן וכוח.

Tags :
Share This :