עבודה בטוחה מהבית, או איך לא להיות שולל

ברגע שפנו אליכם עם הצעת עבודה מהבית, אתם לא מכירים ולא יודיעים מעומד מולכם , לכן:
כלל מספר אחד – לעולם אל תעבירו כסף. תוכניות ההונאה הן מגוונות: הן עשויות לבקש ממכם לשלם עבור רישום לשירות, הכשרה חשובה, עמלת חובה, קשר ישיר עם המעסיק או כל דבר אחר.

אתם יכולים גם לעשות את העבודה עם התשלום המאוחר שהובטח, לשלוח קבצים ולא לקבל שום דבר בתמורה. הקפדו לסגור חוזה לפני השלמת המשימה על מנת להגן על עצמכם ולמנוע תקריות לא נעימות.
יש לנהל משא ומתן עם המעסיק לפני ולפרט מראש את התנאים. חשוב לברר האם מעסיק או הלקוח עורך חוזה, האם הוא מוכן לתשלום מקדמה, ומה בדיוק צריך לעשות.
רשימות של מעסיקים חסרי מצפון זמינות באופן חופשי באתר, נתונים דומים זמינים בפיקוח העבודה האזורי, כמו גם ב"רשימות השחורות" של פורטלים וצ'טים מיוחדים. האינטרנט מאפשר למצוא חוות דעת של עובדים לשעבר ובהווה, לבדוק את צורת הבעלות על החברה, טופס ההרשמה – כישות משפטית או כיזם יחיד.

כל משרה פנויה מתארת את הדרישות ותנאי הפעילות. אם הם מתאימים לכם, אתם מוזמנים להגיב. צורו קשר עם המעסיק בטלפון או וידאו. בשיחה אישית, דנו שוב על חובותיכם, השכר ועדיף שתקליטו את השיחה..
בדוקו את חוזה העבודה לעבודה מהבית, תראו שבחוזה רשום אותו הגדרת תפקיד מה ססגרתם בעל פה, מסמך זה נדרש לתחילת שיתוף פעולה. אל תלכו עם החברה אם אתה מתבקש לציין לא את השכר בפועל, אלא את שכר המינימום. אפשרות זו אינה מועילה עבורכם, שכן החברה חוסכת במיסים, ולא פועלת לטובתכם.
אם אתה פרילנסר, חתום על הצעה או חוזה לכל פרויקט או הזמנה. בקשו מהלקוח למלא את תנאי ההתייחסות, שאמורים לשקף את תוצאות העבודה, סדר האינטראקציה, מספר העריכות והדד-ליין. מכל לקוח חדש או לא קבוע מומלץ לקבל מקדמה או לקחת כסף בשלבים צורך ביצוע הפרויקט. תעדו את ההסכם ורשמו אותו בחוזה
לפי נתונים מספר המשרות הפנויות לעבודה מהבית בשנת 2022 גדל ב-57% בהשוואה לסוף 2020. אם מוקדם יותר נעשה שימוש בשלט רחוק בחוסר רצון ורק במקרים חריגים, כעת כמעט כל אחד יכול לעבוד בפורמט הזה, ומעסיקים גם מעודדים עבודה מהבית.
עם גישה וארגון נכונים, עבודה מהבית היא מקסימום חופש, מינימום לחץ, חיסכון בזמן והיפטרות מהוצאות מיותרות. וזו גם הזדמנות ייחודית לעבוד בחברת חלומות. אתה לא צריך לגור בעיר הבירה או בחו"ל, אתה רק צריך לפתוח מחשב נייד עם גישה לאינטרנט ולהקפיד לציית לתכונות הנ"ל של המכשיר עבור פעילות זו.
תדאגו לעצמכם, תקפידו על כל הכללים, אל תתנו לאף אחד לרמות אותכם, כך תרגישו בטוחים ולא תעבדו ללא תמורה שמגיע לכם!!

כאשר אני חושב על צמד המילים "עבודה מהבית" עולה בי תחושה מיוחדת, נפלאה. כזו שעולה רק כאשר משהו מיוחד מתרחש, רק כאשר משהו מחלומותי מתגשם. וזה לא קורה הרבה אם שאלתם.
התחושה הזו אמנם מוכרת גם אם נדירה, אולם הפעם היא צפה ועולה בי וכובשת אותי יותר מאי פעם.
ברצוני להעביר אתכם קורס מזורז בתחושות. כיצד חווים דבר בשלמות, ויתירה מכך כיצד תזכו לחוש תחושות שלא חשתם מעולם לחוות חוויות שאפילו לא ידעתם על קיומם. והם נמצאות אי שם עמוק בירכתי מוחכם ומשוועות לפרוץ חוצה, מין קול פנימי כזה הלוחש באזנינו בטון מכשף, ומנקר במוחינו כזבוב טורדני שאינו נותן מנוח, הייתי מדייק יותר לו הייתי מגדיר אותו כיתוש, האוחז בידו אסטרטגיית ה"הקש בגג" ובטרם מחדיר דרך עוקצו את המלריה או את קדחת הנילוס, הוא מוכרח "ליידע" את הקרבן על גורלו הקרב ובא.
ומדוע אני מתפלסף איתכם? משום שעל מנת להעביר תחושות מאדם אחד לזולתו, יש צורך במקצועיות מיוחדת מצידו של מעביר התחושה, ובעצם גם בהכנה מספקת מצד השומע.
החלק הראשון כלומר החלק שלי- מושלם, כמדומני, כך אומרים אנשים רבים ואני נוטה להסכים עמם. כעת נשאר רק לקיים את חלקכם בהסכם ולמלא את חובתכם.
נתחיל? תסתכלו סביב בבקשה, תחפשו את המיטה הקרובה, הכי נוחה שתמצאו, ואת הכרית הכי רכה שאתם רואים, כעת תוסיפו שמיכה מלטפת ומפנקת, ותכינו לעצמכם כוס אייס קפה משובח, עם נגיעות מייפל וקינמון טרי. עכשיו תשכבו על המיטה, אל תתביישו, תרגישו בבית. עיצמו עיניים אט אט, ותתמכרו, רק תתמכרו, לשלווה האינסופית הזו, לתחושת האושר והאהבה שמדגדגת בבטנכם.
רגע, אתם לא איתי, זה לא פייר! איפה חלקכם בהסכם? אה הבנתי, אתם קוראים את זה בעבודה… אין לכם כרית, ולא שמיכה, במקרה הטוב כריונת קשיחה לעכבר, אולי גם כוס קפה שחור חזק שהיה אמור לעורר אתכם, אם היה לכם זמן לשתות אותו… אבל אין שמיכה למרות שאתם זקוקים לה נואשות כדי לכסות את המינוס בבנק…
טוב, עכשיו הבנתם שני דברים. אחד מה אני מרגיש כשאומרים לי את צמד המילים האלמותי "עבודה מהבית".
אגב גיליתם דבר מדהים, שאתם מכירים את התחושה הזו! לא מהיום, מאז שנולדתם! קוראים לזה תחושה של בית, אין מקום כמו הבית בשביל להעניק שלווה עוטפת ברכות, עונג נפלא, ואהבה אינסופית.
שתים, גיליתם גם משהו מעשי ומשנה חיים, עבודה אינה מילה נרדפת לקושי ולסבל, להיפך היא מילה הנרדפת באופן אובססיבי במחלת הרדיפה – להנאה ואושר, לסיפוק ולרוגע נפשי, ולא פחות חשוב – לפרנסה טובה ובריווח!
פתאום לא צריך את השמיכה כדי לכסות את המינוס בבנק, להיפך, הפלוס גדל ומעיף מעליו את השמיכה חזרה למיטה. ואתם יכולים גם להתרווח עליה אם בא לכם, ואפילו לחטוף תנומה אם יש צורך. ואתם עדיין צוברים וצוברים כסף, והכי חשוב – מתוך תחושת שלמות ומיצוי עצמי. אין צורך למהר לשום מקום, העבודה לא בורחת, הבוס לא רודף, ואתם לא צריכים לרוץ.
נשמע לכם גרנדיוזי מידיי, שאפתני מידיי? שוב זה מאותה סיבה של הפער בינינו. פשוט, אני עובד מהבית ואתם – עדיין לא…
ולמה אני אומר עדיין? כי גם לי עבודה מהבית היתה נראית חלום באספמיא, לא שאני יודע איפה זה אספמיא אבל זה היה נראה לי באיזור. ותחשבו על זה שלי זה היה נראה הזוי הרבה יותר, כי כשאני הצטרפתי למערך הוא עדיין היה בחיתוליו, ותאמינו לי זה עשה רושם של חיתולים חד פעמיים, משהו שעולה הכי יקר בסופר אבל נזרק הכי מהר, בסוף מרוב התרגשות אני רואה חובה לעצמי לשתף אתכם ברגשותיי לא, מה פתאום להוציא לכם את העיניים? גם אתם יכולים להצטרף, מה זה יכולים? אתם חייבים את זה – לעצמכם! בואו!

Tags :
Share This :