עבודה באופן כללי הינה דבר שכולנו צריכים לבצע בחיינו ולה השפעה פיזית ונפשית באופן שווה על שני

הצדדים ,גבר ואישה כמובן יש הבדלים קטנים בשכר וביחס כלפי העובדים לפי מינם ולפעמים גם צבע עורם היו לו השפעה. בעבר לפני המון שנים רוב הנשים בארץ או באופן ארצי לא עבדו מחוץ לבית ואלו שהיו נשים עובדות היו בעיקר צעירות ולא נשואות וללא ילדים, בתקופה ההיא אחוז מאוד מצומצם מכלל הנשים היו "עובדות מרוויחות", כפי הגדרת האוכלוסין לסיווגה את השתתפות בעבודה מחוץ לבית בכל מיני סוגי עבודה אך הן גם היו מוגבלות בסוג העבודה האפשרית! ,כמו עבודה בגידול ילדים או טיפול באנשים מבוגרים יותר וזקנים וניקיון או "משק בית" ,מה שאומר שיותר ממחצית שוק העבודה היה בדרישה מאוד גבוהה לעובדים שהם גברים אם זה היה לעבודה מול מחשב ,שירות לקוחות וכל מיני עבודות הדורשות כוח אדם פיזי ,בתור אישה לעבוד בעבר לא היה משהו שקל למצוא ולהתחיל בו מפני שגם במקרה האישה העובדת אכן מצאה עבודה בהנחה שהיא משרדית לדוגמה ,להישאר בה זה היה עוד דבר שדורש התמודדות וסבלנות. כהתחלה צריך ללמוד את מהות העבודה ובשלב יותר מתקדם מתרגלים אליה ומתחילים להתמודד עם לחצים ושגיאות בכללי ומעל כך בעבר חלק לא עצום מנשים היה נושך שפתיים ושותק עבור כל מיני הטרדות מיניות שקוראות אחרי דלתות סגורים למען למנוע בעיות ב ומעבר לשעות העבודה ומפחד שהולכים לפטר את העובדת. סיבה נוספת לשתיקתן הינה שרוב המקרים החוק ואנשים בסביבתן לא היה מתייחס לדברי האישה בצורה רצינית מה שזה אומר שהיו מתסכלים על הליבוש שלה ואם היא אמרה "לא" בקול ברור וגם אם היא כן אמרה ,אז אומרים שכנראה משקרת לקבלת פיצויים. לשמחתנו ושמחתי בתור אישה אחוז מאוד גדול מהדברים והמקרים הללו לא קורה יותר בסביבת העבודה המודרנית ,ניתן למצוא עבודה בחופשיות במידה ואתם אישה או גבר ורוב הסיכויים שמתקבלים לעבודות לפי איכות ורמת הקורות חיים המוגשים ,חוץ ממקרים מיוחדים שתמיד יהיו קיימים בכל מקום לצערי ,ובערך לפי האינטרנט וחיפוש בפירסומים באתרי דרישות לעובדים הינני יכולה לומר שהשוק פתוח באופן שווה יחסית לשני המינים אפילו כשמדובר בעבודות פיזיות! קיימות ביימינו נשים הבוחרות לעבוד ברצונם בעבודות פיזיות כגון עבודת בניין תחת שמש קופחת או אפילו בתור מכונאי! ובמקביל ניתן למצוא עובדי משק בית ומטפלים בילדים קטנים שהם גברים ואינם נשים! ,בנוסף להתחלפות התפקידים שקרתה מהעבר לזמנינו המודרני ניתן לראות שגם המשכורות הגיעו לסוג של שוויון ,נכון שלפעמים תפקידים שונים באותה העבודה משלמים באופן שונה אך אני מדברת על החוסר שווי שהיה קורה בשכר של עובדים באותו תפקיד לדוגמה "מנהל משמרת" אך אחד מהם אישה והשני גבר וכל אחד מקבל שכר שונה שבעיקר היה יותר גבוהה לגברים ,היום זה לא קיים יותר, וכמובן הדבר שלפי דעתי מאפשר את הרצון לעבוד הוא ההגנה שנוצרה לעובדים מהטרדות בעבודה גם לנשים וגם לגברים אם זה היה בשימוש במצלמות וצבת הבטחה או בייצור אווירה מכובדת ושומרת על גבולות בין הצוות העובד ,בונוס קטן שיוסיף למידע הזה הוא שהיום גם ללחצים של עבודה יש פיתרון או שהמעסיק מגדיל את הצוות או שקיים פיטרון נוסף והוא שימוש בכל מיני הופעות וטיולים או אפילו בונוסים כספיים ותחרויות בין העובדים המעודדים את העובדים וקילים את הלחץ במיוחד לנשים ,לפחות זה לפי דעת אחוז גדול מהעולם אם הם חושבים שנשים הן יותר רגישות ללחצים הללו. אז מה דעתכם האם הייתם רוצים להיכנס לשוק העבודה בתור אישה?

עבודה מהבית הפכה בשנים האחרונות לטרנד עולמי. ההתקדמות הטכנולוגית של המאה ה-21 אפשרה לאנשים לעבוד מכל מקום בעולם.

היתרונות של עבודה מהבית הם רבים. בתור התחלה, אתה יכול לחסוך בעלויות הובלה וטיפול בילדים. אתה יכול גם לעצב את לוח הזמנים שלך ולקחת על עצמך כמה או מעט עבודה שתרצה.

יש הרבה הזדמנויות לעבוד מהבית, לא משנה מהי המיומנויות שלך. אתה יכול למצוא עבודה ככותב עצמאי, מפתח אתרים, מעצב גרפי, או אפילו כעוזר וירטואלי.

אם אתה מחפש להרוויח הכנסה במשרה מלאה בעבודה מהבית, יש כמה דברים שאתה צריך לזכור. ראשית, אתה צריך להיות ממושמע ומוטיבציה. עבודה מהבית יכולה להיות בודדה ומבודדת, לכן חשוב להישאר ממוקדים ולעמוד במשימה.

שנית, אתה צריך להיות מאורגן ובעל מערכת טובה כדי לעקוב אחר העבודה שלך. זה כולל הקמת סביבת עבודה ייעודית ושמירה על לוח זמנים יומי או שבועי.

אחרון חביב, אתה צריך להיות סבלני. לוקח זמן לבנות קהל לקוחות ומוניטין מוצק. אל תוותרו אם אינכם רואים תוצאות מיד – המשיכו להתקע ובסופו של דבר תראו הצלחה.

אם אתה שוקל לעבוד מהבית, אין זמן כמו ההווה להתחיל. יש אינסוף הזדמנויות זמינות, אז קח את הצעד וראה מה עבודה מהבית יכולה לעשות עבורך.
ישנן מספר סיבות מדוע אנשים בוחרים לעבוד מהבית. עבור רבים, זו דרך להשיג איזון טוב יותר בין עבודה לחיים. ללא נסיעות יוממות ויכולת לקבוע שעות משלהם, לאנשים שעובדים מהבית יכולים להיות יותר זמן לעיסוקים משפחתיים ואישיים.

אחרים נמשכים לחסכון הכספי של עבודה מהבית. ללא צורך בטיפול בילדים או בעלויות נסיעה, עבודה מהבית יכולה לחסוך מאות דולרים בכל חודש.

יש אנשים שעושים עבודה מרחוק כי העבודה שלהם דורשת זאת. עם יותר חברות המציעות אפשרויות עבודה מרחוק, קל יותר לאנשים למצוא משרות המאפשרות להם לעבוד מהבית לפחות חלק מהזמן.

לא משנה מה הסיבה, ברור שעבודה מהבית הופכת פופולרית יותר ויותר בכל רחבי העולם. וככל שיותר אנשים עובדים מהבית, מספר האנשים ברחבי העולם שעובדים מהבית גדל.

יש מספר יתרונות לעבודה מהבית. ראשית, זה יכול לחסוך לך כסף. לא תצטרך להוציא כסף על דלק או תחבורה ציבורית. אתה גם לא תצטרך להוציא כסף על ארוחות צהריים בחוץ או על קפה.

שנית, זה יכול לתת לך יותר זמן. לא תצטרך לבזבז זמן בנסיעות לעבודה וממנה. עבודה מהבית

Tags :
Share This :