נעבור לסוג הכנסה מספר 3:

יש כמה אתרי סקרים שמוכנים לשלם על סקרים שתענו בעבורם זה לא לוקח הרבה זמן ,
אז אם אתה יושב רגל על רגל ובן כה לא עושה כלום אז עדיף שתפתח אתר של סקרים ותענה במקום לשבת רגל על רגל ולא לנצל את הזמן יש לך אפשרות לעבודה מהבית זמינה, יש כמעט 10 אתרים כאלה ,
איך משלמים לנו?
קודם כל ,כל אתר הגדיר מראש אם זה עובד אצלו עם כסף או נקודות ואיך ניתן להמיר אותן לאחר מכן, כמובן שהכסף והנקודות נקבע על פי האתר ובהתאם לסקר ,הם כותבים כמה זמן אורך הסקר ומה נקודות הוא דווה כמובן שתעשו את השיקול שלכם בהתאם לזמן והנקודות,

נעבור לסוג הכנסה 4 שבטח שמעתם עליו בכל מקום שאליו הלכתם: יש המון אתרים ועסקים ברחבי הארץ והעולם שמוכרים מוצרים או שירותים,
יש להם אופציה עבורך להיות משווק שותף שלהם על ידי קישור יחודי משלך אתה משתף אותו עם אנשים ובהתאם להסכם ביניכם תתוגמל בעמלה
שנקבעה מראש ביניכם,
אחד היתרונות המבורכים של העבודה הזאת זה שזה עבודה מהבית ,זה תחום שרק גדל ותופח בשל הצורך של העסקים בו
החיסרון בשיווק שותפים זה שהרשת מפוצצת במשווקי שותפים , ויש תחרות גדולה ,
ויש עוד חסרונות שאחד מהם הוא שבשביל להיות משווק טוב ולהרוויח צריך זמן והרבה זמן עד שמכירים אותך ומגיעים לקוחות דרכך , גם לרוב העמלות הן לא כל כך גבוהות ככה שצריך לעבוד ולהתאמץ מאד בשביל לשווק לפרסם ולהרוויח.
איך משלמים?
הדרך לקבל את הכסף זה משתנה בין חברה לחברה יש כאלה שמשלמים פר קליק , יש כאלה על פי ליד ויש כאלה שמשלמים רק אם הייתה מכירה , וככל שתעבוד יותר ויהיה זרימה יותר ככה יהיה יותר אופציה להרוויח.

מאמר מס' 13- יתרונות העבודה מהבית
1- אין צורך לצאת ולחזור בזמנים צפופים
גורם זה חשוב מאוד עבורכם אם אתם גרים בערים גדולות שמלאות באנשים.
במיוחד בעולם של היום – עידן המהירות, שבו הזמן הופך לגורם חשוב וחיוני שאי אפשר לבזבז, אז אתה מרגיש שמבזבזים כל יום שעה או שעה וחצי מזמנך כדי ללכת ואותו פרק זמן התמורה כבדה ומונעת ניצול מקסימלי של זמן ופרודוקטיביות מוגברת בעבודה ובחיים.
מה דעתך על חישוב בזבוז הזמן בכל יום? נניח שצורכים שעה וחצי כדי ללכת לעבודה ושעה וחצי כדי לחזור, הסכום הופך ל-3 שעות ביום, בשבוע הסיכום הוא 21 שעות. זה אולי לא נראה כמו הרבה.
אבל אם אתה חושב שיום העבודה שלך הוא 8 שעות, אז המספר הקודם מייצג, בערך, תקופה של 3 ימי עבודה! הרגשת את הבזבוז האמיתי?!
מודל העבודה מרחוק – העבודה מהבית באה כדרך להיפטר לחלוטין מהבעיה הזו. תאר לעצמך את הרווח בזמן שלך! ניתן להשתמש בשעות שנצברו אלה כדי להגדיל חברים, למשל…
2- לבלות יותר זמן עם המשפחה
אם יש לכם משפחה, אתם יודעים היטב את החשיבות של לבלות כל דקה עם יקירכם. גורם זה חשוב מאוד ומשפיע רבות, במיוחד אם יש לך ילדים!
להורים חשוב להיות קרובים לילדים החל מחמש השנים הראשונות, שכן תקופה זו היא החשובה ביותר להתפתחותם. בתקופה זו מוחו של הילד גדל והשלמת תפיסותיו, ומחקרים הראו כי לאינטראקציות המוטיבציות המתקיימות בין הילד להורים יש השפעה ישירה על התפתחות הילד את יכולותיו הקוגניטיביות, החברתיות והרגשיות.
והאפשרות לעבוד מהבית עוזרת להורים להישאר קרובים לילדיהם ולילדיהם לתקופות ארוכות יותר.
3- היכולת לנהל ולשלוט בזמן באופן חופשי
בעידן של מהירות והתקדמות טכנית, ניהול זמן – בצורה הטובה ביותר – הוא הכרח דחוף ביותר וכוח מניע להצלחת האדם במישור האישי והמקצועי.
כאשר אתם עובדים מהבית, אתם יכולים להחליט באילו שעות אתם רוצים לעבוד: שעות שחר, שעות ערב, שעות אחר הצהריים… גמישות זו חשובה מאוד כי היא שם נרדף לגורם הפרודוקטיביות. תוכלו להיות פרודוקטיביים יותר כאשר אתה עובד בשעות שהכי נוחות לך!
הנה מגיעה השאלה:
האם עבודה בלילה טובה יותר או עבודה ביום?
במילים אחרות: האם הפרודוקטיביות טובה יותר בלילה או ביום? או בשעות השחר?
למעשה, אין תשובה ספציפית, ומי שחושב אחרת טועה! כי מחקרים ומחקרים מראים שאדם הופך ליותר פרודוקטיבי כשהוא עובד בזמנים שהוא חושב שהם הכי טובים עבורו!
4- אפשרות לחיסכון וחיסכון בעלויות
כשאתה עובד מהבית, אתה חוסך בהוצאות אוכל בחוץ, הוצאות על תחבורה ציבורית או עלויות דלק לרכב שלך. ואם תחסכו את העלויות הללו במהלך השבוע, תוכלו להשתמש בכסף הזה כדי להשקיע בעסק שלכם, לשלם על הוצאות חשובות אחרות, לאסוף כסף נוסף בסוף השבוע ולבזבז אותו על ילדיכם או לשים את הכסף הנוסף חסכת בקופת חיסכון!
5- ליהנות מאורח חיים בריא
כשאתם נהנים ממנוחה ורגיעה בקצב חיי היומיום שלכם, אוכלים אוכל ביתי המכיל את כל אבות המזון הנכונים, ותישנו את הכמות היומית שנראית לכם טובה עבורכם, הבריאות שלכם תשתפר מאוד.
בריאות, כידוע, היא שם נרדף לחיים הרמוניים המבוססים על מנוחה, אוכל מאוזן וספורט מאוזן.
6- ליהנות מנוחות ורווחה אישית רבה יותר
דרך שיטת העבודה מהבית אתם נהנים מנוחות רבה יותר, בהתחשב בכך שתיחשפו לפחות מצבים הדורשים לחץ ומהירות, או צורך להתמודד עם מצבים קריטיים ואחרים. תהיה לך יותר רגיעה, שלווה שגורמת לך להרגיש יותר שמח ורגוע בחייך.
תארו לעצמכם, לדוגמא פשוטה, שתוכלו לשתות כוס קפה טעים בזמן שאתם עובדים על המחשב או בהפסקה. האם יש יותר רוגע ואושר מזה? אז אתה שם לב שהפעילות שלך השתפרה ואתה מרגיש שוב אנרגטי.

ואו נדבר קצת על עבודה מהבית ומה המשמעות של עבודה מהבית? מה זה אומר בעצם "אני עובדת מהבית וככה אני מתפרנסת …"
עבודה מהבית או עבודה מרחוק או עבודה מכל מקום אחר בעולם, איך שלא תקראו לזה צברה תאוצה במשך השנים והתפתחה למימדים עצומים .עבודה מהבית כיום ידועה כמעט לכל בן אדם.כיום ,יש מלא אופציות ומגוון עבודות בהם ניתן לעבוד מהבית, דרך המחשב אונליין גבירותיי ורבותיי. כן, כמו שקראתם דרך המחשב מהבית שלכם בבחירת העבודה שתקדם ותפתח אתכם להגיע למקומות שאתם בוחרים.
איך עושים את זה נכון? הדרך הכי נוחה ונכונה עבורכם זה חיפוש באתרים באינטרנט.תוכלו לחפש משרה מלאה , תוכלו לחפש חצי משרה וכמובן לפי המטרות האישיות שלכם.

Tags :
Share This :