ניהול רשתות חברתיות

  • בלוגים –

גלישה באינטרנט יכולה לשקף את תחומי העניין של האדם. למי שרוצה לחלוק את רגשותיו, חוויותיו, או פשוט לחשוף את החזון שלהם בנושאים מסוימים, בלוג יכול להיות אפשרות טובה להרוויח כסף באינטרנט. אתם יכולים ליצור אותו בכל פלטפורמה – טלגרם, אינסטגרם, פייסבוק, יוטיוב ועוד. יחד עם זאת, חשוב לשים לב לנושא המונטיזציה. העובדה היא שבבלוג אישי אתם יכולים להרוויח כסף באמצעות מכירת מודעות. יחד עם זאת, יש פלטפורמות שלוקחות על עצמן את הנושא של מציאת מפרסמים.

· אתם צריכים ליצור ערוץ משלכם, לעצב אותו ולהתחיל לכתוב או לעלות סרטונים. ברגע שעברת את הסף, תוכלו להגיש מסמכים למונטיזציה. הזמן הממוצע לבחינת בקשה הוא 7-14 ימים. יחד עם זאת, אי אפשר לחזות מה תהיה ההכנסה. יש אנשים הטוענים שהערוצים שלהם מביאים 5000$ בחודש , בעוד שאחרים לא מרביחים כמעט.
בחיפוש אחר "עבודה מהבית פנויות" תוכל למצוא המון מודעות הקשורות לניהול רשתות חברתיות שונות. ברוב המקרים, אם אנחנו לא מדברים על פלטפורמות בפרופיל צר, לא נדרש ידע מיוחד מהמועמד לתפקיד. לדוגמה, כדי לנהל ארוץ ברשת חברתית פופולרית, מספיק להיות המשתמש הפעיל שלה. העלת פוסטים וסטוריס, אריכת העמוד, מתן מענה ללקוחות של הארוץ.

  • מילוי קבוצות בתוכן –

עבודה מרחוק פופולרית נוספת היא יצירת תוכן וניהול קבוצות. אפשרות זו מתאימה למי שרוצה להרוויח רווחים מהתחביב שלו. דוגמא למשרה פנויה למי שמתעניין בהיסטוריה.

  • מכירות ברשת –

כשאנשים דנים בהרוויח כסף נוסף, רעיונות לרוב חורגים מיצירת תוכן והפעלת קהילות. חלופה תהיה עבודה במשרה מלאה כאיש מכירות.

תקשורת עם הצוות בעבודה מהבית

בעת אינטראקציה עם עמיתים, האתגר הקשה ביותר יכול להיות חוסר היכולת פשוט ללכת ולומר מה שאתה רוצה למי שאתה רוצה. יחד עם זאת, הטלפון לא פותר את הבעיה, אלא רק יוצר חדשים.

  1. אינטראקציה עם חברי הצוות

שקיפות ויכולת חיזוי הם המרכיבים החשובים ביותר של עבודת צוות. ככל שאתם ברורים יותר לסובבים אותכם, כך ייטב זרימת עבודה בריאה ומשתפתת. אף אחד לא אוהב קופסאות שחורות. בין אם אתם מנהל, כפוף, שותף, קולגה – אתם באמת צריים שכל מי שמתעניין בעבודה שלכם יבין היטב מה עשים, מה אתם עושים עכשיו ותעשו, ויוכל לתכנן את הפעילות שלו תוך התמקדות בך.

  1. כללי נימוסים טובים

אתם יכול להתקשר לקולגות רק במקרה דחופים. דמיינו שאתם עובדים בשטח פתוח. ואתם פותרים בעיה כלשהי (כותבים טקסט, יוצרים טבלה, מתכנתים את הממשק). ואז עמית אחד ניגש אליך עם שאלה. ואז עוד אחד. ואז עוד אחד. ואז ארוחת צהריים. מה הספקתם לעשות? כשהעבודה מהביתה, הבעיה הופכת אפילו ליותר חמורה. בעולם המודרני: אם אתם יכול לכתוב, אל תתקשרו. יתרה מכך, כלל זה חל על כולם באינטראקציה בין כל רמות ההיררכיה.

אל תשאירו הודעות קוליות. הודעות קוליות הן רוע מוחלט ונשק של טמאים. שתי הבעיות החשובות ביותר הקשורות בהן: צריך להקשיב להן ואי אפשר לחפש אותן. יתרה מכך, השני יטוס אליכם בחזרה ברגע שתרצו למצוא בהתכתבות היכן דנית בחוזה ספציפי.

זמן התגובה הרגיל בצ'אט בעבודה מהבית הוא שעה במקרה של הודעת כתובת, ושעתיים אם הנמען לא מסומן בהודעה. אם אתם רוצים שאנשים יגיבו מהר יותר, דנו בזה מראש, קבעו זמן שבו הם צריכים להיות מקוונים וציינו צ'אטים ספציפיים שאנשים צריכים לפקח עליהם. ואם אתם מציגים כלל כזה, אל תצפו שמשימות הדורשות ריכוז יבוצעו ביעילות בשלב זה.

נסו לנהל את כל התקשורת באמצעות דואר או ערוצי רישום הדדיים אחרים. אם כל התקשורת שלכם מתועדת איפשהו, אז יהיה לכם קל יותר לחיות מאוחר יותר. העדיפו דואר והערה על משימות ספציפיות בגשש על פני כל תקשורת אחרת, אם אין צורך בהיפך. עדיף לדון בבעיה ולהגיע לפתרון יצירתי באמצעות התקשרות, אך לאחר הדיון הזה, מיד צריך להופיע משימה, מכתב.

אתה יכול ליצור חדר צ'אט נפרד עם ממסיקים ולולז, שבו לא יהיה מנהיג, או יהיה, אם הוא ברמה עולמית ומוכן לצחוק על עצמו (אבל במקרה הזה, סביר להניח, לא יהיה ). בצ'אט הזה אתה יכול ליצור מה שאתה רוצה. אבל זכרו שעבור דקירה מוגזמת של הלשון, אפשר "לחתוך בפנים" אפילו בסביבה לא רשמית.

  1. אמצעי תקשורת

מייל הוא ערוץ התקשורת המועדף ביותר. גם אם חושבים אחרת, ומאוד אופנתי לכתוב הכל בוואטסאפ. הדואר מאפשר לכם לכתוב קטעי טקסט ארוכים, מובנים היטב וקריא בכל פעם, להתחבר לתקשורת לכל המשתתפים בו, לשלוח מסמכים ליעד עם התייחסות לנושא, לאחסן שרשורי התכתבות בנושאים מסוימים. דואר הוא שיטת התקשורת הנפוצה והבסיסית ביותר שבה אתם אמורים להיות מסוגלים להשתמש.

מסנג'רים הם דרך התקשורת השנייה המגניבה והנוחה ביותר. חשוב לזכור שוואטסאפ תוכלו למחוק הודעות של משתמשים אחרים בהתכתבות אישית ואת ההודעות שלכם בצ'אטים. המשמעות היא שכדי לגלות מי הוא האחרון, לפעמים יהיה צורך לבצע צילומי מסך בכל פרק זמן. יחד עם זאת, מסנג'רים מיידיים מודרניים כבר יודעים לאחסן קבצים מצורפים וקישורים במבנה שפוי, במיוחד אם אנשים בדרך כלל קוראים לקבצים המצורפים הללו. אבל כאן הרבה אנשים מתחילים לערבב בין התכתבות אישית ועבודה, כי לרוב יש חשבון אחד לכל דבר. אם אפשר, צרו חשבון עבודה אם אתם מתקשרים עם עמיתים בעיקר דרך המסנג'ר.

רשתות חברתיות – אם אתם משתמשים בהן כדי לתקשר עם לקוחות, אז עדיף שיהיה לכם חשבון עסקי.

איך להרוויח כסף בעבודה מהבית

היום כולנו הפכנו קצת לפרילנסרים – בתוך התפשטות הנגיף, חברות רבות נאלצו להעביר את העובדים שלהן לעבודה מהבית. חלקם פיטרו לחלוטין, וחלק אילצו לחפש באינטרנט תשובות לשאלה איך להרוויח כסף מבלי לצאת מהבית. לאחר שהסתכלו על הדלתות הסגורות של משרדים, רבים הלכו לחפש עבודה באינטרנט. למרבה הצער, שוק העבודה המקוון אינו פשוט כפי שהוא עשוי להיראות. על רקע זרם האנשים המבקשים לקבל עבודה מרחוק, הרמאים הפכו פעילים יותר ברשת. כתוצאה מכך, זה לא היה כל כך קל לאדם לא מאומן למצוא הכנסה הגונה באינטרנט. כדי לפתור את הבעיה, ניתחנו את ההצעות הקיימות בשוק. כתוצאה מכך הגיעו לקו הסיום כמה אפשרויות כיצד להרוויח כסף מבלי לצאת מהבית.

1 – מסחר – אחת הדרכים הפופולריות להרוויח כסף מהבית היא לעבוד בבורסה. חשוב להבין שהוא טומן בחובו סיכונים מסוימים ודורש השקעה ראשונית. נדרש ידע למסחר מוצלח בבורסה. אתם יכולים להשיג אותם בחינם במשאבי אינטרנט פופולריים של מטבעות קריפטוגרפיים. כמו כן, ניתן לסחור בנכסים קלאסיים בשוק, כולל מטבעות מסורתיים. עבודה עם מכשירים פיננסיים כאלה עשויה להיות לא כל כך רווחית, אך יחד עם זאת פחות מסוכנת.

Tags :
Share This :