נוסף על כך, צריך להכין בבית מקום שקט , ובני המשפחה יתרגלו על זה וזה מה שצירך פשוט למען לעבוד

163- במעבר בין עבודות , יש לעבור תקופת הביניים בצורה מכובדת כדי שהעבודה תהיה נקיה ונעימה ומשגשגת .
164-יש לשקיע מאמץ בכל מצב שאת/ה נמצא/ת בו ולבצע בצורה הטובה ביותר מטלות ההווה.
165-יש להתיחס לעבודה כאל דבר קבוע ולכן להפיק ממנו המירב.
166- יש להפיק מהעבודה את המירב כדי שיהיה לנו נעים ומועיל .
167-יש לתכנן העבודה שתהיה על הצד הטוב ביותר.
168-על מנת להפיק המקסימום מהעבודה שזה גורם לצמיחה והתפתחות .
169-כמו שבגדים מתאימים לאדם כך גם עבודה מתאימה
170- כל אדם צריך פידבק עידוד או פידבק כדי לשפר . כך גם בעבודה מהבית
171- המגיפה האישה את העלייה בעבודה מרחוק עבור ארגונים מבוססי ידע. יש לכך יתרונות בולטים: חברות יכולות לחסוך בעלויות נדל"ן, לשכור ולנצל כישרונות ברחבי העולם, לצמצם בעיות הגירה ולחוות רווחי פרודוקטיביות, בעוד העובדים יכולים ליהנות מגמישות גיאוגרפית. יחד עם זאת, החששות כוללים כיצד לתקשר בין אזורי זמן, לשתף ידע שעדיין לא קודש, להתרועע באופן וירטואלי ולמנוע בידוד מקצועי, להגן על נתוני לקוחות ולהימנע מהפחתות.
בריכוז מהבית , זה לא קשה בכלל כי זה מאחד הדברים ששני המשפחה יתרגלו על זה שיתנו לך ויבינו אותך שיש לך , צורך לעבוד בשקט ושיבינו שי לך אזור מסוים, שזה רק שלך ויש לך זמן שצריך שזה בשבילך ושי לך חיים מחוץ מהשפחה שלך , זה יעזו לך, במידה ויש לך עבודה שהיא מבקשת ממך ללכת למקום רחוק ולשאר שמה כמה ימים או ללכת ולחזור בימי חופש , אז הם יהיו מתרגלים על זה , ואז לא יהיה קשה לעבוד מהבית ויהיה לך ריכוז כי ,פשוט זה זמן וישתדלו עם הזמן, לתת לך סביבה שקטה ונוח .

בעידן הטכנולוגי המתקדם של היום, עבודה מהבית הופכת לאופציה פופולרית יותר ויותר ובעקבות מגפת הקורונה העולמית, העבודה מהבית הפכה לאופציה פופולרית יותר מתמיד. עובדים ברחבי העולם משתמשים בכלים וטכנולוגיות שונות כדי לעבוד מהבית, מתוך מטרה להגדיל את היעילות, לחסוך בעלויות ולספק אפשרויות עבודה גמישות יותר לעובדים.

אחת היתרונות הגדולים של העבודה מהבית הוא היכולת לנהל את החיים המקצועיים והאישיים בצורה יעילה יותר. למשל, עובדים שעובדים מהבית יכולים לתכנן את יומם כך שיהיו יותר נוחים ויעילים, ולהפחית את הזמן שהם מבלים בדרכים לעבודה או בפגישות פנים אל פנים. בנוסף, העבודה מהבית יכולה לספק לעובדים יותר גמישות ולאפשר להם לעבוד יותר בטווחי זמן שונים, כולל לעבוד בצורה מיועדת יותר לצרכיהם האישיים.

אבל עם כל היתרונות, ישנם גם חסרונות לעבודה מהבית. למשל, זה יכול להיות קשה להתמודד עם הפרעות כמו רעש מהכביש, כולם בבית או תנאי חיים אחרים שיכולים לפגוע באיכות העבודה וביכולת להתרכז.

כך גם חוסר התקשורת פנים מול פנים והכלים המתאימים עשויים לגרום למעין בעיות תקשורת עם הצוות המנהל והצוותים השונים בארגון.

למרות זאת, בסך הכל העבודה מהבית הופכת להיות יותר פופולרית מתמיד. כלים טכנולוגיים חדשים ומתקדמים מתפתחים בצורה תמידית, ומאפשרים לאנשים להתחיל לעבוד מהבית בצורה חלקית או מלאה. כך ניתן לחסוך בעלויות הנסיעה ובאיכות הכליים המתאימים לכך. נוסף על כך, עובדים שעובדים מהבית יכולים לפעול בצורה יותר עצמאית ולהתאים את סביבת העבודה שלהם לצרכים האישיים שלהם, ולא להתאים את הצרכים שלהם לסביבת העבודה.

כדי להתחיל לעבוד מהבית, יש צורך בכלים טכנולוגיים מתאימים וביכולת להתקשר עם הצוות המנהל והצוותים השונים.

עם התפתחות הפלטפורמות המקוונות והכלים הטכנולוגיים, העבודה מהבית מאפשרת לעובדים להיות יעילים יותר ולממש את הפוטנציאל המלא שלהם. אך, עם כל היתרונות של העבודה מהבית, ישנם גם אתגרים ייחודיים כגון ניהול עצמי וחשיבה מחוץ לקופסה.

פלטפורמות שנועדו לתמוך בעבודה מהבית, כגון Slack, Zoom, Skype ו- Microsoft Teams, שמאפשרות תקשורת חזותית ושיתוף קבצים בזמן אמת ובכל זמן נתון. כמו כן, צריך גם להיות בעל מכשיר מתאים ומהיר מספיק לעבודה מהבית, כמו מחשב נייד או מחשב שולחני, וצריך גם לוודא כי יש לנו חיבור רשת מהיר ויציב.

בנוסף, ישנם כלים מתאימים לניהול פרויקטים ולשיתוף מסמכים עם צוותי עבודה, כגון Trello ו-Google Drive. ניתן גם להשתמש בתוכנות לניהול זמן ולשיפור הפרודוקטיביות, כגון RescueTime ו- Focus@Will.

כדי לעבוד באופן יעיל מהבית, חשוב לקחת בחשבון את הבאים:

יצירת סביבת עבודה מתאימה – צריך להקדיש מקום מתאים לעבודה, כמו חדר נפרד או פינת עבודה ולהציב בה מסך מתאים ומערכת שמע לצורך שיחות ופגישות.

תכנון יומי – כדי להגיע לתוצאות ולמנוע תסכול בעת עבודה מהבית, חשוב לתכנן את היום בהתאם למשימות החשובות ולהשתדל להתאים את כוחותינו לשעות היום המתאימות.

ניהול הזמן – על מנת להעבוד מהבית ולתת תוצאות טובות עליך לדעת לנהל את הזמן שלך ואת סדר היום שלך בצורה הטובה ביותר.

בעבודה מהבית יש להיות מסוגלים לנהל את העבודה באופן עצמאי ולתכנן את הזמן כך שיהיה מספיק זמן לעבודה, לזמן פנאי ולביצוע מטלות נוספות. חשוב ליצור רוטינה יומית ולשמור על תזמון המשימות. בנוסף, חשוב להקפיד על תקשורת ברורה עם צוות העבודה ולהיות זמינים בזמן המבוקש.

בעבודה מהבית יש להשתמש בכלים טכנולוגיים ופלטפורמות המאפשרות תקשורת חזותית ושיתוף קבצים בזמן אמת. כדי לעבוד באופן יעיל מהבית, חשוב ליצור סביבת עבודה מתאימה, לתכנן את היום ולנהל את הזמן בצורה יעילה. יש לזכור כי העבודה מהבית דורשת ריכוז והתמדה ואתגרי ניהול עצמי.

: פוליטקה הוא דבר מעניין מעורר רגשות ומטיבציות שונות, מרומם ומרסק משפר ומוריד לאנשים את תחושתם ורגשותיהם.
כל הזמנים מכל הימים בסיטוריה היו דברים כאלה, מאז שנהינו לעם ועד ימינו אנו היו ויכוחים ושיטות שונות אח מאחיו וכמו שאומרים כמו שהפנים של אחד אינו דומה לזה של השני כך ההבנות והמחשבות אנחנו נחלקים.
אבל אפשר להגיד שבסבבינו שיש האיטרנט והטכנולוגיה הכל השתנה לחלוטין,
היום אפשר להגיד בכנות כל ממזר מלך. כל אחד אומר מה שהוא רוצה.
איך שנופל לו איזה אסימון ורצון הוא מיד עולה לו לפייסבוק ולטוויטר ומיד הוא מצייץ ופרסם לכולם את גאונותו ומחשבתו הפלאית. איך שאם הוא היה זה מי שמחליט וודאי שהכל היה מסתדר ולמה כל אחד פסול חוץ ממנו שהוא כביכול הכל יודע.
הכל רץ היום אין דין ואין דיין, כל אחד מחליט ועושה ככל שעולה על רוחו.
ופה אשפר להבין ולהסכיל לראת גם הדברים הטובים שיכול לצאת מהדור הזה.
למשל אחד שיש לדוגמא גמח והוא רוצה שאנשי המקום ידעו שברשותו יש הרבה כסאות, ויש מישהוא מכניס אורחים וצריך בשבילם ללוות כסאות אז יש לו בשבילו.
וגם בעת צרה או מתח שיש בכל מקום יש מישהוא שהוא יוציא איזה פתגם או אמירה מחזקת ומעודדת לאנשים.
וכן שעניין של העבודה מהבית אתה יכול לעזור לאנשים ולהציא להם פרנסה מכובדת שירחיב דעתם של אנשים ויעזור להם את מחייתם.
שיש אנשים שאינם יכולים לצאת מהבית כמו אשה בשמירת הריון או אשה אחרי לידה,
והם עומדים בבית ואין להם איך להתפרנס ומצד שני הם גם לא יכולים לצאת מהבית, ולכן העבודה מהבית זה נותן להם התזונה והפרנסה הנכונה.
לאנשים האלה זה פשוט הצלה מעודד אותם ומחזק אותם ומביא אותם לתחושה טובה,
וזה יכול לגרום להם גם ריגשי להטיל מהם את העול הכבד שיש עליה באחריות בשמירת הרין הזה שהם מפחדים האם זה כן יוצלח, והאם נזכה לראות התינוק החדש לא פג ולא מוקדם מידיי.
וגם האשה הזאת שילדה עכשיו את התינוק החמוד הזה, זה לא סוד שהוא גם בוכה בלילה הרבה. והאמא הטובה והמסורה צריך לקום כמה פעמים בלילה כדי להכיל אותה.
ואדם שלא יושן טוב בלילה למחר הוא לא עירני והוא ישנוני ואין לו חשק לעשות כלום וכל המצב רוח שלו הוא ירוד.
והסיפוק שיש לעבודה מהבית זה נותן לה תחושה טובה ומחזקת ומעודד אוצה שיש לה מה לעשות בחיים והיא משפרת את העולם והיא עושה מה שדרוש לה.
ולכן גם אנו בימינו אנו שיש כל הרשתות החברתיות האלה שלא תמיד יש שם האנשים הטובים שיכולים לתת את הרגש הנכון, והם יכולים לעקוץ אנשים ולבזות אותם,
יש בזה המעלה של עבודה מהבית שזה מחזק אנשים ונותן להם תחושה טובה תחושה של סיפוק של עונג.
ואפשר להגיד שגם בכל ההיטוריה גם כן היו אנשים שזלזו בדבר ואמרו מה קרה תהיה גבר לך תצא מהבית תרים את עצך ותפרנס את ביתך ביושר ובטוב. אבל הם היו אנשי מעט זה לא היה נכון לכולם. לא כל אחד יכול לא כל אחד מסוגל לצאת ולעמול והם היו מרסקים גם פיזית וגם נפשית לא היה להם מה לאכול ואיך לפרנס ולרומם הבית.
וראו שזה לא הדך והגישה הנכון.
לכן הם יצאו בקול חוצץ והקימו את הנצר נזה הפאר הזה והטכנולוגיה הכבירה שיש לנו בימים אלה כדי שאנשים כמותם יוכלו לעבוד מהבית.

Tags :
Share This :