מתחילים לעבודה מהבית?

מאושרים מהמחשבה שאתם הולכים לחסוך המון זמן יקר שמתבזבז בהגעה למשרד ? מצויין אבל אם יש משהו שאנו מחשיבים כחסרון בעבודה מהבית זה בעצם הריכוז שלנו. כאשנחנו עובדים מהבית יש המון דברים שיכולים לפגוע בו. הנה כמה כללים וטיפים שאי אפשר לעבוד מהבית. מבלי להכיר בהם . כדאי שתלכו להביא דף ועט כי כדי שתרשמו את הדברים הבאים .
הגדירו לכם פינת עבודה קבועה בבית.
אין ספק דלעבוד מהספה זה מאוד מפתה , אבל בואוא נהיה ריאליים, אתם לא באמת תצליחו לעבוד ככה ולהגיע לתוצאות טובות. כדאי שתארגנו לכם באיזור כלשהו בבית שולחן קבוע עם עמדת מחשב שמיועד רק לעבודה . קנו לעצמכם כיסא נוח אחד כזה שתוכלו לשבת בו לכמה שעות טובות מבלי שייכאב לכם משהו .
דאגו שיהיה לכם כל מה שאתם צריכים וכל מה שיגרום לכם לנוחות מקסימלית.
דאגו שבאיזור העבודה יהיה לכם אור חזק אפילו חלון כי אין כמו אור ואוויר טבעי.
כי פינת עבודה בבית זה דבר שהוא הכרחי אם אתם רוצים להצליח ולשמור על העבודה שלכם גם כשהיא מתבצעת מהבית שלכם.
תכננו לכם את זמני העבודה מראש.
עצה שלי , לקחת מחברת שבה תנהלו את הזמנים שלכם . בכל ערב שבו ותכננו את הדברים שיש לכם ביום למחרת , כתבו את כל המשימות שעליכם לבצע , הכל הכל בלי להחסיר פרט , לאחר מכן קחו טושי הדגשה בצבעים שונים והגדירו את החשוב והדחוף ביותר עד לזה שהוא הכי פחות . כתבו לצד כל משימה כמה זמן אתם מעריכים שהיא אמורה לקחת לכם ותנסו כמה שיותר לעמוד בזמן הזה שהקצבתם לעצמכם .
ניהול זמנים זה דבר מאוד חשוב בדרך להצלחה בפרט אם זה מתבצע מהבית ויש מספיק דברים שיכולים להסיח את דעתנו .
עוד פרט חשוב , אל תכחו גם להכניס לכם הפסקות לוז . שתו לכם איזה משהו מרענן , תאכלו איזה משהו מתוק קטן שייתן לכם מרץ ואנרגה . דברו עם חבר או עם קרוב משפחה . הסיחו משהו שיגרום לכם הנאה וקלילות של יום העבודה שייתן לכם מרץ להמשיך וחזרו לעבודה .
מוסיקה ! ! !
כמ שמוסיקה יכולה ויודעת לעשות לנו טוב על הלב . שימו לכם פליליסט שאתם אוהבים , בחרו משהו שעושה לכם נעים וטוב על הלב , משהו שיעביר לכם את הזמן וינעים לכם את עבודתכם , אתם יכולים לבחור בפלייליסט שיש לכם או אפילו לגוון ולשים משהו חדש שעדיין לא שמעתם , ככה גם תוכלו להיחשף לסגנונות חדשים . אם לא מתחשק לכם מוסיקה אתם יכולים לשמוע פודקאסק . יש המון נושאים שונים ומעניינים שמדברים עליהם . תחשבו על נושא שמעניין אתכם אפילו דפדפו בפודקאסטים , תאזינו ותעבירו את העבודה בכיף .
תהנו , ושתיהיה לכם עבודה נעימה .

עבודה מהבית בתקופה האחרונה.

בימינו נראה שעבודה מהבית תופסת תאוצה ויותר אנשים נפתחים לתחום בעיקר בשנתיים האחרונות,
אז למה דווקא בשנתיים האחרונות התחום עבודה מהבית תופס תאוצה וחלק גדול בתעשייה העולמית ולמה כל חברות ההייטק מתאימות את העבודות שלהם לבית.

התשובה מאוד פשוטה בשנים האחרונות ובעיקר בתקופת הקורונה שהתעשייה הושבתה לחלוטין ולא מעט אנשים מצאו את עצמם ללא עבודה במשך שבועות חודשים ואפילו שנה האנשים האילו לא נפגעו רק בתקופה שהתעשייה הושבתה אל גם אחריה ואחד הסיבות לכך זה שלא מעט תעשיות וחברות קרסו בתקופה הזאת והשאירו אלפי עובדים ללא עבודה וזה כי לא כל החברות מתאימות לעבודה מהבית כמו עבודות פיזיות למיניהן כגון: עבודי מפעל, מוכרים, קופאים,ועוד.

לעומת זאת היו תעשיות שכן הצליחו לפעול למרות הקשיים למה? 
רוב החברות שהצליחו לעשות זאת הם חברות הייטק למינהן בעיקר בתחום הטכנולוגי והמחשבים וזה כי. התחום הזה יכול לעשות את עבודותיו מכל מקום מכיוון שרוב הפעמים העבודות האלה אינן דורשות יותר ממחשב או סמארטפונים
אז הם הצליחו ליצור מצב שבו הם נותנים לעובדים שלה לעשות את אותם העבודות שעשו בעבודה גם מהבית וזה יצר יתרון ענק לעובדים מהבית כי בזמן שהם עובדים בנחת ובלי לחץ
מסביב אנשים מאבדים את עבודתם נכנסים לחובות  נשארים ללא פרנסה ובלי ביטחון כלכלי ומתקשים להשתקם ורוב הפעמים יצטרכו למצוא כיוון חדש ולהתחיל לחפש עבודה חדשה.

Tags :
Share This :