מקור כזה שהיתרונות בו עולים על החסרונות בכמה מימדים.

נסו בעצמכם לשמור על העקרונות היסוד האלו ותגלו עוד רובד מנצח בעבודה מהבית שלא ידעתם שקיים.

אז אומנם אין ביכולתי לקשר אתכם ישירות לכל השבעה אך יש באמתחתי מגוון רחב של דרכים ועבודות מה גם שכל אדםודרכו שלו כך שההכנסות יכולות להיות שונות ומגוונות מהשקעות בשוק ההון ועד לאיסוף של בקבוקי פלסטיק או פחיותלמחזור בסכום לא מבוטל למען יצירת הכנסה פאסיבית שמשמעותה הכנסה נוספת משנית שאין צורך לבזבז עליה המון זמןאו כסף.

תנו לי לספר לכם על דרך חדשה,דרך אחרת או על ״מקור״ הכנסה חדש.

אם עד עכשיו עבודה מהבית נשמעה לכם כתהליך שהוא מסורבל ארוך ומייגע שידרוש מכם תקשורת שהיא לפעמים גם חדצדדית מה שנקרא עם רשויות המס והמשרדים הממשלתיים האטומים,השקעה נכבדת במחשב יקר ורשת אינטרנטאלחוטית בחבילה יקרה מה שלא באמת נכון,אך זוהי חשיבה נפוצה שנובעת מהמון אנשים וחברות סתמיות שנכנסו לחייהםשל רבים על מנת לשפר אותם למרות שהתוצאה בפועל הייתה הפוכה לגמרי כי היא מלכתחילה לא התאימה לדרישותהמועמד ורק לדרישות של החברות ובכך נמוג חלום ההכנסה ה״פאסיבית״.

תנו לי להוכיח לכם ותתנסו בדרך שאני הולך בה דרך שבה אין בוס עם דרישות מרובות ולפעמים גם לא הגיוניות,אין דרישהלסף שעות מסוים או מצד שני הגבלה למספר שעות מסוים למרות שברצונכם לעבוד יותר,אין מי שיפציר בכם לעבוד קשהיותר או לסיים את הפסקתכם עבודה מהבית שתגרום לעשיית כסף להיראות פשוטה וקלה.

העבודה מהבית לא תעשה אתכם עשירים בין לילה אך היא תקדם אתכם משמעותית למען יצירת החופש הכלכלי שלכםלמען העלאת ערך הזמן שלכם וכמו שאמרנו לייצר עבורכם מקור אחד שניים או שלושה כמה שתבחרו מתוך השבעה שרצינו.

מה גם שהעבודה מהבית שאני מציע יכולה להיות במגוון רחב מאוד של משרות שייתנו לכם לייצר אפילו יותר מקורות הכנסהמכמה חברות או גופים שצמאים לאנשים כמוכם שישתמשו בכלים שהם נותנות כדי לעזור להן בזמן שלכם.

זה יכול להיות זמן פנוי כזה שהוא בין המשימות שיש לכם לבצע או זמן שהגדרתם מראש,אתם הגדרתם,לא אף אחד אחרשקבע לכם.

זה הוא לא עוד פוסט שקרי שיגרום לכם רק לבזבז כסף וזמן,זה הוא פוסט שיתן לכם כלים פרקטיים ומתאימים לכל אדםלעשות את האקסטרה כסף הזה שאתם רוצים או צריכים כל אחד והמטרות שלו.

עלו הצליחו והשקיעו בעצמכם כי אף אחד אחר לא יעשה זאת בשבילכם שיהיה לכולנו המון בהצלחה!

Tags :
Share This :