מעבר מעבודה ממשרד לעבודה מהבית, טומנת בחובה יתרונות רבים. מלבד השקט שיש בעבודה

לכם שיקנה לכם אושר והרבה בריאות ולשלב אותו במהלך היום, כמו כן להשקיע באוכל שאתם אוכלים, להרים ארוחות בריאות ומזינות שיכולות לתרום ולהרים את המצב הבריאותי שלכם !
רשימת היתרונות יכולה להיות כל כך ארוכה שהיא לא תספיק למאמר אחד ויכולה להיכתב בכמה מאמרים, אבל אלו היתרונות המרכזיים והמשמעותיים שלפי דעתי, מאוד מסבירים למה העבודה מהבית היא אופציה כל כך טובה אפילו כהכנסה מרכזית !
אז למה אתם מחכים בדיוק ?! קדימה תמצאו את המשרה האידיאלית עבורכם ותתחילו להרוויח כסף מישיבה על הספה בסלון !

עבודה מהבית לרוב היא עבודה ששומעים ומדברים עליה לרוב מכיוון חיובי, מה יכול להיות רע? עבודה מהבית או מכל מקום שתבחרו בלי בוס שיושב על הראש, בלי בעיות, בלי פקקים על הבוקר, ולחץ רב.
אבל ישנם אנשים שלא אוהבים עבודה מרחוק ושבתקופת הקורונה אך מחו נגדה ורק חיכו לחזור למשרד,נעשו כתבות שלמות בנושא, שהציגו אנשים שלא הצליחו להתרגל למצב החדש, לשעות מול המחשב בבית, לבד.
ישנם כמה סיבות למה ישנם אנשים שלא יתאים להם לעבוד מרחוק, הם יכולים להיות סיבות חברתיות, משפחתיות, ואישיות ואף סיבות טכנולוגיות, מכיוון שנדרש ידע מסויים במחשבים גם אם הכי בסיסי.
ראשית מדובר בהשפעת החברה, אם החברה הסובבת את האדם לא תומכת בעבודה מרחוק ומגבילה זאת, זה יכול להיות בלתי אפשרי לעבוד בתחום, אנשים רבים לא באמת מכירים את התחום, ואף מתקשרים להאמין בדרך קצת אחרת מהנורמה, חשוב לשים לב מתי הדעות של האחרים משפיעות עלינו, ולבחור לפי מה שמתאים עבורכם ולא עבור אנשים אחרים, בנוסף יכול להיות שתתחילו ותתגעגעו למשרד, לאנשים, זה נורמלי לגמרי לא כולם יכולים לבלות רוב הזמן עם עצמם, וזה גם נורמלי לגמרי לרצות את החברה, ואת האווירה שתמצאו רק בעבודה משרדית או חיצונית, אבל אם זה חסר לכם כדאי לכם לשקול לעבוד ממקום אחר,אפילו אם תמצאו איזה מקום מיוחד, פארק או מסעדה לשבת בה זה כבר יהיה דבר נהדר, בכללי בעבודה זו הגמישות מורגשת בעיקר בעניין של המיקום מכיוון והעובד יכול לקבוע את המיקום על פי מה שנוח לו, כל עוד יש לו אינטרנט, ומחשב השמיים הם הגבול.
אך אלו לא הדברים הכי קשים, הדבר הכי קשה לאנשים זה לשחרר את הצורך להיות בתוך מסגרת, אנחנו חיים במסגרות כל החיים, גן, בית ספר, צבא ,עבודה, התרגלנו לזה אבל זה רק כי לא ידענו שיש דברים אחרים, ועכשיו אתם יודעים, עבודה מהבית היא לגמרי מסגרת חופשית, אין שום מבנה פיזי להגיע אליו, יש בדרך כלל אדם שאפשר לפנות אליו אך הוא לא כמו המנהלים שאליהם אנו רגילים, כמובן שזה תלוי בעבודה עצמה אך בהרבה עבודות המנהל שם בשביל שאלות, נתינת משימות, ועוד דברים למקרה שהעובד צריך.
אז דיברנו על הקשיים המדוברים ביותר, אך חשוב לזכור כי כולנו שונים אחד מהשני, אם חבר שלך ניסה ולא הצליח זה לא אומר כלום לגביך, עבודה זו שונה בעיקר כי היא יותר גמישה מרוב העבודות, השעות יותר נוחות, העבודה יותר אפקטיבית, והזמן יותר מנוצל מאשר כשאתה עובד במשרד ושאתה מבלה את רוב הזמן רק בהגעה אליו.
עבודה מהבית מלאה ביתרונות לצד החסרונות, תעזו להתנסות בה גם אם אתם פוחדים להתאכזב, מקסימום הרווחתם עוד תחום לתיק העבודות, בנוסף גם אנשים רבים מסביבכם עוברים לאט לאט לעבודות מהבית, אל תשאירו מאחור, אנשים כבר בחרו את מה שטוב להם מה איתכם?

עבודה מהבית
כשמישהו צריך להתקשר ל שירות לקוחות של איזו שהיא חברה, בגלל איזה שהוא פגם או איזה שהוא דבר לא מובן לגמרי באיזה שהוא מוצר של החברה, עונים לו נציגי שירות טלפוני של החברה הזאת. רוב הפעמים, נציגי השירות הללו עובדים במשרד השירות הטלפוני של אותה חברה שבה הם עובדים – משרד מסודר שבו יש את רוב העובדים בחברה הזאת ובעבודה הזאת. אבל, בזמן האחרון, יותר ויותר בוחרים בסוג העבודה הזאת באפשרות של עבודה מהבית. אפשרות עבודה זו נותנת לעובדים שבוחרים בה אפשרות לעבוד איפה שבא להם ולאו דווקא במשרד מסודר של החברה. זה יכול להיות הרבה יותר נוח לעובדים; למשל, הם יכולים באותו זמן שהם עובדים, אם זה לא כל כך מפריע לשיחות, לטפל בילדים שלהם. הם גם יכולים לעבוד בעוד עבודה מהבית על הדרך, ואם יהיה שיחת טלפון מהעבודה אז הם יכולים להפסיק לכמה זמן את העבודה הנוספת שלהם וכך לענות לשיחת הטלפון, כך הם יכולים להרוויח משתי עבודות בדיוק באותו זמן. מי שעובד מהבית יכול גם לחסוך זמן, יותר מאשר בעבודה רגילה במשרד, בזה שהוא לא צריך לנסוע לשום מקום כדי לעבוד. לכל מי שעובד בעבודה הזאת יש שעות קבועות שבהם הוא צריך לענות לשיחות הטלפון אם מתקשרים אל החברה בשעות אלו. לפני תחילת העבודה בקבלת שיחות טלפון בחברה העובד צריך לעבור הסבר די קצר בנוגע לעבודה; מסבירים לו מה הוא צריך לעשות בדיוק, איך לענות לשיחות הטלפון שהוא מקבל בעבודה בחברה הזאת, האם ומתי הוא צריך להפנות את השיחות שהוא מקבל לנציג שירות עם יותר זמן ניסיון בחברה שבה הוא עובד או מתי והאם הוא צריך ויכול להפנות את השיחות שהוא מקבל לאיש מלאכה רלוונטי לנושא שבה עוסקת השיחה שהוא קיבל. איך מתקבלים לעבודה הזאת: דבר ראשון – נכנסים לאחד מאתרי הדרושים של עבודה מהבית. דבר שני – פונים לאחת מהצעות העבודה שיש שם על איש טלפונים של שירות לקוחות. דבר שלישי – עוברים את הבדיקות; אם מבקש העבודה מתאים לעבודה הספציפית הזאת, אם למבקש העבודה יש קול חזק, ברור ומובן, אם מבקש העבודה יכול לעבוד בשעות הקבלה שהמעסיקים בחברה רוצים שהוא יעבוד, וכולי. לא צריך לפחד או לחשוש מפני הבדיקות שציינו למעלה, הם בדיקות שגרתיות ונורמליות. גם לא צריך לחשוש או לפחד מפני בדיקת הקול של מבקש העבודה, בסך הכל אחד ממגייסי העבודה של החברה אמור להתקשר אליך, לבדוק אם שומעים אותך חזק וברור ואם אתה מובן ונחמד. כן, מי שהעבודה שלו היא לענות לשיחות טלפון שהן מאנשים שהוא אינו מכיר צריך להיות נחמד לאנשים שהתקשרו, מקבלי השירות. זה דבר בסיסי שמצופה מכל נותן שירות בכל עבודה שיהיה. לא צריך לפחד או לחשוש מזה שהרבה שיחות טלפון יתקבלו בטלפון הפרטי של העובד בעבודה זאת, החברה צריכה להיות אחראית לספק לעובד באפשרות עבודה כזאת ובמודל עבודה כזה טלפון לעבודה, או לכל הפחות כרטיס 'סים' לעבודה. כך שהטלפון הפרטי שלו בכלל לא 'יסבול' או 'יוצף' משיחות הקשורות לעבודה של בעליו.
בעולם אידיאלי היה נראה שעבודה מהבית תחסוך הרבה שעות שבמקום העבודה הולכות על שיטוטים דיבורי חול בין עובדים ושאר מיני דברים כאלו, שהרי ברגע שהעבודה היא מהבית כל הדברים הללו שנקראים "הסחות דעת" נעלמים, ולמעשה מאפשרים לבן אדם להתעסק כל כולו בעבודה.
העבודה מהבית שגם בלי הסחות הדעת צריכה להיות יותר מהירה, בשל העובדה שאתה נמצא בסביבה אליה אתה רגיל, ולפעמים גם דברים שקשורים לעבודה שבדרך כלל מפריעים לך במקום העבודה לא נמצאים פה שכן כעת אתה בבית לבדך, אף אחד מהעבודה לא מטריד אותך, לפחות לא פנים אל פנים מה שאמור לאפשר לך לנצל את סביבת העבודה האידיאלית על מנת לעשות את מה שאתה צריך לעשות, ולחסוך לך כמה שעות טובות שהיו הולכות על דברים שאינם קשורים לעבודה נטו.

Tags :
Share This :