מי יקבע לנו את רמת החיים אם לא אנחנו?!

ואז אנשים הבינו שזה אפשרי לאט לאט ופתאום המושג "עבודה מהבית" פרץ ועוד אנשים נחשפו והתחילו להאמין שגם הם מסוגלים..

עוד מקומות עבודה נפתחו לאפשרות של עבודה מהבית וככה אנשים התאימו את הצרכים שלהם ללא ביטול עצמי וכן זה עולם ליברלי.

וכל מי שיקום ויגיד לכם עבודה קשה והגשמה זה רק דרך דם, יזע, דמעות וביטול עצמי תצחקו ותגידו לו בוא תראה מה זה שגשוג והגשמת חלומות על ידי עבודה קשה לא פחות מאחרים.

והכי חשוב הגשמה עצמית, מזל שהעולם היום מתקדם כן?

אז איפה אומרים תודה לאותו בן אדם שהראה לנו ששום מגפה לא תנצח אותנו חח..

מאמר מספר 2

תגידו רגע יש לי שאלה.. אם בן אדם היה אומר לכם שעוד כמה שנים תוכלו גם להרוויח וגם לעבוד דרך הבית בזמן ובקצב שלכם בלי לרוץ את מרוץ החיים הייתם מאמינים?

סביר להניח שלא.. אז זו המציאות זה אפשרי למרות שזה נשמע קלישאה!

הרבה אנשים קמים היום לרוץ את "מרוץ החיים" בלי רגע להנות מהדרך, למה? הרגל הם קוראים לזה .. דווקא לי זה נשמע יותר ויתור על איכות החיים או תירוץ..

כל היום במרוץ אחרי עבודה ובית, בית ועבודה עצרתם לחשוב רגע איפה אתם בכל העניין? הרי לימדו אתכם להרוויח מינימום ולהגיד תודה העיקר שיהיה עבודה.. אבל איפה אתם בסיפור?

אתם מצליחים להנות מהדרך? להרוויח ביושר את המותרות שלכם הרי אתם נקרעים בשביל משכורת אז למה לא להשקיע גם על עצמכם? אתם מסופקים מהחיים? יש משפט שנאמר "חיים פעם אחת, תנצלו כל רגע" אני בטוחה שאם אתם לא הייתם בתוך כל המרוץ הזה לא הייתם קוראים את זה עכשיו.

אנחנו חיים בדור מתקדם, דור שכבר לא אומר "די זה הרגל ככה צריך להיות" אלא אנחנו קובעים את החוקים, הדרך ומה אנחנו רוצים להיות.

לא מזמן היה את משבר הקורונה שהביא עימו המון אבטלה ושם המשפט "עבודה מהבית" קיבל משמעות יותר חזקה.

אז מה זה אומר בכלל עבודה מהבית?

עבודה מהבית זה אומר לעבוד מכל מקום שהוא המקום הנוח שלך בלי לרוץ אחרי העבודה, להרוויח לא פחות מכולם ועדיין לא לוותר על החיים שלך.

זה להרוויח גם את עצמך וגם להנות מהדרך.

הרי נולדנו רק כדי להתקיים? או גם להשקיע ולצבור את החיים שלנו בלי לבטל את עצמנו?!

תראו מסכימה איתכם, שעבודה היא חיינו .. אבל אנחנו לא צריכים לבטל את עצמנו בגללה ההפך היא צריכה להשתלב בחיים שלנו.

בסוף אנחנו חיים פעם אחת והגענו כדי להנות ולהגשים אז אם אפשר גם לעבוד וגם לשלב אותה בחיים שלנו אז למה לא?!

לא מקבלת תירוצים, ככה זה הנורמה, צריך לצאת לעבוד קשה כדי להתקיים ועוד.. אבל רגע מי אמר שזה שאני עובדת מהבית אני עובדת פחות קשה מכולם? מי אמר זה יגרום לי להוריד את איכות החיים שלי?!

אם אני כל יום עובדת בשכר כמו כולם , בשעות המתאימות לי ומשלבת את החיים שלי ולא מבטלת את עצמי יש כאן הפסד? לא יש כאן רווח.

די, די להקשיב לדעות מקובעים תזכרו שאתם רוצים שהחיים שלכם יהיו שווים צפייה והווית דוגמה!

קומו וצאו! צאו מהנורמה הזאת שנקבעה עם השנים!

הדור שלנו מתקדם, די למסגרות של למה עושים? כי ככה צריך להיות.

מי קבע שככה צריך להיות? אלה שהתרגלו? או אותם אנשים שפשוט נוח להם בשגרה גם עם זה בא על חשבונם?

אם כרגע הייתה חוזרת תקופה הקורונה-סגר כלשהו הם גם היו אומרים ככה זה צריך להיות?!

רגע או שהם בכלל חיים במקומכם??!

אתם רוצים להסתכל על החיים שלך עוד כמה שנים אחורה ולהגיד איך לא הגשמתי את עצמי ורק ביטלתי את מהות החיים בשביל עבודה? לא ניראלי.. אחרת לא הייתם כאן.

אז קומו ותמצאו את העבודה שלכם מהבית, כזאת שלא תבטל את עצמכם ורק תרוויחו.

כי תזכרו מה שמגיע ממקום של נוחות ואושר- תמיד מצליח!

ולכל אלה שאומרים זה השגרה לקום ולרוץ את מרוץ החיים בלי לדעת שהעבודה היא חלק מאיתנו ולא אנחנו ממנה, תצחקו ותגידו להם שהם לא הבינו את מהות החיים.

מספר מאמר 2: אמצעים לעבודה מהבית :: עבודה מהבית הפכה למאוד מקובלת סביב משבר הקורונה. אבל יש אנשים שכבר מכירים את ההתנהלות הזו שנים, שאף פעם לא התלוננו על הפקקים או על הצפיפות ברכבות, פשוט בגלל שהם תמיד עובדים מהבית
עבודה מהבית אולי לא מתאימה לכל אחד, במיוחד למי שזקוק לטקס היומי של להתלבש ולפגוש אנשים. עבור אחרים, זה עשוי להיות פתרון מצוין. אמנם, לעומת משרות "רגילות", ההיצע נמוך משמעותית, אבל עבור מי שנחוש לעבוד בפיג'מה, הכל אפשרי
1 .נציגי טלמרקטינג / טלמיטינג

זה אולי ישמע מפתיע, אבל משרה פופולרית ביותר המוצעת מהבית היא עבודת טלמרקטינג הנעשית מביתו של העובד. בדרך כלל, מוצע החזר הוצאות טלפון לכיסוי הוצאות הנלוות לעבודה. 
.2. גרפיקאים וביצועיסטים

עבודת גרפיקה בעידן שלנו הינה הכרחית לבתי עסק קטנים ולחברות גדולות. החברות הגדולות, בדרך כלל יכולות להרשות לעצמן העסקת גרפיקאים במשרה מלאה, בעוד שעסקים רבים אחרים, עשויים להזדקק לשירותים שונים בהיקפי משרה מצומצמים יותר, ובהתאם לצרכים
.3. מתרגמים

מעברית לאנגלית, מרוסית לעברית ובחזרה – כשכל מה שצריך זה מחשב, עבודות תרגום הן אידיאליות לביצוע מהבית. במקרים רבים, הצורך בעובד מהבית יהיה במשרה חלקית, כשהיקף העבודה אינו גדול.

  1. אנשי שיווק

כיום, כאשר רוב מלאכת השיווק נעשית אונליין באמצעות פלטפורמות הפצה שונות, רשתות חברתיות ועוד, אנשי שיווק יכולים לבצע את מרבית עבודתם, מהמחשב בבית. בנוסף, כמו בתחומים אחרים, לא כל המעסיקים זקוקים לאנשי שיווק במשרה מלאה, ולכן הדרישה לעובדים מהבית עשויה לעלות.
5.משאבי אנוש

Tags :
Share This :