מה שאנו רואים בעולמנו כיום, עקב התקדמות אמצעי התקשורת והמידע, הוא צמיחתם של טרנדים חדשים

בתחום העבודה, והופעתם של מספר נטיות להעדיף עבודה מהבית ובחירת פרויקט אישי בו. הוא המאסטר של העסק שלו!

הטרנד החדש הזה הביא לעולם שלנו בכלל, ולציבור הערבי בפרט, הזדמנויות נפלאות בפיתוח אורח חיים, לא להתמודד עם צפיפות ולחץ זמן, ואפשר ליולדת לעבוד גם בלי שתצטרך לעזוב את ביתה, וכך היא יכולה להוכיח את עצמה ולדאוג למשפחתה ולילדיה

כמו כן, ידוע שכדי להקים עסק, בין אם פיזי ובין אם באינטרנט, צריך להקצות סכום כסף מסוים כנקודת התחלה לחיזוק העסק, עם זאת, ישנם כמה עסקים שתוכלו לעבוד בהם מהבית. להתחיל עם אפילו בלי שיהיה לך הון

עבודה מהבית באינטרנט עבור אנשים רבים, עבודה מהבית באינטרנט היא מטרה. חשוב ליצור סביבת עבודה כדי לבצע משימות בזמן וביעילות, כגון יצירת אזור עבודה ייעודי בבית, לבוש מתאים וטיפול הסיבות של עוזר להגביר את הפרודוקטיביות

שנת 2020 הביאה איתה הרבה שינויים דרמטיים בכל פן בחיינו. מהחיים האישיים שהוגבלו בשלל תווים ירוקים, מסכות, שמירת מרחק מהאהובים עלינו, ועד מקומות העבודה שנסגרו. רבים מצאו את עצמם ללא עבודה, בחרדה קיומית ובלחץ כלכלי מתגבר. במקביל וכתוצאה מכך, משרות רבות הפכו לעבודות מהבית והרבה אנשים עברו הסבה בלי שהתכוונו לכך או תכננו זאת. הבחירה אם להסתכל על הצד החיובי של השינויים שהחיים הכריחו אותנו להסתגל אליהם, או לא, נשארת כמובן שלנו בלבד.
אני החלטתי להסתכל על היתרונות של העבודה מהבית ולחלוק איתכם קצת מהחוויות שלי, כמי שעובדת מהבית כבר מעל חמש שנים. אחת ההנאות העיקריות שלי היא האפשרות לעבוד בפיג'מה. כן כן, אני יודעת שיש כאלה שמתנגדים לכך וטוענים שזה משפיע לרעה על המשמעת או משהו בסגנון, אבל כנראה שזה מאוד תלוי אופי, כמו בהרבה מאוד דברים בחיים. באופן אישי, אין כמו להישאר בפיג'מה הנוחה שלי, בלי לשבור את הראש מה ללבוש היום לעבודה, מה כבר לבשתי ומה לא. שלא נדבר על החיסכון בהוצאות הלבוש! הרי מי לא מכיר/ה את זה שכל כמה זמן (די מהר) הספקת כבר לחרוש על כל הבגדים היפים בארון ומה לעשות, חייבים לחדש ולרענן את המלתחה. אם יצא לכם לחשב פעם את הסכום השנתי של ההוצאה על בגדים, מדובר באלפי שקלים לשנה. ועכשיו, קחו בחשבון גם את ההוצאות על נעליים, תכשיטים, איפור ואפילו מספרות ובונות ציפורניים והכפלתם את ההוצאה השנתית בקלות. כל ההוצאות הגדולות האלה מצטמצמות משמעותית ברגע שלא חייבים לצאת מהבית כל יום ולפגוש בוסים, קולגות ולקוחות. יתרון נוסף וענק מבחינתי בעבודה מהבית היא הזמן שמתפנה. תשכחו מזמן התארגנות בבוקר, זמן נסיעה הלוך וחזור, זמן המתנה לתחבורה ציבורית או זמן המתנה בפקקים המעצבנים. וואוו, כמה שאני לא מתגעגעת לכל זה. במקום, אני מתעוררת בשעה שמתאימה לי, שותה קפה בסבבה, ומתיישבת בספה הנוחה עם הפיג'מה הכיפית שלי והלפטופ ומתחילה לעבוד.
בלי לחץ, בלי עצבים ובלי לדפוק חשבון איך אני נראית היום.
אני התחלתי לעבוד מהבית בתור עצמאית קצת לפני שילדתי את הבן הבכור שלי. הקמתי חנות אונליין והתחלתי להשתמש ביכולות היצירתיות שלי ולמכור ציורים באטסי, שזה אתר אמריקאי לאומנים ומעצבים. לאט לאט, הרחבתי את מגוון האפשרויות בחנות, התחלתי למכור גם מוצרים נוספים, הקמתי עוד חנויות אונליין, שיווקתי לחנויות פיזיות ברחבי הארץ, פרסמתי ברשתות חברתיות, קידמתי קמפיינים ממומנים וכך הגעתי לעוד ועוד לקוחות. עם הזמן, התחלתי להתאהב יותר ויותר בעבודה מהבית והוספתי גם כתיבת תוכן, עבור עצמי ועבור אחרים. זה היופי בעבודות מהבית, האפשרויות שם, רק צריך לפתוח את הראש ואת העיניים ולמצוא אותם. כל אחד ואחת יכולים למצוא את התחום שמתאים להם, עם או בלי ניסיון. תמיד אפשר להתחיל כעבודה נוספת ולגדול עם הזמן, העניין והביטחון בעבודה. בנוסף לכל היתרונות שהזכרתי, בתור אימא לילדים קטנים, הגמישות של העבודה מהבית היא ללא ספק אחד מהיתרונות הענקיים. יש לי את האפשרות לעבוד רק בשעות שאני פנויה לכך, פיזית או רגשית. אני יכולה לחלק את הזמן שלי בין בית, ילדים, זוגיות, חברים ועבודה באופן מיטבי שתואם לחיים העמוסים שלי וכך להקל על לוח הזמנים הצפוף. העבודה הגמישה אפשרה לי אפילו לגדל את הילדים איתי בבית עד גיל גן (3) וכך גם להיות רגועה שהילדודס שלי בידיים הטובות של אימא שלהם ולחסוך אלפי דאגות ושקלים על מעונות פרטיים. רק זה מבחינתי שווה מיליונים.

נפתח עם שאלה, אתם מאמינים באהבה ממבט ראשון? תענו לעצמכם. ולא, אני לא מתחיל איתכם.
לאהבה צורות רבות, האהבה היא לא רק באה לידי ביטוי רק בין גבר ואישה.
יש אהבה בין הורים וילדים, בין חברים קרובים ובין משפחה רחוקה.
ואחרי כל זה, ישנה אבחנה ידועה שבה האדם מפתח תשוקה כלפי תחביב מסוים.
זה יכול להיות ספורט, נגרות, זרם מסוים באומנות והרשימה עוד ארוכה.
היום בחרתי להתמקד על העבודה שלכם.
אתם שמחים במקום העבודה שלכם? טוב לכם שם? אתם אוהבים את התפקיד שלכם?
עד כמה שהעבודה יכולה להיות טובעת ומציקה, באותה המידה אנחנו יכולים לבחור להיות מאושרים איפה שאנו נמצאים.
במבט ראשון, למה לי להפוך את העבודה לחיים שלי? אני קם ב7, מגיע הביתה עד 4. חוזר לילדים בלי דאגות על הראש ועם תלוש בסוף החודש.
כל זה בעיקרון נכון, אבל למה לא לנסות ליצור מקום שאני יכול להרגיש בו בבית, ולתת את מה שיש לי לתת? התמונה פתאום הרבה יותר יפה.
אך בשביל שזה יקרה, אנו צריכים למצוא את המקום הזה שיכול להיות לנו לבית.
ובכן, והרי החדשות: קיימת עבודה מהבית!
כבר אין צורך לחפש מקום קרוב לבית, במרחק נסיעה קצרה של עד חצי שעה, או במקרה היותר טוב, הליכה של רבע שעה והגענו למשרד. יש לנו את הסלון שלנו, מחשב, וזהו. אתם בעבודה. עבודה מהבית.
לגבי האהבה שנכנסת כמו חץ ללב כבר בפעם הראשונה, את זה אתם תבחרו אם לחוות או לא. לשבת כמו נער מתבגר ולרצות לסיים את יום העבודה כמו יום לימודים, או גם בבית להרגיש שיש לי מחויבות כלפי עצמי ואולי אולי להנות מזה. להתרגש. להתאהב.
העבודה מהבית אינה דורשת הרבה ממה שנראה לעין, והיא יכולה להיות מתגמלת באופן בלתי סביר עד חריג מאוד.

Tags :
Share This :