מה עדיף? עבודה רגילה או עבודה מהבית?

בנפש האדם ישנן איכויות רבות ומגוונות, ולכל אדם יש איכות דומיננטית אחרת. למשל- יכולת ריכוז בדבר אחד ועבודה עצמית, למול יכולת חשיבה משותפת עם אנשים אחרים וריכוז נתונים ומשתנים רבים. אין איכות מסויימת שהיא 'מוצלחת' יותר מאחרות. כל אדם נושא בתוכו את האיכויות שמתאימות לו, ואם יהיה קשוב אליהן וייתן לאיכויות להוביל אותו בדרכו, סיכוי רב יותר שיגיע להצלחה בתחום עשייתו ולאושר וחיוניות רבים יותר. העבודה מהבית דורשת איכויות מסויימות, ואם אדם רואה שיש לו את האיכויות האלה, הוא יכול להיות מאושר בעבודה מהבית. אך אם יאלץ את עצמו לעבוד מהבית למרות שהדבר לא טבעי לו והאיכויות הנדרשות לכך אינן נגישות לו, סיכוי גדול שהוא ימצא את עצמו מתוסכל ואולי אף מדוכא.

אם כן, נחזור לשאלה- האם עבודה מהבית מייצרת מצב של חיבור פנימי או ניתוק פנימי? זו היא שאלה אינדיווידואלית. החיבור או הניתוק הם תוצאה של התאמת אופן העשייה של האדם לאיכויות הדומיננטיות שבו. לכן התשובה לכך עשויה להשתנות בין אדם לאדם ובין תקופות שונות בחיים.

חולמים להרוויח המון כסף מבלי לצאת מהבית? מעדיפים לעבוד מהספה ולהיות הבוסים הגדולים של עצמכם? נמאס מהפקקים בבוקר והקפה של הבית פשוט טעים יותר? אם עניתם כן על השאלות האלו המשיכו לקרוא ותגלו שכל זה ממש עוד רגע הולך להתממש בשבילכם!
אנו מציעים לכם, בבלעדיות מוחלטת, מגוון עשיר ורחב בתחומים שונים של עבודות כן בדיוק! מהבית!
המשרות שלנו מגוונות ביותר תוכלו למצוא עבודה בקלדנות, עריכת תוכן, גרפיקה, פרסום ושיווק, תמלול, נציגי צ'אט דיגיטלי, נציגי שירות או מכירות עם עמלות גבוהות שמהוות לבד משכורת שלמה!
אתם לא רק בוחרים לעצמכם את תחום העיסוק בו תרצו לעבוד, אלא גם את השעות שנוחות לכם, בתנאים שלכם ובהתחשבות באילוצים שלכם!
נכון החבר הזה שגר רחוק ואתם רק מחכים להיפגש, ולא יוצא כי השעות עבודה שונות ואין לכם גמישות או בכלל "סיי" בעניין הזה כי הבוס קשוח? או הקרוב משפחה שלוחצים עליכם לבקר אבל לא אתם לא מצליחים מאותן הסיבות? אז מעכשיו גם הבעיה הזאת תפתר לכם!
תתדמיינו את הנסיעה הבאה שלכם למקום במרחק של נגיד שעה או יותר, לא חבל להעביר את הזמן הזה פעם נוספת בשיטוט בפייסבוק, שיחת טלפון סתמית או סתם במחשבות? למה לא לנצל את הזמן הזה בעצם כדי להרוויח עוד כסף? לספק עוד הכנסה? הרי זה זמן פנוי לכל דבר!
טיול לחוץ לארץ? לא רק שעכשיו יהיה לכם את המימון בשבילו, וכמובן את הזמן שלא היה עד עכשיו כי מי נותן ימי חופש כמו שצריך בימינו? אפילו תוכלו להרוויח במהלכו לטיול הבא שלכם כבר מעכשיו! כי הרי כל מה שצריך זה חיבור לאינטרנט!
כשעובדים מהבית אין תחרות עם אף אחד, גם לא עם השעון של המשמרת ולא עם האוטובוס בבוקר, אין צורך להביא דין וחשבון למערכת שלמה, המטרה היחידה היא להרוויח כסף וכל זמנכם מוקדש אך ורק לזה, כמו שמההמתחלה היה צריך להיות.
המשרות שלנו מדברות ומתאימות לכל אחד, בכל שלב.
אמהות שרוצות להרוויח וגם לבלות עם הקטנים ולדאוג לעבודות הבית הרבות, סטודנטים שלא יכלו עד עכשיו להרוויח בצורה הוגנת כי יש מבחנים שמנעו מהם להתחייב, פנסיונרים, חיילים שהבסיס לא מאפשר להם עבודה סדירה או לחילופין יש להם זמן פנוי בבסיס, אנשים בשירות לאומי, או בכלל מי שמחפש השלמת הכנסה, רק כדי לצאת לעוד כמה מסעדות יקרות החודש, לעוד כמה בילויים, לפנק את החברים במשהו או לעזור להורים ועוד. אנו מחכים לכולכם!
כמובן, אם יש לכם חבר או חברה, קרוב משפחה או סתם מכרים שתרצו לחלוק איתם את ההצלחה העתידית שלכם, אתם מוזמנים לשלוח אותם אלינו ואנחנו נדאג גם להם!
אל תחכו ואל תבזבזו עוד מזמנכם, בואו להיות אדונים לעצמכם והתחילו כבר עכשיו! שיהיה המון בהצלחה!

עבודה מהבית – רוצים לשמוע עוד?
למי מאיתנו לא קרה בין אם אתה צעיר או מבוגר , שעברת תאונה , מחלה , שהשעות הופחתו או המשרה ירדה , שהמשכורת לא מספיקה לסגור את החודש , שביקשת העלאה שלא אושרה , או שאתה סתם לא מרוצה מהעבודה שלך , מהבוס , או מהאנשים , או במיוחד מהשכר , אבל אין לך ברירה כי אתה רץ על גלגל החיים וחייב לסגור ולשלם את הוצאות הבית, החוגים, המשכנתא , הרכב . ואתה לא יכול לאפשר לעצמך לקחת חופש ולנשום כי אז זה פוגע ביכולת הכלכלית החודשית שלך . בדיוק בשביל זה נועד אתר עבודה מהבית , בו אתם יכולים למצוא לעצמכם משרה שמתאימה בול בשבילכם , מי מאיתנו לא היה רוצה זמן פנוי יותר עם הילדים או עם הנכדים? עם המשפחה באופן כללי? ובכלל שיהיה תזרים מזומנים שיספיק גם מעבר להוצאות . בעבודה מהבית יש לכם את היכולת לבחור , את היכולת לשנות . ישנן משרות עצמאיות שבהן אתה מתנהל בלי בוס על הראש ובוחר את זמן ההשקעה שלך , זה נשמע מסובך? כי אתה לא צריך שום ידע כללי לפני . מספיק שיש לך נייד עם חיבור לאינטרנט ואתה בכיוון הנכון . אני יודעת שיש הרבה פירסומים על שיווק אינטרנטי אבל לא על זה מדובר כאן . תיכנסו ותיווכחו בעצמכם !!

אחד היתרונות הגדולים מהעבודה מהבית ומהיכולת לנהל את עצמכם ואת הזמן שמתאים לכם זה כמובן שאתה לא צריך לצאת מהבית ולא לבזבז זמן מיותר על נסיעות לעבודה , על דלק מיותר , ועל התארגנות מיותרת . תחשוב לדוגמא אתה מתעורר בבוקר מארגן את הילדים , שם אותם במסגרות , חוזר לבית מכין לך את הקפה , פותח את המחשב או את הנייד , מתיישב בספה ומפנה לך שעתיים שלוש בבוקר , בשקט שלך בשביל לפרסם כמה פוסטים, או לכתוב כמה מאמרים , טקסטים . או אפילו לקבל כמה שיחות נכנסות מלקוחות . הכל תלוי בך !!

עבודה מהבית זה כבר לא חלום , כבר לא צריך שום לימודים בשביל זה , כיום אנו נמצאים בעידן הדיגיטלי שהכל הרבה יותר קל , אין לכם שום התחייבות למשרה מסויימת , אם לצורך הדוגמא בחרתם במשרה , עבדתם בה כמה ימים וראיתם שזה לא מתאים לכם או לא מספיק לכם לצורך העניין אתם יכולים לקחת כמה משרות בבת אחת או להפך להוריד משרות .

ותזכרו שאחד היתרונות הגדולים בעבודה מהבית או שאתה לא חייב להיות רק בבית כדי לעבוד , אתה יכול להיות בחופשה, בארוחת חג , בפיקניק בטבע , בישיבה נינוחה בים רק לקחת איתך את הנייד שכמובן בלאו הכי הוא תמיד איתנו . נשמע פשוט נכון? אז זהו שזה באמת פשוט . לא כל דבר צריך לסבך ולהגיד אני לא אצליח , אני לא מבין באינטרנט , כי כל זה שייך לעבר .

אז קדימה כולנו רוצים להצליח , כולנו חוששים אך עם זאת מי שלא מנסה לא טועה, מי שלא מנסה לעולם לא יידע אם יכול לטוב יותר. וביננו? כולם יכולים .
אז כנסו לאתר עבודה מהבית ותחפשו !! אני כבר מצאתי , מאמינה שגם אתם 🙂

Tags :
Share This :