מהם סימני השחיקה וכיצד להתגבר עליהם:

לא משלימים משימות בזמן – מומלץ להצמד לסדר יום נוקשה יותר, לקום בבוקר, להתלבש ולהחליט שעכשיו שעתיים יושבים ועובדים ואז לוקחים מנוחה לעשרים דקות וחוזר חלילה. הימים הראשונים קצת קשים אבל אנשים מתרגלים מהר מאד לסדר.
איבוד מעקב – תחושה של פיזור הדעת, העובדים מאבדים את קו המחשבה וההספק מהעבודה, פיזור הדעת נגרם פעמים רבות מתוך חוסר סדר וחוסר משמעת. הקפדה על סדר יום קשוח ותיעוד העבודה מידי כמה שעות תעזור הרבה בשליטה ומעקב על העבודה.
שינויים במצב הרוח, נדודי שינה, דיכאון – תופעה מאד שכיחה כשחווים שחיקה לאורך זמן, אולי במצבים כאלה מומלץ לקבל עזרה מחברים או עזרה מקצועית ואולי לוותר לגמרי על עבודה מהבית ולהתחיל לעבוד במשרד.
אלכוהול – התמכרות לאלכוהול היא לאו דווקא כתוצאה מתסכול ומצב רוח ירוד, לפעמים דווקא הזמינות לכוס ויסקי והעובדה שזה נמצא בהישג יד גורמת לעוד כוסית ועוד כוסית עד כדי התמכרות.
אם אדם מודע לזה שהוא עלול להתמכר לאלכוהול יתכן שכדאי לו להרחיק את הפיתוי הזה מהישג ידו שעה שהוא בוחר לעבוד מהבית.

לסיכום, שחיקה קיימת בעבודה מהבית וכן בעבודה מהמשרד, ברוב הפעמים ניתן להתמודד עם התופעה ולהקל מאד את הסימפטומים.

עבודה מהבית – עבודה מעכשיו לעכשיו -מאמר 35. כמובן שהמלצתנו היא שתתחיל לעבוד באופן מיידי, תחום זה צפוי לגדול בצורה משמעותית ולכן שווה את הזמן שלך.

מקומות עבודה רבים יועברו לבתים מכיוון שחברות רבות מכירות ביתרונות של עובדים שלא צריכים לנסוע לעבודה, הטבות אלו הן לא רק עבור העובדים אלא גם עבור העסקים שלא צריכים לשלם עבור בניין משרדים, אוכל, נסיעות , וכו.

זהו פתרון מועיל לנושאים רבים הקשורים בהעסקת עובדים במקום פיזי, זה לא רק הוצאה כספית, אלא גם עלות זמן המושקעת במשימות רבות, זמן מבוזבז, ולא רק זמן עבודה, זה זה גם זמן לעובדים לנוח ולחדש אנרגיה.

עבודה מצוינת מתבצעת כאשר העובדים מרוצים מהתנאים ומתוגמלים כראוי, הדבר יוביל לכהונה ארוכה יותר של עובדים ולהשקעה גדולה יותר מהעובדים.

זה מועיל לשני הצדדים, אבל כמובן שהכל מותנה בכך שהשטח מסוגל לעבוד מהבית ושיהיה לו אפשרות מעשית. ישנם אזורים שימשיכו להחזיק משרדים גם לאחר שכולם יידרשו לעבוד מהבית, יש משרות הדורשות מהעובדים להגיע פיזית לעבודה בזמנים ספציפיים.

כתוצאה מכך, אם אתה מזהה שאתה לא מהסוג שיכול לעמוד בלוח זמנים קפדני לעבודה, לנסוע הרבה כדי להגיע לעבודה או להיות בעבודה במשך תקופה ארוכה מחוץ לבית, אולי כדאי לשקול לעבוד מהבית.

נראה לך שקשה למצוא תעסוקה שאפשר לעשות מהבית, אבל זה למעשה די פשוט, ישנן הזדמנויות עבודה רבות וחברות שמשתוקקות שתעבוד מהמחשב שלך עכשיו.

תארו לעצמכם את העתיד שלכם, אתם שוכבים במיטה, פתחו את הטלפון וראו שהמשכורת שלכם הופקדה על כל העבודה שלכם מהחודש הקודם. אתה מבין שאתה עושה הכל מהבית, בלי צורך לנסוע בתחבורה ציבורית, אוטובוסים או בוס, אתה תלוי אך ורק בעצמך, ואם קשה לך עם החוט, זו בכלל לא בעיה, פשוט לצאת מהבית לעבודה מכל מקום שתבחרו, זה מה שיפה בעבודה הזו שיש לכם שליטה מלאה על החוטים, ויכולים להתאים אותם לתנאים שהכי מועילים לכם.

השעות מוכתבות בדרך כלל על ידי לוח הזמנים שלך, העבודה לא קשה, ואתה עדיין יכול לישון גם אם השעון המעורר מצלצל.

איך לעבוד נכון מהבית

העולם שקל את האפשרות לעבוד מהבית, וירוס וקורונה פשוט לקחו ושלחו את כל העובדים הביתה. רשמית, זו לא המחלה עצמה, אלא מעסיקים ואוניברסיטאות, התוצאה זהה: רבים ייאלצו לבלות לפחות שבועיים בהסגר. עם זאת, הסגירה אינה מעידה על נטישת העבודה והלימודים. לעומת זאת, העובדים והסטודנטים יצטרכו לעבוד יחד ולהשלים את כל המטלות ללא פיקוח ישיר.

עבודה מהבית זהה לאותן משימות, פגישות ושיחות מורכבות ודחופות, אך אלו מתקיימות מרחוק. אנו מסבירים לך כיצד לעבור לעבודה מהבית כדי שתוכל להישאר פרודוקטיבי. אתה יכול לסמוך על העצה שלנו: כתבנו, ערכנו ויצרנו את המאמר הזה לגמרי מהבית.

עקוב אחר לוחות זמנים

כנראה שהגעת למקום העבודה או הצטרפת לזוג בערך באותו זמן. המשך במאמציך המופתיים. הגדר אזעקה לזמן מסוים, תכין דייסה, שתה קפה, תעשה תרגילים, טייל עם הכלב. בדרך כלל, עקוב אחר השגרה הרגילה שלך לפני העבודה או הלימודים. זה יקל על הארגון מחדש שלך ועל תחילת מטלות הבית, במקום להירגע.

אנו מציעים לך להימנע זמנית מקריאת החדשות בארוחת הבוקר. זה יקל על הלחץ שלך. עקבו רק אחר האירועים המשמעותיים ביותר ועקבו אחרי שבעה טיפים שיעזרו לכם להימנע מטביעה בנפח המידע. הקפידו לעשות הפסקות שמתוכננות ל-15 דקות, ולעשות נסיעות למטבח כדי לקבל מים כדי לדמות הליכה למקרר.

קל להתבלבל בבית, אז הגדר אזעקות. תן להם להזכיר לך שזו שעת צהריים או חמש דקות של הסחת דעת. אל תהפוך את היום בן תשע השעות ל-24 שעות עבודה. אל תעבדו במהלך הלילה, כתוצאה מכך, בסיום עבודה מרחוק כפויה, נשרפתם ולא תרצו יותר להגיע למשרד. הדגש כמה שיותר טקס ויכולת חיזוי בחייך, כך שעבודה מהבית היא כבר לא ניסיון כאוטי להשיג דברים.

Tags :
Share This :