מאמר 3 עבודה מהבית – פתיחת עסק עצמאי

הרבה עבודות מהבית הם עבודות כעצמאי שדורש פתיחת עסק והפקת חשבוניות.
הדבר אינו מפחיד כמו שזה נשמע, צריך רק רואה חשבון נחמד ולשלם מקדמות מס בהתאם להכנסות הצפויות.
לפתוח עסק עצמאי יחיד זה תהליך שאורך חודש ויש מסמכים לחתום עליהם אבל זה לא ממש מסובך שיש רואה חשבון שדואג לפתוח את התיקים במע״מ ביטוח לאומי ומס הכנסה.
נשאר רק לדווח על הוצאות עסק והפקת חשבוניות וזה אפשרי דרך האינטרנט, ואז לרואה חשבון יש לו גישה לכל המידע הדרוש והוא יכול לחייב וזכות אותך דרך הבנק בענייני מס.
אז זה קצת מפחיד בהתחלה אבל זה פותח הרבה דלתות, אפשר להיות עצמאים ועובדים מהבית בכל תחום שתרצה, הרבה מעסיקים מעדיפים לשלם עבור שירותים לאנשים עצמאיים ובדרך כלל משלמים יותר כי אין להם צורך להפיק עבורך תלוש משכורת מסורבל ומסובך.
אז יש כאן הרבה חופש משני הצדדים שמעלה עוד יותר את החוויה של לעבוד מהבית חוויה משמחת.
ברגע שביכולתך להפיק חשבוניות אז אתה יכול להציע את עצמך שעצמאי למספר רב של אנשים ולהרוויח כמה משכורות.
זה מגיע בד בבד שני הדברים ( עבודה מהבית ופתיחת עסק עצמאי), מקל על נסיבות העבודה וזה יכול להגדיל את ההכנסה שלך משמעותית. כמובן שאתה חושף את עצמך למספר רב יותר של מעסיקים ובכך מבטיח לעצמך הכנסה.
עכשיו אתה יכול לחפש עבודה מהבית כפרילנסר, נשמע טוב לא?
כפרילנסר יש יותר מקום לדבר על גובה המשכורת ופשוט לעבוד בצורה קבלנית, לקבל כסף עבור עבודה ולא לפי שעה.
אז אם אתה חרוץ וידע לעבוד מהר זה משהו שיכול מאוד להשתלם לך, תוכל להספיק יותר עבודות או לפנות זמן לעצמך ולסובבים שלך.
כעת אתה האחראי הבלעדי להכנסות שלך ולסוגי העבודות שתקבל על עצמך.
יתכן גם שתרצה לשלב את העבודה מהבית כעצמאי עם עבודה כשכיר. זה מאוד אפשרי, המס יחושב כהכנסה אחת בדיוק כמו בתיאומי מס, כלומר אם הרווחת 20000 כשכיר ועוד 10000, אתה יכול להגדיר את המשכורת כשיר כהכנסה עיקרית ועל ה-10000 הנוספים תשלם מס בגובה מדרגת מס המתאימה, כאמור 20000 עד 30000. נכון שזה כבר הרבה מס וזה זה גם הרבה כסף וזה מס שהיית משלם גם ככה אם היית מרוויח 30000 כשכיר.
העבודה מבית זה בונוס, אתה לא צריך לפתוח משרד כדי לעבוד כפרילנסר יחיד ולא תצטרך לשלם את כל התשלומים הנלווים לפתיחת משרד. תוכל לחסוך הרבה כספים בניית סביבת עבודה בבית ולעבוד מתי שתרצה עבור הלקוחות שלך.
וכאן אתה הופך בעצם את כל המערכה כי מעכשיו ניתן להתייחס לאנשים כלקוחות שלך וזה שונה מלעבוד כשכיר יש יכולים להיות לך מספר רב של לקוחות ואם לקוח מסוים לא מתאים מסיבה מסוימת אפשר להשקיע יותר זמן עם לקוחות אחרים כי אתה מחליט איזה עבודות לקחת על עצמך ואיזה לא.
גם הלקוחות נחמדים יותר מהבוסים שלך כשכיר.
כיום יש לנו את הפריבילגיה לבחור במה אנחנו עובדים ואת מי אנחנו משרתים ויש לנו השעה רבה על גובה המשכורת שלנו.

Tags :
Share This :