לפני 2020, מספר קטן של מקומות עבודה הציעו עבודה מרחוק ורוב העובדים עבדו במקומות עבודה ייעודיים. במדינות רבות באירופה, לדוגמא, רק אחוזים בודדים מהעובדים השכירים עבדו מהבית. באפריל 2020, זמן

קצר אחרי התפרצות מגפת הקורונה ברחבי העולם, כמעט חמישים אחוזים מהעובדים השכירים דיווחו כי עבדן מהבית, גם אם זה היה באופן חלקי.
סביר להניח שהיום, בשנת 2023, כולם יסכימו כי עבודה מרחוק (מהבית) אינה תופעה חולפת אלא כאן כדי להשאר עוד הרבה שנים.
סקרים שנעשו במהלך השנה האחרונה הראו מעל לכל ספק שעובדים בעלי השכלה גבוהה, אקדמאים, מקבלים בברכה את האפשרות לעבוד מהבית. הסקרים מראים שעובדים אלו נהנים מאיזון טוב יותר בין העבודה לבין החיים האישיים. הם גם נהנים מהנוחות של המשרד הביתי שלהם ועל כמה שקל היה להם לוותר על השעות הארוכות בנסיעות מהבית לעבודה ובחזרה.
ועדיין, הם יודעים גם לספר על הקשיים והאתגרים שטומנת בתוכה העבודה מהבית. אחד הקשיים הוא הבדידות והעדר מפגש פיזי פנים אל פנים עם שאר העובדים. העובדים הבינו פתאום כמה הם זקוקים לשיחות קפה לא רשמיות וישיבה במטבח של המשרד ביחד עם עובדים אחרים כדי להתעדכן בנושאים שמחוץ לעבודה.
הם גילו שהיכולת שהיתה להם במשרד, לפני שעבדו מהבית, לקום מידי פעם מהכיסא כדי ללכת למכונת הקפה או לשבת עם עובדים אחרים בחדרי ישיבות, חסרה להם ואפילו הביעו דאגה מחוסר פעילות גופנית שהמצב החדש גרם להם. רוב הפעילות שלהם היא ישיבה מול המחשב.
עדויות אלו הביאו כמה חוקרים למסקנה שצריך לתת את הדעת ברצינות לרווחה הכללית של העובד ולהשלכות האפשריות של אנשים רבים המרגישים מבודדים במהלך שעות העבודה שלהם. לטענת אותם חוקרים, צריך להתחיל לחשוב כיצד הדבר עשוי להשפיע עליהם בטווח הבינוני והארוך.
על מנת שעובדים אלו ימשיכו לעבוד מהבית וישמרו על רווחתם הפיזית והרגשית, עליהם להציג יותר פעילויות חברתיות פנים אל פנים במהלך שעות העבודה או לאחריהן.
ועדיין, למרות החששות שהוצגו על ידי החוקרים, רבים מהעובדים מברכים על האפשרות שניתנה להם לעבוד מהבית. כי למרות שהקשרים החברתיים בין העובדים חשובים, מסתבר שלפחות חלקם רואה במפגשים אלו מטבח ובמסדרון של המשרד, הסחות דעת שמפריעות להם ומורידות את הפרודןקטיביות שלהם. מי שעובד מהבית נהנה מפחות הסחות דעת. כבר אין עמיתים שקפצו למשרד שלך להגיד שלום או לשאול שאלות. אם בודקים את כמות הסחות הדעת האלו, ניתן לראות שעבודה מהבית יכולה להגדיל את הפרודוקטיביות בשיעור של עד 45 אחוזים.
ואין לזלזל גם בחסכון בעלויות כתוצאה מהעבודה מהבית. החיסכון הוא לא רק עבור המעסיק אלא גם עבור העובדים. הזמן והעלות הכספית של הנסיעות הקבועות בכל יום, לעבודה ובחזרה הביתה, יכולים להיות משמעותיים ולכן אנשים רבים רואים בעבודה מהבית סוג של הטבה. לאחרונה אפילו פורסם מחקר שלפיו מעל ל 33 אחוזים מהעובדים יבחרו בעבודה מרחוק על פני העלאת שכר.
יחד עם זאת, תמיד צריך לזכור שעבודה מהבית אינה מתאימה לכל אחד. יש עובדים שהצורך שלהם במפגש פיזי, פנים מול פנים, גדול מעובדים אחרים. הבדלים אישיותיים בין העובדים חייבים להלקח בחשבון אם רוצים להמנע ממצב שבו חלק מהעובדים ירגיש מבודד ומנותק כתוצאה מעבודה מהבית שגורמת להם להמנע ממפגש פיזי שם מאוד זקוקים לו. עובדים אלו חשים שהם אינם במודעות של ההנהלה של החברה, אם הם לא רואים אותם פיזית. ולכן צריך להזהר שלא לגרום לאותם עובדים את התחושה שהתקדמות הקריירה שלהם נפגעת על ידי עבודה מהבית.

תעשיית העבודה בעשורים האחרונים השתנתה בצורה הכי מהירה ומרחבית, לדוגמא לפני שנים היו צריכים בעצמנו להרכיב את המכוניות ולמכור אותם לשוק והיום במפעלי המכוניות אנו בני האדם בנינו רובוטים שיחליפו אותנו בעבודה שלנו וככה נוכל בעצם לקבל ״חיים קלים יותר״.
ביחד עם זאת גם נוספה עוד משקה מאוד מעניינת הנקראת עבודה מהבית שפרצה בעיקר בתקופת הקורונה או בשמה האחר COVID-19 , שגרמה להרבה אנשים לאבד את עבודתם ולמצוא את עצמם בתוך הבית, אך עם זאת התחילו האנשים לאט לאט לחפש עבודות דרך הבית, שיוכלו לבצע אותם דרך הנייד או דרך מחשבן הפרטי ועדיין להרוויח כסף!
אחרי הבידוד ומגפת הקורונה אנשים הפסיקו ללכת לעבודתם והתחילו לעבוד בעיקר המחשב,
מכיוון שהם גילו שדרך הבית אפשר להרוויח כסף ואף להרוויח ביותר בקלות במקום הכי נוח שלהם והמקום הכי פרטי שלהם שאף אחד לא ניגש אליהם ומסיח את דעתם.
תחשבו על זה, אתם במקום למצוא עבודה באיזה מקום מרוחק מאוד ולנסוע בין עם זה בתחבורה ציבורית או בין עם זה עם הרכב הפרטי שלכם ולסבול ממש האוויר שנמצא בחוץ או בכלל לסבול את המצב בחוץ, אם מדובר בפקקים או בתאונות או בתקלות חריגות שהורסות לכם את יום העבודה ואת המצב רוח שלכם.
במקום כל הבעיות הלא חיוניות האלו אתם יכולים מאוד בקלות לקום בבוקר לעשות את כל המטלות שלכם, בלי שאף אחד ילחץ עליכם לקום להתארגן ולצאת לפני שאתם מאחרים, ופשוט קמים מהמיטה שותים את הקפה האהוב שלכם, אוכלים, נרגעים, ופשוט מאוד נכנסים למחשב ומתחילים לעבוד ב״זואון״ שלכם ואין אף אחד מסביב שיוכל להרוס לכם את הרגע!
חוץ מהגורמים החיובים החיצוניים שאתם מקבלים ביחד עם זה, אתם גם מרוויחים כסף בלי להתאמץ אפילו מעט!
רוב בני האדם אשר הולכים אל עבודתם בהתחלה מתרגשים ואף שמחים לתקופה מאוד קצרה, ועם השבועות או החודשים או אפילו השנים מתחילים לאבד את עצמם ולהשתעמם במקום העבודה שלהם ואף להתחרט על זה שהם נכנסו אליו מתחלחילה, ועל פי כן יש מחקרים המראים שאנשים אשר הולכים אל העבודה אשר הם פחות אוהבים או איבדו עיניין סבורים להכנס לדכאון ממשי כיוון שהם נמצאים במקום שהם לא רוצים או מרגישים שהם לא ממשים את הפוטנציאל הטמון בהם, ובכך יעדיפו להשאר בבית ולנצל את החופשים שלהם על מנת לא לעבוד ולא לראות את מקום עבודתם, בעיקר אנשים שיש להם משפחות לפרנס לא מספיקים לעשות את המטלות שלהם בגלל עבודתם ואף חוזרים עייפים מאוד מהעבודה ואין להם את המוטיבציה לעשות שום דבר אלא רק לישון ולא לבצע את מה שהם קיוו לבצע או רצו לבצע בתכנוניהם.
לעומת זאת באנשים שעובדים מהבתים שלהם הרבה יותר שמחים והרבה יותר רגועים ומסודרים, כיוון שכאשר הם קמים הם יכולים לסדר את סדר היום שלהם מא׳ ועד ת׳, ובכך שום דבר לא יתפספס להם והם יוכלו לעשות מה שהם רוצים ולסדר בבעיות בבית, בין אם זה לקחת את הילד מהגן כי אין אף אחד שיקח או בין אם זה סתם לצאת החוצה ולאכול ברגוע עם סיגריה טובה עם מוזיקה בלי לחץ, ובכך רמת המוטיבציה שלהם לעבוד תגדל ותגדל כיוון שיהיו מרוצים מעצמם, יהיו מרוצים מהמשכורת שלהם ובעיקר יהיו מרוצים מניהול החיים המסודר שלהם!
ובכך העולם שלנו משתדרג וגדל ומתפתח בצורה הטכנולוגית ואנחנו נהיים יותר חכמים ואפילו מעט עצלנים אך כל עוד זה לטובתנו אנו ננצל את המיטב. לסיכום, עבודות מהבית מתחילות להשתלט על חיינו לטובה ובכך אנו מצליחים לפצח שיטות להרוויח כסף בצורה הנוחה ביותר והקלה ביותר עם השנים.

211- אופנה היא חלק מהאוויר היומיומי והיא משתנה כל הזמן, עם כל האירועים. אפשר לראות ולהרגיש הכל בבגדים
212-מה שאתה לובש זה איך אתה מציג את עצמך לעולם, במיוחד היום, כשהמגעים האנושיים כל כך מהירים. אופנה היא שפה מיידית".
213-אני חושבת שיש יופי בכל דבר. מה שאנשים 'נורמליים' תופסים כמכוער, בדרך כלל אני יכולה לראות בו משהו יפה
214-כל בן אדם והסטייל שלו ,ומה שמתאים לאדםאחד לא בהכרח צתאים לשני .
215-ישנה דרך ליבוש לכל אירוע , ומה שמתאים לראיון לא מתאים לאירוע אחר …
216-אופנה גם מתארת מה שהבן אדם מרגיש והמוד שלו .
217- אופנה לא קובעת את מה הבן אדם והערכים שלו .
218-סטייל זה משהו שכבר יש לכל אחד מאיתנו, כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה למצוא אותו.
219-האופנה דועכת, הסגנון הוא נצחי
220-השמלה חייבת לעקוב אחר גופה של אישה, לא הגוף בעקבות צורת השמלה.
221-נעליים משנות את שפת הגוף והגישה שלך. הם מרימים אותך פיזית ורגשית.
222-מתחילים בסטייל ומשחק הלבשה מתחיל בגיל חמש ולא נגמר באמת.
223-באופנה , הדבר הכי קשה הוא לא להיות ידוע בלוגו, אלא בצללית שרואים.
224-צריך ללמוד שמה שחשוב בבגד זו האישה/הגבר שלובש/ת אותו.
225-אופנה היא רק הניסיון לממש אמנות בצורות ובמגע חברתי.
226- מאמר
זהו סגנון לבוש פופולרי שמראה אלגנטיות אנושית, והתלבושות שונות ממדינה אחת לאחרת. כיוון שלכל מדינה יש את התחפושת הפופולרית שלה, וזה מבטא את התרבות והמורשת של האנשים, ועם התפתחות הטכנולוגיה, האופנה החלה להתגוון ולהופיע בצורות וצבעים שונים, וזה תרם להופעתם של מעצבי אופנה רבים אשר להוטים לעצב כל דבר חדש בעולם האופנה, וכיום יש הרבה מותגים בינלאומיים המעוניינים לעצב את האופנה הטובה ביותר. תולדות האופנה לא היו שונות זו מזו בימי קדם, והדבר נודע דרך התייחסות המטיילים לכך לאחר שביקרו במדינות רבות כמו פרס, טורקיה, הודו וסין, והשינוי המהיר בתעשיית האופנה ב- לבוש סיני, וזה תרם למהפכה גדולה ביבשת אירופה, שגרמה לשינוי מהיר יותר ויותר בסגנונות הלבוש, והשינוי הבולט ביותר היה עיצוב הבגדים הקצרים, ולאחר מכן התעשייה החלה להשתנות, כשהתמחות החלה מייצרים סוגים מסוימים לעשירים, וסוגים אחרים למעמד הבינוני והעני, בהתאם לסוג החומר הכרוך בייצור אופנה. תעשיית האופנה תעשיית האופנה החלה במתכונתה המודרנית במהלך אמצע המאה התשע עשרה ביבשת אירופה ובארצות אמריקה, שכן חלק מהבגדים יוצרו באופן ידני לכמה אירועים מיוחדים, ולפני המאה העשרים החלה מהפכה טכנולוגית שתרמה יצירת אופנה עם מכונות תפירה, ועם עליית הקפיטליזם העולמי החלה הופעתה של מערכת המפעלים לממרח, הופעת תהליך הקמעונאות, והחל משנת 2015 לספירה, תעשיות האופנה הבינלאומיות בכל מדינות העולם החלו למכור אותן. במקומות שונים בעולם, והתעשייה מחולקת לארבע רמות, כאשר כל אחת מהרמות הללו היא מגזר נפרד מהשני, אלא שהן קשורות זו לזו מבחינת מערכת ועיקרון, דהיינו: ייצור חומרי גלם , בעיקר סיבים, טקסטיל, עור ופרווה. הפקת אופנה על ידי מעצבים, יצרנים, קבלנים ואחרים. מכירות הקמעונאיות. טפסים שונים למטרות פרסום וקידום מכירות. קניין רוחני קניין רוחני אינו חל על תעשיית האופנה כפי שהוא בתעשיית הקולנוע, הקולנוע והמוזיקה, בהתחשב בכך שעיצובי אופנה נוצרים בהשראת עיצובים אחרים, ומדיניות זו מסייעת לחברות גדולות על ידי הצגת העיצובים החזקים ביותר בכל הזירות, מה שתורם לכישלון של חברות קטנות רבות למרות עוצמת התעשייה שלה,
אופנה תופסת הרבה מקום במוחם של אנשים, במיוחד של מפורסמים, שכן היא מצביעה על האישיות של האדם שלובש אותה. אכפת לו מבגדי סלבריטאים בדיוק כמו שלאנשים אכפת מיצירות האמנות והיצירות שלהם. איפה אתה מוצא הרבה מאמרים ודיונים על בגדים של אדם חשוב בהזדמנות; אופנה היא עולם שהתפתח עם השנים והפך לאחד העולמות החשובים בתקופתנו היסטוריה של עולם האופנה והאופנה עולם האופנה והאופנה מתייחס לעולם הרחב של תעשיית הבגדים והאקססוריז.
עיצוב נחשב לאבן היסוד עליה מושתת עולם האופנה, ולעמודי התווך החשובים ביותר שלו למי שרוצה להיכנס לעולם האופנה וללמוד עיצוב להיות בעל רוח של יצירתיות וחוש עדין ויכולת ציור גבוהה, ושימו לב לפרטי הקווים העדינים שעיצוב זקוק להם, תוך ידע ומודעות נרחבת לסוגי הבדים, ואופן השימוש בכל אחד מהם כולל שיטות תפירתם, צבעי יסוד ומשניים, וכיצד לשלב אותם בצורה אלגנטית ואלגנטית. דרך אלגנטית, והכי חשוב, להיות נחושים ולהתעקש על הצלחה, חשוב להתחיל ללמוד את העיצובים הראשוניים הקלים עד לשליטה, ואז לעבור לעיצובים הקשים יותר אחרי הקשים יותר, עד שיעבדו עליהם בשלמות.
עיצובים נראים לרוב צבועים ובצבעים עזים, מה שמקנה לעיצוב מראה אסתטי יותר, עם זאת אין צורך בשימוש בצבעים בעת ציור עיצוב. ניתן להשיג את העיצוב הראשוני על ידי שרטוט בעיפרון ותווי שחור צללים. עבודה מהבית

Tags :
Share This :