לעומת זאת, ישנם מעסיקים שלא אוהבים שעובדים מהבית, הם מייחסים את זה לאנשים

לעומת זאת, האנשים שלא אוהבים להיות עם אחריות בעבודה, וכן, לא אוהבים את הקשר החזק עם העבודה. הם כן יכולים לעבוד בעבודה דרך הבית, והם כן יכולים להקפיד על מה שצריך לעשות.
קשה להם שיש שעות קבועות בהן הם צריכים לעבוד, הם מעדיפים את החירות והחופש, מעדיפים לקבוע בעצמם את השעות שהכי נוחות להם, וגם את המקומות שיהיו בהם באותו זמן.

לסיום. יש הרבה סוגי אנשים בעולם, ישנם אנשים שלא אוהבים לקחת אחריות על מעשיהם, אלא אוהבים לעשות מה שנח להם ומתחשק להם בכל רגע נתון .
ובשונה מהם, ישנם את האנשים שאוהבים לקחת אחריות, ואוהבים לעבוד בשעות קבועות שנקבעו להם.

עבודה מהבית – מה ניתן לעשות? מאמר 5
בין אם אתה פרילנסר או שכיר, עובד כללי או בעל תואר, יש הרבה אופציות בחוץ (בבית) של עבודה.
למשל פרסום. כידוע יש פרסום ממומן ואורגני, ופרסום אורגני (ללא עלות ישירה) והוא מעולה לטווח ארוך כי המידע שמפרסמים נכנס תכלס למערכת של גוגל וזה יעלה בתוצאות חיפוש, אבל זה דורש השקעה של זמן.
כל אחד יכול להכין מודעה לעשות פרסום ממומן אך הוא יצטרך לשלם הרבה כסף וזה מקסימום ייצור תנועה רגעית ולא יתרום הרבה חיפושים בגוגל.
אז נניח שמישהו רוצה לפרסם את עצמו ואין לו זמן להתעסק בשיווק הוא ייקח חברה חיצונית או מישהו שיעזור לו.
מה שצריך לדעת הם מילות החיפוש העיקריות, ה״מטא״ של האתר, למשל בפייסבוק המילות חיפוש יהיו: רשת חברתית, פייס, פלטפורמה, צאט וכל מה שיש לו להציע.
אז פה אתה יכול למצוא עבודה, אתה יכול ללמוד על דרכים לקדם פרסום אורגני או אפילו לעבור הכשרה בחברה ופשוט להתחיל לעבוד בזה.
דמיינו שכמעט כל עסק אם לא כל עסק צריך פרסום שכזה אז יש בזה הרבה עבודה.
למשל עוד אופציה לעבודה מהבית – שירות לקוחות, כל חברה שמכבדת את עצמה צריכה שירות לקוחות וכיום אפילו זה ניתן מהבית ולאו דווקא לענות בטלפון. יש המון סיבות שבגלל חברות יעדיפו תקשורת בצ'אט, וגם לעובדים זה יותר קל. יש אתר שנקרא CloudWorkers, והם מציעים ללקוחותיהם למצוא עובדים שיהיו מענה שירות לקוחות בצ'אט, עיקר העבודה הוא להיות זמין בפלאפון ולעבור הכשרה קצרה על המענה
השירותי.
עוד אופציה לעבודה מהבית הוא גיוס. יש חברות חיצוניים שמתגמלים מאוד יפה מגייסים שמוצאים להם עובדים. הם מספקים אתר ששם כל העבודות מרוכזות, שאגב זה גם משהו שאפשר לעשות מהבית, (להזין תוכן) וכל מה שנותר לעשות זה לפרסם את המשרה איפה שבא לך ולסנן כפי יכולתך את המועמדים. יש מגוון תחומים שהם מציעים, אם תחפש עובדים בתחום שאתה מזדהה איתו יהיה לך הרבה יותר קל.
תיאום פגישות. זה משהו שדווקא נתקלתי בו הרבה וראיתי שיש הרבה דרישה לזה, אם אתה אדם מנומס בטלפון ושירותי אתה יכול לתאם פגישות עסקיות בין אנשים. אישית מעולם לא התעסקתי בזה אבל נראה לי שפשוט צריך להתקשר לאנשי עסקים ולעזור להם לקבוע זמן שנוח לכל הצדדים ואז לעדכן את המערכת אולי.
אפשר ליצור קשרים מזה, אם יש לך לקוחות קבועים ואתה ממש נחמד אולי יצא מזה משהו אחר.
קלדנות ותמלול, אם יש לך שפה נוספת חוץ מעברית אז מעולה, ואם לא ואתה כותב מהר ללא שגיאות, זה תחום ממש טוב לעשות כסף, מה שאני אומר זה חפש משהו שאתה טוב בו, משהו מיוחד שאין לכל אחד, וזה מה שימצא לך את התחום של העבודה הבאה שלך ויתן לך את היתרון.
בקיצור יש עוד המון דברים שאפשר לעשות וזה מתחיל בחיפושים על ידך, יש אתרים, קבוצות בפייסבוק המיועדים לעבודה מהבית. אתר כזה שפשוט נקרא ״עבודה מהבית״, וקבוצות יש המון, נראה לי שאגש לשם בעצמי.

עבודה מהבית לנשים-מאמר מספר 3
רבים הם השירים,הסיפורים והבדיחות על בקרים לחוצים. אין בית שהבוקר בו הוא לא עמוס, מאתגר,ולחוץ. במיוחד בית עם ילדים, שצריכים לצאת ללימודים,הורים שאמורים לצאת לעבודה. הכנת אוכל לכולם. בגדים מתאימים למזג האויר. סידורים אחרונים, ושוב לראות שלא שכחנו כלום…
לרוב, עקרת הבית היא הנושאת באחריות של הסדר וארגון הבגדים. רק אמא יודעת מה הילדים אוהבים בפרוסה, איזה חולצה מתאימה למכנס, פותרת בקלות בעיות שצצות. והיא זו שרוב עול הבוקר נופל על כתפיה. גם עם הגבר עוזר ולוקח אחריות. עדיין יש דברים שרק לאישה יש בינה יתרה, לפתירת בעיות.
משום כך,נשים ואמהות רבות נלחצות מהבוקר העמוס ומהמטלות הרבות שהילדים מייצרים כל יום. מה עוד,שהיא ממהרת מאד לעבודה. היא לא מעונינת לאחר, ולהסתכן בהערה מהבוס או גרוע מכך,הורדה במשכורת.
לעיתים מרגישה אישה בת זמננו שהיא ממש "נזרקת" לעבודה. מגיעה אחרי מירוץ ואפילו לא הספיקה לשתות קפה,לנשום,ולהיות רגע עם עצמה..
זהו תאור לא אולטמטיבי,ולא היינו רוצות למצוא את עצמינו בתוך הקלחת הזו.
אך, לשמחתינו יש פתרון.
בעשור האחרון, יותר ויותר נשים מגלות את היתרונות והמעלות בעבודה מהבית. דוקא לאישה, שכל כך זקוקה לפניות,לרוגע והכלה עצמית. צריכה אויר לנשימה בשביל להמשיך את מרוץ החיים. הפתרון של עבודה מהבית תפור בדיוק בשבילה.
תארו לכם בוקר כזה קסום. שהאמא קמה בשעת בוקר מוקדמת. מארגנת את בגדי הילדים ואת ארוחתם להמשך היום. מעירה אותם בחום ובאהבה. בחשק ושמחה. ההתארגנות נעשית בנחת וברוגע. יש זמן לפתרון בעיות שצצות. יש לאמא זמן לחתום על טפסים של בית הספר, או למלאות בקשות של ילדיה האהובים. היא שולחת אותם בחיבוק לדרכם, כשהיא איננה ממהרת כלל. היא עדיין נתונה בבגד הלילה שלה. בנוחות, מתפנה לאכול את ארוחת הבוקר שלה ולסדר את המהפכה שהספיקו הקטנטנים לייצר.
רק לאחר מכן פותחת את המחשב או הנייד, מתרווח על הספה ומתחילה לעבוד. העבודה נעימה לה ונוחה. היא כמובן נמצאת באזור הנוחות שלה. ונהנית מכל רגע.
כמובן שיכולה לעשות את מטלות הבית בין לבין, ככל שעבודתה מאפשרת, יכולה להעמיד סיר מרק מהביל, וכאשר בעלה וילדיה יחזרו ממקום לימודיהם או עבודתם, תחכה להם בבית אישה שמחה רגועה ושלווה. בית נקי ומסודר וריח משכר של אוכל חם וביתי.
נשמע קסום!
אך לא בלתי ניתן להשגה.

Tags :
Share This :