לעבוד מהבית כקריין ספרים לילדים

תחום מבוקש מאוד בימינו זה תחום הקרינות. אם יש לך קול נעים אתה יכול לשמש כקרין ספרים מקצועי לילדים או למבוגרים.

זוהי עבודה מהבית בעלת פוטנציאל גדול של רווח ללא מאמץ גדול מצידך.

האם תחום קרינות הספרים מבוקשת?

לראשונה מפרסם האיגוד האמריקני לרפואת ילדים, יחד עם ארגון הבריאות העולמי, הנחיות הממליצות להורים להשמיע לילדיהם ספרים מגיל ינקות. הגבר מגביר את היכולת המילולית אצל ילדים שהוריהם השמיעו להם ספרים

קריינות לספרים היא תחום התמחות שמצריכה שליטה במספר מיומנויות- מצד אחד בקריינות פורמלית, ומנגד, דווקא ביכולות משחק תיאטרליים. קריינות ספרים יכולה לשמש להקלטת ספרים שונים, למשל לספרי עיון, ובמקרה זה מטרתה להעביר את התוכן בצורה הנייטרלית והמדויקת ביותר, מבלי שריכוזו של המאזין יופר על ידי נוכחותו של הקריין. להבדיל, קריינות יכולה לשמש גם בעבור ספרים עלילתיים וספרי ילדים, רומנים וספרי סיפורים קצרים. במקרים אלו, דווקא מדובר בעבודה שנוכחותו של הקריין נחוצה בה, הקריין צריך להיות מסוגל לנוע בין קולו של המספר לבין קולות ואינטונציות נוספות שמאבחנות סיטואציות ודמויות שונות. ספרי אודיו עלילתיים מזכירים במקרים רבים דיבוב של סרטי אנימציה, אך לעיתים מצריכים אף מסביבנו יש כל הזמן קריינות. מדובר באחד מן המקצועות הסמויים מהעין, אך הנפוצים ביותר בעולם. למען האמת, חלק מן המיומנות של קריין מקצועי היא ביכולתו להיטמע בתודעתו של המאזין ולהתבלט מבלי שיורגש וייקח תשומת לב רבה מדי. כך למשל, כשנלך בסופר או בחנות בגדים גדולה, או כשאזין למרכזייה בהמתנה בטלפון, זמנינו יונעם על ידי תוכן קרייני, מבלי שבכלל נשים לב למשמעותו, אך הוא ייטמע לנו בתודעה. קריינות משמשת היום ליצירת סרטונים, תוכן לרדיו, תוכן שיווקי לטלפון ולחלל החנות בזמן הרכישה, וכן לספרים. מדובר בעולם שלם שמשרת לא מעט אנשים, חלקם סובלים מקשיי ראייה, אחרים מלקויות ביכולות להתרכז בתוכן כתוב .

מה הסיפוק שיהיה לך כקרין ספרים. למה לעשות את זה?

העדויות המדעיות שהראו כי ילדים שהוריהם לא הקריאו להם סיפורים חוו קשייים משמעותיים בהישגים הלימודיים ובהתפתחות המוחית

השמעת סיפור לילד היא אחת הדרכים האפקטיביות ביותר להעשרת שפת הילד ועידודו למיומנויות לשוניות הדרושות בשנות הלימוד.

הממצאים הללו הביאו את האיגוד האמריקני לרפואת ילדים לפרסם לראשונה מסמך המלצות בו מונחים ההורים להשמיע לילדיהם סיפורים מגיל צעיר ככל האפשר

באיגוד קראו גם לקובעי המדיניות לסייע למשפחות הנמצאות במצוקה כלכלית לרכוש או להשאיל ספרים מוקלטים. אוכלוסיה זו, מזכירים באיגוד פעמים רבות, נמצאת בסיכון הגבוה ביותר לפגיעה בהתפתחות השכלית התקינה של הילדים, שהוריהם אינם מרגילים אותם לתרבות הקראה וקריאה מגיל צעיר. ואתה כקרין ספרים מקצועי. תוכל להיות שותף ממשי בהתפתחות השכלית והשפתית של הילד, ולגדל את הדור הצעיר על מוסריות אחריות והדדיות. שנובעות מהמסרים הסמויים השתולים בסיפור ובטקסט שאתה מקריא. בהצלחה רבה.

עבודה מהבית-מילוי סקרים
איך להרוויח כסף באינטרנט מעבודה מהבית במילוי סקרים באינטרנט.
בטח אתה שואל את עצמך-
למה שישלחו לך כסף על מילוי סקרים?
עבודה מהבית במילוי סקרים בתשלום יכולה להיות עבודה נהדרת בשבילך. מה הסיבה שחברות ישלמו לך על מילוי טופס שמבטא את חוות דעתך על מוצר מסוים?
סקר של צרכנים עוזר מאוד לחברות שונות לעשות יותר כסף על ידי התאמת פריטי ופרסומות לפני שהם מפרסמים אותם בפומבי. זו הסיבה שחברות ישלמו לך על הזמן שלכם שתקדישו כדי למלא את הסקר. סקרים. המידע שאתה נותנים להם הוא קריטי עבור מינוף ההצלחה שלהם.

אז איך מתחילים???
עונים על סקרים (בתשלום) ומקבלים כסף? זהו?, תחילת העבודה יכולה לקחת מעט זמן. להלן השלבים:
קודם לכן מצאו בו אינטרנט חברות שונות שתוכלו להירשם אליהם
מרבית חברות הסקרים יודיעו לכם על סקרים חדשים בדואר אלקטרוני שלכם. חלקם זמינים באופן מיידי למילוי. עבור אחרים, יתכן שתצטרכו להקדיש מספר דקות לענות על שאלות הסקר בתשלום) בכדי להבטיח שתתאימו לדמוגרפיה. אם תעשו זאת נכון, תוכל להמשיך לעשות את הסקרים (ולקבל את התשלומים). בפעמים אחרות, ייתכן שתקבל מוצרים בדואר שאתה אמור לסקור אותם.
עשו סקרים. פשוט ענו על שאלות ומשובים (הזנת נתונים בתשלום). לפעמים זה פשוט כמו לענות על כמה שאלות קלות. פעמים אחרות, ייתכן שיהיה עליכם להקליד תשובות ארוכות ולענות על שאלות נקודתיות יותר.
מה אני מקבל מעזה? איך התשלום מתבצע?
אתה יכול לקבל כסף מתנות או תלושים.
תהליך התשלום משתנה באופן קיצוני מחברה אחת לאחרת. חברות מסוימות נותנות לכם נקודות שתוכל לממש בכסף ,
חברות סקרים אחרות מעבירות כסף באופן מיידי לחשבון ה- הפייפאל שלכם, ואחרים מזינים את שמך לרשימת הגרלות.
שלבים אלה משתנים מחברת סקר אחת לאחרת , לכן ודאו שאתם מבין איך התהליך עובד בתהליך ההרשמה.

כמה כסף אתם יכולים להרוויח מסקרים באינטרנט??

כמו שאמרתי על מילוי סקרים בתשלום גבוה, אתה יכולים להרוויח מהיקף סקרים באינטרנט המון כסף, וניתן להרוויח מעט כסף בשביל הכיף או כהכנסה נוספת, עבור תשלומי חובות או לכסות את המינוס. תשלום עבור סקרים באינטרנט משתנה בין פחות מ- דולר אחד ליותר מ- 50 דולר לסקר, אם כי הם בדרך כלל הסכומים הנמוכים נעים בטווח של, 3 דולר עד 10בדולר. אם אתם יכולים לענות על כמה סקרים ביום. אתם יכולים להרוויח לא מעט כסף כל חודש.

אתרים אחרים לא נותנים לכם כסף. אך הם יכולים לעזור לכם לחסוך בהוצאות של קניית מזון על ידי הצעת מוצרים ותלושים בחינם,
יש דרכים נוספות לתשלום עבור סקרים?
בהחלט. אתרי סקרים באינטרנט עשויים לתגמל אתכן על ידי שיכניסו אתכם לרשימת הגרלות.
ככל שתעשו יותר סקרים אונליין, כך יש לכם יותר סיכויים לזכות בהגרלה. סוגי האתרים הללו פחות מומלצים ומעט מתסכלים, מכיוון שלא בהכרח אתם מקבל מתנות וכסף. אבל הם יכולים להשתלם עם כמה פרסים יקרים, כולל כרטיסי טיסה מתנה, רהיטים לבית וכסף מזומן.

כמה כסף אתם יכולים להרוויח במילוי סקרים באינטרנט תמורת תשלום (גבוה)? ובכן תלוי לאילו אתרים אתם נרשמים, בכמה סקרים אתה עושים כל יום ובאיזה תחום אתם מתאים את עצמכם . אם אתה נמצא בקטגוריה שכמעט ואין עליה סקרים לעתים קרובות, ייתכן שתקבלו פחות הזדמנויות למילוי סקרים. אבל אם תבחרו קטגוריה טובה בכך תגדילו את הפוטנציאל שלכם לעשות כסף בסקרים.

אז לפני שאתם נרשמים, מצאו את מדיניות הפרטיות של החברה בחוזה שלהם. אם אינך מוצא את מדיניות הפרטיות, או אם כתוב כי החברה חופשית לשתף את המידע שלכם עם מותגים אחרים, הימנעו מהשארת פרטים סתם כך.
דעו כי החברות צריכות את המידע שהם מקבלים מסקרים, והן מוכנות לשלם הרבה כסף כדי לקבל אותו. כך שחברות סקרים לגיטימיות יחלקו את ההון שלהם על ידי תשלום לאנשים שמילאו עבור החברה שלהם סקרים בהצלחה רבה.

Tags :
Share This :