לסיכום, עולם העבודה פותח בפניכם אפשרויות חדשות ומגוונות בכל מה שקשור לתעסוקה, מה שבעצם נקרא הדור הבא של העתיד.

כל מה שאתם צריכים הוא למצוא את המשרה המתאימה לכם ביותר, זאת שתוכלו לעבוד בה בצורה הטובה ביותר, ושגם יהיה לכם כיף לעשות אותה. במקום לבזבז שעות על גבי שעות ברשתות החברתיות בטיק טוק, באינסטגרם, בפייסבוק, בקריאת חדשות או כל דבר אחר ששורף את הזמן וצומת הלב שלכם, אתם יכולים במקום זה, לנצל את הזמן הזה בחוכמה, ולמצוא לכם משרה מהבית שבה תוכלו לעבוד אפילו רק שעה ביום.תרצו לעבוד יותר? בבקשה, עבודה אף פעם לא חסר. כאן גם אף אחד לא יגביל אתכם בשעות העבודה, אם תרצו לעבוד באמצע הלילה, או אפילו בשישי, שבת ימי חג ומתי שנוח לכם.כמובן שבחלק מהמשרות כמו נציגי שירות ותמיכה, יש שעות עבודה קבועות, אבל ממש לא בכל המשרות ואתם תמיד יכולים לשלב.

אני בטוח שכל אחד מאיתנו היה שמח ומאושר להרוויח עוד סכום נאה של בין כמה מאות שקלים לאלפים, בסוף הכל תלוי רק בכם ובכמות העבודה והזמן שתשקיעו.

בעולם של היום, עם יוקר המחייה שממשיך לעלות, המחירים של הדלק, המוצרים בסופר, בגדים וכל מה שאתם רק יכולים לחשוב, ורמת חיים גבוהה שאנחנו רוצים לשמר, אי אפשר להסתמך רק על הכנסה מעבודה אחת, ועבודה מהבית היא הזדמנות ליצור לעצמכם עוד הכנסה נוספת.

אם נמאס לכם מהשגרה השוחקת שאתם חיים בה היום, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף כבר עכשיו לעולם אחר, עולם חדשני וטוב יותר, שבו את יכולים לעבוד ולהרוויח כסף מכל מקום בעולם. גם מהבית וגם מהחוף בתאילנד.

היתרונות המופלאים של עבודה מהבית

לקראת השנה החדשה שאליה נכנסנו ממש עכשיו, צריך לדבר על משהו שאפשר להגיד שהשפיע על חייהם של מליוני אנשים ברחבי העולם בחודשים האחרונים, ובשנה הקרובה הולך לגעת בכל אחד ואחת מכם, ואנחנו כמובן מדברים על העבודה מהבית.

רבים מאיתנו מכירים, או שמעו את המושג הזה לראשונה אי שם בשלהי פברואר 2020 כאשר מגפת הקורונה פרצה לחיינו, ושינתה את כל מה שהכרנו עד אותו יום, ויחד עם כל הדברים הפחות נעימים, כמו מסיכות, סגרים, בידודים, הנחיות, והגבלות, יש גם דברים טובים שיצאו מהקורונה, והמרכזי שבהם הוא העבודה מהבית.

למי שעוד לא יצא להתנסות אפילו פעם אחת בעבודה מהבית, אז אפשר לתאר את זה במילה אחת- חלום.

תארו לעצמכם, שבמקום הקפיצה הקבועה מהמיטה, ברגע שהשעון המעורר מצלצל, הבוקר שלכם היה נפתח בשלווה, רוגע, בלי הלחצים של להספיק לעבודה או לאחר.

תארו לכם, שבמקום שיהיה לכם בוס שישב לכם על הראש כל היום, ויביא לכם מעבר לכתף, בכל משימה, ויעיר לכם על כל שטות, אתם, ברגע אחד, תהפכו להיות הבוסים היחידים של עצמכם.

בשנתיים האחרונות אלפי מעסיקים כבר הבינו שמשהו השתנה בשוק התעסוקה הישראלי, והוא לעולם לא יחזור להיות כמו שהיה.

כמו של עובדים עצמם יש יתרונות רבים בעבודה מהבית, כך גם למעסיקים עצמם.

בזכות עבודה מהבית, המעסיקים כבר לא צריכים להגביל את עצמם לגיוס של כוח אדם רק מהאזור הגיאוגרפי שבו המשרדים שלהם נמצאים, הם יכולים לפתוח את הדלתות שלהם לעובדים מכל רחבי והארץ ויותר מזה, לעובדים פוטנציאליים מכל העולם כולו.

בזכות העבודה מהבית, הכל הפך להיות קרוב יותר, והעולם קטן יותר.

עבור מעסיקים רבים, מודלים של עבודה מהבית איפשרו להם לצמצם משאבים רבים, ששימשו אותם בעבר להשכרה ותחזוקה של מתחמי ענק, של משרדים מפוארים ו יוקרתיים, והיום, בעידן החדש, המעסיקים כבר מבינים שאין צורך בכל זה, ואפשר לדאוג לתפוקה הרבה יותר טובה וגבוהה מהעובדים שלהם, גם בלי לשפוך מאות אלפי שקלים, על מכונות גלידה, ועוד כל מיני שטויות, ולהתרכז במה שחשוב לעובדים באמת- יצירת סביבת עבודה נוחה ומתאימה.

ואולי לא לכולם מתאים לעבוד מהבית, אבל במצב שבו כולנו עומדים בפקקים עם עוד עשרות אלפי ישראלים עצבניים ומתוסכלים, יש את ברי המזל, שהבינו את החיים, ויום העבודה שלהם מתחיל ברגע שהם פותחים את המחשב הנייד שלהם בבית, ונגמר ברגע שהם סוגרים אותו, ובין אותו רגע, לרגע שהם כבר בבית, מוכנים להמשיך את היום שלהם, אין חלון של 45 דקות עד שעה, של בזבוז אנרגיה, כסף וזמן כמו שאנחנו רגילים.

בסיום יום העבודה, נשאר לנו סוף כל סוף קצת כוח לתחומי עניין נוספים חוץ מהקריירה.

כולנו אולי שכחנו שבחיים יש קצת יותר מהמירוץ של העכברים שבו אנחנו תקועים.

יש קצת יותר לקום, לרוץ לעבודה, לעבוד, לרוץ חזרה הביתה וחוזר חלילה.

אף אחד לא מאשים אתכם שאחרי שיצאתם לפני 8 בבוקר והגעתם אחרי 6 בערב הביתה, כבר לא נשאר לכם זמן לתחביבים ואפילו כמעט לא נשאר זמן לחברים ומשפחה.

ובעולם החדש של העבודה מהבית, יש לכם זמן לכל הדברים האלו ויותר, כל כך הרבה יותר.

אתם תחליטו עבור עצמכם, אם בא לכם לעשות קופה החודש ולעבוד עוד ועוד שעות נוספות, או להוריד את הרגל מהגז, וללכת לחוף הים.

בכל מקרה, מה שלא תחליטו, אף אחד לא ינזוף בכם על כך.

עבודה מהבית – ההצלחה שלי

אני הדוגמה הקלאסית לכל מי שלא מבין מה הביג דיל בעבודה מהבית. היה נשמע לי שמדובר בסך הכול בשינוי המקום הפיזי של העבודה. ולכן? לקרוא לזה "עבודת המחר"? למנות כל כך הרבה מעלות לעבודה מהבית? הרי זו פשוט מאוד אותה עבודה, רק במקום מהמשרד – מהבית. עד, שכמו בסיפורים – קרה משהו ששינה לי את המבט ואת כל צורת ההסתכלות. לא, לא להיבהל ולא להתרגש, לא מדובר במשהו הרואי או שינוי דרמטי, זה היה בסך הכול הצטברות של מקרים שהביאו אותי להבנה מה המעלה הגדולה של עבודה מהבית, ולמה היא אכן ראויה לכל התשבחות שהוענקו לה….

אז במקום להקדים כל כך הרבה הקדמות, אני אתחיל מההתחלה, מההתחלה ממש. קוראים לי דן, ואני גר בתל אביב, באחת השכונות הרגילות – אפרוריות – משעממות. אני לא נמנה על המעמד הגבוה וגם לא על המעמד הנמוך, אלא איפה שהוא במקום נחמד באמצע. לפרנסתי ולפרנסת משפחתי עבדתי כטכנאי מכונות, עבודת כפיים פיזית ומתישה, כאשר אני עובד מטעם חברה שלא אפרט את שמה. בכל בוקר אני מקבל רשימה של לקוחות אליהם אני צריך להגיע באותו היום, אוסף את כלי העבודה וחלקי החילוף שיידרשו לי, ומתחיל בסיבוב, שמתחיל בשעה שבע בבוקר ומסתיים באזור השעה חמש בערב. כמו שכבר אמרתי, עבודת כפיים לא קלה בכלל, אך היא אפשרה לי לפרנס את משפחתי בכבוד. אף פעם לא רציתי להתלונן, ואף פעם לא עשיתי זאת. ידעתי שזה התפקיד שלי – לפרנס את המשפחה, וזה מה שהשתדלתי לעשות. אבל, תמיד היו לי חלומות קטנים שלא יכולתי להרשות לעצמי…. רציתי מדי פעם לצאת לנופש קטן ומרענן בארץ או מחוצה לה, רציתי לפרגן לבית שלי רהיטים או חידוש ושיפוץ גם אם הם לא מחויבי המציאות ואפשר לוותר עליהם, ורציתי כמו כל בעל טוב ואוהב לקנות לאשתי מדי פעם מתנות שלא רק יראו לה ויביעו את רגשותיי כלפיה, אלא רציתי שתהיה לי האפשרות לתת לה מדי פעם מתנות כאלו שהיא חולמת עליהם ורוצה אותם, מתנות שיהפכו אותה למאושרת, רציתי, כמה פשוט ואנושי – להיות מגשים החלומות שלה… אבל זה לא התאפשר. ההכנסה שלי ושלה גם יחד אפשרו לנו לחיות בכבוד, ואף לחסוך מעט מעט, אך לא יכולנו להוציא הוצאה גדולה בלי לחשוב עליה פעמיים, שלוש וארבע, ובלי להרגיש אותה כואב – כואב בכיס.

Tags :
Share This :