למה כדאי לכם להעסיק את העובדים שלכם מהבית?

במרץ 2020 נתקלנו בתופעה שהלכה והחמירה יותר עם הזמן, ״הקורונה״. הארץ היה ריקהמאנשים והיה סגר ענק שהשפיע על כל הארץ, בעיקר כל הכלכלה. כל מקור פרנסה שעבדמבחוץ נסגר. אנשים הפסידו המון כספים נכנסו לחובות,הלוואות,מינוסים שלא היה להם מאיפהלשלם וכך בעצם התחילה העבודה מהבית.

הדבר נשמע מלחיץ,קלישאתי ולא מציאותי. אך כיום אנו יכולים לראות את זה באור חיובי. ולהלןהיתרונות שיש בדבר.

מעבר ליתרון המשמעותי שבדבר לדוגמא חיסיון בדלק, קרבה לילדים, שעות נוחות,עבודהבאיזור הנוח שלכם. יש המון יתרונות אחרים, לדוגמא למעסיק.

היתרון המאוד בולט שקיים בין המעסיק לעובד הוא האמון. האומנם נשמע פשוט אך בתורמעסיק לתת אמון לעובד בלי לראות או לשמוע זהו יתרון גדול.

מכיוון שזה משפר את היחס והאמון בין העובד למעסיק עוד מיומו הראשון כעובד מהבית. וכאשרמעסיק סומך על העובד שלו לעובד נהיה מוטיבציה והמון רצון להמשך העבודה.

מה שעוד מרוויח המעסיק כשהעובדים עובדים מהבית הוא שהעובדים לוקחים הרבה פחות ימיחופש וימי מחלה כשהם עובדים מהבית. אנשים שעובדים מהבית לחוצים פחות ורגישים פחותלמחלות. יש להם אפשרות לאזן בין חיי העבודה שלהם לחייהם הפרטיים, לכן הם נעדרים פחותועובדים יותר.

מעבר לכך יתרון נוסף, העובד באזור הנוח לו, בסביבה הנוחה לו. לא בלחץ מאיחורים, מפקקיםשבדרך. ולנשים שבנינו בואו נודה שהרבה יותר נוח לנו כנשים לעבוד בפיגמה בלי כלההתארגנות שגוזלת לנו זמן יקר מאוד בבוקר. היתרון למעסיק היא שהעובד יעבוד בצורהאיכותית יותר.

היתרון המשמעותי והגדול הוא החיסכון בהוצאות. למעסיק ואף לעובד נחסכים הוצאות רביםומיותרים כמבצעים עבודה מהבית.

העובדים בבית עובדים לבד. יתרון שהוא מאוד משמעותי למעסיק ולעובד.

נותן מרץ לעובד ולמעסיק.

אז ודאי שחלקכם יאמרו שעבודה מהבית היא חיסרון. אך היתרון הוא יותר עצום מהחיסרון. מכיוון שמטבע האדם להביע את דעתינו וכשאין זאת, נמנעים המון חילוקי דעות. כל אדם עסוקבעבודה שלו,בנוחות שלו,בשקט שלו. זהו יתרון עצום לעובד ולמעסיק.

השתכנעתם? הבנתם למה משתלם לכם להעסיק את העובדים שלכם מהבית? זה הזמן לעשותזאת!

ולכן עובדים יקרים, רוצים לעשות כסף טוב בסביבה חמה מאזור הנוחות שלכם? עבודה מהביתזה המקום בשבילכם! כאן תמצאו המון משרות של עבודה מהבית.

בהצלחה!

Tags :
Share This :