לא כדאי להיות לבד בתוך תהליך מורכב שכזה, אם המטרה היא למקסם את ההצלחה שלו. בסופו של דבר,

מקום העבודה זה מקום בו אנחנו מבלים שליש מחיינו, אז כדאי שהשליש הזה יהיה לפחות נעים, פורה, חוויתי ומתגמל.

עבודה מהבית היא תחום שזכה לפופולריות רבה בעקבות מגמות כמו טכנולוגיית מידע, וירטואליזציה של עסקים והתפתחות של רשתות תקשורת. עבודה מהבית מאפשרת לאנשים לעבוד מכל מקום ובכל זמן, תוך שימוש בטכנולוגיות כמו תוכנות תקשורת, תוכנות שיתוף קבצים, ומערכות ניהול פרויקטים מקוונות.
העבודה מהבית מציעה יתרונות רבים לעובדים ולמעסיקים כאחד. לעובדים, זה מאפשר להם ליצור איזושהי יחסי משפחה-עבודה ולהתאים את העבודה שלהם לזמנם הפנוי. זה גם מציע יתרון של גמישות מרבית ואינו דורש הוצאות על נסיעות או שכר משרד. עבודה מהבית גם יכולה להיות חסכונית לעובדים ולמעסיקים, מאחר שאין צורך לשכור משרדים ולהשקיע בתשתיות.
כמו כן, העבודה מהבית מאפשרת למעסיקים להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות כדי לנהל את הפעילות שלהם ולעקוב אחר התקדמות העבודה של העובדים הפעילות שלהם לפי הצרכים ולמנוע תקועים ותקלות טכניות ולספק ללקוחות שירות טוב יותר.
אם כי יש יתרונות רבים לעבודה מהבית, יש גם את הצד השלילי שלה. לעובדים, עבודה מהבית עשויה להיות יחסית בודדה ומפגעת ברמות המתח והמוטיבציה, ולמעט מפגשים פיזיים, הם עשויים להיות פחות מעורבים בפעילות חברתית וחובקת עמיתים. גם יכול להיות קשה להפריד בין החיים המקצועיים לבין החיים הפרטיים, כך שזה יכול להוביל לכך שהעובדים יצטרכו לעבוד יותר בשעות שאינן מתאימות להם.
בסך הכל, עבודה מהבית היא תחום שבו ישנם יתרונות רבים וחסרונות כאחד. זה דורש החלטה של העובדים והמעסיקים בכדי להחליט אם זה הולם עבורם או לא. עם זאת, עם התפתחות טכנולוגיות חדשות והאפשרויות שהן מציעות, עבודה מהבית יכולה להיות תחום רווחי ומבטיח עבור מי שמעוניין להשתמש בה.

כדי להצליח בעבודה מהבית, ישנם כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון. הראשון הוא להקצות מקום עבודה מתאים בבית, שכן יש להבדיל בין החיים הפרטיים והמקצועיים. יש לוודא שהמקום מאובזר בציוד וטכנולוגיה המתאימים לצרכי העבודה, כמו גם להבטיח תנאי עבודה נוחים ובריאים. כמו כן, חשוב להגדיר שעות עבודה קבועות ולהצליח להפריד בין החיים הפרטיים לבין העבודה.
בנוסף, חשוב להתמודד עם התחושות הבודדניות שעשויות להתפתח כתוצאה מעבודה מהבית. למען הדיוק, יש לקחת זמן להתאים חברות ותוכן לעצמם כדי להבטיח קשר חברתי מתאים וקשר מוצלח עם עמיתים וצוות.
כדי להצליח בעבודה מהבית, יש לשמור על ארגון ותוכנית עבודה יעילה, לשמור על תקשורת יציבה עם המעסיק והצוות ולהיות מסוגל לנהל את זמנך ולהתאים את התפקיד למצב העבודה המשתנה. בנוסף, יש להקפיד על תוכן העבודה ולהבטיח יצירתיות וחשיבה חדשה על מנת להתמודד עם האתגרים המתפתחים בצורה יומיומית.
בסופו של דבר, עבודה מהבית מציעה לעובדים אפשרויות רבות להתאים את העבודה לצרכים והעדפות האישיות שלהם. מצד שני, יש לקחת בחשבון כי עבודה מהבית דורשת רצינות, אחריות והתמדה, ולעתים יכולה לפגוע בחיי החברה החברתיים ובריאותם הנפשית של העובדים. בכל זאת, במקום המתאים ובתנאי המתאימים, עבודה מהבית יכולה להיות מועילה.

כשנשאל את עצמינו בשקט בשקט מה אנחנו עושים בשאר שעות היום שאין לנו עבודה מאיפה אנחנו לוקחים סיפוק ומה אנחנו עושים בשעות הפנאי.
בשקט אני יודע וכולנו יודעים את הסוד שאין זה סוד. אנחנו עוסקים בשטויות מעלים סירטונים בפייסבוק ובטוויטר ובטיק טוק ובעוד כל מיני מקומות שונות ומשונות ואחר כך רואים טלוויזיה סרטים וריאלטי קצת וכל מיני בילויים שחלק מהם זה דבר נכון וטוב שעושים כמו הכדורגל שאוהבים כל כך אבל יש גם שמה דברים לא כל כך טובים בלשון המעטה כמו אלימות פיזית או קללות וכדומה שלא טוב לאנשים עם לב טוב.
ואחר כך אנו תופסים את עצמנו מה אנחנו עושים למה הזמן שלי מבזבזים לרוב בלי שום עשיה פעולית ובלי מחשבה רק כל היום בזבזתי את הזמן עלשטויות ועל שום דבר .
וזה לא נעים לא מרגישים עם זה טוב כי זה צובט בלב ולא מרגישים עם זה בנוח.
אבל מצד שני אפשר לעשות עם זה טוב בחיים האלה של הטיקטוק והרשתות החברתיות שממכר כל אחד מאיתנו ובפרט את הצעירים שלנו שיש להם עוד גוף צעיר וזרימה חזקה בדם והיו יכולים לנצל את זה לדברים טובים יותר ואפשר לנצל את זה לטוב כי יש הרבה אופנים ודרכים לעשות טוב ושתוכל לעשות עם זה חסדים ופעליות טובות לביך ולעם ישראל.
וכשעוסקים לדבר על עם ישראל צריך לדבר קודם כל על משפחתה הקרובה. שלא כל פעם אתה מסוגל לתת מה שאתה רוצה וכמה שאתה רוצה למען משפחתיך הקרובה והמסורה. יש דברים שמאד היית רוצה אתה או אחד מבני משפחתך אבל מפני שאתה עסוק בשטויות שעליתי פה מקודם אתה מצליח להתרומם ולפרגן ולהנות את בני משפחתך ולתת להם את התחושה הטובה שאתה איתם ווחפץ בהשתתפות שמחתם וצערם ומכאובם ואםילו סתם מחשובם בכל דבר ודבר.
אבל כשאתה לוקח את עצמיך לעבודה מהבית ויש לך עוד פרנסה צדדית זה מאד יוכל לעזור לך ןלעלות חויוך עליך ועל בני משפחתך ועל כל המסובבים אותך. כי אתה רגוע ויש לך את הכוח לשמוע אותם ולהבין את אשר על ליבם.
אבל גם כלפי חוץ אפשר ולא קשה למצוא מה אפשר לעשות טוב יותר לעם ישראל וארץ ישראל ותורת ישראל. כי העניין הוא רב אין מקו שלא צריך יותר כוחות יותר כוח מפיעה יותר עובדי עניין ויותר אנשים שבאמת אכפת להם מעצמות החיים ומהכוח שיש בה.
ולכן כשאדם תופס את עצמו ומבין את אשר על ליבו יושב בבית ועובד בעבודה מהבית יבנתיים הוא מרוייח הרבה מאד זמן ויכול לעשות איתם רק טוב לבני אדם ולשפר את מצבם ותחושתם.
וזה מה שואמר באבות יגעת ימצאת תאמין אתה יכול להגיע בזה ולתעמץ ולהשיג אתה אבל אתה צריך להאמין בעצמיך ואתה מסוגל להגיע לזה.
ולרוב אי אפשר להגיע ולמצוא כי אדם טרוד בעקבותיו וחשוב כל הזמן על דרכיו וצרכיו ועשיותיו כי היום זה תקופה מורכבת ולא נוחה כלל כי יש את היוקר המחיה ואת הבלגנים שמלווה אותנו מהקורונה ועד ימינו אנו ואדם צריך לרוץ כל יום לעבודה ואין לו את הזמן ואת החשק בזה. ולכן בעבודה מהבית זה נותן את הכוחות פיזית ונפשית ומגיע ליגעת ואפר להשיג את המצאת וככה אתה מאמין ומשיג גם את טובתך וגם את טובת הכלל כולו.

עבודה מהבית זה כלי כמו זהב כי , זה קסם שאמור להכניס לחשבון שלך כסף נוסף ואז תוכל לקנות כל מה שאתה רוצה . בנוסף , צריך להגיד בכנות שעכשיו בימינו קשה להסתפק בשכר של עשרות אלפים צריכים להוסיף עוד כסף דרך עבודה נוספת מהבית במיוחד כי, רק עבודה מהבית תיתן לנו גם לעבוד וגם לקבל כסף נוסף דרך שתי עבודות .מעבר לכך, אם אתם פוחדים שיהיה יותר ניטור מהמעסיק שלך עליך שאתה עובד אז, זה לא נכון יהיה כן ניטור אבל לא ברמה רעה ולא יאפשר לך להרגיש בחנקה כי הוא יעשה אתך לפעמים שיחות בzoom ואולי לדבר אתך אבל אתה תהיה בבית ועובד בבית ופחות ההתעקשות עם המעסיק ופחות לחץ . יתר על כן , נוכל לחשוב על העבודה מהבית כמו כל דבר יש יתרונות וחסרונות אבל, הגיע הזמן להסתכל על העבודה מהבית כמו קידום בחיים על הצעד הכלכלי ,החברתי כתוצאה מכך, זה יכסה על החסרונות בעבודה מהבית . זאת ועוד אפשר, להסתדר בעבודה מהבית עם בני המשפחה שיש זמן זה שלך אי אפשר, להפריע זה כמו שאתה מחליט בהחלטה שהיא עצמאית שיש זמן זה רק שלי ואני, צריך לנצל אותו למשהו יעיל ונוח לעבוד מהבית זה לא כל כך קשה זה אלה ,זה כלי עזר לבנות לעצמך הגבלות ואף אחד לא יכול לחתוך את ההגבלות.

משום שהאימהות הכי ,מתעייפות מהעבודה מחוץ לבית וגם, בבית אז מגיע להן לבקש ולקבל עבודה מהבית כי מזכותן בגלל, שהאימהות שהן חוזרות אחרי עבודה מעייף אין להן אפשרות לנוח צריך לבשל וגם ,לנקות הבית וללמד הילדים נגיד שהילדים הולכים למורה שהיא תלמד אותם אבל, היא צריכה זמן גם לטפל בילדים וגם לשמור על בית נקי ומסודר ולא כל הגברים עוזרים לאישה שלהם .

למרות ,הרבה טענות שמפחידות את האנשים שיש להם כוונה לעבוד מהבית כי, הם זקוקים לעבודה מהבית הטענות האלו שהעבודה מהבית אי אפשר להתרכז ולא יסיימו את העבודה שלהם כמו צריך כלומר הם מפחדים שזה יפגע בפריון שלהם בעבודה זה לא נכון יש הרבה אנשים שעבדו מהבית ובזכות שעבדו מהבית היה פחות לחץ וזה הגביר את התפוקה שלהם בעבודה .כמו כן, כולנו בימים האחרונים מתלוננים על המחיר היקר של הפירות והירקות וצרכים נוספים לבית אז כתוצאה מכך, אל תשאיר עצמך להגיע למצב של לחץ שתרגיש שאתה לא מספיק לקנות כל מיני דברים ותיקח הלוואה ואז תהיה בלחץ גם כדי להשלים לבנק במקום ההלוואה שלקחת כי, כל זה בגלל שהשכר שאתה מקבל לא מספיק בגלל שזה שכר מינימאלי וגם שכר של עשרות אלפים גם, זה לא יספיק כי צריך להוסיף עוד עבודה כדי שתוכל לקנות כל מה שאתה צריך ולא לקחת הלוואה כי זה מה הזמן ייקחו הבנק ממכם ריבית ואז יש אנשים שמגיעים בגלל שהם לא מספקים לסיים את ההלוואה בהצלחה מגיעים לעיקול ואז קשה להמשיך והמצב שלכם יהיה קשה וגרוע

לעבוד בעבודה הדורשת שירות לקוחות לפעמים זה דבר קשה מאוד. אף פעם אי אפשר לדעת מי יעמוד מעבר לצד השני של הקו, הלקוחות יכולים להיות לעיתים קצרי רוח, רגזניים, לא נעימים ואפילו גסי רוח. לתת לאותם אנשים שירות טוב יכול להיות מאוד מאתגר ומתיש. להצליח לקיים דו שיח טלפוני מכבד ועם שירות טוב יכול להיות מאוד קשה כאשר בצד השני של הטלפון עומד אדם חסר סבלנות שדורש לקבל דברים מסוימים שלעיתים אין ביכולת נותן השירות לתת וזה לא באפשרותו.

לא רק אותם לקוחות יכולים לאתגר, גם לקוחות בני הדור השלישי יכולים להיות לקוחות מאתגרים ולעיתים קשים, במיוחד בתקופה כזאת של טכנולוגיה מאוד מפותחת כאשר אפשר לעשות כמעט כל דבר ולקבל כל שירות באמצעות לחיצה כזו או אחרת באפליקציה או באתר מסוים.
להצליח לתת שירות ולעזור לאותם לקוחות מבוגרים יכול להיות מסובך במקצת. ברוב הפעמים אותם המבוגרים לא מצליחים להסביר את הבעיה שלהם ולא מצליחים להבין לעיתים את תשובת נותן השירות. כאשר פתרון הבעיה כרוך באיזה שהוא שימוש באתר או באפליקציה, העסק יכול להסתבך אפילו יותר.

ישנם עסקים המאפשרים משרות שירות לקוחות מהבית לעובדים שלהם. לפעמים זה יהיה כרוך בוותק של העובד ובניסיון הרב והמקצועי שלו כדי שאותם מנהלים יאפשרו לו להמשיך לעבוד מהבית שלו. כמובן בגלל הביטחון הרב שלהם בו ובידיעה שהוא יצליח להתמודד בהצלחה עם קשיים היכולים להיווצר בזמן שיחות הטלפון עם הלקוחות. ולפעמים זה לא יהיה כרוך בניסיון קודם כלל, והאפשרות לעבוד מהבית בשירות לקוחות יכולה להיות זמינה וישיגה לכל מי שחפץ בכך. בין אם מדובר באמא המעוניינת לשלב בין קריירה לבין חיי משפחה, או בין אם מדובר בחייל או בן/בת בשירות לאומי המעוניינים להרוויח כסף בזמנם הפנוי, או באדם שיש לו כבר עבודה אבל הוא מעוניין להרוויח עוד כסף מעבודה נוספת בזמנים שהוא בבית, או באדם שהזמן הרב שהוא מעביר בנסיעות לעבודות מחוץ לבית גרמו לו לחשב מסלול מחדש ולחפש משרת עבודה מהבית או עוד מגוון רחב של אנשים שנסיבות החיים גרמו להם לבחור בהחלטה לעבוד מהבית.
משרות של שירות לקוחות מהבית יהיה כרוך ברוב המקרים בחיבור לאינטרנט ובציוד טכנולוגי שיאפשר להם ליצור קשר טלפוני עם הלקוחות. לעיתים שירות הלקוחות יתבצע דרך צ'אט מאתר החברה המעסיקה או אפילו דרך הWhatsApp הפרטי של העובד.
יש כמה וכמה יתרונות לעבודה מהבית בשירות לקוחות. היתרון הראשון הוא שאין זמן שמתבזבז בנסיעות הלוך חזור לעבודה ואין זמן שמתבזבז בעמידה בפקקים בכבישים עקב תאונות או עבודות בכביש. היתרון השני הוא שלעיתים המעסיק מאפשר לעובד לבחור בעצמו את שעות העבודה וימי העבודה שבהם יעבוד. הוא יכול לעבוד בבוקר או בצהריים או בערב לפי רצונו האישי וצרכיו האישיים.
היתרון השלישי הוא שהעבודה מתבצעת דרך הבית הפרטי של העובד, ולכן אם ברצונו לגשת להכין לעצמו כוס קפה או אפילו כריך זה באפשרותו. ישנם יתרונות נוספים והרשימה לא נגמרת כאן אבל יש גם כמה חסרונות.
לעיתים נוצרים קשיים ובעיות שאין ביכולתו של העובד לפתור. ואם היה עובד מהמשרד יכול להיות שמישהו בעל דרגה גבוהה ממנו יכול היה לפתור את אותה הבעיה ולעזור לאותו לקוח.
בנוסף, לפעמים נגרם חוסר ריכוז עקב כך שהעבודה מתבצעת דרך הבית וישנם גורמים חיצוניים היכולים לגרום להפרעות כגון: ילדים, בן/בת זוג, בישולים, כביסות וניקיונות.
לסיכום, יש אפשרות לעבוד מהבית בשירות לקוחות. בין אם אתה בעל ניסיון בנושא ובין אם לא.

Tags :
Share This :