לאנשים שמופנמים ואוהבים את פרטיותם זה אולי נשמע כמו גן עדן. עתיד העבודה שלנו עשוי להיות

נטול נסיעות לעבודה, לא עוד שיחות חולין, וכמעט ללא שום אינטראקציה אישית בכלל – תפאורה מושלמת למי ששמח לבלות כל היום עם הכלב וגיליון אלקטרוני. אבל תקופות מאתגרות יותר עשויות להיות לפני אנשים שרואים במשרד בעיקר מוקד של אינטראקציה חברתית, או מקום שבו אפשר לתת יד במעלה הסולם הקפיטליסטי.

עבודה מהבית. [עבודה מהבית בתוך סוגריים מרובעות] – כי זה עוד קונץ מעניין. אולי אנשים יכתבו עבודה מהבית ובטעות יוסיפו סוגר מרובע וזה יביא אותו לכאן יותר מהר.

% עבודה מהבית % באחוזים. כמה אחוז מהאנשים בעולם עובדים מהבית? כמה אחוז מסך ההכנסה שלנו זו עבודה מהבית? כמה אחוז באמת בלב אנחנו רוצים לעבוד בעבודה מהבית?

עבודה מהבית? סימן שאלה. כי עבודה מהבית – זו לא עוד סתם מילה.

$ עבודה מהבית $ מט"ח. מטבע חוץ. למי שרוצה לטייל ממש בחוץ. ובינתיים ימח שמם של אלו שמטישים לנו את המטוש. ירחם עלינו המרחם.

^ עבודה מהבית ^ עם סימן שאפילו אינני מבינה מהו. סתם כי ככה וזהו.

  • עבודה מהבית * בכוכבית! וסימן הקריאה מזריח את המתוקית. סתם… סתם מילים בלי קשר. אם היה לי זמן לחשוב אולי הייתי מייצרת משפטים חכמים קצת יותר. אפשר להיות אחלה תופרת בעבודה מהבית. מה אני יכולה לעבוד גם מחוץ לבית בפנאן? לא רוצה כל יום בחוץ!! חד משמעית!! רוצה כיף!! רוצה סתלבט! וגם כסף. לא צריך לקבל פיק ברכיים מזה שיש דברים שקצת גדולים עלינו. צריך לתפוס אומץ ולצאת קדימה גם אל מה שקצת מפחיד. ומרתיע. להתקדם. ולזכור לעצמנו הצלחות. ואם נכשלנו – אז לקרא שוב את המפה ולחשוב מה צריך לעשות כדי שבפעם הבאה פשוט נצליח.

עוד עבודה מהבית. עבודת חשבון הנפש. אבל בכיף! כן!? בלי 'הלקאה עצמית'. אוי איזו צינית נהייתי. עבודה מהבית בתחום הרגשות: שמחה, עצב, אחדות, בדידות, יאוש, חדלון. תקוה. אמונה. עוצמה. כח. ידידות. חדווה. רצון, שאיפה. נטישה, חיבוק. כיף. מרץ. אומץ. פחד. רתיעה. משיכה. אהבה. גועל. כן כן. קידומים. אבל עכשיו איבדנו את המומנט של ההרצה אז אני כרגע אומרת ביי ונפגש בעוד כמה שעות לשירבוט נוסף שיעשה לנו טוב ועוד כמה שקלים. ושיתחיל במילים עבודה מהבית.

עובדים מהבית. יש לך שבע דקות לסיים את זה. נו, נראה אותך. עבודה מהבית. לעבוד מהבית. עובדת מהבית. עובדים מהבית. לעבוד מהבית. לעבוד מתוך הבית. עבודה ביתית. עבודה אבל בבית. עבודה סבבה בבית. כל סוג של עבודה מהבית. עבודה מהבית. עובדה. מוגמרת. מומלצת. אולי לא לכל אחד. אבל מומלצת. איזה שיואו. עבודה מהבית.

כמה סימונים לעבודה מהבית. חחח… שלוש נקודות. ועבודה מהבית. שלום, כאן עבודה מהבית, מישהו יכול לסדר לי משהו? היי, נתקעתי בלי עבודה, יש למישהו משהו להציע? חבר'ה, זה ממש דחוף! יאללה תביאו משהו. אה, טקסט? ושירוץ? סבבה אין בעיה. רץ בואו נרוץ על זה. נקשור שרוכים לפני כדי לא ליפול. או שיש לנו נעליים נייק לריצה. אבל בעצם גם בהן יכול להיות שרוכים. שזה ממש יפה. או לא. תלוי מה אתם אוהבים. העיקר שתרוצו על זה. עבודה מהבית.

לא לא לא.. זה לא יאומן.. ככה עבודה מהבית? או אם ג'י! OMG!!! למי שלא הבין!! ככה הרצנו את זה.. שיואו יואו!!! אולי נוסיף עוד קצת עבודה מהבית, יכול להיות יתן משהו. יאללה, בעזרת ה'. אז יום טוב שיהיה לכולם. ו.. אחלה עבודה מהבית.

מאמר 4 – עבודה מהבית – רושם ראשוני
אם אתה טוב מספיק כדי לעבוד לבד מהבית אז הכל מתחיל ברושם ראשוני אחרת בכלל לא יסתכלו עלייך.
כדי להשיג את זה עלינו לשפר את הנראות שלנו בפרופיל החברתי כמה שיותר וזה מתחיל בתמונה, התמונה צריכה להיות מקצועית וסמכותית, רוב המעסיקים מסתמכים על התמונה ומה שהם רואים שם במידה רבה.
האם אתה מסודר, משדר מקצועיות וגם אישיות טובה שנעים וטוב לעבוד איתו. מה יש בעצם בנראות שכל כך משפיע על הרושם הראשוני? הרבה מזה קשור לעיניים ותווי פנים, אפשר לראות אם אתה בן אדם חברותי ושמח או בן אדם עצוב ומדוכא רק לפי התמונה. האם הקפדת לשמור על רקע מקצועי או לחלופין משהו ברקע ימשוך את עיני המעסיק לטובה. האם התמונה היא מקצועית או שהיא משהו מצחיק או חברתי שעשית, משהו שלא תמיד קשור לנושא…
הדבר הבא הוא הכותרת של הפרופיל, למשל מה כתוב עלייך? האם זה משקף משהו שהמעסיק מחפש ומשתכנע שאתה המועמד המתאים לתפקיד? האם זה כתוב בצורה שמשכה לו את העין? האם זה משכנע?
אלה הנקודות הראשונות שמעסיק מחפש וכדי שימשיך להתעניין בפרופיל שלך הם צריכים להיות מאוד טובים, כמובן שגם שאר הפרופיל חשוב כגון תחומי התעניינות שלך, איזה סוג בן אדם אתה? הישגים שפרסמת…

Tags :
Share This :