כתיבת מאמרים הוא תחום שבו צריכים לכתוב מאמר או קטע מידע על התחום שבו היתבקשתם לכתוב

ועל כול מאמר מקבלים תשלום מסוים זה תחום דיי פשוט ובעיקר מתאים לאנשים אשר יש להם כתיבה טובה בכדי שהמאמר יהיה טוב וכתוב נכון אז ממולץ לאנשים שיודעים לכתוב טוב.

אנשי תוכן 
אנשי תוכן הם אנשים אשר כול עבודתם זה לעלות תוכן קבועה לאתר מסוים או לרשת אינטרנט או פלטפורמה חברתית כמו אינסטגרם ופייסבוק

נציגי שירות 
להיות נציג שירות הפך להיות עבודה מהבית בעיקר בשנה האחרונה שהיה צריך למצוא פתרון איך לעזור לאנשים גם בזמן הקורונה אז בגלל זה נתנו אפשרות לעבוד מהבית ולדבר אם לקוחות  מהבית .

מתכנתים.
להיות מתכנת זו עבודה שכן דורשת ידע קודם או אפילו תואר במקרים מסוימים אך זו עבודה שמאפשרת לעבוד מהבית ואף משתלמת מאוד 
 
אז לבסוף לאחר כל מה שהראינו לכם ולמדנו אותכם ונתנו לכם את הכלים המתאימים להתחיל לחפש עבודה צדדית שהיא גם תהיה מהבית אנחנו ממליצים לנסות ולחפש עבודה שהיא תהיה מהבית אך שתהיה גם מתאימה ליכולות שלכם אשר מתאימה ללוז שלכם.

עבודה מהבית – המדריך לעבוד בצורה בריאה ונכונה חלק 1
השנתיים האחרונות מתאפיינות בשינוי דרסטי בכל מה שקשור לעולם התעסוקה, משבר הקורונה העמיד את המעסיקים מול אתגרים בלתי פשוטים בעליל, התפשטות המחלה, הטלת המגבלות גרמו לעסקים רבים לקרוס ולעסקים שעדיין החזיקו מעמד, לחשב מסלול חדש.
מה שהוביל לשינוי בתפיסת העולם העסקית שאמרה כי עבודה מהמשרד היא הדבר הטוב ביותר עבור המשק, וגילתה שבדיוק להיפך, עבודה מהבית הוא הדבר הטוב ביותר למשק.
והסיבה לכך תלויה בכמה גורמים, מבחינת המעסיק, עבודה מהבית גוררת הקטנת הוצאות העסק, אין צורך בשכירת משרדים, בהחזקתן ותפעולן, אין צורך בתשלום על נסיעות העובדים, מבחינת העובד מדובר כאן בעיקר בחיסכון של זמן, אין צורך להתרוצץ בתחבורה הציבורית או בחיפוש עקר אחר חנייה, וגם בחיסכון כספי, עבודה מהבית מייתרת חיפוש אחרי בייביסיטר או במרוץ אחרי קניית בגדים….
וכמובן שהמהלך הזה יוצר חיסכון גם לכלל המשק, עבודה מהבית מפחיתה את זיהום האוויר, את אחוז תאונות הדרכים.
אך בו זמנית, העבודה מהבית מעמידה את העובדים מול מספר אתגרים, שהגדול שבהם הוא אתגר הבריאות, עבודה מהבית עלולה לטמון בתוכה בעיות בריאות שונות, החל מכאבי גב וכאבי שרירים, עד השמנת יתר ומחלות לב, ואם העובד לא ידע לעבוד בצורה הנכונה והבריאה, הוא עלול למצוא את עצמו מתמודד בקרוב עם אתגרי בריאות לא פשוטים, אז איך באמת באמת שומרים על הבריאות גם בעבודה מהבית?
במאמר שלפנינו נביא לך הדרכה מפורטת שתעזור לכם לשמור על הבריאות גם בזמן עבודה מהבית.
הסכנה בעבודה מהבית
דבר ראשון, עלינו להיות מודעים לסכנות הכרוכות ב'עבודה מהבית', גוף האדם נוצר בשביל להיות בתנועה, הפעילות הגופנית חייבת להיות חלק אינטגרלי מניהול היומיום שלנו, זה מה שמאיץ את חילוף החומרים, זה מה שמאפשר לגוף לעבוד ולשפר את תפקודו, ברגע שאנחנו נכנסים לגרה בה הפעילות הגופנית אינה חלק אינטגרלי מהחיים, אנחנו גורמים לגוף שלנו להחיל להתנוון, מה שמתבטא מיד בחילוף חומרים איטי יותר, שזה אומר השמנת יתר, זה מתבטא גם בכאבי שרירים ופעמים רבות זה יכול להגיע גם לבעיות בלחץ דם ובלב.
מחקרים רבים שנערכו בנושא הראו תוצאות מדאיגות במיוחד שאומרות כי חוסר בפעילות גופנית עלולה לקצר את תוחלת החיים בכ-5 שנים, ולפי מערכת הבריאות העולמית, חוסר פעילות הגופנית אחראית באופן ישיר ל-6% מכלל מקרי המוות בעולם בכל שנה! והנתונים האלה רק ממשיכים לעלות, מה שמלמד אותנו על החשיבות הרבה שיש בפעילות גופנית קבועה.
ההתנהגות של העולם המודרני מעמידה אותנו במצב שבו אנחנו כמעט ולא עושים פעילות גופנית אמיתית, מחקר שנערך בארה"ב בקרב 6000 משתתפים מלמד אותנו עד כמה אנחנו לא מבצעים פעילות גופנית, על פי תוצאות המחקר, מרבית המוחלט של הנשאלים דיווחו כי יותר ממחצית שעת הערות שלהם (כ-7.7 שעות ביממה) הם מבלים בישיבה ממושכת מול המחשב או מסכי הטלוויזיה או בטלפון הסלולרי, ואם ננסה להבין מה המצב אצלנו בישראל, כנראה שהתוצאות לא יהיו טובות יותר……

Tags :
Share This :