כיום ישנם הרבה מאוד אנשים שלא מעוניינים לעבוד בעבודה שיש להם בוס צמוד אליהם, או בוס שלוחץ אותם

בעבודה שאצלו הם עובדים. אבל מה לעשות הרבה מאוד אנשים כן עובדים בעבודה עם בוס, כיון שהם חייבים סוף חודש להביא משכורת הביתה, ולשלם שכירות על הבית שלהם, או לשלם משכנתא, והוצאות של אוכל. ואם יש להם ילדים אז הם צריכים להביא אפילו יותר כסף כל חודש, ולכן הם חייבים לעבוד בכל עבודה שרק הם יכולים לעבוד, כדי להמשיך לחיות בכבוד. אומנם יש כאלה אנשים שלא מפריע להם לעבוד כשכירים, ולעבוד אצל בוס צמוד אליהם, מבלי יכולת לעשות מה שהם רוצים בזמן העבדוה.
אולם למי שכן מעוניין לעבוד כעצמאי ולא מעוניין לעבוד כשכיר אצל מעסיק, או כל מיני אפשרויות כאלה, אלא כן מעוניין לעבוד עצמאי, ככה שהוא יהיה הבוס של עצמו ללא התערבות חיצונית של כל מיני גופים זרים, וכמובן נראה לו שהוא יכול להיות הבוס של עצמו, כיון שיש לו משמעת עצמאית טובה. הבעיה העיקרית זה במה הוא כן יוכל לעבוד וממה הוא יוכל להתפרנס כאשר הוא לו שכיר ואין לו שכיר בסיס שהוא מקבל בכל חודש לא משנה מה יהיה?
עבודה מהבית היא יכולה להיות פתרון להרבה מאוד אנשים שכן מעוניינים בדרך של עבודה עצמאית, ולא מעוניינים להיות שכיר אצל מעביד. עבודה מהבית מציעה מגוון רחב של עבודות לכל סוגי האנשים, וגם לאנשים עם ניסיון, וכן לאנשים ללא ניסיון, או לאנשים בעלי תארים ותעודות, וגם לאנשים ללא שום תואר ותעודה, כולם בהחלט יכולים למצוא לעצמם עבודה טובה ומכובדת, כאשר הם עובדים מהבית ללא צורך לצאת מחוץ לבית, שזה גם לכשעצמו יתרון ענק וחשוב לכל מי שמעוניינים לעבוד מהבית, או למי שיש ילדים קטנים ולא יכול לעזוב אותם וללכת לעבוד, וגם לאנשים מבוגרים, ואנשים שיש להם קושי לצאת מהבית, אם זה בגלל בעיות תחבורה, או בגלל שהם גרים רחוק, או לסתם אנשים עצלנים שאים להם כח ללכת לעבודה כל יום, אלא מעוניינים לעבוד מהבית. עבודה מהבית היא פתרון מושלם לכולם, וכמובן כל זה מתי שהם נשארים כעצמאים והם הבוסים של עצמם, והם אחראים עצמם בלבד.
כאשר עובדים כעצמאי ולא כשכיר המשכורת תהיה לא לפי שעות של עבודה בדרך כלל, אלא היא תהיה לפי התפוקה של העובד בלבד, לפי מה שהעובד עשה לפי זה הוא יקבל את שכרו סוף חודש, או לפי כל עבודה יקבל את הכסף מיד. ככה שהעובד כעצמאי יכול לבחור את השעות שבהם הוא מעוניין לעבוד, ולפי הזמן שהכי נח לו לעבוד. בשונה מעובד שעובד כשכיר שהוא מחויב לעבוד בשעות של העבודה שבה הוא עובד, ולא מתי שהוא רוצה לעבוד ומתי שמתחשק לו, כיון שהוא שכיר. ובאותם השעות שנקבעו לו מראש הוא יהיה חייב לעבוד אצל בעל הבית. וכמובן שהוא לא יהיה רשאי לעבוד מהבית אלא רק אם יהיה לו אישור מבעל הבית, ולא, הוא יהיה חייב להגיע כל יום לעבודה בכל מצב.
עבודה מהבית יכולה גם להוות פתרון לאנשים שכבר עובדים כשכירים במקום אחר, אבל מעוניינים לעבוד בעבודה נוספת כהשלמת הכנסה כל חודש כדי שהם יוכלו לחיות ברווח, והעבודה שבה הם עובדים לא תמיד מאפשרת להם את זה. המגוון הרחב שיש בעודות מהבית לכל סוגי האנשים בהחלט יוכל לתת להם שקט ורוגע ללא מאמץ פיזי נוסף על העבודה שכבר הם עובדים.

גיוס עובדים מהבית ב'
כתבתי במאמר הקודם גיוס עובדים מהבית על הנושא של סוג העבודה שהומצאה בזכות הפלטפורמה של עבודה מהבית והיא גיוס עובדים מהבית שבעצם זו עבודה שאנשים הם סוכנים שמפרסמים מישרות עבודה ברשתות החברתיות אנשים פונים אליהם ואומרים לסוכנים שהם מעוניינים במשרה אז הסוכן בודק אם הוא אכן מתאים למשרה הזו ואז הסוכן שולח את אותו אדם לבית היסק ואם הוא התקבל אז הסוכן מקבל על אותו גיוס סכום מסוים. כאן אני אתייחס יותר לעומק כיצד זה עובד מכל הבחינות אם זה עם אנחנו עובדים איפה מפרסמים ומתי בדיוק מקבלים את הכסף המיוחל.
דבר ראשון צריך לדעת עם מי עובדים דהיינו ישנן חברות מסוימות שהם מקבלים מאגר גדול של סוגי מישרות ומשם הסוכנים לוקחים את המשרות ומפרסמים אותם (כמובן שאפשר לפרסם באופן ישיר דרך בעל המשרה אבל זה כבר סיפור אחר ולא נוגע לדברינו כאן). אני אישית מכיר שתי סוגי חסרות שהן גם כן מתפלגות לשתי סגנונות שונים יש את חברת filip  שהיא בעצם פלטפורמה שיש בה מלא משרות מכל הסוגים הקיימים מנותני שירות של שירותי לקוחות שמשרה כזו אם הצלחנו לגייס אדם מסוים לשירות לקוחות אז אנחנו נקבל אלף שקלים ועד משרות בהייטק שאפשר לראות שעלות גיוס היא בין החמש עשרה אלף עד שלושים אלף אלו סכומים ממש טובים כל זה אנחנו צריכים בכוחות עצמינו לפרסם את המשרות הכל מנוהל על פינו אנחנו מחליטים אלו משרות לפרסם וכמה לפרסם. ישנה גם אפשרות בחברתfilip  לקבל שירות שכל פעם שבאות המיישרות הדחופות לאותו היום אז ישלחו לנו אותם לתיבת המייל האישי שלנו בהמשך נרחיב את אופן הגיוס. יש גם את חברת s.v.t  שאותה הקימו אנשים מומחים לכל התחום של משאבי אנוש והם בעצם עובדים על פי קהילתיות מסוימת זאת אומרת שזה לא כמו fillip  שאנחנו יכולים להירשם ולהתחיל לעבוד אלא בהתחלה שולחים הודעה בצור קשר שאנחנו רוצים לעבוד אתכם ואז כעבור מתקשרים אליכם יעשן לכם ראיון קצר ויתחילו לשלוח לכם סרטוני הדרכה למיניהם שמסבירים לכם כיצד הפלטפורמה עובדת כל הסרטונים הללו הם בערך שעתיים וחצי תחילת הסרטונים ( בערך הארבעים הדקות הראשונות) הם נורא משעממים יחסית למי שמבין בכל הטכנולוגיה והאינטרנט אבל בסוף הסירטוהים מאד חשובים כי הם ממש מסבירים מה העבודה וכיצד יש לפעול. גם בנוסף אחרי שרואים את הסרטונים מצמדים לנו מנטורית שתעזור בתחילת העבודה שאכן אנו מבצעים את עבודתנו כמו שצריך.
חשוב לדעת שלא כמו כל עבודה רגילה שמקבלים את התשלום בסוף החודש או בסיום נתינת השירות כמו פרילנסרים כגון יועצי תיירות כאן בגיוס עובדים מקבלים את התגמול רק לאחר שהעובד הצליח להיקלט במקום העבודה והוא נקרא עובד החברה כל חברה מגדירה כמה זמן זה נחשב בדרך כלל זה נע בין השלושים יום לשישים יום תלוי במשרה עצמה. התשלום הוא בעצם ארבעים אחוזים ממשכורת העובד דהיינו אם העובד מקבל משכורת של אלף שקל אז ארבעים אחוז מתוך זה ארבע מאות שקלים אנחנו נקבל שאר הכסף הולך לפלטפורמה ולמנהל המשרה.
העבודה בעיקר נמצאת ברשתות החברתיות דהיינו פייסבוק אינטסגרם ווצאפ ולינקדיאן וטלגרם כל אלה אנחנו מפרסמים באופן חינמי את המשרות שקיבלנו ומתחילים לקבל קורות חיים של אנשים שמעוניינים לעבוד באותה משרה אנחנו בוררים מי מתאים לאותה משרה ומתחילים להעביר אותה אל מנהל המשרה שהוא מטפל בה כבר בהמשך.
בשתי מילים זו עבודה שיש בה כסף טוב אבל גם המון פרוצדורה.

גיוס עובדים מהבית
הפלטפורמה של עבודה מהבית מכילה בתוכה מגוון רחב של עבודות חלק מהעבודות שהן כבר היו בעבר אלא שפשוט מחמת כל מיני סיבות הן עברו להיות בבית אם בצורה מלאה או חלקית כמו הייטק וטלמרקטינג או מעצבים גראפים ומזכירים וישנם עבודות שהן לא היו בשוק העבודה והעבודה מהבית המציאה אותם או למשל עבודות שהיו קיימות ונכחדו ועכשיו הם חזרו כמו למשל סוכני נסיעות כוום זה הפך להיות יועצי תיירות אבל זה אותו דבר רק אם תוספת קטנה כבר הרחבתי על זה במאמר אחר על המשרה הזו אבל הרעיון ברור אם התקדמות הטכנולוגית לא היה צורך בסוכני נסיעות כי עבר אפשר לעשות את הפעילות של הסוכן דרך האינטרנט בצורה נוחה מהירה וקלה והכי חשוב חוסכת כסף.
אבל ישנן מישרות שלא היו קיימות כלל לפני עידן העבודה מהבית ובזכות ההתקדמות הטכנולוגית בכמה פרמטרים מסוימים נוצרו מישרות חדשות אחת מהן שארצה לשים עליה את הדגש זה סוכני עבודות. זוהי עבודה שבעצם אדם יכול דרך הבית כדי לגייס כח אדם למקום עבודה כזה או אחר זה נשמע יחסית כליל ומנסים ברשתות החברתיות לתמכר זאת כך אבל אין דבר זה מדויק זאת לא עבודה כל כך קלה אבל גם לא קשה זה תלוי כמה משקיעים.
ראשית כל ישנן עבודות מהבית כמו כתיבת מאמרים או פרסום ושיווק תוכן ברשתות החברתיות או כתיבת משפטים שאלו סוגי עבודות מאד פשוטות אין צורך כל כך במחשבה אין פה טרחה גדולה מדי פשוט לעשות את המוטל עליך ויאלה כסף אבל כאן בגיוס עובדים זה עבודה לכל דבר ועניין זה בדיוק אם אנחנו עכשיו ניכנס למחלקת משאבי אנוש של איזו חברה ונתחיל לחפש עובדים לאותו מקום עבודה כמו שכאן ששם יש דרישות מינימליות לעבודה כדי להביא תוצאות מסוימות שהן יהיו שוות למשכורת שלנו אותו הדבר כאן אולי אין בוס שיושב עלינו אבל אם אנחנו לא נישב על עצמנו ולא ניקח את הדברים ברצינות ונעשה את זה רק בצורה חובבנית אז זה לא יהיה טוב בלשון המעטה במילים אחרות לא נראה את הכסף מגיע לחשבון הבנק שלנו בכלל עבודה זו הינה עבודה לכל דבר ועניין מכל המשתמע מכך זה בדיוק כמו במקום עבודה אבל כאן עובדים מהבית. עבודה מהבית

Tags :
Share This :