כדי להתגונן מפני גנב שעלול לפרוץ לבית, ישנם פריטי מיגון פיזיים. לדוגמא- סורגים, מצלמות נסתרות, דלת

מאובטחת ועוד. אך כדי להתגונן מפני הגנב שעובד מהבית- ההאקר, יש לסמוך על רמת אבטחת האתרים מהם מזמינים אונליין. אתר פחות מאובטח כבר עלול להוביל אותנו להיות חשופים לגניבת האשראי. פעולת מניעה חשובה שניתן לעשות נגד אותו גנב העובד מביתו ואנו אפילו לא יודעים על קיומו, היא החלפת האשראי מדיי תקופה.

בסופו של דבר, מנקודת מבטו של גנב העובד מהבית הקרוי האקר, זוהי עבודה נוחה בהרבה מעבודה פיזית בשטח. היא מצריכה ידע שונה, והיא מבוצעת עם פחות לחץ ודפיקות לב מואצות.

עבודה מהבית יכולה להיות נוחה מאוד לאישה שמגדלת ילד בבית
אין צורך לצאת מהבית את יכולה לשבת עם כוס קפה מול המחשב ופשוט לעבוד
עבודות מהבית הם משתלמות מאוד ונוחות מאוד, את יכולה לעבוד באיזה שעה שרק תרצי
אפילו אם זה באמצע הלילה, ליצור לעצמך הפסקות בזמן המתאים לך ולעבוד את כמות השעות המתאימות לך, אם את אוהבת לעבוד במחשב או מהפלאפון זה בול בשבילך, לשבת עם כוס קפה בחצר עם שמש על הפנים ופשוט לעבוד, תוכלי לעבוד בכתיבת מאמרים בהזנת תוכן בפירסום מודעות באתרי דרושים דרושות, זה עבודה שלא מצריכה ידע קודם או ניסיון , ואפילו לא מאמץ רב
את יכולה לשבת ופשוט לכתוב להוציא את היצירתיות שלך החוצה במיוחד אם יש לך ראש שלא מפסיק לעבוד, תנצלי את זה לא צריך ללכת לחפש עבודה בחוץ למצוא חניה או לדאוג לא לפספס את האוטובוס לא צריך לשלם נסיעות או לפחד לא להספיק לאסוף את הילד בזמן, זה יכול להיות בקצב שלך בזמן שלך ובנוחות שלך על הספה בבית, היום אין צורך להשתגע בכל שוק העבודות הרחב, אם נמאס לך לעבוד מעבודה לעבודה כי לא הסתדרת עם העובדים או רחוק לך מידי , או אפילו אין לך כוח להתארגן בבוקר, פה אין צורך לזה , איזה כיף שאפשר פשוט להשאר בבית, לעצור כשעמוס לך ופשוט לנשום , בלי לדאוג שהבוס יכעס או יעמיס עליך , גם ככה יש לנו הרבה משימות ביום יום לצאת לקניות לטפל בילדים שלא נדבר על לקפל כביסה לשטוף כלום להכין אוכל, לפחות שהעבודה תיהיה לנו קלה ולא עמוסה, אולי זה נשמע משו לא רציני אבל זה עבודה לכל דבר עם תלוש מסודר או שתבחרי לעבוד כפרילנסרית המשכורת מכובדת ונכנסת בתאריך מסודר בחודש לפי העבודה שצברת, תוכלי להחליט שיום אחד את עובדת יותר יום אחד פחות או יום אחד בכלל לא , תבחרי את ימי החופש שלך ואת הימים שתעבדי יותר, לפי הצורך שלך ולפי הפנאי שלך, זה לא צריך לבוא על חשבון שום דבר, את לא חייבת לסבול בעבודה ולהרגיש שאת נשחקת , תבני לעצמך סדר יום שמתאים לך תוכלי אפילו לשלב לימודים, אין עבודה יותר גמישה ונוחה מיזה, את לא תצטרכי לתת דין וחשבון לבוס שלך למה הגעת בשעה איחור ולמצוא תרוץ, אין צורך זכותך להחליט מתי ואיך נוח לך, ביום שהילד חולה פשוט תוכלי להיות איתו בלי להגיש איסורי מצפון שהשארת את העובדת לבד או ביטלת טיפול למישהי, תוכלי לפנות לילדיך זמן מתי שרק לצטרכו אותך, תוכלי להחליט שהיום לא בא לך יותר להיות בבית ופשוט לשבת בבית קפה עם מוזיקה נעימה ברקע ולעבוד מהמחשב כשבצד יש לך את הסלט שאת אוהבת והכוס קפה שפינטזת עליו על יום , בנחת בכיף, בלי לרוץ לשום מקום , בלי לתת דין וחשבון לבוס על זה שהילד היום החליט שלא בא לו ללכת לבית ספר ובגלל זה אחרת לעבודה, היום החלטת שאת רוצה לעבוד בפארק מול השקיעה עופי על זה, איפה שרק בא לך, אם את בנאדם שלא מפריע לו רעש תוכלי אפילו לעבוד במקום הומה אנשים, יש מושלם מיזה? לי זה נשמע ממש נוח, היתי ממליצה את זה לכל חברה שלא מסתדרת בשוק העבודה, ורוצה רק להיות בבית, אין כמו בבית.

תחום הטכנולוגיה המוכרת לנו כהיום התפתחה בשנים האחרונות בקצב מסחרר, הטכנולוגיה עברה כברת דרך ארוכה עד שהיא הגיעה להישגים מרשימים כמו שאנחנו מכירים, התפתחות הטכנולוגית דרשה הרבה מאוד כוח אדם, שישבו ויתכננו אותו, ייפתחו אותו מחלום למציאות, כמובן שכל מוצר טכנולוגי חדש שאנחנו מכירים או כל אתר או אפליקציה שקיימת, דורשת המון מוחות אנושיים שיהפכו אותה ממשהו בגדר דמיון ופנטזיה למשהו ריאלי וממשי ונגיש לנו, אז איפה ממוקמות כל המקומות האלה ששם יושבים אותם מוחות אנושיים? נכון מאוד, ישנם הרבה מכללות וקורסים המיועדים עבור הפן הטכנולוגי או כמו שרובנו מכירים בשם "הייטק" המלמדים את האנשים איך להוציא מהמוח אל הפועל את כל מה שנותנים להם לייצר, אבל לא נראה לכם שמשהו לא הגיוני מסתתר כאן ? כמות המכללות הטכנולוגיות לא תואמות את גודל ההתקדמות הטכנולוגית שאנחנו חווים ביום יום, בשביל לתחזק ולהפעיל את כל המערכות שנבנו צריך הרבה מאוד כוח אדם, וכמעט בלתי אפשרי להחזיק כל כך הרבה אנשים בבניין אחד, וגם לא אפשרי להביא את כולם למקום אחד, משום שלא כל האנשים המתאימים לתחום ה "הייטק" גרים בקרבת מקום אחת, אלא הם מפוזרים ברחבי הארץ וזה בלתי אפשרי שכולם יבואו למקום עבודה אחד, אז מה עושים החברות הגדולות אתם שואלים? בואו נספר לכם שבאמת כל חברה מחזיקה בניין אחד או אפילו שניים בשביל העובדים שלה, אבל לא תמיד זה מספיק, אז מה הפתרון בשביל זה ? הפתרון שמצאו קוראים לו "עבודה מהבית", איך זה עובד? זה עובד במתכונת הקורונה, כמו שאז בתקופת הקורונה לא היה אפשרי לעבוד במקום עבודה אחד בצוות משותף, ואף על פי כן הטכנולוגיה לא נעצרה לרגע אלא להפך היא המשיכה את קצב ההתקדמות שלה בצורה מהירה מתמיד, וכל זה התנהל מהבתים הפרטים של העובדים, והם ניהלו את כל המערכות בצורה מושלמת מופלאה ביותר, אז ממש ככה עובד כהיום כל המערך הזה "עבודה מהבית". וחשוב שתדעו את הדבר הבא, שאם חשבתם שיחזרו לעבוד מהמשרד, טעות גדולה, בקצב הזה הביקוש מצד החברות לעבוד מהבית רק גודלת גודלת מיום ליום, החברות מחפשות בכל יום עוד ועוד עובדים חדשים גם לעבודה ממשרדי החברה וגם אלה שרוצים לעבוד מהבית הפרטי שלהם, זה משתלם מאוד לחברות על זה שהם מעסיקים עובדים מהבית ולא צריכים להוסיף עוד משרדים או בניינים לחברה אלא פשוט להעסיק עובדים מהבית, קל יותר, טוב יותר פחות הוצאות לחברה וברוב הפעמים העובדים מהבית נהנים יותר ומשום מניבים תוצאות טובות יותר מאלה שעובדים במשרדי החברה, ושלא תבינו לא נכון, העבודה מהבית היא לא רק בתחום הטכנולוגיה ( "הייטק" ) לא, התחום הזה היא רק דוגמא אחת מתוך כל המהפך הזה "עבודה מהבית", ולמה להביא את התחום הטכנולוגי כדוגמא ? בגלל שאת זה אנחנו יכולים לראות לבד בכל הרשתות החברתיות, על כל מיני אנשים שעובדים מהבית ומציגים את חיי הנוחות שלהם, כדאי לשים לב תמיד לכאלה שרק משחקים אותה ברשת, ולא באמת עובדים מהבית, ומציעים קורסים במחירים גדולים ואז לגלות שקניתם חתול בשק, אבל לא בהכרח שכולם ככה, אלא ממש להפך, רוב האנשים המציגים את עצמם חיים ככה בעבודה מהבית הם באמת עובדים מהבית ונהנים מכל יום מחדש, תבדקו לבד בעצמכם את הרשתות החברתיות ותישו קצת מחקר מקיף על המושג הזה "עבודה מהבית", ותגלו עולם חדש שמציעה חיים אחרים לגמרי ממה שהכרתי, בהצלחה.

עבודה מהבית- עבודת נוחות מאמר מספר 1
אנחנו צריכים לדעת איך לנהל נכון את הזמן שלנו, אנחנו לומדים ישנים ובעיקר עובדים אדם עד הפנסיה שלו יעבוד בממוצע 8 שעות ביום ולפעמים לא בתנאים הכי נוחים, לא בעבודה הכי טובה וגם לא בשכר שהוא היה רוצה לראות בסוף החודש. אבל בעבודה מהבית אפשר לפתור את זה.
עבודה מהבית זוהי עבודה שלרוב לא צריך לה כישורים מיוחדים או שאפילו תהיה לך תעודת בגרות, זאת עבודה בזמן שלכם שאם תשקיעו בה את הזמן המתאים גם תקבלו את השכר המתאים בתנאים שלכם.
למשל כמו אם בן אדם מוכר דברים באיביי יש קורסים שונים שיכולים להסביר לך איך לעשות את זה ואז אחרי כמה דברים קטנים שאתה צריך לעשות אתה יכול להרוויח בתנאים שלך וגם בשכר שאתה רוצה שיהיה לך וחשוב יותר במקום לעמוד שעות בפקקים או להיות בלחץ שאתה מאחר לעבודה אתה עושה את כל העבודה מהבית בזמן שלך בקצב שלך בלי להיות תלוי במעסיק או בבוס שאם הוא "קם על רגל שמאל" הוא יכול לפטר אותי או בגלל איחור לעבודה אז הוא יגיד לי:"עוד איחור אחד ואת/ה מפוטר/ת".
נוסף על כך חוץ מהשכר הטוב והתנאים אתה גם יכול לעשות אותה מכל מקום כלומר, בניגוד לעבודה שהיא לא מהבית שאתה צריך להגיע למקום מסויים ובזמן מסויים את העבודה מהבית אתה יכול לעשות כשאתה נמצא בבית או אפילו כשאתה נמצא במשרד בין ארבעה קירות כעיקרון אתה יכול לעשות אותה איפה שאתה רוצה מתי שאתה רוצה לדוגמא העתק הדבק שזאת עבודה שבה אתה מפיץ פוסטים ברשתות החברתיות בנושאים של דרושים עובדים או קידום של עסקים אז אתה יכול לעשות את העבודה הזאת בזמן שלך ומכל מקום שמתחשק לך וגם בכל זמן שמתחשק לך ובלי שתהיה מוטרד מאיזה בוס או דברים אחרים.
אפשר להגיד שזה הדבר הבא כי עבודה מהבית זה מאוד נוח כי כשבן אדם עובד מהבית יש לו יותר זמן לכל מה שהוא רוצה לעשות כי הוא יכול גם לעבוד וגם ללמוד והכל מהבית, ויתר על כן זה בשעות שאתה מחליט שאתה רוצה לעבוד בהן בשעות הנוחות לך ולא בשעות שיגידו לך שיכול להיות שהן לא יהיו נוחות וגם תוכל להיות יותר זמן עם המשפחה שלך כי עם עבודה מהבית העבודה שלך לא נמצאת רחוק היא נמצאת איפה שתרצה והכי חשוב גם מתי שתרצה אתה יכול לנהל לעצמך את הזמן מתי זה מתאים לך לעבוד ומתי לא מתאים לך לעבוד באותו יום.
לסיכום אני חושב שעבודה מהבית היא העובדה הכי נוחה וטובה שיש כי אם נסכם את כל מה שאמרתי במאמר שהיא עבודה כזאת שאתה יכול לעשות אותה מכל מקום ובכל זמן שתרצה ובלי בוס שיטריד אותך או יפטר אותך אז עבודה מהבית היא העבודה הכי טובה ונוחה שיש ושאתה גם יכול להרוויח בה את הכסף שבאמת רצית גם ביחס לשכר המינימום במשק וגם ביחס למאמץ שאתה משקיע כי אתה יכול להשקיע בערך שלוש או ארבע שעות מהזמן שלך ביום ואתה יכול להרוויח עשרות אלפי שקלים בחודש רק בזכות עבודה מהבית

Tags :
Share This :