כבר חמש וחצי שנים אני אוספת לקוחות, מחליפה ומדייקת את סוגי ואפילו תחומי עבודות שאני בוחרת.

יש תחומים כל כך רבים, זה יכול להיות בתחום ההיי טק כמו בדיקות תוכנה, בתחום התמלול והכתיבה, מכירות, תמיכה, ייעוץ ללימודים, גרפיקה, קופירייטניג או ניהול מוקד שירות או מכירות, ועוד ועוד. ..
אז אנחנו נשארים פה, חיים את הטבע ואת רמת החיים שאנחנו רוצים, וכל זה בגלל העבודה מהבית.

על פי סעיף 16 לחוק שעות עבודה ומנוחה, כל עובד שעובר את מכסת השעות ביום עבודה מלא או בשבוע עבודה מלא, מוגדר כעובד שעות נוספות, והוא זכאי לקבל תגמול מוגדל עבור שעות עבודה אלו.

בעידן המודרני והממוחשב, ולאור השפעות נגיף הקורונה מעסיקים רבים עברו למתכונת 'עבודה מהבית', למצב זה יש יתרונות וחסרונות, כך או כך המצב החדש מציף שאלות רבות של עובדים ביחד ל'עבודה מהבית', ואת חלקם צריך להסדיר בחקיקה מסודרת.

אחת השאלות המורכבות הינה האם חובה על העובד לדווח על שעות העבודה, והאם הוא זכאי לקבל תוספת שכר על שעות נוספות בעבודה.

ככלל אין הבדל בין עבודה מהבית לעבודה במשרד, וכל הזכויות הסוציאליות המגיעות לעובד מכח 'דיני העבודה' תקפות גם בעבודה מהבית, אולם ב'עבודה מהבית' ניכר קושי רב בהוכחות על דברים אלו.

אם מדובר בספק העובד מהבית, אינו חייב לדווח כלל על שעות עבודתו, אלא א"כ סוכם על תשלום לפי שעות עבודה, ואז חלה עליו חובת דיווח הסכמית, אבל אם מדובר בשכיר שעבר למתכונת 'עבודה מהבית' מחויב המזכיר לרשום את שעות העבודה של העובד על פי חוק שעות עבודה ומנוחה באופן יומיומי! וחובה על המעסיק לדרוש מהעובד דיווח יומיומי על שעות העבודה.

לאור האמור, זכאי העובד מהבית לקבל גם תוספת בגין שעות עבודה נוספות, אלא הדברים מסויגים, סעיף 30 (א) (6) לחוק שעות עבודה ומנוחה קובע, שהחוק לא יחול על עובדים שתנאי השכר ונסיבותיה אינם מאפשרים למעביד כל פיקוח על שעות העבודה והמנוחה, ומסגרת 'עבודה מהבית' היא לרוב עבודה אשר אינה מאפשרת למעביד לפקח על שעות העבודה, ולכן הזכות של העובד לקבל תוספת בגין שעות נוספת אינה חלה.

אמנם יש לציין כי המבחן הרלוונטי בסוגיה זו היא יכולת הפיקוח של המעסיק על העבודה ולא השאלה האם הוא פיקח בפועל על עבודת העובד, ובמידה ולמעסיק הייתה את האפשרות לעקוב אחר שעות עבודתו של העובד, חייב לשלם ואינו יכול להיפטר בטענה שלא בדק את שעות העבודה.

עובדה זו מעניקה למעסיקים רבים את האפשרות לחמוק מתשלומים אלו, ועובדים רבים עומדים מול שוקת שבורה עקב אי יכולתם להוכיח כי עבדו שעות נוספות, והשאלה שנשאלת, האם קביעת המעביד שאופן עבודת העובד אינו מאפשר פיקוח, היא חוקית.

בית הדין לעבודה דן בעבד בתביעה של עובד חברת הייטק שעבד במסגרת עבודה מהבית והועסק בחוזה אישי הכולל בתוכו שכר גלובלי, לאחר זמן פוטר העובד תוך שהמעסיק מסרב לשלם לו את השכר בגין השעות הנוספות, טענת החברה הייתה, שחוק שעות עבודה ומנוחה אינו חל על העובד מאחר ואופן עבודתו מקשה עד למאוד לנהל מעקב אחר שעות עבודתו, כל שכן שמדובר בעובד שתפקידו דורש 'מידה של אמון אישי'.

בית הדין לעבודה דחה את טענותיה של החברה וקבע, כי טענותיה של החברה שאין ביכולתה לפקח על שעות עבודתו של העובד אינה נכונה ועמדת בית הדין, כי הטלפון הסלולארי שניתן לעובד מאפשר לחברה להתעדכן בכל עת בנוגע לנעשה אתו, ובאפשרות החברה לברר את שעות פעילות העובד.

נמצא מזה כי בכח העובד לדרוש מהמעסיק לעקוב אחר שעות עבודתו באמצעים הטכנולוגיים הקיימים היום, וממילא תחול על המעסיק החובה לשלם לעובד עבור שעות נוספות.

אמנם העצה לכל עובד לברר עם המעסיק את תנאי העבודה והשכר ולהגיע להסכמה מסודרת על הסדר תשלומי השכר.

אנשים רבים מכלל האוכלוסייה חיפשו תמיד דרך ליצור קשר אינטימי בצורות שונות.
לא תמיד הצליחו ליצור מגע עם אדם מסוים או ןלמצוא מישהו שמוכן להוות עבורם מערכת יחסים חד פעמית או כזאת שמבוססת רק על אינטימיות.
כך פרץ לחיינו מצלמות הסקס שבשונה מאתרי הפורנו הם נותנים חוויה של אדם אמיתי מאחורי המצלמה מה שיוצר הרגשה יותר אמיתית וחוויה יותר נעימה.
מצלמות הסקס נותנים שירות לרבים מן האנשים אשר אינם מוצאים סיפוק באינטמיוות בחייהם עצמם או אשר אינם יכולים למצוא את האינטימיות מחוץ למסך.
באתרים שיש בהם מצלמות סקס תוכלו למצוא נשים מאחורי מסך חלקם חושפות פנים חלקם לא שבעצם נותנות שירות מיני דרך המסך ומספקות אינטימיות מסוימת ללקוח אשר נרשם
הנשים הללו מתכתבות עם הלקוח ואף מדברות איתו לפעמים דרך רמקול ומציגות מחוות מיניות ודיבורים אינטימיים לספק לו הנאה.
עם השנים מצלמות הסקס התפתחו בכדי לאפשר גם הנאה מכל מקום ובשעות גמישות יותר למשל במשרד באמצע יום עבודה קשוח או בשעת לילה מאוחרת .
רבים הם האנשים אשר בוחרים להשתמש בשירותים אלו וביניהם גם קבוצות אוכלוסייה אשר אינם רוצים לחשוף עצמם במציאות אלא להסתתר מאחורי מסך ויחד עם זאת לספק לעצמם מקור הנאה כזה או אחר
השירותים ניתנים לכלל האוכלוסייה בלי הבדל גזע דת או מין ומאפשרים ללקוח דיסקרטיות מוחלטת.
מצלמולת הסקס הם בעצם שידרוג של אתרי הפורנו שבשונה מלראות סרט פורנו אפשר ממש לראות דמות ממשית בלייב בדיבורים אינטימיים ותנועות אינטימות ואף לבקש בקשות אישיות ופנטזיות שונות שיתממשו באותה שיחה אינטימית.
לקוחות מרגישים יותר חופשי מאחורי המסך לדרוש במצלמות הסקס את אשר הם מפנטזים עליו ונהנים לראות את מבוקשם.
במצלמות הסקס ניתן אף לראות לעיתים זוגות שנהנים לפרסם את אהבתם והאינטימיות שלהם לכלל האוכלוסייה ועולים לליב תוך מעשים אינטימיים שונים ובכך מספקים ללקוחות רבים הנאה כפולה והרגשה ממשית של מופע אינטימי מלא.
אנשים אשר בחייהם הפרטיים אולי אינם מוצאים בן או בת זוג לאינטימיות או זמנם לא מאפשר להם ליצוא מערכת יחסים מהסוג הזאת יכולים עדיין להנות מסיפוק היצרים ותחושות אינטימיות מסוימות שנוצרות מצפייה במצלמות הסקס השונות שמפורסמות לציבור הרחב.
אתרים שונים שמספקים מצלמות סקס מתחמים במתן שירות ללקוח ואף מדריכים את העובדות כיצד יש לפנות ללקוח ובאיזו צורה גם ניתן להוציא ממנו את המירב ולתת לו שירות אישי ומיוחד אשר יגרום לו לרצות לבוא ולהתחבר לאותו שירות על בסיס יומי וכך להגדיל את הרווחים של החברה ושל אותה עובדת.
העבודה הזאת הינה מקור הכנסה עבור אותם נשים ומהווה עבודה לכל דבר והכנסה של נשים רבות בכל העולם כולו שמחפשות דרך קלה ונוחה לחצור כסף טוב ומהיר עבורם

Tags :
Share This :