כאשר אתה מקבל שכר מינימום והשכר, שאתה מקבל לא משקף בוצרה מתאימה את ההשקעות שלך בעבודה

אז למה להמשיך לעבוד אפילו במקום העבודה בלי לעבוד מהבית ,בגלל שזה מעיד בצורה מאוד ברורה כאילו שאתה לא עובד וחבל על ההשקעות שלך במקום העבודה .יתר על כן, עם הזמן לא יהיה לך אנרגיה חיובית וכוח לקום בבוקר כי , בכל פעם שתתעורר מהמיטה ותתארגן לעבודה תחשוב בינך לבין עצמך שלא כדאי לי ללכת לעבודה לא משנה כמה שאני משקיע בסופו של דבר ,אני מקבל שכר מינימום כלומר, אתה מקבל עשרים ותשעה שקלים על שעה זה בכלל ,לא צדק בשבילך , כי מזכותך לקבל משכורת שהיא ,מייצגת את ההשקעות שלך בעבודה בצורה מאוד ברורה ובהירה .

לאחר ,שתעבוד מהבית תראה בעיניים שלך ותרגיש איך שזה משנה לך מכל הצדדים גם מבחינת כסף וגם מבחינה נפשית . מכיוון ,שתעבוד מהבית כנציג שירות זה יהיה פחות תסכול מהעבודה במוקד וגם, משתלם לך מבחינת כסף כי לא צריך לקנות קפה, אוכל לקנות בגדים כדי, ללכת לעבודה בבגדים חדשים , וגם לא תצטרך לשלם על הנסיעות בתחבורה ציבורית או ברכב .

בנוסף בעבודה מהבית יהיה לך קו שאתה הולך עם הקו הזה ומסיף עוד קורסים עוד תעודות ולעבודה בתעודה שלמדת , כך ההתקדמות תהיה בצורה מהירה יותר , משעמם לאנשים לעבוד בדבר אחד ויחיד לכל החיים , אז כדאי לעבודה מהבית ולהוסיף עוד תעודה לעבודה בה במידה ונמאס לך מהעבודה שלך , לא משנה אם היא התחום שלך ,בתעודה שלך או לא , יש בעבודה מהבית אופציה לעבוד אחר כך במשהו שאתה אוהב ללמוד ולעבוד בה בגלל, שאתה תרגיש שאתה מחובר אליו .

יתר על כן, אם יש לך הרבה אנשים על האינסטגרם ואתה יש לך אישיות משכנעת אז למה לא להשתמש באישיות שלך ולעבוד מהבית או מכל מקום בפרסום דברים תכשיטים , פתיחת עסק מכירת בגדים כל מיני דברים על סטורי באינסטגרם , מעבר לכך, כל אחד בעולם יש לו משהו נותן לו ייחודיות מהאנשים האחרים, אז צריך לנצל את מה שמייחד אייתנו ולעבוד בזכותו במשהו שאנחנו שמה יהיה המקום שלנו זה מה שמגיע אלינו . שאתה עובד כנציג שירות ויש לך תואר זה לא שיש לך יְהִירוּת מגיע לך להיות במקום שזה מה שמגיע אליך זה מזכות כל אחד, אז העבודה כנציג במוקד זה לא משקף אותך זה לא אתה, זה לא רק הזה מנהלי הצוות לא ממש מתייחסים איך כבני אדם לצערי אז שתעבוד מהבית למרות אפילו בעבודה כנציג שירות מהבית, זה יהיה יותר קל לפחות בעבודה כנציג מהבית , יש לך אופציה גדולה גם ללמוד וגם לעבוד ופחות להיפגש עם המנהל הצוות ועם האנשים שהם חשובים שהם במקום יותר גבוה ממך והם לא מבינם כמוך רק בגלל שהם בעמדה שיא גבוהה חושבים שמגיע להם להתנהל איך שבא להם ומה שהם חושבים זה מה שצריך לעשות וזה נכון ואתה לא משנה מה תחשוב תה אתה טוען זה לא נכון רק הם, את תעבוד מהבית בתחום שאתה בוחר והיה פחות תסכול ואנרגיה חיוביות שאם תעבוד במוקד פיזי תרד לך האנרגיה החיוביות וקשה לעבוד שהאנרגיה שלך תהיה שלילית .

במהלך השנים האחרונות, עבודה מרחוק הפכה לפופולרית יותר ויותר כדרך להתפרנס תוך כדי הנאה מהגמישות של עבודה מהבית. מגמה זו הואצה על ידי מגיפת COVID-19, אשר אילצה חברות רבות לאמץ מדיניות עבודה מרחוק כדי לשמור על בטיחות העובדים שלהן.

לעבודה מהבית יש מספר יתרונות, כולל היכולת לקבוע לוח זמנים משלך, להימנע מנסיעה לעבודה ולבלות יותר זמן עם המשפחה. עם זאת, ישנם גם כמה אתגרים הקשורים לעבודה מרחוק, במיוחד כשמדובר בכלכלה.

אחד האתגרים הכלכליים הגדולים ביותר בעבודה מהבית הוא היעדר הכנסה יציבה. עבודות מרוחקות רבות מבוססות על חוזים, כלומר עובדים מקבלים שכר על בסיס פרויקט לפרויקט במקום לקבל משכורת עקבית. זה יכול להקשות על התקציב והתכנון לעתיד, שכן ייתכנו פרקי זמן שבהם אין עבודה זמינה.

אתגר כלכלי נוסף בעבודה מהבית הוא הצורך לספק ציוד ואספקה משלך. בעוד שחברות מסוימות עשויות לספק לעובדים המרוחקים שלהן מחשב נייד או ציוד הכרחי אחר, רבות לא מספקות. משמעות הדבר היא שעובדים מרוחקים עשויים להצטרך להשקיע במחשבים, מדפסות וציוד משרדי אחר על מנת שיוכלו לעבוד ביעילות מהבית.

בנוסף לאתגרים הללו, עובדים מרוחקים עשויים להיתקל בקשיים גם בכל הנוגע למיסים וביטוחים. בהתאם למדינה או לאזור שבה הם חיים ועובדים, ייתכן שעובדים מרוחקים יצטרכו לשלם מסים במספר תחומי שיפוט או שלא יהיו זכאים לסוגים מסוימים של כיסוי ביטוחי.

למרות האתגרים הללו, אנשים רבים ממשיכים לבחור בעבודה מרחוק כדרך להתפרנס. אחת הסיבות לכך היא היכולת לעבוד מכל מקום בעולם. עובדים מרוחקים יכולים לחיות במדינה אחת בזמן שהם עובדים בחברה שבסיסה במדינה אחרת, מה שיכול לספק הזדמנויות לנסיעות ולהרפתקאות.

יתרון נוסף בעבודה מרחוק הוא היכולת לעבוד בתחום שאולי אינו זמין במקום. לדוגמה, למי שגר בעיירה קטנה אולי אין גישה להזדמנויות עבודה בתחומים כמו טכנולוגיה או שיווק, אבל הוא יכול לעבוד מרחוק עבור חברה הפועלת בתעשיות אלו.

בסך הכל, למרות שיש בהחלט אתגרים הקשורים לעבודה מהבית, אנשים רבים מגלים שהיתרונות עולים על החסרונות. עבודה מרחוק יכולה לספק רמה גבוהה של גמישות וחופש, ולאפשר לעובדים לאזן בין העבודה והחיים האישיים שלהם באופן המתאים להם. ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתפתח ויותר חברות מאמצות מדיניות עבודה מרחוק, סביר להניח שמגמה זו רק תמשיך לגדול בפופולריות
עבודה מהבית יכולה להיות חוויה מאתגרת ומפתיעה עבור רבים. לפעמים היא יכולה להיות עמוסה מאוד ומחייבת עבודה בשעות נוספות על מנת להשלים את המשימות. לעומת זאת, לפעמים יש יותר גמישות ואפשרות לקבל בקלות הפסקות ולתאם את העבודה לזמני פנאי ופעילויות אחרות.

יתרונות של עבודה מהבית כוללים:
חיסכון בזמן וכסף – הפעם והעלות של הנסיעה עד למשרד וחזרה, ולעיתים גם חיסכון בעלות של חניה או תחבורה ציבורית.
גמישות זמנית – עובדים מהבית יכולים לתאם את זמני העבודה לפי הצרכים האישיים שלהם ולקבל הפסקות לפי הצורך.
חיסכון בכלי עבודה – עובדים מהבית נדרשים לספק ציוד וכלי עבודה משלהם, אך לעיתים חברות מספקות ציוד כגון מחשבים, טלפונים ותוכנות לעובדים.
מעטפת עבודה יציבה – לעובדים מהבית יש פחות הפרעות ממשרדי החברה וקצב העבודה שלהם יכול להיות יציב יותר.
יותר זמן לבית ולמשפחה – כאשר עובדים מהבית יש יותר זמן להיות עם בני המשפחה
יכולת לשלב עבודה עם חיי היומיום – כאשר אתם עובדים מהבית, יש לכם את היכולת לשלב את העבודה שלכם עם חיי היומיום שלכם. זה יכול לכלול להכין ארוחת צהריים לילדים, לקחתם לבדיקות רפואיות ועוד. כל הדברים הללו יכולים להקל על החיים היומיומיים שלכם ולכן להיות יותר נוחים ומאושרים.

Tags :
Share This :