כאלה, נכון שלא תמיד הבית מסודר אבל זה בהחלט יגרום לסדר את הבית יותר. אם מסתכלים על החסכון

הכספי מלסגור את המשרד, אז להשקיע קצת  כסף בכמה רהיטים לא צריכה להיות בעיה. להפך ככה אתה משקיע גם בבית ומשפר את הנראות שלו.
יש משהו שמעורר שלווה בלעבוד מבית ואם ניגשים לזה בצורה נכונה אפשר ממש לשפר את רמת החיים האישית שלך.
אפשר להיות זמין לבני הבית ולא תמיד צריך לקחת חופש בשביל סידור קטן, אפשר לקחת הפסקה קצרה ומקסימום לסיים קצת יותר מאוחר.
בכל מקרה חשוב לקחת את העבודה ברצינות לתת ההספק הנדרש.
בשביל מנהלים העבודה נהיית יותר מסובכת, אין להם את כל העובדים לידם והם לא יכולים לחלק את ההוראות שלהם בקלות.
מצד שני ההוראות יכולים להגיע בצורה יותר מסודרת במיילים ונשאר רק לתאם פגישה של הצוות דרך הזום כל כמה זמן שצריך, כמובן זה תלוי בפעילות של החברה אבל בדרך כלל אחת לשבוע צריך להספיק.
בסופו של דבר חברה יכולה להפיק הרבה מזה שהעובדים שלה נמצאים בבית, מהחסכון של המשרד, מהשביעות רצון של העובדים שהוא דבר קריטי להצלחה של כל חברה.

כן כן כן, כבר אמרנו את זה. עבודה מהבית.

כדי להתחיל לעבוד ככה בכיף מהבית אפשר לחפש במודעות דרושים בעלונים מקומיים, או באתרי אינטרנט – אם יש לכם גישה, או באתר דרושים אקספרס וכל שאר מיני מינים של מחפשי עובדים. אפשר גם לשאול את השכנים ואת החברים ואת בני המשפחה ואת השכנים מהרחוב השני אם יש להם רעיון טוב עבורכם לעבודה טובה עבורכם מהבית.

מתוך הבית ממש. כי סיכמנו שאתם רוצים לעבוד מהבית בעבודה מהבית ולא לצאת לעבוד בחוץ, נכון? זה או בגלל שאתם כבר משובצים בעבודה כלשהי בחוץ ואתם כעת מחפשים השלמת הכנסה מהבית, או שאתם לא יכולים לעזוב את הבית אבל עדיין רוצים לתקתק הכנסות. אני מכירה את זה. יש אנשים מכאן ומכאן. כמו חברה טובה שלי למשל שכבר עובדת חרוצה ורוצה עכשיו להשלים לעצמה עוד ועוד הכנסות. לפחות עד לסכום אותו היא הוציאה כדי לקנות לעצמה את הרכב. זה ממש מגניב!!!!

אז במה אפשר לעבוד מהבית? נו באמת, תהיו יצירתיים. תוכלו לעשות כמוני לדוגמא, לתקתק טקסט בן ארבע מאות חמש מאות מילה ולשלוח לאדם הנכון. הוא עוד ישלם לכם על זה. זו אפשרות אחת לעבודה מהבית.

אני כעת עובדת בשאנטי מהבית ומשלימה חוויות וכיופים. גם זה מגניב. אחלה עבודה מהבית. כשיהיה לי מספיק כסף ומח אני רוצה לקנות, דירה, בית מהמם במיקום מושלם!!! ושתהיה בו בריכה, חשוב לי מאוד, ושתי קומות מינימום, ורכב שטח, וגם רכב לאספלט קלאסי, ושתהיה גם מנקה שתעשה עבודה אצלי בבית. ממש עבודה מהבית. לא מהבית שלה אבל בית. והכי חשוב ויקר – אפשרות לתת חינוך טוב לילדים, אפשרות לפיתוח וטיפוח זוגיות מהממת עם בן זוגי, אפשרות למימוש ומיצוי עצמי ברמות שרק יכולתי לחלום עליהן. כן, כן, העבודה הזאת מהבית ממש מטפחת את שאיפות ליבי!

בעבודה מהבית – אם אתה עובד חרוץ ואחראי שמנהל כיאות את זמנו – ניתן להגיע להישגים יפים ומרשימים, בכל תחום שרוצים. תמצא לך איזו פינה סימפטית בבית, תשקיע בה, תגנדר גם אם צריך, ותוכל להסריט את עצמך מנחה תרגילי יוגה. או ספורט. העיקר שתעבוד.

עכשיו צריך לתת פייט ולתת למזמין השירות שלי מלל מוצלח, עשיר וטוב, מלא בעבודה מהבית, ובדרושים, ובאתרי אינטרנט. ואולי גם בכל מיני מושגים בלשון גבוהה. כמו למשל – שוק ההון, חדלות פרעון, המחאה, חבות, חבות כוללת, מה שנקרא אובליגו, ערך ננומינלי, שזה שיעור משוערך של משהו. בדרך כלל של כסף. שיהיה ברור שאת כל המושגים האלה חיפשתי עכשיו תוך כדי עבודה מהבית. רציתי להפציץ ולהעשיר את הטקסט במילים שאולי אנשים יחפשו, או שתהיינה קשורות ותובלנה אנשים שמחפשים עבודה מהבית להגיע דווקא אל האתר הזה. אבל ממזמין השירות שלי הבנתי, שלא צריך בכלל להתפלסף הרבה. רק לציין את המילים עבודה מהבית בכל איזה מרחק מילים ונתת את מה שהיה צריך.

לעבוד מהבית זה הכי כיף.

הכי כיף זה לעבוד מהבית. בעבודה מהבית אפשר לשבת עם הפיג'מה של עוגיפלצת וכל החברים מרחוב שומשום, לגרוב גרבי ספורט זרחניות בתוך כפכפי אצבע מאגניבות של הוויאנאס ולהרגיש את הביטחון הזה שיש לדוגמני על חלל. תוך כדי עבודה מהבית אפשר גם להסתלבט עם כוס קפה/נס/תה/חליטות או סיידר עם מקל קינמון. אפשר גם להגיש את השתיה בספל. לא חייבים בכוס. ככה זה בעבודה מהבית. משלבים סטייל של בחוץ עם כל חוסר המגבלות של הבית.

בעבודה מהבית אם רוצים אפשר גם ללבוש שמלת ערב. עם עקבים. עקבים זה נוח בעבודה מהבית כי לא צריך ללכת לשום מקום. וככה להרגיש קלאס באפס מאמץ. אפשר גם להשקיע ולהתאפר יפה, לתקוע איזה נזם או סיכת בטחון בגבה ולצלם את עצמך בסקייפ. כי אם את/ה עובד מהבית – אז בטוח שיש לך שכלולים טכנולוגיים משגעים כמו מצלמת רשת, מיקרופון ושאר אמצעי תקשורת והמחשה מהטובים שבעולם.

ורגע, אם בחרת בעבודה מהבית ויש לך גם מיקרופון – אז אפשר גם לשלב שירה בעבודה הביתית הזאת. פשוט להקליט, לשיר ולשלוח. את הזמזום המהמם שלך יוכלו לשמוע בכל העולם, כי עבודה מהבית מאפשרת לשלוח כל תפוקה בקליק. כמה שזה לא יאומן – זה פשוט כך.

בא נחשוב על זה שיכול להיות שזמרי ענק ברמה בינלאומית התחילו את הקריירה המפוצצת שלהם בצורה הכי פשוטה, כמו בעבודה מהבית. אם לא שהם שטפו קודם את הבית הזה. כולל את חדרי השירותים והאמבטיה. אני מציינת בכוונה אמבטיה. כי כשעובד מגיע לכזה חדר בבית הוא מיד מתפעל מתרגש ומתקשקש מתנאי האקוסטיקה והאקו האגדי שחוזר לאוזניים כמו פצצות לגבות. ואז הנישה הזאת של הבית מאפשרת לגלות כישורי זמרה מדהימים שבמקום אחר הם אולי לא משהו.

אבל באמת, עם יד על הלב ועם כל הכבוד הראוי – עבודה מהבית, בפרט אם זו עבודה בתחום הדיגיטל והטכנו – זו עבודה מטורפת עם פוטנציאל מזהיר. לפי קצב ההתפתחות, נראה שבעתיד הלא רחוק בכלל תוכל להתחבר מהבית שלך למדפסת התלת מימד של שכנה שלך, ולהדפיס לה ביצים ועגבניות לארוחת הבוקר. כמובן שתצטרך קודם לבקר אצלה בבית, ולהטעין לה את המדפסת בתרנגולות, אדמה, שתילי עגבניה, מים ומעט שמש. אבל זה פרט שולי. וחוץ מזה שזו עדיין עבודה מהבית. אמנם מהבית של שכנה שלך אבל עדיין בית.

עבודה מהבית מאפשרת חיבור לתכנים הפנימיים שלי. לאני האמיתי. ולא רק בגלל הפיג'מה. עבודה מהבית היא ההההדבר שבאמת ילמד אותנו מהי רמת החשיבות של התחברות נאותה. ניתן להבין את רמת הקריטיות של החיבור בעיקר כשהחיבור לאינטרנט נקטע כי החתולה שלך בדיוק ביצעה מתיחת פתע ששלחה את הסטיק למקום בו הוא לא יעיל. תרחישי אימה לא חסרים.

אז לסיכום, עבודה מהבית הינה עבודה מהנה, מאפשרת עבודה בסטייל אישי לחלוטין, מסייעת בפיתוח כישרונות נעלמים, מותירה אותנו על הסקאלה שמקדמת לעבר העתיד ומחזקת את החיבור הפנימי לעצמי שבתוכי. כל כך הרבה מעלות בעבודה אחת מהבית. אז רוצו לעבוד. בבית.

Tags :
Share This :