ישראל היא מדינה מאוד מעורבת, לפחות נעשה השימוש ב 5 שפות שונות, יש את שפת המדינה העיקרית

עברית, ערבית כשפה שנייה וכיום לא פחות נעשה שימוש ברוסית אמהארית אנגלית ועוד ועוד שפות כמו צרפתית ספרדית, אז מה זה אומר בעצם? המגוון בשפות במיוחד כשמדובר בקבוצות גדולות של אנשים המהוות חלק גדול מהמדינה ידרוש מענה לשפה של הקבוצה בהרבה מישורים. הרי לא לכולם יש עברית רהוטה, יש את העולים חדשים יש אנשים שפשוט נשארו בכפר בין הקבוצה שלהם ולא כול כך מדברים עברית טוב, יש אנשים זקנים שקשה להם בשליטה בכמה שפות ועוד סיבות לעסקים במדינה והארגונים והרשויות שיתרגמו הכול ולא יהיה רק בעברית. כמו שילוט ברחובות, אתרי אינטרנט ואפליקציות, תפריטים, מענה קולי ותמיכה טכנית (למרות שזה לא בדיוק עבודת תרגום).

בייביסיטיר:
בייביסיטר לעומת שאר המשרות החדשות שניתן לעשות מהבית היא יחסית עבודה ידועה בכול הזמנים והיא יכולה להיעשות בכמה דרכים וההבדך המשמעותי היא אם בבית בלקוח שזה ההורים או בית העובד/ת אבל בגדול היא עבודה מהבית שבמסגרתה הבייביסיטר שומרת על הילדים דואגת לסדר יום שלהם כמו לאסוף מהגן לדאוג לעבודות בית לאוכל והיא מקבלת שכר שעתי. משרת בייביסיטר מאוד מתאימה במיוחד לאימהות כי הן כבר עם ניסיון בלטפל בילדים.

שיעורים פרטיים:
במסגרת השיעורים הפרטיים עוברים עם התלמידים על חומר הלימוד, עוזרים להם בפתירת עבודות הבית או מכינים את התלמידים למבחנים.
עבודה זו מאוד מתאימה סטודנטים במיוחד כי הם עדיין במצב "למידה" וגם הם עדיין רעננים לרוב אחרי בית הספר ואולי גם לומדים את מה שמלמדים בשיעורים פרטיים. למשל סטודדנט למטמטיקה הוא יהיה מאוד טוב בהעברת שיעורים במטמטיקה. או היא לא בהכרח רק לסטודנטים. אמהות ובמיוחד אלו שכבר גידלו ילדים ויש להם ניסיון בללמד את הילדים שלהם או אם מדובר בשיעורים לכיתות כמו א עד ו שזה לא מגמות מורכבות או רמה גבוהה של מטמטיקה במקרים כאלו העבודה יכולה ןללא שום בעיה להתאים לאמהות וגם כמו המקרה של הבייביסיור עבודה זו אפשר להעביר או בבית הלקוח או בבית התלמיד והיא נחשבת כעבודה מהבית.,

ילדת תינוק- בשעה טובה! חופשת הלידה עומדת להיגמר ואת מבינה שבקרוב מאוד את צריכה לחזור לעבודה.
בכל זאת, על פי הציטוט המוכר -"הכסף לא גדל על העצים" וצריך לעבוד. הבוס כבר מנדנד "נו מתי את חוזרת למשרד?", ההוצאות ממשיכות להתווסף, המשפחה התרחבה ואת מבינה שלהסתמך רק על משכורת אחת זה לא תמיד מתאפשר.
כאישה וכאמא טרייה בוודאי נתקלת בדילמה הבאה:
מה עליי לעשות? האם לחזור לעבודה או להישאר בבית עם הפעוט?
מצד אחד, את חייבת לחזור לעבוד. התינוק החדש מביא איתו שמחה ענקית ועם השמחה הזו מגיע גם "חור" ענק בכיס בצורת טיטולים, מטרנות, מוצצים ובקבוקים. לול, שידת החתלה, עגלה, סלקל ושלל מוצרים נוספים.
וביגוד? מה עם ביגוד?- איך הם גדלים כל כך מהר? הבגדים מחודש שעבר כבר בקושי מתאימים לו.
וזה רק חלק קטן מרשימה אין סופית של הוצאות שהתווספו לחיי היום יום.
השעון מתקתק וחופשת הלידה בתשלום עומדת להיגמר. להישאר בבית חסרת עבודה זה לא פיתרון ריאלי. מה עושים עכשיו? מכניסים את הילד למעון ציבורי? בגיל כזה? הם הרי כל כך קטנים ושבריריים. ובכלל, אין מספיק פתרונות מפוקחים לפעוטות עד גיל 3. עם כל הסיפורים ששומעים היום בחוץ זה יכול להיות אפילו די מפחיד לשלוח את הפעוט למסגרת כזו בכלל.
את מתחילה לחשוב על פתרונות נוספים. אולי גן פרטי? בירור קצר מגלה לך שעלויות של גן פרטי שואב ממך כמה אלפי שקלים נוספים בכל חודש.
השעון ממשיך לתקתק ואת יודעת שאם לא תחזרי לעבודה בקרוב יכול להיות שבכלל לא תישאר לך אחת כזו.
מצד שני, אם את בוחרת להישאר בבית את חוסכת את עלויות הגן. על אחת כמה וכמה אם מדובר בגן פרטי. הרי משכורת של משרת אם טרייה היא בין כה וכה לא כזו גבוהה ואולי אפילו משתווה לעלויות הגן.
בנוסף, השהות שלך בבית יחד עם הפעוט תגרום לך לראש הרבה יותר שקט. תוכלי להיות לידו 24/7. תוכלי להיות זמינה לו, לדאוג לו, להשגיח עליו ולעקוב אחר ההתפתחות התקינה שלו.
אז איך בכל זאת נשארים בבית אחרי חופשת הלידה וגם מכניסים כסף?
אחד הפתרונות הטובים שמצאו עם פרוץ מגיפת הקורונה בעקבות אחוזי ההידבקות הגבוהים והסגרים הרבים הוא היכולת לעבוד מהבית.
לעבוד מהבית בימים ובשעות שמתאימים לסדר היום ולאורח החיים שלך.
תחילה, ניתן לפנות למנהל העבודה שלך ולוודא מולו האם הדבר מתאפשר. במידה ולא יהיה ניתן לעבוד מהבית אל חשש – ישנם פתרונות.
מקומות עבודה רבים היום מאפשרים לעבוד מהבית ולא מצריכים כל ניסיון קודם.
חלק מהיתרונות שבעבודה מהבית זמן קצר לאחר הלידה הוא היכולת לבחור את שעות העבודה שלך. כך שאם לדוגמא נאלצת להישאר ערה כל הלילה כי הפעוט בדיוק מוציא שיניים – יום העבודה שלך יוכל להתחיל בהתאם לשעות שנוחות לך ולהסתיים עוד לפני הצהריים. ניתן יהיה לסנכרן את שעות העבודה כך שבזמן שהפעוט שלך ישן את תוכלי לעבוד ובזמן שהוא ער תוכלי להקדיש לו את מלוא תשומת הלב.
בימים בהם הפעוט לא ירגיש טוב תוכלי להישאר לידו ולטפל בו. תוכלי להגיע לבדיקות שגרתיות בשעות הבוקר ללא כל צורך באישור ממקום העבודה ובמקביל להמשיך לייצר לעצמך הכנסה.
תוכלי ללמוד תחומי עניין חדשים ולהתמקצע בהם ועדיין לבחור לא לעבוד בכל יום.
עבודה מהבית תאפשר לך להיות אמא במשרה מלאה בחודשים הקרובים אחרי הלידה ואפילו בשנים הראשונות. ובקביל יכולה להיות ההכנסה העיקרית שלך ומקור הנחת שלך לשקט נפשי וכלכלי.

נושא האבטלה לצערנו פוגש שוב ושוב את חלק גדול של האזרחי ישראל, גם מי שחווה בעבר או , שחווה כרגע, את תקופת האבטלה , מכירים היטב את התחושה של האכזבה וחוסר וודאות לגבי העתיד !
כי ימי האבטלה יחד עם דמי האבטלה "נגמרים" די מהר ומצד שני, לא רוצים "להתפשר" עם מקום העבודה , הפרנסה הבאה שלנו !
דאגה להישאר לבסוף לא הכנסות ולהתחיל "לחיות" על החסכונות ופיצויים –סיוט, שלא רוצים להגיע עליו
מסיבות מלחיצות אלו , בטח לאחר איזה "שבועיים מנוחה", מתחיל המעגל של חיפושי עבודה
אתרי דרושים, קבוצות פייסבוק, חברות כוח האדם וסבב וראיונות עבודה, שמלאות תקווה ולפעמים גם אכזבה וגם כאשר יש איזה "מקום עבודה", שהתקבלנו או שאנו רוצים להגיש את המועמדות – בדרך כלל מלווה עם ההתלבטות ,האם זה מקום העבודה שיהיה לי טוב בו ומשתלם בו לעבוד? או להמשיך הלאה עם החיפוש , בלי להתפשר

לפני שכתבנו את המאמר זה , רצינו לבדוק היטב, איזה אלטרנטיבות ועצות אפשר לתת לכל מי שעכשיו נמצא במהלך של חיפושי עבודה

מצאנו שיש שוק ודרישה די רחבה לתחום של "העבודה מהבית", כן שמעתם נכון "לעבוד מהבית"!
אז מדוע דווקא משרות של "העבודה מהבית" מתאימות למי שמחפש עבודה !
מצאנו שרוב המשרות של "העבודה מהבית", מאוד גמישות מבחינת ימים ושעות הביצוע, כי רובן בנויות על הבסיס פרילנס, כלומר אתם עובדים בשעות וימים שמתאים לכם ותקבלו תשלום בהתאם, לתפוקה ותוצאה שהבאתם באותן השעות
מה שפותח לכם את האפשרות ,להמשיך לחפש עבודה, לגשת לראיונות עבודה וכו ובזמנכם הפנוי, להתפרנס מהמשרה של "עבודה מהבית"
רוב המעסיקים של המשרות של העבודה מהבית ,יכולים להוציא לכם תלוש או להעביר תשלום כנגד חשבונית שתוציאו להם ! לכן במידה חשבונית וזה לא הרבה שעות – תוכלו בין ליבן לעבוד ולהמשיך עם דמי אבטלה
תחום של משרות של "העבודה מהבית" מאוד מתרחב בשנה האחרונה , זו הסיבה שאתם נתקלים בהרבה פרסומי משרות מסוגים אלו, זה לא במקרה, זה החל מתקופות השיא של הקורונה והסגרים, כאשר חלק גדול הממשק, "מאין ברירה"– עברו למתכונת של העבודה מהבית, למשך כשנתיים !
הרבה מעסיקים ועסקים , גם היום ממשיכים עם העסקת עובדים מהבית, כי זה יותר משתלם וחסכוני עבורם, זה פוטר אותם מלשלם שכירויות המקום , ציודים, חשמל, פחות כוח אדם שצריך להעסיק במקום .
עבודה מהבית תאפשר לכם להתחיל לעבוד, להתפרנס כבר עכשיו ,יחד עם ההמשך של חיפוש העבודה והגשת לראיונות העבודה ובהחלט יש סבירות, שגם עקב השכר ,הנוחות והכיף- בעבודה מהבית, תראו עוד כמה זמן יקר אתם חסוכים , בזה שאין צורך יותר, כל יום, לנסוע ו"לבלות" בפקקים הלוך וחזור ,לאיזו "עבודה שם בחוץ" ,כי בינתיים בזמן הזה, אתם עושים עוד כסף ולהוסיף נוחות וגמישות …לכן תדעו , בסוף עוד שמשרת "עבודה מהבית" תבחרו להפוך אותה, למשרה העיקרית לשנים ארוכות קדימה !
כמובן שמרוב כל ההצעות "המפתות" שהאינטרנט והפייסבוק מוצפים בהם היום , צריך לדעת לזהות ולסנן את ההצעות האמיתיות, האמינות והבטוחות ביותר, עם שכר מציאותי ויציב
שלא יבלבלו אתכם ויבזבזו לכם זמן, עם כל מיני הצעות שמתחזות למשרה של "העבודה מהבית"
כל מני" פירמידות" למיניהן, שמבקשות מכם "לרכוש מוצרים, קורסים "ועוד שטויות וכו'.
לכן רק בחברת ההשמה אמיתית , שעובדת ישירות מול המעסיקים –החברה תסנן עבורכם את הצעות עבודה מהבית, אמינות ומתאימות לציפיותיכם ויכולתכם!

Tags :
Share This :