טכניקה נוספת היא לתת לעצמך הפסקות קצרות במהלך היום. ההפסקות יכולות לסייע לך להתחיל מחדש

ולהתמודד עם התקף של חרדה ולחץ, וגם למנוע אותם. לכן, כדאי לתכנן הפסקות קצרות במהלך היום, במיוחד אם אתה עובד על משימות קשות

הנה תוספת שיסביר כיצד עבודה מהבית יכולה לפתור חלק מהבעיות שקשורות לחרדה ולחץ במקום העבודה:

בעקבות מגמת העבודה מהבית הגובלת, רבים מאיתנו נתקלים בהזדמנות להתמודד עם החרדה והלחץ בצורה יעילה יותר. עבודה מהבית יכולה לספק את הפסקת הנשימה והרפייה הנדרשת להתמודדות עם הלחץ והחרדה. בנוסף, היא מאפשרת לך להתחיל ולסיים את היום שלך בצורה יעילה יותר, כך שתוכל לשקם את הזמן החשוב שלך למשפחה, לחברים או לתחום פעילות אחר.

בנוסף לכך, עבודה מהבית מאפשרת לך להתאים את הסביבה שלך לצרכים האישיים והמקצועיים שלך.

שכתבתי לך על כיצד להתמודד עם חרדה ולחץ במקום העבודה, הוא על היתרונות של עבודה מהבית וכיצד זה יכול לפתור את הבעיות האלו.

עבודה מהבית יכולה להיות פיתרון לחרדה ולחץ של עבודה בסביבה מתחתכת ועמוסה. כשאתה עובד מהבית, יש לך יותר שליטה על הסביבה והאפשרויות שלך להתמודד עם הסיבות המקוריות של החרדה והלחץ. למשל, כשאתה עובד מהבית, אתה יכול להכין לעצמך סביבה נוחה ומרגיעה יותר, ולשלוט על המוזיקה, התאורה וטמפרטורת החדר.

בנוסף, עבודה מהבית מאפשרת לך לארגן את היום שלך בצורה הטובה ביותר עבורך. אתה יכול לתכנן את השעות שלך לפי הצרכים שלך ולפי הזמנים בהם אתה מרגיש מרוכז ויעיל. כמו כן, עבודה מהבית יכולה להפחית את המתח של הנסיעה ואת הזמן המבוזבז בדרכים ובקצב החיים המהיר של העבודה במשרדים.

לסיכום, עבודה מהבית יכולה להיות פיתרון לחרדה ולחץ של עבודה בסביבה מתחתכת ועמוסה.

עבודה מהבית – איך להבטיח אווירה מכילה בצוותים וירטואליים – מאמר 12
המעבר לעבודה מרחוק שנהיה יותר ויותר פופולארי הביא איתו יתרונות רבים, כולל גמישות מוגברת לעובדים ויכולת להעסיק עובדים ללא תלות במקום מגוריהם. עם זאת, עבודה מרחוק יכולה להציב אתגרים גם בכל הנוגע ליצירה של תרבות במקום העבודה ולבניית צוותים מגובשים ומתפקדים. הפופולריות העולה של העבודה מהבית יכולה להביא למצב שצוות מסוים מורכב מאנשים שבכלל לא גרים באותה המדינה ושמגיעים מתרבויות שונות לחלוטין. עם צוותים וירטואליים הפזורים על פני הגלובוס, אזורי זמן שונים ותרבויות שונות, חשוב שהמעבידים ושראשי הצוותים ינקטו בצעדים יזומים כדי להבטיח שכולם ירגישו מוערכים, כלולים ונשמעים.

הנה כמה טיפים לאיך לעשות זאת:

  1. ליצור תרבות של כבוד ואמפתיה

בעבודה מהבית, קל יותר לעובדים להרגיש מנותקים זה מזה מה שיכול גם להביא להופעתן של דעות קדומות של חברי הצוות כלפי חברי צוות אחרים ששייכים לקבוצות מסוימות. זו הסיבה שחשוב ליצור תרבות של כבוד ואמפתיה מההתחלה. על המעסיקים לעודד את חברי הצוות להיות פתוחים וכנים זה עם זה, ולהקשיב באופן פעיל לנקודות המבט זה של זה. על המעסיקים להשתדל להיות כמה שיותר נגישים וקשובים לצרכי הצוות שלהם בין היתר גם כדי להדגים את ההתנהגות שמצופה מהעובדים.

  1. לטפח תקשורת פתוחה

תקשורת פתוחה היא המפתח לבניית אמון ואווירה טובה בצוותים שמורכבים מאנשים שעובדים מרחוק. עודדו את חברי הצוות לתקשר באופן קבוע ולהשתמש בשיחות ועידה בווידאו או בכלי תקשורת אחרים בכל זמן שאפשר. זה עוזר לבנות תחושת נוכחות ומאפשר לחברי הצוות לקרוא טוב יותר את שפת הגוף והבעות הפנים זה של זה ובכך מאפשר להם להכיר טוב יותר. השתמשו בכלי שיתוף פעולה וירטואליים בצוות כדי לסייע בתקשורת ולהבטיח שכולם כלולים ומעודכנים.

  1. לעודד גיוון והכלה

לספק הדרכה על גיוון והכלת השונה לכל חברי הצוות. זה יכול לעזור להעלות את המודעות לגבי נקודות מבט וחוויות שונות, ולהבטיח שכולם בצוות מכבדים ותומכים זה בזה. הכשרה זו צריכה לכלול נושאים כמו הטיה לא מודעת ורגישות להבדלים בסגנונות תקשורת של אנשים המגיעים ממדינות ומתרבויות שונות.

  1. לאמץ סגנונות עבודה שונים

אחד היתרונות של עבודה מרחוק הוא שהיא מאפשרת לאנשים לעבוד בצורה שהכי מתאימה להם. חלק מחברי הצוות עשויים להעדיף לעבוד בבוקר, בעוד שאחרים עשויים להעדיף דווקא לעבוד בערב ובלילה. חלקם עשויים להעדיף לעבוד לסירוגין לאורך היום עם סשנים אינטנסיבים של עבודה, בעוד שאחרים עשויים להעדיף לעבוד באופן קבוע לאורך כל היום. אמצו את סגנונות העבודה השונים האלה ומצאו דרכים להכיל אותם בתוך הצוות. זה יכול לעזור ליצור תחושה של אוטונומיה וגמישות שיכולה להעצים את חברי הצוות.

  1. לחגוג את הגיוון

חגגו את הגיוון של הצוות שלכם ומצאו דרכים להכיר ולהעריך את נקודות המבט והחוויות הייחודיות של כולם. זה יכול לכלול הכרה בחגים תרבותיים או במסורות שונות, או מציאת דרכים לשלב נקודות מבט שונות בדיונים בצוות ובתהליכי קבלת החלטות. אתם יכולים גם ליצור מרחב וירטואלי שבו חברי הצוות יכולים לחלוק סיפורים אישיים ולהכיר אחד את השני טוב יותר.

  1. לתעדף גיוון כאשר מגייסים עובדים

בעת בניית צוות שמורכב מאנשים העובדים מהבית, חשוב לתת עדיפות לגיוון בתהליך הגיוס. משמעות הדבר היא חיפוש אקטיבי של מועמדים מרקע מגוון וכך להבטיח שתהליכי הגיוס שלכם הוגנים. הסתכלו מעבר לערוצים המסורתיים של גיוס עובדים ותשקלו שיתוף פעולה עם ארגונים המקדמים גיוון והכלת השונה.

לסיכום, על ידי טיפוח תקשורת פתוחה, אימוץ סגנונות עבודה שונים ותעדוף גיוון בגיוס עובדים, ארגונים יכולים ליצור צוותים וירטואליים שהם באמת מכילים ומעצימים עבור כל המעורבים.

איך למצוא עבודה מהבית
הרעיון של עבודה מהבית מתחיל להיות משהו מאד פופולרי לאנשים שקונספט זה מתאים להם. הביקוש גדל וכך איתו כמות המשרות המוצעות לעבודה זו. העבודה מהבית זה הדבר החדש שגורם למעסיקים לחסוך בהוצאות אחזקת עובדים במבנה וכלכלתם ומתאים לאנשים האוהבים את החופש בחייהם והאפשרות המדהימה לעבוד מכל מקום בעולם.

אבל, איך למצוא עבודה מהבית זו השאלה הגדולה. ברגע שמשימת העבודה מהבית נראית כרעיון מתאים, מתחילים לחפש כמובן דרך אתרים באינטרנט. וכאן יש להיזהר. צריך לנסות לברר אמינות של חברות המציעות משרות כמו לדבר עם אנשים שכבר עובדים איתם, כדאי לשאול את כל השאלות מבלי להסס ואם אתם נענים בחוסר סבלנות, זה חשוד.
ישנן הצעות עבודה מהבית דרך אתרים כמו אולג'ובס, ג'וב קרוב, פייסבוק, אינסטגרם ועוד ועוד. כדאי לבדוק קודם את החברה על ידי התקשרות ו/או בדיקת הרקע שלה בגוגל.
האפשרות לעבוד מהבית היא אפשרות קוסמת לרבים ולכן מוטב להיות לא מתלהבים מידי והשקיע חשיבה וזהירות במציאת עבודה. דבר נוסף שחשוב לברר מראש זה האם נדרשת מכם השקעה כלכלית כדי להצטרף לעובדים באותו אתר המציע משרות. יש המבקשים אחרי מטח של הבטחות, לשלם עבור קורס הכנה למשרה ומאוד חשוב להחליט מראש שלא משקיעים כסף במציאת עבודה.

בדיקה איך למצוא עבודה מהבית חשוב שתעשה בקצב המאפשר לכם לא ליפול בפח ולא לבזבז זמן על הצעות לא אמינות. עבודה מהבית

Tags :
Share This :