טיפים שיעזרו לך לשמור על איזון עבודה ובית

לעבוד מהבית? זה מה שכולם רוצים לעשות בימים אלה; לעבודה מהבית ללא זמנים קבועים. אך כפי שישנן דרכים שונות לעשות זאת, ישנם סוגים שונים של עבודות הזמינות לאנשים שעושים אותן.

דבר אחד שמתעלמים לעתים קרובות מהמעסיקים כאשר הם שוקלים להעסיק עובדים מרוחקים, הוא החשיבות של משרד במקום. הסיבה לכך היא מכיוון שרבים מהאנשים שעובדים מרחוק אינם גרים בקרבת מקום עבודתם ואין להם גישה למשרד במקום, אלא אם הם מתכננים לנסוע באמצע הארץ ברחבי העבודה לעבודה. עבור אותם אנשים, יש צורך במשרד באתר כדי ליצור קשר קל עם עמיתיהם, שכן שיחות טלפון לטלפון הביתי שלהם יעברו לדואר הקולי, אם הוא נמצא בשירות.

החזקת טלפון פנימי או מכשיר דומה לשימוש בזמן העבודה היא גם כדי לשמור על קשרים של עובדים מרוחקים עם שטחי המשרד שלהם. מרבית מנהלי המשרדים מספקים גם לטלפונים שלהם שטחי משרדים משלהם, לפעמים על חשבונם. עם זאת, חלק מהחברות מעדיפות לשכור את שטח המשרדים שלהן על בסיס חודשי, במקום לשלם על כל זאת מראש.

לפני שתבחר כל אפשרות להשכרת שטחי משרדים, חשוב לך ועובדיך לקבוע מהי מדיניות העבודה מרחוק מהבית של החברה שלך מרחוק. בעיקרו של דבר, יכולות להיות וריאציות רבות במחלקה הספציפית הזו. בהתאם לעסק שלך, היקף תפקידיו של העובד המרוחק שלך עשוי להיות מוגבל להזנת נתונים, הנהלת חשבונות בסיסית, משימות פקידות או אפילו מענה לטלפון והודעות דוא"ל בסיסיות. עם זאת, לרוב המעסיקים קיימת מדיניות מועדפת של עובדים מרוחקים המאפשרת לעובדיהם לעבוד בטלפון, אך מחייבת אותם לשמור על מספר שעות מסוים (בדרך כלל 30) בתוך הבית בשבוע. עובדים מרוחקים נדרשים לאחר מכן לקבל השכרת שטחי משרדים נוספים עבור כל עבודה נוספת שהם רוצים להשלים.

עם זאת, סוג שטח המשרד שאתה דורש לעובדיך מהבית צריך להתבסס במידה רבה על העדפותיך שלך. אם העובדים שלך נוסעים לעתים קרובות למרחקים ארוכים, ייתכן שתרצה לבדוק את העבודה בטלוויזיה. אפשרות זו מאפשרת ללוח הזמנים של הטלפון שלך לשקף את לוח הזמנים שלך, בכך שהם מקבלים פרק זמן מוגדר מדי יום ועליהם לדווח לך לאחר שתום הזמן הזה יפוג. זה לא רק חוסך לך כסף בכך שאתה לא דורש ממך לרכוש שטחי משרדים נוספים עבור טלפונים, אלא גם מאפשר לעובדים שלך גמישות רבה יותר בעבודה.

אפשרות נוספת שיש לקחת בחשבון אם אתה עובד עם טלוויז'רים או עובדים מרוחקים היא האם ברצונך ליצור חבילת הטבות או לא. אם אתם מעסיקים עובדים, תמיד חשוב להציע חבילת הטבות לעובדים חדשים. אחרי הכל, אנשים אלה לא יתרום כספים לעסק שלך. עם זאת, אם אתה שוכר טלוויז'רים, חבילת ההטבות יכולה לעזור להם לשמור על יעילות העלויות שלהם על ידי כך שתאפשר להם לבחור את מידת הכיסוי שלהם. בכך שהם מאפשרים להם לבחור כמה הם יקבלו, הם יכולים לנהל טוב יותר את זמנם.

לבסוף, שקול מדיניות גמישה של שעות עבודה. עבור רבים מעובדי העבודה מהבית בימינו, שעות גמישות חיוניות לשמירה על איזון בריא בין עבודה לחיים. אם אתם מחפשים לשמור ולמשוך טלווירטורים בעלי יכולת גבוהה, יהיה עליכם להציע להם את היכולת לעבוד בלוח זמנים קבוע בתוך המבנה העסקי שלכם. מדיניות שעות גמישות יכולה גם לעזור לעובדים שלך להרגיש מחוברים יותר למשרד שלהם. בסופו של דבר, אתה רוצה שהטלוויזמים שלך ירגישו שהם יכולים לקבל יד לעזור בעיצוב הכיוון של העסק שלך, במקום להרגיש מנותקים ממנו.

Tags :
Share This :