חסרונות ויתרונות העבודה מהבית

עבודות מהבית תמיד הייתה חלום מתוק: אפשר להישאר במיטה בפיג'מה, ללא פקקים, בזבוז דלק הלוך וחזור, עם אופציה להישאר במאורה הבטוחה שלך, שלא לדבר על הורים או סטודנטים. השעות יכולות להיות גמישות, בחירת מקום זאת ההחלטה שלכם: אפשר לעבוד בנוחות מהבית בין השמיכות, מבית הקפה האהוב עליכם במורד הרחוב, על שמיכת פיקניק בפארק.

אפשר במהלך ההפסקה לנקות את הבית, לארח אנשים במרחב האישי שלכם, להכין ארוחה טובה.

אפשר לדבר על היתרון העצום שמקבלים ההורים? היכולת לצפות בילדיך משחקים על השטיח…

זה נכון, קשה להאמין שדבר כל כך קל ובטוח קיים, אבל אם תרצו אין זו אגדה, צריך רק לחפש. תוכלו למצוא עבודות ללא בוס, אם תרצו יש גם עבודות של שכירים, או אפשרות לפתוח עסק. האינטרנט רחב ידיים, עם כל היתרונות והחסרונות.

אפשר ללמוד מקצוע ועוד דברים נוספים, כל מה שצריך הוא לפטופ, טלפון ואינטרנט. אלפי משרות מחכות לכם, אבל לפני כן, חשוב שנבהיר מספר דברים, כמו החסרונות האפשריים בדבר. עבודות מהבית – או לפחות לא במשרד – מבהירה כי תהיה ללא חבריך לעבודה, קולגות ועזרה. בבית שלכם, שעות מול המסך, כאשר הכסף נכנס ואיתו גם העצב. אתם עלולים להיות לגמרי לבד. השקט עלול לשגע, כי אתם יודעים שפעם היה לכם את מכונת ההדפסה מצפצפת, פטפוטי אנשים. אם מדובר בלקוחות הניגשים לקבלת עזרה, שיחת הטלפון של העובד ליד או תלונות עובדים. חברים, אין צורך להזכיר את חסרונות הבדידות, התאבלנו על מספיק אבדות בשל הבידודים והסגרים.

לעומת זאת, כאשר אתם לא לבד, ישנו ילד אשר זקוק להחלפת חיתול, האכלה בבקבוק, או פחות תשומת לב. תגידו לי, איך אפשר להניח לילד בוכה? לילד שלכם לבכות? כאילו שילד בוגר יותר לא ירגיש פחות מועדף או לא מאוכזב לאחר שמבטכם הממוקד במסך והטלפון על אוזניכם קרוב. יש המון הסחות דעת בבית מלא, או אפילו באחד ריק, ומדובר בשליחים שזקוקים לחתימה שלכם, הרעש של השכן, קולות הרכבים מבחוץ, חבר שהחליט לקפוץ לביקור, איך אפשר לומר לו לא? חברים, יש המון פיתויים בעבודות מהבית, אבל גם המון בלבול וחוסר סדר, דעו לאחוז במושכות.

Tags :
Share This :