חלקינו חווינו בעבר וחלק וחווים עכשיו –את הסיטואציה והתחושה, בלהיות מובטלים!

לפעמים בכוח הנסיבות, בעצמנו יוזמים ,מחליטים להתפטר ולפעמים ,מעזיבים –מפטרים אותנו , בסופו של דבר, בשני המקרים, בד"כ זה קורה לא מסיבה טובה. , אם היינו מרוצים ממקום העבודה – לא היינו יוזמים התפטרות וכמובן לא היינו "שמחים" שפטרו אותנו .
בנוסף לכל זה –תחושת החוסר וודאות, כלפי העתיד עד שמוצאים משהו שיענה לציפיות שלנו וגם מה קורה עם המשכורת שלנו בינתיים , כי גם אם זכאים לדמי אבטלה, זה לזמן מוגבר ונמוך מהשכר ,שהיינו רגילים עליו
והכי מבאס להתחיל "לחיות " בינתיים על כספי החיסכון והפיצויים (למי שיש).
ואז אנו צוללים לעולם של חיפושי עבודה ומעגל של הראיונות עבודה .
לא להתייאש !!!!!! אם נשנה את התפיסה שלנו לגבי נושא של "עבודה", פרנסה בכלל
אעזור לכם כאן – לגלות עולם ומלאו – שיוכל להיות מאוד אולטימטיבי ויתאים במיוחד לתקופת של חיפוש העבודה.
חשוב לציין , אפשר כבר מעכשיו –להתחיל עם מגוון משרות אמיתיות ,של העבודה מהבית, כבר לעבוד. האמת זה לא רק הכסף אלא גם לנסות ולהתנסות בתחום חדש של העבודה מהבית. לכו תדעו … אולי מחכה לכם הפתעה בדרך! יתכן ותראו שהרבה יותר טוב משתלם והמשרה של עבודה מהבית – תהפוך למשרה העיקרית והקבוע שלכם!
ובכך תוכלו להיגאל – מכל הראיונות עבודה !
אז איך בדיוק הנושא של העבדה מהבית יעבוד עבורכם ?
בטח במסגרת חיפושי עבודה השגרתיים שלכם, נתקלתם, בהצעות של "העבודה מהבית", בגלל הסקפטיות הטבעית שלנו , בטח דלגתם על סוגי משרות אלו ,כי " זה לא ניראה רציני" – כי "העבודה", זה חייב להיות משהו מחוץ לבית, מקום "מסודר" של עליו צריך לנסוע וכו'
קודם כל חשוב לענות על השאלה – מדוע אנו נתקלים יותר ויותר בשנה אחרונה בהצעות של משרה מהבית? כי בתקופות שיא של הקורונה והסגרים, בטח זוכרים – חלק העיקרי של המשק הישראלי ובעולם – עברו למתכונת של העבודה מהבית למשך כשנתיים .
הרבה בעלי עסקים וארגונים , גם היום ממשיכים את המתכונת של העסקת עובדים מהבית, כי זה פשוט הרבה יותר משתלם וחסכוני עבורם, בלהעסיק מהבית , זה פוטר אותם מלשלם שכירויות המקום , ציודים, חשמל, נסיעות לעובדים, פחות כוח אדם שצריך להעסיק במקום והאמת לרוב העובדים מהבית , הם יותר אפקטיביים , פחות "מורחים" שעות וכו'
זאת הסיבה שאתם פוגשים הרבה הצעות עבודה מהבית – כי זה הכוון שעליו מכוון חלק מהמשק!
עבודה מהבית תאפשר לכם לעבוד ,להתפרנס כבר עכשיו ,תוכלו בקלות –לפנות זמן ,תוך כדי לגשת לראיונות עבודה, כי רוב העבודות מהבית, מניסיוני , בנויות יותר בשיטת ה"פרילנס" , שאתם בוחרים באלו שעות וכמה אתם עובדים – ומקבלים שכר בהתאם לתפוקה שהבאתם, באותן השעות.
וגם תחסכו מעצמכם נסיעות ארוכות – לאיזה מקום עבודה שם בחוץ
ובהחלט שיש מצב : גם לאור השכר ,הנוחות והכיף- בעבודה מהבית, תראו כמה זמן יקר אתם מצילים, בזה שאין צורך יותר יום יום לנסוע ו"לבלות" בפקקים הלוך וחזור ,לאיזו "עבודה שם בחוץ"
משרות של "עבודה מהבית" – כי זה העתיד, זה הכוון של החלק הגדול של המשק– כי זה משתלם יותר גם לעסקים וגם לעובדים!
כמובן שמרוב כל ההצעות "המפתות" שהאינטרנט והפייסבוק מוצפים בהם היום , צריך לדעת לזהות ולסנן את ההצעות האמיתיות, האמינות והבטוחות ביותר עם שכר מציאותי ויציב ,בלי כל מני" פירמידות" למיניהן, שמבקשות מכם "לרכוש מוצרים "ועוד שטויות וכו'.
לכן רק בחברת ההשמה אמיתית , שעובדת ישירות מול המעסיקים –החברה תסנן עבורכם את הצעות עבודה מהבית, אמינות ומתאימות לציפיותיכם ויכולתכם!

זה לא סוד שלחלק גדול מחייו של האזרח הישראלי ,נושא מציאת העבודה, הוא נושא כאוב ומדאיג, אליו אנחנו חוזרים במעגל שוב ושוב.
תמיד, השילוב של המשרה האהובה אליכם כנגד המשכורת הפוטנציאלית – לא תמיד עולים בקנה האחד!
הסטיגמה שנטמעה בנו במשך דורי דורות היא שבכדי להתפרנס –צריך לצאת מהבית , לנסוע רחוק מהבית ורק בערב לחזור לביתנו , מסתירה מאתנו הזדמנויות רבות של העבודה מהבית , שפופולרית יותר לאחר תקופת הקורונה והסגרים.
אז בואו נעשה השוואה קצרה שתענה לנו על השאלה "איך זה הגיוני שדווקא בעבודה מהבית ,מרוויחים יותר?"
אז הכי פשוט שיש: כאנחנו עובדים בחוץ ,כבר נגזלות מאיתנו ,במקרה הטוב, כשעתיים ביום רק כדי להגיע לעבודה, ובשעות הערב לחזור ממנה. כמה מפתיע ,שדווקא בשעות שאנו נוסעים יש פקקים וגם בחזור.
נוסיף עוד זמן, כשעה בבוקר שנגזלת מאתנו ,עבור "ההתארגנות " שלנו כל בוקר –וכן גם לך מתוקה ,אם את בחורה תוסיפי עוד כ-40 דקות להתאפר מול המראה, כל בוקר-הרי ,כי את יוצאת החוצה לעבודה !
תחשבו לרגע …מספיק שהייתם עובדים מהבית ,בכל הזמן הזה , בשעתיים של כל "ההתארגנות והלוגיסטיקה" של להגיע לעבודה ולחזור" הייתם ,כן בזמן הזה-עובדים מהבית ופשוט עושים עוד כסף!
תוסיפו לזה הוצאות ,דלק ובלאי של רכב ….וכמה פעמים יוצא לכם, בגלל הנסיעות – שאתם לא מספיקים להוציא את הילדים מהגנים –ואז עוד כסף לבייביסיטר….
נקודה נוספת –לאחר תקופת הקורונה והסגרים ,הרבה מעסיקים ,מכוח המציאות –למדו דרכים כיצד ניתן להעסיק עובדים מהבית….והאמת היא שהרבה מעסיקים תפסו את היתרון האדיר של העסקה מהבית(אגב זו הסיבה שבטח שמתם לב ,כי לאחרונה יש יותר ויותר הצעות עבודה ,של העבודה מהבית!)
כי המעסיקים –למדו "שפי אלף" יותר משתלם וחסכוני עבורם, להעסיק עובדים דווקא מהבית – כי זה חוסך להם לשלם הון עתק עבור שכירויות של משרדים הגדולים, מקומות עבודה, מחשבים, חשמל ,תשלומי נסיעות ועוד הרבה, הרבה הוצאות נוספות עבור תחזוקת עובדים על הדרך…

Tags :
Share This :