חלילה, וודאי שגם לכם יש אפשרות להנות מעבודה מהבית ומהיתרונות הרבים שלה. כמובן, אפשר לנסות

לשנות את שעות העבודה, לנסות להתרכז בדרך זו או אחרת, וכל שאר הטריקים הידועים והפשוטים, שפעמים רבות הם באמת טובים ויעילים ופותרים את הבעיה. אם כל מה שניסיתם עד עכשיו לא עזר, יכול להיות שזה הפתרון בשבילכם, פתרון פשוט ויעיל, שכמובן טומן בחובו גם חסרונות, אך גם מעלות רבות. הרעיון הזה אומר, כמה חדשני, להוציא את העבודה מהבית. שניה, מישהו לא התבלבל כאן? להוציא? את העבודה? מהבית? זו עבודה מהבית או לא? אז לא, לא התבלבלנו. להוציא את העבודה מהבית פירושו לשכור משרד קטן באזור שלכם, או ק עמדת מחשב, שתשאיר לכם מעלות רבות של העבודה מהבית ותאפשר לכם לעבוד כמו שצריך עם כמה שפחות חסרונות. אתם בוחרים את המקום שתעבדו בו, הוא כנראה יהיה קרוב לביתכם ויחסוך לכם נסיעה ארוכה וממושכת, והכי חשוב – יאפשר לכם להיות זמינים וקרובים במקרים דחופים במיוחד. אז נכון, לא מדובר בעבודה מהבית במובן הקלאסי של המילה, אך ייתכן מאוד שאופציה כזאת תהיה יעילה עבורכם, ותאפשר לכם להנות מהמעלות של עבודה מהבית עם כמה שפחות חסרונות 😊

משב רוח רענן בשוק התעסוקה בישראל
לכבוד השנה האזרחית החדשה שמתחילה לה, אנחנו צריכים להתחיל לדבר על השינוי שקורה לאט לאט בשוק התעסוקה הישראלי בחודשים האחרונים.
אף אחד כבר לא יכול להכחיש או להתעלם מהעובדה שהעבודה מהבית כבר הפכה לשיגרה של מאות אלפי ישראלים מאושרים.
איך הדבר המדהים הזה קרה? והכי חשוב איך הוא קרה כל כך מהר?
כמובן שגם למגפת הקורונה, שהתחילה לה אי שם לפני קצת פחות משנתיים, יש השפעה רבה וגדולה על התהליכים שהביאו למצב שאנחנו נמצאים בו היום. המצב שבו העבודה מהבית מהווה מקור פרנסה שותף, לפעמים נוסף ובמקרים רבים אפילו מקור הכנסה עיקרי של העובדים בישראל.
זה לא סוד שלדברים טובים ממש קל להתרגל.
וזאת בדיוק הסיבה שכל מי שיש לו את האפשרות להחליף את הפקקים האין סופיים והמגישים של הבוקר, ואת כל ההוצאה המיותרת של אנרגיה, כסף וזמן, רק בשביל הזכות הפשוטה של בן אדם להגיע למקום העבודה שלו ולהתפרנס בכבוד, יעשה את זה בלי לחשוב אפילו פעמיים.
אבל גם היום יש עוד טובים ורבים שאפילו לא התחילו להבין את היתרונות הרבים והמדהימים של עבודה מהבית, ואלו בעיקר המעסיקים.
גם היום, חברות רבות במשק, שמספקות שירותים מרחוק, עדיין לא השכילו לשכלל את המודלים של העבודה שלהם, ולשלב בתוכם רובד נוסף של עבודה מהבית, ולאפשר לעובדים לבחור את מה שהם מעדיפים.
במיוחד בימים שבהם זן האומיקרון מתפשט במהירות מטורפת ברחבי ארץ ישראל הקטנה, ורבים מאיתנו עומדים בפני בידוד, ובעקבות כך גם חוסר יכולת לעבוד, וכתוצאה מזה בעצם להרוויח הרבה פחות שכר, נשאלת השאלה, מדוע כבר היום, חלקים גדולים במשק לא תופסים עדיין את ההזדמנות המדהימה הזו בשתי ידיים.
עכשיו הדבר המדהים הוא, שבניגוד למה שרבים חושבים לגבי עבודה מהבית, למשל שאלו מותרות ששמורות אך ורק לאנשי ההיי טק למינהם, שיושבים להם מול המחשב שלהם ומעודדים במגדל השן שלהם, זה כבר ממש לא המצב.
תנו לי לחדש לכם, שהיום לכל אדם יש את האפשרות לבחור איך ומאיפה הוא ירוויח כסף. האם הוא רוצה לעבוד במקום, שאליו רק כדי להגיע ולחזור, הוא צריך לבזבז לפחות שעתיים על הכביש בכל יממה, ואז גם לקבל צעקות מהבוס, שיושב לו על הראש ללא הפסקה, או שהוא רוצה להפוך להיות הבוס של עצמו, לתפוס שליטה מלאה על החיים שלו, לא לחכות לשום דבר ואף אחד, ופשוט להתחיל לעבוד מהבית.
כל אחד ואחת מכם יכולים להתחיל לעבוד מהבית כבר ממחר. בכל גיל, וכמעט ללא נסיון תעסוקתי רלוונטי בכלל, אתם יכולים לעבוד במגוון רחב של משרות, כמו תמלול, כתיבה, מילוי סקרים, העתק הדבק ברשת ועוד.
אתם תהיו אחראים לכמות העבודה שתשקיעו, ובכך באופן ישיר גם על הפרנסה שלכם.
ככה שאם יתחשק לכם לעשות עוד שעות נוספות, אתם תוכלו לעבוד אפילו עשרים וארבע שעות רצוף, אפילו בלילה, וגם בימי שבת או חג.
אף אחד לא יגיד לכם ללכת הביתה, או שהחברה לא יכולה להרשות לעצמה לשלם שעות נוספות לעובדים, אתם הם אלה שקובעים את כמות העבודה של עצמכם.
ואין ספק שאחרי שתחסכו הרבה זמן ועצבים שהייתם מוציאים על הדרך לעבודה, אני סמוך ובטוח שאם תשקיעו את האנרגיה הזאת בלעבוד עוד קצת, יתווספו לכם עוד כמה מאות או אלפי שקלים למשכורת, וזה יכול להיות מאוד מאוד נחמד.
אז קחו את החיים שלכם בידיים שלכם, ותיקחו החלטה שתשתלם לכם ולמשפחה שלכם כבר מהיום הראשון, בעבודה מהבית.

כשאנשים שומעים על המושג "עבודה מהבית", מעבר לדבר הברור מאליו שאין בוס על הראש ועובדים בנוח, לרוב ישר הם יכולים לחשוב על משרות חלומות כאלו ואחרות בכל מיני חברות ומקצועות שונים שנדרש למידה רבה ולפעמים אפילו הזדמנות פז והרבה מזל.
לשמחתנו, לא כך הדבר תמיד ובעידן של היום מניפת המשרות של עבודה מהבית רחבה ומלאה בשלל הזדמנויות שכל אחד ואחת מאיתנו יכולים לממש.
ישנם כיום חברות רבות שצריכות כח אדם שיבצע בשבילהם משימות כאלו ואחרות בפרסום כתיבה והקלדת חומרים וטקסטים.
על אף שנראה הדבר מחשיד, הרי זה דבר קל להקליד משפטים וטקסטים, לא תמיד יש את כח האדם בחברות האלו.
בחברות כאלו ואחרות, יש אמנם כח אדם אבל ברוב הפעמים אם פתאום היו אומרים להם בעבודה שלהם לעשות תפקיד נוסף שהם לא טובים בו או לא אמורים לעשות, סביר להניח שלא היו מסכימים וגם אם לא הייתה להם ברירה, כנראה שאותה עבודה הייתה לא איכותית או ההספק פחות טוב ממי שזה הגדרת התפקיד שלו.
גם אם זה היה קורה לכם בעבודה שלכם זה כנראה היה המצב נכון?
כח האדם שהם מעסיקים בדרך כלל עסוק בדברים אחרים ולכן, ביכולתם להעסיק עובדים כשכירים או פרילנסרים שיעשו בדיוק את המשרות הללו ממש מהבית מהמחשב שלהם.
ופה, אנשים כמונו, יכולים לעשות את אותן העבודות כמו שירות העברת הודעות ובעיקר קלדנות, בשעות נוחות לנו מהבית ולפעמים תוך כדי שילוב עבודה שכבר יש לנו.

אז כבר לפני שבאתם לוותר או שאתם עומדים לחפש כבר את קורס התכנות או שפת התוכנה הראשון שתמצאו בגוגל (למרות שלמידה תמיד מוערכת וטובה), אפשר לנשום ולשמוח בעובדה שגם לכם יש כנראה משרה נוחה ברחבי הרשת. רק צריך לחפש טוב.
אתם בטח כבר יודעים שיש בלא מעט אתרי דרושים סקשן או אפשרות סינון של "עבודה מהבית" אבל מהכמה משרות הראשונות הבנתם שמדובר במשרות לבעלי ניסיון או בעלי תארים.
נכון, יש הרבה משרות כאלו אבל אם תחפשו טוב תוכלו להשתלב במשרה לא רעה בכלל גם אם אין לכם ניסיון קודם.
בדרך כלל, עבודות כאלו ללא ניסיון מורכבות מפעילויות כמו שיחות טלפון ושירות לקוחות כמוקד חיצוני של חברות שונות וקלדנות, אבל יש גם משרות נוספות (שוב, צריך לחפש היטב).
עבודות הקלדנות הן רבות ובדרך כלל במשרות אלו, ההספק הוא המפתח! אם אתם מקלידים מהר במחשב ("הקלדה עיוורת" אפילו מעולה) ויש לכם חשיבה מהירה, עבודה של כמה שעות פתאום יכולה להתקצר משמעותית.
משמעת ופרודקטיביות, הקלדה מהירה וחשיבה חכמה ופרקטית יכולים לעזור לכם מאוד במשרות מהסוג הזה.

עכשיו כשאנחנו יודעים שלא נדרש כל כך הרבה בשביל למצוא משרה טובה מהבית (חוץ מלחפש טוב כמובן), ולא כל המשרות הן משרות חלומות כאלו ואחרות של חברות הטופ בתחום ההיי טק שמשלמות הון לעובדים שלהם, נוכל לחפש את המשרה הבאה שלנו מהבית.
בין אם היא מלאה או חלקית ובנוסף למשרה שכבר יש לנו אם יש, נוכל להשתלב בהרבה יותר קלות ממה שזה נראה לאלו שלא יודעים זאת.
אז אם יש לכם מחשב נייח או נייד ולפעמים אפילו סמארטפון טוב (וסביר להניח שיש לכם אחד מהשלושה) וחיבור לאינטרנט (ככה גם בטח מצאתם את המשרה מההתחלה), סביר להניח שיש משרה שתתאים לכם שתוכלו לעשות כמשרה מלאה מהבית או חלקית בזמנכם הפנוי מחוץ לעבודה שכבר יש לכם.
כן, זה יכול להיות באמת טוב כמו שזה נשמע. תארו לכם שגם בשעות שאתם מחוץ לעבודה והייתם רוצים ממש להמשיך ולעשות עוד כסף, תוכלו לעבוד בהם ולעשות הכנסה נוספת שתוסיף לכם חיוך בתלוש השכר הבא.

עבודה מהבית-שגרה ושינוי חדש

אז בטח שמעתם כמה וכמה פעם את המשפט ״עבודה מהבית״ ובטח שדפדפתם בפייסבוק קפץ לך מודעה דרושים עובדים לעבודה מהבית וחלק ממכם בטח המשכתם ולא האמנתם שאכן קיים עבודה מהבית ושאכן יש אפשרות לעבוד מהבית ולקבל כסף.אז כן אכן זה קיים ואכן יש אפשרות לעבודה מהבית לכל בן אדם שמעוניין לעבוד ולהתפרנס ולכל אדם שמעוניין בהכנסה נוספת לחודש בין עם לעבוד במשרה חלקית או משרה מלאה,הבחירה היא ביידים שלכם ואתם מחליטים עם תעבדו בחצי משרה או משרה מלאה.מה שתדרשו להכין כדאי לעבוד מהבית זה מחשב או מחשב נייד ואינטרנט יציב,בחלק מהמשרות יש אפשרות אפילו לעבוד רק דרך הנייד הפרטי שלכם,תלוי באיזה משרה בחרתם לעבוד.אתם יכולים לבחור את השעות שתעבדו ואתם יכולים לבחור גם את הימים שתעבדו,אתם יכולים לעבוד רק בבוקר או לעבוד רק בערב הכל תלוי בבחירה שלכם כמובן ואיך שנוח לכם לעבוד.עבודה מהבית משלבת לכם שגרת עבודה בדיוק כמו שיצאתם לעבוד במקומות אחרים רק שכאן השגרה שלכם קוראת מהבית.בחלק מהמשרות יתנו לכם תלוש משכורת מסודר ובחלק מהמשרות תקבלו משכורת ללא תלוש שכר,הכל תלוי באיזה משרה בחרתם שאתם רוצים לעבוד.יש לכם מגוון רחב של משרות דרושים לעבודה מהבית יש לכם עבודה במזכירות מכירות עיצוב גרפי ושירות לקוחות ועוד מגוון רחב וגדול של משרות דרושים לעבודה מהבית.ברוב המשרות אין צורך בניסיון קודם זאת אומרת שכל אחד שרוצה לעבוד יכול לעבור ראיון עבודה ולהתחיל ישר לעבוד ואין צורך בניסיון כך שזה מאוד לאנשים שרוצים לעבוד ואין להם ניסיון או לאנשים שמעוניינים לעבוד וגם על הדרך לצבור ניסיון אז מעולה מאוד עבורם.לגבי השכר אז ככה שתדעו שברוב המשרות משלמים לכם יותר משכר מינימום אז זה ממש ממש שווה ומשתלם כי תחשבו שעם אתם עובדים בעבודות אחרות ומשלמים לכם שכר מינימום ורק לאחר וותק מסויים נותנים לכם העלאה קטנה וגם לא אצל כולם ולא בכל המשרות.יש הרבה אנשים שעובדים 5 או 6 שנים וצוברים וותק במקום העבודה ועדיין משלמים להם רק שכר מינימום אז תחשבו כמה זה שווה כאן אין לכם צורך לצבור וותק אתם מתחילים לעבוד וישר מקבלים שכר מינימום אד זה ממש ממש שווה ומשתלם עבור הרבה אנשים.
עבודה מהבית יכולה להתאים לאמהות או סטודנטים,חיילים משוחררים או כאלה לפני צבא ובעיקרון לכל בן אדם שמעוניין לעבוד ולהתפרנס מדי חודש וחודש.עבודה מהבית היא אחלה פתרון לאלה שרוצים הכנסה נוספת מדי חודש או כאלה שרוצים לעשות תוכנית חיסכון או חיסכון ללימודים,קניית בית,קניית אוטו,עזרה להורים,או כל דבר אחר שעולה לכם בראש עבודה מהבית היא פתרון יעיל לכולנו ואל תשכחו שכל העבודה נעשת מהבית הפרטי שלכם כמה זה כיף ושווה לעבוד מהבית. תחשבו שאין לכם את הלחץ בבוקר להגיע לעבודה או מתי לסיים לעבוד ולא תצטרכו לבקש חופש בישביל לעשות סידורים ותחשבו שאין לכם מנהלים על הראש שיגידו לכם מה לעשות,אתם מחליטים על עצמכם וכל העבודה נעשת באחריותכם האישית.אז עבודה מהבית היא לא רק כיפית היא גם מומלצת ושווה מאוד עבור כולנו…

Tags :
Share This :