חיפשתם?! מצאתם!! עבודה מהבית חלום שמתגשם !!

זה לא הכל, העבודה מהבית יכולה להתאים לכל אדם באשר הוא, ללא הבדל של גיל, דת גזע או מין. וגם לא משנה אם אתם בני נוער, חיילים משוחררים, סטודנטים, בוגרים, או פנסיונרים, כולכם תוכלו למצוא משרה, ואפילו להרוויח בה שכר נאה מאוד, שיותר גבוהה מהממוצע השעתי של המשרות שיש היום במשק.
תחשבו רגע, כמה אנרגיה תחסכו אם תעבדו בבית,
ישאר לכם בסוף יום העבודה מספיק כוח לכל המטלות של הבית, ישאר לכם המון כוח לבלות זמן איכות עם הילדים והמשפחה ואפילו תוכלו להחיות את התחביב שלכם, שכבר מזמן שכחתם שיש לכם אותו עוד מיימי התיכון.
זאת כבר לא גזירת גורל, והזכות לבחור איך ואיפה לעבוד היא בידיים שלכם.
אז לקראת השנה האזרחית החדשה, תעשו לעצמכם טובה, קחו את החיים שלכם בידיים ותעשו את השינוי שמגיע לאיכות החיים שלכם.
פשוט תעברו לעבודה מהבית.

מי מאיתנו לא ישב ופשוט חיפש עבודה נוחה קלה והכי חשוב זמינה, ? בלי כל הכאב ראש הזה של הכשרה במקום העבודה עצמו ,משמרות ארוכות שעות לא שעות שברוב המקומות על חשבון החגים ..והכי מעצבן עבודה בסופ"ש.. עבודה כזאת שלא מצריכה יותר מידי מאמצים קלה ונוחה שאפשר לעשות אותה בזמן הפנוי בלי חשבון לגבי השעה וסדר יום קבוע !! ובכן חברים הגעתם למקום הנכון , עבודה מהבית .
בדיוק כמו שזה ככה זה , לעבוד מהבית בסביבה הנוחה שלכם , עם כוס קפה חם ואיזה משהו טעים בצד , בכל תחום שרק תרצו . בלי "הביג בוס" על הראש ועודף מטלות לביצוע , אתם קובעים את הזמן שבו תתחילו פשוט לשבת ולעבוד . ואפילו אם תכננתם איזה נופש עם החבר או החברה , יציאה למסעדה טיול לאילת חו"ל או סתם קמפינג משפחתי תמיד תוכלו להשלים את העבודה שעוד לא סיימתם ברגע שיהיה לכם זמן !! אין צורך להודיע מראש על הפסקת העבודה בגלל יציאה לחופשה , ושיכנועים בחופש שהוא לא באמת החופש שרציתם כי העבודה שלא סיימתם עוד מחכה …יש לכם את כל הזמן לצאת עם החברים והמשפחה .אתם פשוט אורזים ויוצאים בראש שקט בלי דאגות . בשורה התחתונה זה לא בדיוק משנה מה העמדה שלכם כרגע עבודה מהבית זה היעד הבא , תחשבו על זה בטח כבר תכננתם לחסוך בשביל לעזור להורים או שכבר מצאתם את דירת החלומות שלכם או אפילו חתונה ומה יותר טוב מעבודה כזו פשוט מציאה ? שבעיקר לא דורשת מאמץ . בין אם אתה חייל שרק התגייס או סטודנט במכללה אפילו לך אמא יקרה שמחפשת את משרת החלומות שלא מצריכה שעות מרובות מחוץ לבית … והוצאת כסף על בייביסיטרים על הילדים .. יש לך את האופציה למשרת אם בקליק אחד פשוט!
לכל אחד ואחת מכם הקריאה אז קדימה בלי לחכות קליק אחד ואתם בפנים ! מחכים לכם שיהיה בהצלחה !

עבודה מהבית – נווד דיגיטלי

במהלך הקורונה וגם לפני הרבה אנשים עברו לעבוד מהבית בצורה מלאה או חלקית והיום נדבר על טרנד חדש שקשור לזה והוא נווד דיגיטלי.

היום ישנם הרבה אנשים ולא רק מתכנתים או אנשי מחשבים שהעבודה שלהם יכולה להתבצע דרך מחשב נייד ואינטרנט. לדוגמא : משווקים דיגיטליים , מכירות, עיצוב גרפי, כתיבת מאמרים ועוד.

לאור זה שעבודה מהבית הפך להיות למוסכמה בשוק העבודה היום כבר על ידי מעסיקים וגם מקבלת לגיטימציה אז זה נתן גם דחיפה גדולה לתחום הנווד הדיגיטלי.

הרבה מאיתנו חולמים על לעבוד מכל מיני מקומות מעניינים ברחביי העולם. לטייל ולגלות מקומות חדשים שבהם לא היינו. להכיר אנשים חדשים ממקומות אחרים ואולי אפילו להפוך אותם לחברים. לאוהבי לימוד שפות זרות ו\או תרבויות אחרות זה ממש תענוג .

עצם זה שאני יכול לעבוד עם מחשב נייד שיש לי חיבור לאינטרנט לא מגביל אותי לעבוד דווקא בקרבה פיזית למקום העבודה וגם על הפרשי שעות הרבה פעמים ניתן לגשר. הפרשי שעות לא תמיד גדולים אם מטיילים לדוגמא באירופה לעומת חברה שיושבת בישראל. גם אם יש הפרשי שעות אם מודעים לזה אני מניח שאפשר למצוא את ההסכמות בנושא.

כמו כל עבודה מהבית כלשהיא רכיב האמון בין החברה או המנהל הישיר לעובד הוא כלי המפתח בעבודה שכזאת. מעסיק שגמיש לאופציה שכזאת ויש יחסים טובים בינו לבין העובד לטווח הארוך אני חושב שיקבל עובד הרבה יותר טוב יעיל ובריא פיזית ונפשית.

נווד דיגיטלי אני חושב צריך להיות מודע הרבה יותר לפעמים מעובד רגיל לתחזק את הקשר והתקשורת עם המעסיק לדאוג לשביעות רצון גבוהה משני הצדדים. לאור זאת שבד"כ אין מפגש פיזי בין המעסיק לעובד צריך לוודא ששני הצדדים מרוצים מההסדר הזה ומתקשרים טוב.

Tags :
Share This :