חיפוש עבודה מצריך השקעה לא מבוטלת של זמן ואנרגיה ערנות ויכולת . זהו הזמן המתאים להפגין מוטיווציה וערנות, ולהבליט את היתרונות האישיים מול מעסיקים כדי

להגדיל את הסיכויים להתקבל למשרה שאתם מעוניינים בה שהיא הולמת מבחינת עניין ושכר.אם אנו עוסקים בתחום שבו רמת הביקוש לעובדים נמוכה יחסית – כמו בתחומי שיווק, שירות ואדמיניסטרציה – הצורך לבלוט לעומת יתר המועמדים מקבל משנה חשיבות. לכן, לשיווק נכון יש חשיבות מיוחדת בתהליך חיפוש עבודה, וכדאי להשקיע ולעשות מאמצים בהתאם.תראו את החיים שלנו שהם יכולים להכניס אותנו להלך הרוח המתאים לשיווק עצמי. גברים מתבשמים ומתגלחים ושומרים על היופי שלהם, נשים מתגנדרות בבושם, ואיפור , לבוש, בנעלי עקב , בתספורות , תסרוקות – כל זה כדי למשוך את תשומת לב בת/בן הזוג המחוזרים.המסקנה המתבקשת מהדוגמאות הנטורליסטיות האלה שבחיפוש עבודה אין זה הזמן לביישנות או לצניעות. התהליך הזה דורש מידה של הבלטה עצמית, של ייפוי הסחורה האישית כדי לעשות את הרושם המתאים על המעסיק.כלל ראשון בשוק העבודה היום, עוד לפני שפותחים במאמצי השיווק, הוא להיות עם היד על הדופק ולבדוק כמה אני שווה היום, כמה אהיה שווה בעוד כך וכך שנים, ומה בכלל קורה בשוק המשרות. חוסר בדיקה כתוצאה מחוסר ערנות וקפיאה על השמרים עלול לגרום לדריכה במקום שמשמעותה, כמו בסיפור של עליסה, היא נסיגה לאחור, במיוחד כאשר מדובר בשוק דינמי, תחרותי ונתון לשינויים כפי שהוא היום.לכן, עדיף לעסוק בחיפוש עבודה בזמן שעובדים. במקרה כזה, השיווק העצמי נעשה בצורה בוטחת והחיפוש נעשה מעמדה נוחה ולא לחוצה. הדבר יקרין החוצה והמעסיק יחוש שלפניו ניצב מי שאלטרנטיבות נוספות פרושות בפניו. אם נתפתה ונשמע לעצות מסוג "חיפוש עבודה לוקח הרבה זמן ולכן צריך להקדיש לו משרה מלאה", שכרנו עלול לצאת בהפסדנו. שכן, הימצאות מחוץ למעגל העבודה עלולה, ככל שהזמן עובר, ליצור לחץ לקבל הצעה מעמדת נחיתות מבחינה כלכלית ומקצועית, והתפשרות על משרה שאפילו לא היינו שוקלים בתקופת תעסוקה. כלל ידוע הוא שמעסיק יעדיף את העובד הקשה להשגה, ויסתייג ממועמד חסר אונים שמנסה למצוא אצלו חוף מבטחים. אם תבליט את האלטרנטיבות שיש לך ("במקום העבודה הנוכחי מתים שאני אשאר") הוא כבר יחפש אותך.כמובן, כל הנאמר לעיל רלוונטי למי שעבר תקופת הבשלה בעיסוק בתפקיד מסוים לאורך תקופה משמעותית ומעוניין להתקדם. בנוסף, יש לקחת מקדם זהירות לגבי אפשרות שהמעסיק הנוכחי עלול לדעת על מאמצי החיפוש, מה שעלול להשאיר אותך קירח מכאן ומכאן, במיוחד בתקופה זו שבה היצע המשרות אינו רב.מה יש לי להציע? דע את יתרונותיך וחסרונותיך. יש אומרים "קשה באימונים – קל בקרב". במקרה שלנו מסתבר שקשה באימונים (הכנות לקראת המפגש עם המעסיק) וקשה גם בקרב ( ראיון עבודה, בחינות). אבל, כדי שתהיה לך הזדמנות להגיע ל"שדה המערכה", לראיון או לבחינה, לבלוט כראוי ולהשיב את התשובות המתאימות, יש צורך בהכנה מתאימה. הפלוס בעבודה מהבית היא המקום שלך ולאפשרות שלך להראות את הרצינות שלך בלעלות את הרבה משלך כשיש לך אפשרות בלעבוד מהבית יותר מעבודה אחת . המון עבודות מהבית מאשרות לך לעבוד בכמה מקומות בו זמנית ולא ניצבת לך שום בעיה . תראו את עצמכם " קשה באימונים " אבל בחיים שלנו קלים יותר בזאת הקושי הזה . המקום של ההצלחה שלנו הגאווה שלנו היא הביטחון שלנו חיים להתמודדות שלנו לפני העולם . תעמידו אתם עצמכם במקום הראשון ותתחילו לאהוב את עצמכם כמו שאנחנו אוהבים את אתכם ומחפשים אתם ואת הטוב שלכם .

איך עבודה מהבית יכולה לתרום לכדור הארץ
בכל שנה ב 5 ביוני מתקיים יום הסביבה העולמי. הכותרת של יום הסביבה העולמי האחרון, שהתקיים ביוני 2022 הייתה "רק כדור ארץ אחד" והוא התמקד באופן שבו אנו יכולים לחיות ולעבוד באופן בר-קיימא יותר. מאמר זה מתמקד באופן שבו ניתן להיות בר-קיימא יותר בזמן שאתה עובד מהבית.
עבודה מהבית, היברידית או במשרה מלאה היא מציאות חדשה עבור מיליוני אנשים ברחבי העולם. היא מסמנת שינוי באופן שבו עסקים ושירותים פועלים ומטילה אחריות רבה יותר על אנשים לקבל החלטות בנות קיימא בסביבות העבודה שלהם.
הסגרים העולמיים בתקופת מגפת הקורונה רק האיצו את המגמה הזו ובמדינות רבות אחוזים גבוהים מהשכירים עובדים באופן מלא מהבית וכמעט רבע מכלל השכירים אימצו דפוסי עבודה היברידיים, כלומר מחלקים את זמן העבודה שלהם בין המשרד לבין הבית.
למרות שניתן לאמר שתקופת הקורונה, כפי שהכרנו אותה עד לא מזמן, הסתיימה, לא נראה שהעובדים ממהרים לחזור למשרדיהם בזמן הקרוב.
אנחנו אמנם עדיין לא יודעים למדוד את מלוא ההשפעה שיש לעבודה מהבית על המאבק בשינויי האקלים, אבל יש כמה יתרונות ברורים.
אחד האפקטים החיוביים הברורים הוא שפחות אנשים נוסעים ברכב ואנחנו משתמשים בפחות אנרגיה כדי להפעיל בנייני משרדיים גדולים. מחקרים כבר הראו שעבודה מהבית, גם היא רק 4 ימים בשבוע, מפחיתה את זיהום האוויר ב 10 אחוזים.
מצד שני, אנחנו עדיין צריכים לחמם, לקרר ולהאיר את הבתים שלנו בזמן העבודה ובתים רבים עשויים להיות לא חסכוניים באנרגיה כמו משרדים חדשים יותר. אבל יש דרכים שבהן אנחנו יכולים להפוך את סביבת העבודה וההרגלים הביתיים שלנו לברי קיימא יותר. הפיכת הבית ליותר ידידותי לסביבה יש גם יתרון בולט נוסף של צמצום עלויות יוקר המחיה, כלומר – חסכון בכסף.
אמנם לא כולם יכולים להרשות לעצמם להשקיע בהפיכת המשרד הביתי ליותר חסכוני וידידותי לסביבה כמו למשל התקנת פאנלים סולאריים, אבל יש שינויים קטנים שעדיין ניתן לעשות כדי להיות יותר ידידותיים לסביבה.
הסביבה הביתית שלך היא כעת מקום העבודה שלך ואחת הדרכים הקלות ביותר לייעל את צריכת האנרגיה שלך היא פשוט להזיז כמה מתגים.
רובנו משאירים את המחשבים, הטלוויזיות ושאר הטכנולוגיות שלנו במצב המתנה, ולא מבינים שזה עדיין צורך אנרגיה. ניתן לחסוך כסף בכיבוי מכשירי החשמל (חוץ מאלו שמשתמשים בהם לצרכי העבודה מהבית).
שימוש בנורות חסכוניות באנרגיה וכיבוי כל האורות מלבד בחדר שבו אתם עובדים חוסכים גם הם אנרגיה. ניתן גם למקם מראש את עמדת העבודה באזור עם הרבה אור טבעי ואוורור, כך שלא יהיה צורך להדליק את האורות בכלל. שימוש באור טבעי הוכח כעוזר גם לבריאות ולרווחה הנפשית שלנו.
עבודה מהבית פירושה שימוש באנרגיה כדי לחמם את הבתים שלנו במהלך היום, במקום שבו בעבר כולנו היינו מחוץ לבית. אם קר לנו, לדוגמה ליד שולחן המטבח, אנחנו מתפתים להדליק את מכשירי החימום ולחמם את כל הבית או הדירה שלכם, מה שאומר צריכת אנרגיה וחשבונות גבוהים יותר. ניתן לשמור על החום הרצוי בחדר בו אתם עובדים בלבד ולא לחמם את כל הבית.
יתרון סביבתי נוסף של עבודה מהבית הוא צמצום השימוש בכוסות קפה חד-פעמיות, עכשיו כשכולנו משתמשים בספלים ובקומקום שלנו.
אגב, אם מרתיחים מים עבור כוס אחת ולא ממלאים את כל הקומקום במים, ניתן לחסןך חסוך אנרגיה וכסף.
כל השינויים האלו שהוזכרו כאן אמנם קטנים אבל אם הם נעשים על ידי מליוני אנשים שעובדים מהבית, ניתן להביא לשינוי עצום באיכות הסביבה ולשמור קצת יותר על כדור הארץ שלנו.

עבודת מהבית – ללא ניסיון – מאמר 7
אחד מהסעיפים המרכזיים והחשובים במודעות דרושים של משרות עבודה זה הסעיף של ניסיון קודם בתחום אליו הם מגייסים.
מקומות עבודה רבים דורשים ניסיון קודם מהאנשים ששולחים אליהם קורות חיים. או אפילו שיהיה להם ניסיון קודם בתחום דומה לתחום הרלוונטי.
לפעמים הם דורשים וותק מסוים בתחום זה או בתחום אחר שדומה לו. הכוונה למספר שנות ניסיון בעבודות קודמות בתחום.
לפעמים המעסיקים יכתבו במודעות הדרושים שהם מחפשים מישהו שעבד במשרה דומה למשרה הנוכחית, כלומר לא חייב ניסיון במשרה הספציפית הזאת.
משרות עבודה ללא ניסיון אלו המשרות שהכי מושכות אליהם עובדים פוטנציאלים. כאשר עבודה מסוימת לא באה בדרישות מסוימות וספציפיות כלפי מבקשי העבודה על כך שחייב ניסיון קודם אז זה גורם לכמות יותר גדולה של מבקשי עבודה בגלל שלא נוצר "סינון" מסויים.
ישנן משרות עבודות מהבית שלא דורשות ניסיון כלל בתחום אליו הם משתייכות. הם לא מחפשים עובדים שעבדו כבר בעברם בתחום הזה, אלא הם פותחים את הדלתות שלהם בפני כל מי שמחפש לעבוד דרך הבית. כלומר, בין אם מדובר באדם שבעברו עבד בעבודות של שירות לקוחות ועכשיו הוא רוצה לעבוד דרך הבית במשרה של פרסום ושיווק מוצרים ובין אם מדובר באדם שעבד בעברו בחנויות בגדים ועכשיו הוא מעוניין לעבוד דרך הבית בשירות לקוחות.
יש עבודות הדורשות מינימום שעות עבודה ביום, או משמרות של 6 שעות, 8 שעות , 12 שעות ואפילו יותר. ויש עבודות שלא דורשות שעות מסוימות אלה מאפשרות לעובדים שלהם לעבוד מתי שרק ירצו בתנאים שלהם ובזמנים שלהם.
ולכן העבודות האלה מתאימות למגוון רחב של אנשים, לנשים ולגברים ללא הבדלי דת גזע ומין ולכל מיני סוגים שונים ומגוונים של אנשים. בין אם אתה אדם דתי, מסורתי, חרדי, אתאיסט, חילוני או כל דבר אחר.
ישנן משרות עבודה מהבית ללא ניסיון שכל אחד יכול לעבוד בהם. יש משרות עבודה המתאימות לאימהות, לחיילים משוחררים, לפנסיונרים, לנערים ונערות, לסטודנטים ,לבנות או בני שירות לאומי ובעצם לכל אחד שמחפש לעבוד דרך הבית, ויש משרות עבודה המתאימות לאנשים שמחפשים דרך נוספת להרוויח כסף בנוסף לעבודה שכבר יש להם.
יש משרות עבודה במענה טלפוני, שירות לקוחות, גרפיקה, פרסום ושיווק מוצרים, תקשורת, כתיבת מאמרים, הזנת הזמנות של לקוחות באתרים מסוימים, מענה על הסקרים, מתאמת פגישות רפואיות בכל מיני מרפאות, בהקלדה ובהגהה ויש אפילו משרות בתחום התיירות של סוכנים אונליין.
הגורם העיקרי לכך שעבודות מהבית ללא ניסיון הם כל כך פופולאריות זה בגלל שהם נותנות צ'אנס לכל אחד שרוצה לעבוד מבלי להתחשב בניסיון קודם. למשל, אנשים שתמיד היו מעוניינים לעבוד בפרסום ובשיווק ולא נתנו להם הזדמנות לעבוד בזה במקומות עבודה אחרות רק בגלל שאין להם ניסיון קודם וידע בתחום יכולים עכשיו לעבוד בתחום הזה דרך הבית מבלי הצורך בניסיון קודם.
אבל יש גם חסרונות בסוג הזה של עבודות ללא ניסיון. לפעמים המעסיקים יכולים להעסיק אנשים שלא מצליחים להתמודד טוב עם המשרה. כלומר, הם לא מתאימים לסוג המשרה והם יכולים לגרום נזק לחברה המעסיקה. לדוגמא, אם מדובר במשרה של שירות לקוחות, והעובד הוא טיפוס חסר סבלנות, יכולות להיות השלכות חמורות לכך. יכול להיות שבשיחה טלפונית אחת עם לקוח חם מזג וגס רוח השיחה יכולה לצאת משליטה ולהגיע לממדים לא נעימים. שיחה כזו יכולה לגרום נזק לחברה ולשם הטוב שלה.
לסיכום, משרות עבודה ללא ניסיון מומלצות מאוד מכיוון שהם מתאימות לקהל רחב של אנשים והם נותנות הזדמנות לכל אחד לעבוד מבלי צורך בניסיון קודם ובידע קודם.

הנושא של עבודה מהבית והכוח שיש בה והדברים הטובים שיוצאים ממנה
והעניין שצריך לשכנע לעשות את זה ברור לי שזה עניין של זמן כי זה וודאי לא יקח יותר מדי זמן. שה דבר שברור לכל בר דעת שזה יהיה אם בקרוב אם ברחוק לבסוף זה יהיה.
כשסתכלים אחורה רואים שככה עבר כמעט כל דבר. זה התחיל מהמייל שפעם כדי לשלוח כל מסמך שבוא כקטן כגדול היית צריך לעשות מאמצים כבירים לקנות בולים לשלוח במכתב בואר ולחכות ימים ושבועת עד שזה הגיע לידיו ועד שהוא החזיר אליך היה יכול לקחת גם חודשים ארוכים.
ואחרי שפיתחו את המייל הכל נהפך לרווחה התחילו לשלוח מיילים לעורך דין ולקבלן ולמנהל ולמעביד ולכל מי שהיה רק צריך. אבל עדיין לא היה אפשרי לדבר פתוח עם חבר ידיד הורה או כל קרוב וחבר משפחה ורק וכלו להתקשר אליו ולדבר ואם הוא לא יהיה יכול שהוא עובד בשעות האלו או שהוא יושן או בכלל אדם שלא עונה בטלפונים זב היה סיפור שלם וכבד.
ולכן באו ופיתחו את העולם החדש שזה הוואטסאפ שאיתו אתה מבדר עם כל אחד שרוצה. אתה שולח אליו הודעה ואם זה קריטי לעכשיו אז הוא יענה לך בזמן מאוחר יותר והוא ישלח אליך חזרה וככה אתה לאתצטרך לרדוף אותו כל הזמן.
אבל עדיין היית צריך ללכת כל מה פעמים לבנק להכניס צקים ותלושים ולהוציא כספים וכל דבר קטן היית צריך להגיע ולשבת שעות על שעות בתור בבנק ולצפות שעוד תספיק להיום לקבל את פניך ולא יגיד לך תגיע מחר ונראה מה לעשות.. עד שהעולם הבין איפה אנחנו מתקיימים והשכילו לעשות שפיתחו הטכנולוגיה היפה והמכובדת שיש אתר ואתה מכניס ומוציא ומעביר כספים וצקים לכל דורש ומבקש בלי טירחא אפילו של מעט.
וככה יש לנו היום דור אחר אשר לא ידע את יוסף. הוא לא יודע הצער והעגמת נפש לחכות תורים בתור בבנק במכולת משרדי הממשלה ובכל מקום שהיו צריכים להעבר ימים כלילות ולילות כימים.
ועד שפתרנו את הבנק עוד היו קשיים במשרדי הממשלה ששם אני חושב שהיה הסיוט הכי גדול שיש לי ובפרט במקומות שאין הרבה סניפים שצריך להזמין תור לשבועות ארוכת מלפניך כמו ביטוח לאומי ומשרד הפנים וכדומה שניית נכה רק מעצם הסבלנות והולך רוח שההית צריך להפגין מכוח ולא מרצון.
אבל היום יותר ויותר משרדים פיתחו ופותחים אפשרויות אינטרנטיות שאשפר להשתמש בהם לכד פלא איך שהם עובדים טוב ומהר ואפילו לא צריכים לשלוח הודעות ולבקש טובות מאף אחד ובוודאי שלא צריכים להתקשר ולחכות שעות על שעות בתור.
ועד שהגיענו לתקופה שלנו שבסך הכל אפשר להסתדר עם הכל ועדיין נשארנו ברוב בני אדם וזה העבודה מהבית. שלנסוע לעבודה הוא דבר מאוד קשה עד כדי שיש אנשים שלא עובדים בכלל בגלל זה. זה מתחיל בתחבורה שהיא קשה ומפרכת לא כל פעם היא מגיע ואפילו שכן הלוואי שתגיע בזמן ונוכל לזרוק משהוא לתוך הבטן אפילו מי שיש לו רכב הוא צריך לקום מוקדם ולנסוע בפפקים ובחום הכבד כשעייפים ורק רוצים לעשות פרסה ולחזור הביתה.
וזה התקופה שעוד מיועדת לנו ויש לנו את זה ביד רק שצריך להפעיל אותו ולחזק אותו יותר בכוח ודזה העבודה מהבית שבעוד תקופה נחשוב שזה הדבר הכי טוב שיצא לנו בתקופה הזה – העבודה מהבית.

Tags :
Share This :