חופשה ותשלום דמי קרן גם.

בנוסף לזה , מומלץ ואף חובה לפני תחילת כול סוג של עבודה כלשהי. בין אם זאת עבודה מהבית או לחלופין עבודה רגילה ממשרדי החברה לערוך חוזה מסודר בין שני הצדדים הרלוונטיים, כלומר בין העובד לבין המעסיק שלו. על מנת לדעת, לסדר ולקבוע גם את כול הזכויות ואת כול ההתחייבויות המגיעות לכול צד וצד כדי לא לפול במצב של אי הבנה בעתיד.
יתר לכך עדיף גם כן להתייחס להרבה נקודות בחוזה חוץ מהזכויות וההתחייבויות לכול צד וצד כמו: ההתייחסות לסוגיות המשפטיות שתלויות מעבודה מהבית כדי לדעת באייך ניתן לפתור נושאים וויכוחים משפטיים בעתיד. בנוסף לזה ולעומת שעובד מהבית אינו נאלץ לשלם על נסיעות מבית למקום עבודתו בגלל שהוא עובד מהבית, במידה ובאחד מהימים הוא נאלץ לנסוע למקום העבודה שלו במסגרת העבודה , הינו רשאי לבקש תשלום בגין החזרות לנסיעות מהסוס שלו.
כנ"ל לגבי ימי חופשות במהלך מסגרת העבודה של העובד מהבית. עובדים מהבית זכאים לקבל ימי חופשה כמו שאר העובדים האחרים. משמע שעובדים מהבית יכולים ואף זכאים מהמעסיק שלהם לא לעבוד בימי שבת ומכיוון וזה נחשב כיום חופשה.
אותו דבר גם חל ימי מחלה, זה אומר גם עובדים מהבית זכאיים לקבל ימי מחלה מהמעסיקים שלהם במידה והינם הרגישו במחלה או כאבים מסוים. לכן הם יכולים לבקש ימי מחלה בכפוף לאישור הרופא המוסמך. ובכך המעסיק לא יכול להכריח אותם או לבקש מהם לעבוד לעומת שהעבודה מתבצעת מהבית.
בנוסף לזה, תאונות אשר נוצרות במהלך זמן עבודתו לעבוד מהבית נחשבות כתאונות עבודה. כלומר כול תאונה אשר התרחשה בגין ביצוע משימה בזמן העבודה מהבית, העובד זכאי לקבל הכסף והתשלומים שמגיעים לו.
זאת ועוד לגבי תנאי העובדה- המעסיקים אינם יכולים לפטר עובדים מעבודה מהבית ללא סיבות חוקיות והגיוניות אשר סיבות אלו נזכרות בחוק כדין.
לבסוף, ניתן להסיק שלעובד מהבית מגיע הרבה זכויות כמוהו כמו עובד רגיל. ועל כול המעסיקים והבוסים להתייחס לנקודה הזו באופן ברור וחוקי ולתת לכול העובדים שלהם את כול מה שמגיע להם, כי התנהלות אחרת אשר נחשבת להתנהלות לא חוקית עלולה להעמיד אותם לחוק.

העבודה מהבית יכולה לגרום לכול כך דברים טובים ולהמון יתרונות ואני מאוד נהנת מסוג העבודה שהיא בעצם עבודה מהבית לאחר שהמושג הזה התפרץ ברחבי המדינה יש כאלו שמצאו בזה עניין מסיבה שהתחום רחב בעל ספקטרום גדול בממדיו ויש לזה גם השפעה שמשפיעה על תחום הכתיבה. העבודה הזאת גם מאוד טובה עבורי ועבור אוכלוסיות שונות כוונה שמי שאוהב לכתוב זה המקום שבו ניתן לפרוח וכן לעשות מזה כסף שזה גם תגמול מבורך וחכם עבורם וגם עבורי. אתחיל מזה שיש סיפור על כתיבה שהתגלה בארץ הקטנה שלנו המון כתובים אשר חלקם כותבים פוסטים ברשתות החברתיות אך מכתיבה כזו אינם בעצם מרווחים כלכלית ויש לעשות פעולה בשביל לקבל עבור כתיבת הפוסטים תגמול על מנת להתחבר לתחום הכתיבה חשוב ללכת עם קו מנחה קבוע ושהוא יעמוד לנו מעין ענן במסע דרך הזה שאני ועוד אנשים בונים.
הכול גם בעצם מתחבר לנו מאוד מהר שאם נשים לב בנוסף גם אוצר המילים שלי ושל האוכלוסייה יגדל וישתפר עם הזמן באמצעות הכתיבה עדיף לקחת את הכלים כבסיס להתחלת עבודה וגם למצוא עניין גדול וסוף סוף אקבל תשלום על הכתיבה וככה גם העבודה שלי לא תהיה לשווא. כל הדברים שאני אתחבר אליהם חשוב לרשום על מחברת וכך בעצם תתקבל סוג של רשימה בגין נושאים שעליהם אכתוב וככה זה יעזור לי במסע הזה. אני מאוד שמחה שהעבודה מהבית הגיעה לארץ וסוף סוף יש מקום לביטוי רציני לאלו שאוהבים לכתוב ורצו לעשות מזה עיסוק רציני , בעבודות שהינה לוקחת שעות פה בעצם יש מה להביע ולהביא את עצמי בכתב זה מאוד מבורך וזה גם יעיל ביותר צריך להבין שזאת עבודה חכמה שאפשר לשלב אותה עם העבודה קיימת ועם אפשר אז גם במקביל להוסיף עוד עבודה ואז בעצם להגדיל את הרוויח הכספי. במיוחד בימים של התייקרות שאני האזרחית צריכה עוד הכנסה על מנת לפחות לסגור את החודש ואז זה אפשרי כמובן בתחום שאני מתחברת אליו אז אפשר לומר שהתברכתי.
מיקום של העבודה מהבית הינו מיקום של עבודה מסודרת עובדים עם חוזה המעסיק משלם לנו פר עבודה בעשרי לחודש באופן קבוע ומוסדר אז בעצם מבחינת התשלום אין לנו/ לי ממה לחשוש. מבחינה מקצועית המעסיק ילך אתנו מהשלב הראשון ועד להצלחה בתחום העבודה שלנו על מנת שנמצא את כל היכולות שלנו בתחום העבודה.
לסיכום אני מאחלת לכם לי המון בצלחה לכו ותשפיעו העולם הוא גדול ורחב ויש כאן חלון הזדמנויות שעבורכם ועבורי קחו את זה בשני הידיים ונעשה מהלימון הזה לימונדה כי כאשר ויש מספיק תחומים רחבים להצלחה על מנת שנשקיע נלמד ונצליח אמן כן יהיה רצון!
עבודה מהבית היא גם עבודה שהיא מאוד מגוונת יש בה מלא תחומי עניין יש את כל הזמן ואת כל היכולת לבצע עבודה בזמן שלנו ואיפה שנוח לנו נקבל הכול מסודר לנייד שלנו ממלאים פרטים אישים ואז המעסיק ישלח לנו חוזה שאותו אנחנו ממליאים ולאחר שלב המילוי המעסיק יזין את הפרטים שלנו המו התחום שאנחנו טובים בו נקבל גם סרטוני הדרכה והסבר על אופן העבודה זה גם יכול מאוד לעזור ולהבין את מה שקורה כאן. קיימת פה סוג של מהפכה אחרי שנים של מחוסרי עבודה עכשיו מה שקורה זה שיש תיקון לכן קיימת האופציה לבצע עבודה מהבית עבודה מרחוק לקבל עבורה תשלום ולהיות עם תנאי עבודה שמתנהל בעצם מהבית שלנו.

מאמר על עבודה מהבית!
בנושא חברה.
עבודה מהבית היא עבודה שקטה שאין עוד אנשים מסביבך.
רק אנשי הבית והקירות בבית.
גם לפעמים ישנם אנשים שגרים לבד וגם ואין להם בכל אם מי לדבר.
וזה באמת קשה למי שאוהב חברה .
עבודה מהבית זה מיועד אנשים שקטים ,
אנשים עם חסר ביטחון בחברה.
וגם אוהבים את השקט . ונותן להם להתרכז יותר בעבודה.
סוגי העבודה הם יותר עבודה מול מחשב וטלפונים.
ומי שאוהב את צורה העבודה.
יש פה נקודה מאוד חשובה שאין להם קשרים חברתים מסביבם.
הקורונה גרם לאנשים להיות יותר בבית ולעבודה עבודה מהבית.
ובאמת היום קשה להם לעבוד מחוץ לבית ויש להם קושי חברתי .
כי נהיה להם כמין לחץ מהקורונה שהם מעדיפים להיות בבית ולא עם חברה.
האדם צריך חברה במיוחד בעבודה שנותן להם מוטיבציה לעבוד ולהספיק יותר .
חברה גם גורמת להיות יותר במצב רוח, ויש למי לקום בבית בעבודה.
ויש למי לומר בוקר טוב!
ולהתחיל את היום אם אנשים שעושים טוב ללב.
עבודה מהבית היא פחות אם ישיבות צוות ומפגשים.
ויש פה משהו חשוב, עבודה מהבית

Tags :
Share This :