זו הסיבה ,שחלק מההצעות עבודה מהבית – מתוגמלות יותר, כי למעסיק יש את היכולת , לשלם

קצת יותר ולתגמל קצת יותר , את מי שמבצע עבודות מהבית.
אז לפני שחלקכם מרגישים אולי איזה ייאוש במציאת עבודה ההולמת לציפיותיכם, וחוזרים שוב ושוב לאותו המעגל של חיפושי עבודה שגרתי ,בלתי פוסק, במיוחד לאור כל עליית המחירים, שלצערנו קרתה לאחרונה – תפתחו את העיניים ! יש היום הרבה יותר הצעות של העבודה מהבית ממה שהיה פעם!
וביננו – זה לא רק הכסף –כמה זה כייף יותר, נוח יותר, נעים יותר –לעבוד מהבית, בסביבה הטבעית ואוהבה שלכם ! במקום לחזור בשעות הערב ולפעמים אף בשעות החושך, לאחר שעמדתם בפקקים ,עייפים …
איזה כייף שתוכלו לסיים את היום העבודה שלכם יותר מוקדם ,תראו את הילדים , את המשפחה עוד בשעות האור היום !
סוף סוף תוכלו להפטר ,כל יום מחדש לחפש סידורים מי יאסוף את הילדים ומתי ועוד כמה תשלמו על זה. וכל זה בזמן שאתם עומדים בפקקים בחזור ובהלוך, לחסוך כסף על דלק, לצאת יותר עם חברים בסופ"ש ולנשום קצת יותר לרווחה עם הכיס.

כמובן שמרוב כל ההצעות "המפתות" שהאינטרנט והפייסבוק מוצפים בהם היום , צריך לדעת לזהות ולסנן את ההצעות האמיתיות, האמינות והבטוחות ביותר עם שכר מציאותי ויציב ,בלי כל מני" פירמידות" למיניהן, שמבקשות מכם "לקנות מוצרים "ועוד שטויות וכו'.
לכן רק בחברת ההשמה אמיתית , שעובדת ישירות מול המעסיקים –החברה תסנן עבורכם את הצעות עבודה מהבית, אמינות ומתאימות לציפיותיכם ויכולתכם!

"קודם יבחינו בתכשיט שלך לפני שיצרו איתך קשר עין…"
ככה אומר משפט ידוע. לא בטוח שזה תקף לצמיד, משום שהוא כנראה התכשיט הכי נחבא אל הכלים.
ברשותכם, 3 דקות של התפלספות על צמיד, אחר כך נחזור לשגרה השטוחה של היומיום.
בהסתכלות ראשונה, הצמיד נראה די הססני. לא בטוח בעצמו, כזה שלכאורה אם היה יותר גדול, היה אפשר לשים אותו על הצוואר, כמעט כמו השרשרת. אך הוא, הצמיד, הקטין את עצמו לטובת הגדלת הדומיננטיות של השרשרת, והוא בחר מקום יותר צנוע, כזה שהוא פחות בולט ואולי גם קצת מייפה את הידיים. כי מה לעשות, לא די רק בשעון לבדו, צריך לתת לו חברה. אולי קצת השלמה על היד השנייה, ואולי אף קירוב לכדי יד אחת.
אך ממש כמו השרשרת, הוא לא צריך סיבה מיוחדת בכדי לענוד אותו. אפשר לישון אתו, להתקלח וגם לעבוד מהבית, ועדיין לא נרגיש בהימצאותו. כזה שמגיע עם הבנה כמעט מוחלטת בנוגע למצב הקיים, כזה שמתרגל במהירות למקום החדש וגם נינוח בכל פעם כשנוגעים בו או מעבירים אותו מיד ליד.
בכלל, הצמיד כשלעצמו- מנציח כל מקום שבו הוא נמצא. לא חייב פס של שיזוף כמו שהשעון או שהטבעת מותירים, אך התזוזתיות שלו גורמת לכך, שכשביום מסוים נוריד אותו הוא ממש יחסר לנו.
סבתא שלי הביאה לי את הצמיד שאמא שלה הביאה לה, מין תכשיט שעובר כמה כמה דורות, כמעט כמו כל מנהג שקיים במשפחה מזרחית רגילה. "ביום שתשים אותו עליך, לא תוכל להוריד אותו", ככה תמיד היא נהגה להגיד לי, כיוון שאף פעם לא ענדתי אותו. קניתי כספת ב3000 שקל, נעלתי במנעול של טביעת אצבע וכמעט כמו הבטחה תמיד אמרתי לעצמי שאשמור אותו ואביא אותו לנכדי הראשון, כשמאורע יגיע. "לשמור את הרגע זה משני, לשמור על התכשיטים זה עיקרי", ככה פעם קראתי תוך כדי עבודה מהבית, והחלטתי לקיים את הנאמר.
אומרים ש "כל תכשיט מספר סיפור", וזה מרגיש כל כך נכון, כאילו זה נכתב ממש עליי. אמא שלי עושה פדיקור מניקור, מין עסק של עבודה מהבית, כמעט כמו כל הפרילנסריות שיש היום בתחום. היא נהגה בצחוק לעשות לי גם פעם אחת, אך הדחייה שלי כלפי ההצעה 'המפתה' הזו לא מאחרת לבוא ואפילו די מקדימה את סוף ההצעה. מידי פעם היא ניסתה לשכנע באמת, מתוך רצון אמיתי להיראות טוב, ללא קשר למגדר. בפעם אחת היא ניסתה להצדיק את הניסיון שלה באומרה כי ככה כשאשים את הצמיד עלי הוא ייראה טוב יותר. ואני מופתע כאילו זו לא אמא שלי. אני צריך ייפוי לידיים שלי? אני יכול לדגמן דוגמנות ידיים, גם אם אעבוד שנה בחקלאות מבלי לנקות אותם אפילו פעם אחת. זה היה מין רגע מעצבן כזה, אבל כשם שבחיים לא אעשה פדיקור מניקור בידיים, כך גם לעולם לא אענוד את הצמיד של סבתי, למרות שהסיבות בין שני המקרים אינם חופפים כלל.

ישנםכל מיני סוגי עבודות מהבית
עבודת תרגום.תרגום מאנגלית לעברית ולהיפך.תרגוםמרוסית לאנגלית ולהיפך.
בעבודות אלו נדרש רק מחשב ביתי.
סוג אחר הוא תחום השיווק כלומר אנשי שיווק.
היום עבודת השיווק נעשית אונליין ובעזרת פלטפורמות שונות שנועדו להפיץ את התוכן השיווקי בכל מיני רשתות חברתיות.
האנשים המשווקים הם בעלי יכולת ביצוע טובה מאוד כאשר את רוב עבודתם הם מבצעים דרך הבית.
דרך המחשב בביתם
סוג נוסף שקיים הוא- משאבי אנוש תחום זהמעניין מאוד אפשר לעבוד בו מהבית.
בעבודה זו דרושים אנשים שיודעים לגייס עובדיםוהם בעלי יכולת טובה מאוד היכוליםמ לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר מהבית.בעבודה זו נדרשים אנשים אלו לגייס עובדיםלעיתים קרובות זה קשור לסינון קורות חיים של אלו הפונים למשרה מסוימת
כולל גם ראיונות התאמה אישיים
תחום נוסף הוא אנשי הטלמיטינג- תחום זה מבוקש מאוד ורבים מצטרפים איליו
העבודה נעשית מהבית.דרך הטלפון.לכן המעסיק משלם את הוצאות הטלפון של העובדים.
עבודה נוספת היא הגרפיקאים והביצועיסטים.
בתקופתינו דרושים הרבה גרפיקאים לבתי עסק קטנים החייבים בעבודות גרפיקה.וגם חברות גדולות
קיים ההיבט הכספיכיוון שחברות גדולות יש והן הרבהכסף אזהן יכולות להעסיק עובדים במשרה מלאהלעומת זאת עסקים אחרים קטנים ישנה אפשרות שיצטרכו עובדים שונים אבל במשרה חלקית יותר הכל ביחס למה שהם זקוקים לו .
ישנם גם המתכנתים העובדים בתכנות
שגם הם יכולים לעבוד מהבית.ישנם חברות גדולות שעברו לעבודה מהבית וגם שילוב של עבודה מהבית וגם בחברה.
כולל לעסקים קטנים וגם חברות שלא מעסיקות עובדים במשרה מלאה .
בעבודות אלו רק יעלה הביקוש שלהן.
תחום האדמינסטרציה גם ישנה הרבה דרישה לעובדים מהבית.עבודה פקידותית מענה לטלפונים ניהול יומן
ועוד מטלות אחרות שוטפות .
וישנם הסטודנטים הרוצים במשך לימודיהם לעבוד בעל מיני עבודות וכך יקבלו נסיון תעסוקתי בעבודה מסוימת וזה חשוב להם מאוד.תוך כדי לימודיהם המעסיקים יעסיקו עובד במשכורת נמוכה .
יש פעמים שהסטודנטים ממשיכים לעבוד באותם מקומות גם לאחר לימודיהם.
הסטודנט יעבוד במשרה מלאה אחרי התואר
הסטודנטים גם נדרשים הרבה פעמים לעבוד מהבית.
וזה נוח מאוד גם למעסיק וגם למועסק.
משרהנוספת היא-אנשי תוכן.
בתקופתינו חובה להיות ברשת האינטרנט בשביל חברות ועסקים.
הקשר הנוצר בין הגולשים באינטרנט לבין הלקוחות נעשה על ידי כתיבת טקסטים.
כמו: כתבות,בלונים,מידע מסוים,וגם ניוזלטר .
אנשיהתוכן הם אלו שיבצעו את כל כתיבת הטקסטים לסוגיהם.
ישנם מעסיקים דלא צריכים אנשי תוכן במשרה מלאה.ולכן אפשר לבצע זאת דרך המחשב מהבית.נציגי שירות לקוחות גם הם יכולים לעבוד מהבית.ישנה דרישה רבה לעובדים שיתנו שירות מענה טלפוני מהבית.כדי לעבוד זץבזה צריך רק טלפון ומחשב ולכן זה אפשרי מהבית.

Tags :
Share This :