זה די מאתגר לחזות מראש האם אתה מתאים להיות עובד שבע רצון מהבית והאם המעסיק שלך מרוצה מעבודתך, זה כמובן תלוי בהרבה גורמים, חוץ מהמאפיינים האישיים, סגנון העבודה והדרישות הספציפיות של

העבודה שלך, לחלק מהאנשים קל יותר להסתגל לעבודה מהבית, הם לומדים מהר יותר את החומר והנתונים והם הרבה יותר גמישים לשינויים בעוד שאחרים עלולים להיאבק בחוסר התמיכה שיש לרוב בסביבה משרדית מסורתית.
אחת הדרכים לקבוע האם תוכל לעבוד מהבית ביעילות היא לנסות את זה לתקופת נסיון. תקופת הנסיון יכולה להיות למשך שבוע או כמה שבועות ויכולה להיות בתור עבודה היברידית, חלקה בבית וחלקה במשרד. תקופת הנסיון תתן לך הזדמנות לראות איך אתה מסתגל לעבודה מהבית והאם זה מתאים לך או לא. במהלך תקופת נסיון זו, אתה תציב לעצמך גבולות ברורים, תבסס שגרה ותזהה אתגרים או הסחות דעת שעשויים להשפיע על יכולתך לעבוד ביעילות.
אחת הדרכים הנפלאות להצליח בעבודה מהבית היא לשתף את המעסיק בחששות שלך לגבי הניסיון בעבודה מהבית, לספר לו על האתגרים והקשיים העומדים בפניך, מעסיק שמערבים אותו בחששות, לוקח אחריות עליך, נוטה הרבה יותר לספק תמיכה או משאבים נוספים ומרגיש שהוא חלק מההצלחה שלך לעבודה מרחוק, כל זה ודאי עוזר פלאים בסופו של דבר בסביבת עבודה מרוחק.

לא נוכל להכחיש שלעבודה מרחוק יש הרבה יתרונות ויתרונות עבור חברות ואנשים פרטיים, אין מצב טוב יותר מעבודה לפי העדפותיך, ומבלי להרגיש שאתה קשור למשרד ומוקף בעובדים רבים שמפריעים לך או גורמים לך להיות מוסחת, מה שלא מאפשר לך להוציא את הטוב שבך.
להלן התכונות החשובות ביותר:

 1. עלויות נמוכות יותר
  עבודה מרחוק מספקת עלויות רבות לחברה ולפרטיים כאחד, אבל בואו נתמקד ביחידים כי הם החלק החשוב ביותר בתהליך העבודה מרחוק, בואו נדמיין שאתם עובדים בעיר אחרת, כלומר אתם מוציאים חלק גדול על תחבורה, עבודה מרחוק הסירה את הבעיה הזו ואתה כבר לא צריך ללכת לעיר אחרת, זה מספיק לעבוד מהמקום שלך.
  עלויות נמוכות יותר הן גם יתרון לחברה, אם תעקוב אחר העלויות הכספיות שמוציאות בנוכחות העובדים, תגלה שהן גדולות, במקום זאת, עלויות אלו מושקעות בהליכים ודברים חשובים יותר.
 2. צוות תוסס, מגוון
  בחברות המספקות שיטת עבודה מרחוק עם כל עובדיהן, תמצאו את עצמכם מוקפים בקבוצה של אנשים מכל העולם. יכול להיות שאתה ממדינה מסוימת ויש לך עמית לעבודה מהחצי השני של כדור הארץ, מתרבות אחרת עם אמונות שונות.
  עבודה מרחוק מביאה אנשים מרקעים והתנסויות שונות, מה שאולי נראה לכם כיתרון לא משמעותי בעבודה, אבל אם אתם מרחיקי ראות, תגלו בעת התבוננות בבעיות שתרבויות והתנסויות שונות עוזרות לפתור בעיות בדרכים חריגות.
  הבדלי תרבות מטפחים רעיונות ייחודיים ושילוב הרעיונות שלך עם אלה של עמיתיך מביא לפתרונות מצוינים.
  תכיר חברים חדשים ממקומות שאולי לא חשבת עליהם, ותזכו לחוויות נהדרות ותפיקו מהם תועלת! זה שימושי במיוחד עבור אנשים שצריכים להישאר בבית לפרק זמן ממושך כדי לעבוד מרחוק; אז אתה מרגיש שאתה לא לבד.
  להיות חלק מצוות מכובד לעבוד מרחוק מבטיחה לך את ההתפתחות בחייך המקצועיים והאישיים; מכיוון שאתה עשוי להיות חבר איתם כפי שציינת.
 3. איזון בין עבודה לחיים
  עובדים רבים מחפשים גמישות ביישום העבודה והפרויקטים שלהם. ממספר סיבות: לרוב זה תלוי בנסיבות האישיות ובסדרי העדיפויות שלהם.
  קטגוריה אחת היא הורים, שאולי יצטרכו לעבוד מהבית כדי לטפל בילדים, או פשוט כדי להקל על היום שלהם בעת ארגון השגרה המשפחתית שלהם.
 4. יותר יעיל
  אנשים רבים, כאשר מתירים להם לעבוד מרחוק, מופתעים מכך שהם מסוגלים לייצר עבודה באיכות טובה יותר ובצורה פרודוקטיבית יותר, בשל שליטתם בסביבת העבודה שסביבם.
  הסיבות לכך רחבות ומגוונות; קודם כל, עבודה מרחוק מאפשרת לחברה לבחור את המועמד הטוב ביותר לתפקיד, כלומר אינך מוגבל יותר למיקום גיאוגרפי.
  אז בעצם, הצוות שעובד בשבילך מורכב מאנשים שהם למעשה איכותיים יותר ופרודוקטיביים יותר. אותן שעות עבודה גמישות גם עוזרות לייצר עבודה באיכות גבוהה.
  בהחלט יש פחות הסחות דעת כשעובדים מרחוק בגלל המספר הנמוך משמעותית של אנשים סביבך, וחופש המיקום גם מאפשר לאנשים למצוא סביבה מעוררת השראה ומיועדת במיוחד עבורם.
  סיבה נוספת היא שאתה יכול לבחור את הזמנים הנכונים לעבוד כשאתה בשיא שלך, שכן 9-5 שעות העבודה המסורתיות עשויות לא להיות הטובות ביותר עבור כולם, ועל ידי עבודה בזמנים שתבחר, תראה יותר רמת המיקוד והפרודוקטיביות.
  אז בואו נפרט במהירות את האמור לעיל, על ידי היכולת ליהנות מאיזון טוב יותר בין עבודה לחיים, פחות מתח הקשור לעבודה במשרד, ותנועה מינימלית ממקום אחד לאחר, זה כמובן יוצר את התנאים האידיאליים לייצור איכות טובה יותר עבודה ובפרק זמן קצר יותר.
 5. ללא מגבלות מיקום גיאוגרפי
  עבור רבים מאיתנו, אחריות או משפחה יכולים להפוך את המעבר לעבודה חדשה למשימה קשה, שכן חלק גדול מהאנשים לא רוצה להסתדר בלי קשרי משפחה.
  על ידי עבודה מרחוק אתה יכול לעבוד עבור חברות שקודם לכן היה בלתי אפשרי בגלל המקום שאתה גר.
  יש הרבה יותר אפשרויות לעסק שלך כאשר אתה מחפש לעבוד מרחוק, זה גם עבור אנשים שלא רוצים להיות קשורים במקום מסוים.
  אם אתה אוהב לטייל בעולם ולעבוד, עבודה מרחוק תהיה מושלמת עבורך. מקומות עבודה מסוימים עשויים לדרוש ממך להיות זמין בשעות מסוימות כדי לענות על צרכים מסוימים, אבל אתה עדיין יכול לעבוד עם אנשים מסוימים שלא אכפת להם לעבוד באותן שעות בזמן שאתה לא.
 6. מאמר מס' 25- בעולם של היום, קשה שלא להיתקל במונח עבודה מרחוק, וזאת בשל ההתרחבות והשינויים הרבים שחלו במהלך השנים באופן העבודה, ובסוגי העבודות המאפשרות מצב זה.
 7. מהי עבודה מרחוק?
 8. עבודה מרחוק היא שיטת עבודה מחוץ למשרד או מחוץ לסביבת העבודה המסורתית, כך שבמקום להתחייב לעבוד במשרדים כדי לסיים פרויקטים או משימות ספציפיות, עובד מרחוק יכול לבצע את הפרויקטים והמטלות הללו בכל מקום אחר מלבד המשרד.
 9. ישנן חברות שנותנות לעובדיהן אפשרות לפצל את ימי השבוע בין עבודה מהמשרד לעבודה מרחוק
 10. חברות מסוימות נותנות ליחידים אוטונומיה כיצד לבצע את עבודתם, ולכן החברה מציעה לפרט שאם עבודתו אינה דורשת שעות מסוימות, הוא יוכל לקבוע זמן מועדף, וכך יוכל לעבוד על כל פרויקט במסגרת הזמן שהיא. בהתאם לזמנו ולנפח עבודתו.
 11. איך אתה מכין את עצמך לעבודות מרוחקות?
 12. מציאת עבודה מרוחקת תדרוש חיפוש וחפירה באותה מידה שזה כמו חפירה אחר מינרלים. אבל לפני שאתה חופר אתה צריך לקבל את הכלים, והכלי הכי חשוב זה שיהיו לך מודלים עסקיים, כי אנחנו עכשיו בעידן שלא תלוי בהסמכה וזה לא משנה, מה שבאמת חשוב זה הכישורים שלך בין אם עשית עבודה כזו בעבר או לא.
 13. לכן, הצעד החשוב לפני שאתם חושבים על חיפוש עבודה הוא שיהיו לכם מודלים עסקיים, אבל איך יהיו לכם מודלים עסקיים כשלא עבדתם בעבר?
 14. התשובה פשוטה מאוד, יש לך שתי אפשרויות:
 15. עבוד עם ארגון מתנדבים כדי ליישם את מה שלמדת בשטח
  ישנם ארגוני מתנדבים רבים שתוכלו ללמוד בעבודה בהם, נניח שאתם מפתחי אפליקציות אנדרואיד, ועכשיו יש לכם ידע טוב ביסודות הכנת אפליקציה למערכת אנדרואיד.
  השלב הבא הוא ליישם את מה שלמדת, כי כל מידע הוא חסר תועלת אם הוא לא מתורגל ומיושם בפועל.
  כעת תחפשו ארגון מתנדבים שרוצה שירותי התנדבות, ולמרבה המזל, הארגון ביקש מכם לעצב עבורו אפליקציה כדי להקל על אנשים לעקוב אחר ההתפתחויות שלו.
  במקרה זה, יישמת את מה שלמדת, והוספת את המודל העסקי הראשון לתיק המקצועי שלך (פורטפוליו). בהתנדבות חוזרת ונשנית בארגונים בתחומים שונים, תהיה לך ניסיון מצוין.
 16. צור פרויקט וירטואלי
  האפשרות השנייה כאן היא ליצור פרויקט וירטואלי, אתה מעצב אותו מתחילתו ועד סופו, נניח שאתה אותו מתכנת יישומים לשעבר, ואתה אוהב את Dunkin' Donuts, וגילית שיש באפליקציה שלהם כמה שגיאות, ואולי זה יכול תוכננו טוב יותר, או שזה יכול להיות האפליקציה Excellent של החברה, אבל יש לך תצוגה מסוימת ואתה רוצה שהאפליקציה תצא בצורה מסוימת.
  במקרה זה, אתה מעצב אפליקציה כפי שאתה רוצה שהיא תהיה. לידיעתכם, כמה אנשים עשו דברים דומים לרעיון הזה, והציגו אותו לחברה המקורית, והחברה אהבה את העבודה הזו, ופרסמה אותה בדפי התקשורת, וחלקם התחילו לעבוד עם החברה לאחר הפרויקט ההיפותטי הזה.
  אני לא יכול לתת לך מספר מדויק של אנשים שאימצו אסטרטגיות כאלה כדי להשיג משרות מרוחקות, אולם אני יכול להבטיח לך שהמספר גבוה מאוד.
  הערה: ישנם אנשים שאולי לא עוברים את השלבים האלה אלא עובדים ישירות, אבל אלו מקרים ספורים.
  טיפ בונוס: חלק מהעבודות המרוחקות דורשות מכתב מקדים המפרט את הכישורים והמוטיבציה שלך. הסיבה שהמכתב הזה מתבקש היא שהמעסיק רוצה לדעת עליך יותר מאשר רק את קורות החיים והמודלים העסקיים שלך.
  לפעמים הוא עשוי לרצות לדעת אילו תכונות יש למועמד, אז דברו על עצמכם ועל הדברים החיוביים שלכם בגאווה. כל פרויקט שעבדתם עליו שאתם מרגישים מביאים לידי ביטוי חלק מדהים באישיותכם צריך לכתוב עליהם.
Tags :
Share This :