זהירות! תוכן מאמר זה לא מיועד לאנשים שנהנים לעבוד קשה תמורת משכורת נמוכה!

שימו לב, מהפכת העבודות כבר כאן , וכולם יכולים להשתתף! מהיום כבר לא צריך לעבוד במשרה מלאה במשרד חנוק כדי להרוויח משכורת מינימום. כן כן קראתם נכון. תגידו שלום ללקום ב6:00 בבוקר, לפקקים ,לבוס ולקולגות המעצבנים שלכם כי מהיום המשרד החדש שלכם יכול להיות בבית , ואפילו לא צריך לצאת מהפיג'מה! נשמע חלום ? מעכשיו זה אפשרי בעזרת עבודה מהבית!

מגוון ענק של עבודות מהבית יכול להתאים לכל אחד ואחת! חיילים שמחפשים להרוויח עוד קצת כסף, סטודנטים שצרכים לשלם על קורסים, אמהות בחופשת לידה שרוצות להישאר בבית עם הילדים או שכירים ועצמאים שמחפשים איך לסגור את החודש, אלפי משרות קלות בשעות נוחות יכולות להתאים בול לכם ולצרכים שלכם. אפשר להגיע גם למשכורות גבוהות!

אז איך זה קורה? עבודות מהבית מספקות מגוון ענק של משרות שונות כמו פרסום, שירותי משרד, מכירות, שירות לקוחות, מענה לשיחות נכנסות, מכירות ועוד שבכולם אפשר לעבוד ולהרוויח איפה, מתי ואיך שנוח לכם. בעבודות קלות ופשוטות כמו פרסום, מכירות וקלדנות אתם הבוסים של עצמכם ואתם ורק אתם מחליטים כמה ואיך לעבוד! כן כן , מהיום אין בוס שיושב לכם על הראש ואתם יכולים להרוויח כסף מתי שנוח לכם! בבוקר, בערב, בלילה, כשהילדים ישנים ואפילו בזמן הנסיעה באוטובוס לבסיס או בין השיעורים במכללה! כל מה שאתם צריכים זה את הטלפון שלכם!

בכל זאת מחפשים מסגרת מסודרת? אין כל בעיה, משרות של מענה לשיחות נכנסות, שירות לקוחות ועוד המון עבודות באות עם משמרות נוחות ,קלות וגמישות בכל שעות היום. יכולות להתאים ללוז של כל אחד ואחת. נשאר לכם רק להירשם ולבחור.

ומה מבחינת הכסף? אתם מחליטים! כן כן, שמעתם נכון! רוב העבודות מתוגמלות ביותר ממינימום ואתם בעצמכם מחליטים כמה לעבוד בכל יום לפי מה שנוח לכם. לקבוע חופשה מעולם לא היה קל יותר! והאמת, אתם אפילו יכולים להרוויח בזמן הנופש על חוף הים, אתם מחליטים בעצמכם. אפשר להגיע גם למשכורות גבוהות, זה תלוי אך ורק בכם

תתכוננו כי מהיום אתם מסדרים את היום שלכם איך שנוח לכם ומרוויחים כסף בזמן הפנוי שלכם ולפי הצרכים האישיים שלכם בלבד. עם התגעגעתם ללצאת עם חברים, לא זוכרים מתי ראיתם את הים בפעם האחרונה , חייבים להשלים שעות בחדר כושר או שהתגעגעתם לבלות עם הילדים והמשפחה, בעזרת מגוון העבודות שלנו אתם יכולים סוף סוף לעשות את מה שאתם באמת רוצים ולהרוויח כסף בזמן הנוח רק לכם, ולא להפך .

אז תכינו כוס קפה, תיכנסו למאגר הענק של עבודות מהבית, תבחרו את משרת החלומות שלכם ותתחילו להנות מהחיים !

עבודה מהבית- אי של עצמאות

בעקבות השינויים התפיסתיים שקרמו עור וגידים בתקופת הקורונה, רבים מאתנו עברו לעבודה מהבית. גילינו את האושר הקיים בישיבה במרחב המוכר לנו, ללא צורך להתארגנות ליציאה. אנחנו עובדים כמו שאנחנו, נקיים מלבישת מסיכות חברתיות, אין לנו צורך להשתנות בכדי לעבוד מהבית.
עבודה מהבית היא ההצהרה האישית של העובד הבאה ודורשת בקול רם כלכלה חדשה ומרווחת יותר, ביטול של ההתנהלות הישנה והמנוונת והתבוננות עכשווית המותאמת לזמנים בהם אנו חיים.
המהפכה החברתית ששמה את העובד במרכז, העלתה שאלות בנוגע למהי האחריות של המעסיק ומהי האחריות של העובד. מה שהוביל למסקנה שהעובד עצמו יכול וצריך להיות עצמאי וגם אם הוא מצוי תחת מעסיקים יש לו את האפשרות לבחור את המרחב בו הוא מעוניין לפעול.
המבנה התאגידי משתנה והופך יותר לכפר גלובלי המחבר בין כולם דרך יישומים כגון זום או סקייפ. מדהים לחשוב על כך שפגישה עסקית עם לקוח בדובאי או רוסיה מתרחשת ללא צורך של הנפגשים לארוז מזוודות ולטוס מכאן לשם. התשתית החברתית עסקית נבנית ביתר קל ובמינימום אמצעים. חופש מוחלט.
בעבר ראינו במבנים הציבוריים של העבודה (סניף בנק, בניין משרדים) מקום שבו ורק בו אנו מסוגלים ליצור ולפעול למען תשלום וכלכלה, ראינו בבית מקום אינטימי מדי לעבודה קבועה, הבית היה מקום המפלט שלנו ממקומות העבודה והיום?
מצאנו דרך ליצור לנו את ה"משרד" המושלם בתוך המרחב המוכר והנוח, בלי צורך לריב עם אנשים על כן או לא מזגן או לצאת ולהזמין בחוץ אוכל, מכיוון שאין צורך. גם מבחינת זמן עבודה מהבית ישנה יותר גמישות ואין זמן עבודה אחד מוחלט  ושרירותי הכופה עצמו על העובד.
מהיום ניתן לשבת בחוץ, עם המחשב או עם הטלפון הנייד. ללגום את כוס הקפה בשלווה ולעשות את העבודה בצורה הרבה יותר טובה ושלמה. לעשות הליכה לאורך חוף הים או הטיילת, לבחור פינה נעימה ולעבוד בלי להיות מודעים לזמן או מוגבלים מבחינתו.
התקופה הנוכחית האירה לנו את העובדה כי גם הבית מהווה חלל לעבודה ורבים וטובים באו וטענו כי חל שיפור אדיר בעבודתם ובתוצרים שלהם. העבודה ללא לחץ מגבוה והכניסה למרחב האינטימי שלנו הקלה את מהלך העבודה, ניתן לומר בגאווה כי עבודה מהבית יוצרת שלווה ורוגע פנימי וממלאת לנו את המצברים שהותשו והתעייפו ממסלול העבודה האינטנסיבי.
הדבר הכי מופלא, זאת העובדה כי העבודה מהבית איננה מחייבת את הבית הפיזי שלנו. בזכות התקדמות טכנולוגית שאיננה עוצרת אנחנו מסוגלים לעבוד מכל מקום ומכל מכשיר דיגיטלי (מחשב, טלפון נייד) המאפשר לנו גישה לאינטרנט ואין סוף מידע במרחב הסייבר.
עבודות מהבית הן הרבה יותר גמישות מבחינת פורמט העבודה עצמה, אנו נדרשים לפעול בתוך הרשתות החברתיות (פייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ) בהן אנו גם ככה גולשים ברוב שעות היממה אז למה לא להרוויח מזה כסף?

Tags :
Share This :