זאת אומרת ללא הגבלה של זמן – שאתם יכולים לעבוד בזמן שאתם רוצים ולא צריך להתארגן , אפשר להישאר

עם הפיג׳מה ועם השיער הפרוע . תחשבו כמה זמן זה לוקח לנו להתארגן לקראת העבודה שפיזית אנחנו נוסעים למקום העבודה המסויים – בדרך יש פקקים , יש רמזורים , הרבה תנועה. אוקיי , זהו יתרון ראשון שאמרנו שאין צורך להתארגן ולהסתדר ולצאת בלחץ מהבית ולהיתקע בפקקים וגם לא בפקקים שבחזור הביתה וכו.. בקצרה חוסך לנו ולכם המון זמן מיותר. יתרון שני – אין לנו בוס על הראש , אתם הבוסים של עצמכם. אף אחד לא יושב לכם על הראש , לא מתסכל מה אתם עושים ומה כמות ההספק שלכם. תחשבו כמה זה מושלם שאין בוס על הראש שבודק אותכם כל פעם מחדש .
יתרון שלישי – זמני הפסקה ואוכל. אין צורך בהפסקות , אין צורך בלהכין אוכל מראש או להזמין כל פעם – שזה גם בזבוז של כסף . בא לכם לאכול באיזה זמן שנוח לכם , כי הרי לא תמיד רעבים בהפסקות שקבועות מראש במקומות עבודה ולכן בבית אפשר להכין ולאכול מתי שבא לכם . איזה נוח זה , חבל על הזמן.
יתרון רביעי – זמן למשפחה ולחברים . עבודה מהבית נמשכת כל עוד אתה מחליט שאתה ממשיך לעבוד . אם יש אירוע מסוים שקבעתם עם חברים או אירוע משפחתי , שבמקרים מסויימים לא תמיד מאשרים לצאת מהעבודה .בעבודה מהבית אתה מחליט מתי לסיים לעבוד . זה יתרון מעולה. במיוחד לאנשים שרוצים להקדיש זמן למשפחה הקרובה שלהם.
אה ועוד דבר נורא חשוב שלא ציינתי – חיסכון בדלק !!!!
וגם החזרי נסיעות וכדומה , בעבודה מהבית אין צורך להתעסק עם הדברים השוליים האלה . פחות הוצאת אנרגיה ביום יום שלכם ויותר זמן מנוחה וישיבה.
נכון שלפעמים יש התלבטויות רבות, אם כדאי לעבוד מהבית או שלא כדאי מכיוון שאנשים חוששים שהעבודה לא באמת משתלמת או לא באמת אפקטיבית. אבל ההיפך הוא הנכון.
כפי שציינתי פה מקודם , היתרונות מתעלים על כל חשש .
זה לא עולה לנו כסף לנסות , זה רק יתן לנו המשך לעוד מוטיבציה לנסות עוד דברים חדשים.
בעבודות מהבית יש מגוון של משרות שאפשר לשלב .
ניתנים לכם גם קורסים בחינם !!! על מנת ללמוד לפני שאתם מתחילים לעבוד. עוברים איתכם שלב שלב. תראו כמה זה קל ונוח. הכל מתוכנת ומתועד. אין צורך לשאול כל כך הרבה שאלות , מכיוון שההסבר נורא מפורט .

אדם שעובד רק מהבית, מהרגע שהוא קם עד הרגע שהוא הולך לישון נמצא רק בבית ולא מפעיל את הגוף בצורה מספקת, כאשר נמצאים בבית יודעים בדיוק איך ללכת הכי פחות כדי לעשות את הפעולות הנחוצות, אין את ההליכה למשרד או את ההליכה לקפטריה כדי לאכול, כאשר עובדים בבית אין הרבה בעיות לא ידועות שיכולות לגרום לך ללכת לכל מיני מקומות כמו שיש במשרד. בנוסף הבית הוא המקום הנוח עם כל האוכל והפינוקים, כאשר מרגישים בנוח ובשלווה הגוף מאותת שאפשר לאכול עכשיו כי אין שום סכנה (שאני אומר סכנה אני לא מתכוון לאריה או נחש כי גם את זה אין במשרד. אני מתכוון ללחץ שנוצר עקב גורמים חיצוניים שיש במשרד.), דבר היכול להיות מעולה כי אין סטרס בבית אך מבחינת בריאות זה פחות טוב. לכן אדם שרוצה לעבוד בבית צריך לקחת בחשבון שעבודה מהבית ללא תוספת של פעילות גופנית לפני או אחרי שעות העבודה יכול לגרום לו לבעיות בריאותיות ועליו להוסיף לחייו איזו שהיא פעילות שתגרום לו להוציא אנרגיה ולהזיז את הגוף כדי למנוע מחלות.
אסתייג ואומר שגם עובדים שעובדים במשרד כל היום ויושבים בכיסא שלהם מול המחשב גם לא עושים את הפעילות המומלצת לפי משרד הבריאות. לכן, עובדים אלו צריכים לשקול גם הוספת פעילות לזמנם האישי. ההבדל בין עובדים אלו לעובדים שעובדים מהבית הוא שעובדי עבודה מהבית נמצאים בסמיכות למטבח ולאזור הנוחות שלהם, מה שמאפשר להם לאכול יותר ממה שהם צריכים. לסיכום, לעבודה מהבית יש הרבה יתרונות, אבל גם חסרונות. אחד היתרונות החיוביים של החסרונות הללו הוא שיש מה לעשות וכיצד להפוך את החסרונות הללו ליתרונות. כל מה שצריך זה לצאת מאזור הנוחות שלך ולנקוט בפעולה, בנוסף לאינטראקציות החברתיות שצריך לשמור, יכול להוביל לאורח חיים בריא ופעיל יותר. אוסיף גם שאינטראקציה חברתית מחוץ לחיי העבודה היא גם מהנה, ויש הרבה סוגים של פעילות גופנית שיכולה להתאים להרבה סוגים שונים של אנשים.

מתי בפעם האחרונה ישבת בטיול וחשבת, הלוואי שיכולתי להישאר במצב הזה לנצח? כנראה הרוב המכריע מכם חשב על זה יותר מפעם אחת. אז רוב האנשים מתבדחים שזו חוויה חולפת ולא הכוונה האמיתית, והאמת המאכזבת היא שהשימוש החד-פעמי בריגוש הזה נועד לגרום לנו להרגיש נרגשים וייחודיים. כי אם תתעורר כל בוקר ותראה הר געש מתפרץ, כנראה אחרי פרק זמן סופי, תמונות כאלה לא יזיזו אותך, במיוחד עבור אדם נורמלי שלא חי חיים כאלה. המצב דומה מאוד לזה של מדינת ישראל, בה מגיעים אנשים ותיירים מכל העולם למדינת ישראל לחופשה או מה שלא יהיה וחווים את המתח האינסופי שקיים בחלק הדרומי של ארצנו הקטנה. המדינות סביב רצועת עזה מגיעות ומזועזעות, הן לא מאמינות שזה המצב, בשוק מוחלט ובבהלה מטורף תוקף אותן כי אם תשאל על זה תושב בדרום הארץ הוא יגיד לך תחשוב זה רק עוד קיץ שגרתי, זה נורמלי והוא יחזור לשגרה מהר, וקרוב לוודאי שיהיה לזמן מה. אז כן, המציאות של חיי החלום היא לא חלומית כמו שאפשר לחשוב כשהיא מגיעה לפתחנו וחלומות הופכים לשגרה בחיינו, אבל חשוב להבין שזה לא הופך את המצב הזה לבלתי בריא סיבות לפופולריות. החיים בחופשה יכולים להיות כל מה שתרצו שיהיו, אבל כאדם עבודה מהבית, החיים לא יכולים לבוא רק מחופשה חסרת משמעות, במקום זאת יתנו לכם משהו חזק מזה.

כיום יש הרבה מאוד חברות של הייטק בכל הארץ שמעסיקים הרבה מאוד עובדים בתחום התכנות מחשבים. העבודה בתחום התכנות היא לייצר תוכנות בכל מיני נושאים שאותם החברה מעוניינת לפתח ולייצר לכל מי שמזמין מהחברה איזה אפליקציה מסוימת או אתר מסוים, או אפילו סטארטפ חדש שיכול לייצר לחברה הרבה מאוד כסף על ידי זה שהם יכולים לייצר רעיון חדש, ואיזה משהו שיהיה חדש ומרענן שהרבה מאוד חברות גדולות כמו גוגל, או פייסבוק, וכל מיני חברות לאו דווקא מהארץ אלא מכל העולם שיהיו מכונים לשלם הרבה מאוד כסף כדי לקנות את הדבר החדש מחברת התכנות שייצרה את התוכנה החדשה, וכן על זה הדרך, כל בנק או כל עסק ממשלתי או לא ממשלתי עסק גדול או עסק קטן יותר או פחות, וכן אנשים שמעוניינים לפתוח אתר באינטרנט יהיו צריכים לפנות למתכנת לשם כך כדי שהוא ייעצב להם את האתר על ידי כתיבת קוד שאותו הוא יכתוב להם ועל ידי זה הוא יבנה להם את האתר בצורה הטובה ביותר.
תחום התכנות יכול להיות בהרבה מאוד תחומים ולא רק לצורך פיתוח תוכנות חדשות לכל מיני עסקים ומשרדים ממשלתיים או פיתוח תוכנות לצורך כל מיני אפליקציות, אלא תחום התכנות יכול להיות גם לצורך פיתוח תוכנות של כל מיני משחקים לילדים ואפילו משחקים למבוגרים בכל מיני משחקים שרק אפשר לכל הגילאים. (כי הרי כל משחק שיש במחשב זה תוכנה מסוימת שנוצרה על ידי מתכנתים). כיום יש הרבה מאוד חברות שעוסקות בפיתוח של כל מיני משחקים שאותם היא מוכרת לכל מיני בעלי אתרים או שהיא עצמה גובה מהמשחקים כסף כאשר הם משחקים במשחק שהם פתחו בחברה שלהם.
עבודה מהבית בתחום הפיתוח תוכנה יכול להיות רעיון טוב למי שמעוניין לעבוד כעצמאי ולא לעבוד כשכיר בחברה שמפתחת תוכנות, אלא הם מעוניינים לעבוד לבד ולפתח תוכנות לעצמם, או לשם אחרים, או למי שמזמים מהם את השירות שלהם. אנשים כאלו לא בהכרח חייבים לעבוד מכל מיני מקומות או משרדים אלא הם יכולים לעבוד מהבית שלהם ומשם לעשות את העבודה שלהם, מה גם שהם יכלו ככה לעבוד כמה זמן שהם רוצים ללא הגבלה כיון שהם ברגע יכולים להפסיק את העבודה ולהתעסק בצורכי הבית או לקחת תנומה קלה כאשר הם מתעייפים, ולאחר מכן ישר לחזור לעבודה. וכמובן שבזה שהם עובדים בתחום התכנות בעבודה מהבית ולא מכל מיני מקומות אחרים שהם שוכרים הם חוסכים בכך הרבה מאוד כסף שהם לא יצטרכו לשלם, אילו הם היו שוכרים משרד במקום יוקרתי או אפילו במום פחות יוקרתי הם יהיו חייבים לשלם שכירות וארנונה ועלוית אחזקה של המקום אבל כאשר הם עובדים מהבית אין להם את כל ההוצאות הללו, אלא הם חוסכים את כל זה ככה שיהיה להם בסופו של דבר רווח נקי.
עבודה מהבית בתחום התכנות יכולה להיות גם כאשר עובדים כשכירים ולא רק כאשר עובדים כעצמאים, כיון שיש כל מיני חברות שכן מאפשרת לעובדים יותר וותיקים לעבוד מהבית, ולא מחייבים אותם להגיע כל יום לעבודה. וכן יש חברות שכן מאפשרות לעובדים לעבוד יום מהבית, או יומיים מהבית, ככה שבהרבה חברות בהחלט יהיה ניתן לעבוד בעבודה מהבית לפחות חלקית.
עבודה מהבית חוסכת גם זמן רב של נסיעות ושל פקקים, וגם כמובן חוסכת את עלויות של הנסיעה עצמה לעבודה ומהעבודה בחזרה לבית. וכמובן מאפשרת לעבוד מתי שהעובד מעוניין ולא רק כאשר הוא נמצא במקום העבודה אלא גם מהבית הוא יכול לעשות את העבודה.

כשעובדים בעבודה מהבית, נמצאים בבית בתוך המרחב הפרטי שלנו, אנחנו נגישים תמיד למטבח שלנו ואנחנו לא מחוץ לבית, אז אפשר להתחיל לחשוב על הבריאות ולאכול בריא יותר.
במאמרי אציג טיפים לבישול והכנת מאכלים בריאים יותר שיעזרו לנו להתרכז יותר טוב ולבצע את העבודה מהבית בצורה הכי טובה שיש וכמובן בצורה הכי טעימה שאפשר
כשעובדים בעבודה מהבית אז יש אפשרות לגלוש באינטרנט, לחפש מתכונים ורצוי מתכונים לבישולים ומאכלים בריאים ומזינים ועל כן כשאנחנו פותחים מתכון באינטרנט כמעט תמיד ישנם תגובות של גולשים אחרים ואפשר ללמוד מהתגובות הללו כך שתגובות כמו "אני הכנתי את המרק ויצא מלוח מידי" מלמד אותנו שצריך להפחית מהכמות שרשומה במתכון עצמו וכך לתרום לטעם עצמו וכמובן לבריאות שלנו. הטיפ הבא הוא לשבור ביצים על משטח ישר ולא על קצה הקערה כי ככה לא מסתכנים ברסיסי קליפה במאכלים שאנחנו מכינים. כמו כן, הטיפים הבאים להכנת אוכל בריא וטעים כשעובדים בעבודה מהבית הם:
אם הריבה נגמרת אז לא לזרוק את הצנצנת עם השאריות של הריבה אלא להפוך אותה פשוט לרוטב ויניגרט בטעם של הריבה – עושים את זה בעזרת הוספה של רבע כוס מים וכף חומץ לתוך הצנצנת ותיבול במלח ופלפל ולאחר מכן לנער היטב ואז מקבלים רוטב משגע לסלט שלנו.
בישול ארוחה לא חייב להיות מאפס, יש אפשרות להקפיא את המצרכים הבסיסיים כמו רוטב העגבניות לפסטה או לשקשוקה או כל מאכל אחר וזאת כדי לקצר את תהליך הבישול.
אם אורזים ארוחות לעבודה או ללימודים אז יש לעשות זאת בצורה נכונה על ידי בחירת קופסאות עם סגירת קליפסים והפרדה בין תוספות לעיקריות.
כדי לנטרל טעם מר בירקות עם נטייה למרירות כמו עלי רוקט או כרוב אז אפשר פשוט להשרות אותם בקערת מי קרח ולאחר מכן להכניס אותם למקרר למשך שעה, להוציא לייבש ולהכין את הסלט.
אם אין לנו זמן להשרות סטייק לפני בישול, אז אפשר לערבב מעט שמן ותבלינים ולמרוח על הסטייק אחרי הבישול וזאת משום שזה יוסיף לסטייק טעם מדהים ויקצר את זמן ההשריה הרגיל.
אם מרגישים שמנה מלוחה צריכה תוספת טעם, אז אפשר לסחוט עליה כמה טיפות של לימון במקום להוסיף עוד מלח. זיסט קטן של הדרים יכול רק לעורר לחיים את המנה וזאת מבלי להוסיף לה מלח.

Tags :
Share This :