ולסיכום יש מלא אפשרויות לעבודה מהבית, אבל הכי חשוב לאמץ עוד הכנסות צדדיות מהצד ולא להסתמך על אחת. זה נותן המון דברים חוץ מכסף, גם איכות חיים יותר גבוהה ובטחון יותר גבוה

כבר מספר שנים קיים המושג עבודה מהבית. עבודה מהבית הייתה נפוצה כבר לא מעט זמן, אך לאחר התפרצות מחלת הקורונה וההידבקות בה בכל רחבי כדור הארץ בקצב שפגע בכמויות אדירות של אנשים הטילו מגבלות תנועה על תושבים בכדור הארץ על ידי ממשלות המדינות ברחבי העולם ובשל כך נאלצו אזרחים רבים להפסיק את עבודתם ולא מעט אנשים פוטרו ממקומות עבודתם ואיבדו את מקור פרנסתם היחיד אשר אפשר להם להמשיך להתקיים בכבוד.
מאז התפרצות מחלת הקורונה ולאחר הגבלות התנועה אשר הוטלו על ידי ממשלות במדינות העולם, תופעה זו של עבודה מהבית הלכה וגדלה בצורה מאוד משמעותית. מאחורי רעיון זה של עבודה מהבית יש הגיון בריא ולא מעט יתרונות אשר בעקבתם גם כיום כאשר כמעט בכל מדינות העולם כבר לא קיימות הגבלות תנועה העבודה מהבית נשארה בחלק מהעבודות ובחלק נוסף נשארה כאופציה לבחירה.
יתרון אחד מאוד משמעותי אשר נגרם באופן עקיף בעקבות העבודה מהבית ותורם מאוד לעובדים בחברות אשר מעסיקות את עובדיהן מהבית הוא חיסכון בזמן ובכסף. אפרט, כאשר עובדים בחברות מועסקים מהבתים שלהם ואינם צריכים להגיע למקום העבודה שלהם הם חוסכים לעצמם זמן יקר אשר היה נלקח מהם בלית ברירה וזה הזמן שבו העובדים היו משקיעים בשביל להגיע למקום עבודתם ולחזור ממנו.
לא מעט אנשים ברחבי העולם היו מגיעים למקום עבודתם מדי יום ולשם כך היו צריכים לנסוע כמות זמן מסוימת ובמקרים מסוימים מספר שעות על מנת להגיע למקום העבודה שלהם וכמובן גם לחזור ממקום העבודה שלהם.
כאשר העובדים מועסקים מהבתים שלהם הם אינם צריכים להגיע פיזית למקום העבודה שלהם ובכך לא מעט זמן נחסך להם אשר יכול לשמש אותם למגוון דברים אשר בין היתר יכולים לגרום לעלייה בתפקוד העבודה שלהם ובאיכותה.
אסביר, כאשר עובדים אשר מועסקים בחברות מסוימות עובדים במשמרות בשעות הבוקר וצריכים להגיע פיזית למקום העבודה שלהם הם קמים לפני תחילת שעת העבודה שלהם על מנת להתארגן להתלבש ולנסוע או ללכת למקום העבודה שלהם. כאשר העובדים מועסקים מהבתים שלהם הם יכולים לקום מאוחר יותר בשל אי הצורך להתלבש ולהתארגן באותה צורה בה היו צריכים כאשר היו מועסקים ממשרדי העבודה של המועסקים שלהם וכאשר העובדים לא הצטרכו לנסוע או ללכת למקום עבודתם זמן נוסף נחסך להם ובשל הזמן שנחסך להם בפרט לאנשים שעובדים בשעות הבוקר, יכלו העובדים לקום מעט יותר מאוחר, לישון יותר טוב ולדבר זה יש השפעה עקיפה לעיתים על איכות העבודה וכמות התפוקה אשר נעשית על ידי העובד.
מלבד זמן אשר הוא משאב יקר מאוד לבני האדם ככלל, גם כסף נחסך כאשר עובדים מהבית.
גם כסף הוא משאב די יקר לרוב בני האדם משום שהוא משמש אותם כמעט לכל דבר אשר ירצו להשיג בין אם דברים בסיסיים כמו אוכל מהסופר, בית למגורים ועוד.. ובין אם לבילויים וחופשות במדינות אחרות בעולם אשר ירצו לטייל בהם.
כסף נחסך גם למנהלי החברות וגם למועסקים בחברות. לעובדים נחסך כסף כאשר הם עובדים מהבתים שלהם במספר דרכים, אחת מהדרכים היא הפסקת הצורך בהגעה פיזית למקום עבודתם אשר במקרים רבים נעשית על ידי נסיעה ברכב או בתחבורה ציבורית אשר עולים לא מעט כסף בימינו ברוב מדינות העולם.
צריכת דלק וסולר היא יקרה וכאשר עובדים מועסקים מהבתים שלהם הם אינם צריכים לשלם על תחבורה הציבורית מדי יום או להשתמש בכמות גדולה של דלק או סולר כמו שהיו צריכים אם היו מגיעים וחוזרים מדי יום למקום העבודה שלהם.

לעבודה מהבית יש המון יתרונות , ברגע שתקראו ותפנימו את היתרונות אתם באמת תבינו שעבודה מהבית מועדפת על עבודה שצריך לנסוע אליה.
יתרון ראשון – הזמן של הפקקים , פקקים זה דבר שלוקח כל כך הרבה זמן ביום שאנחנו אפילו לא מודעים אליו. בבוקר שאתם קמים ואתם יודעים שצריך לצאת לעבודה , אתם יודעים ברוב הזמן הזה אתם תעמדו בפקקים ובשביל למנוע את הדבר הזה , רובכם יאלצו לקום מוקדם יותר מהשעה הרגילה שאתם קמים בשביל שתוכלו לעקוף את הפקקים בזמן ותוכלו להגיע לעבודה בלי לאחר.
אם נגיד את האמת , לאף אחד לא בא לקום מוקדם בשביל לעקוף את הפקקים וזה גם מעייף מאוד כל הרוטינה הזאת. לעומת זאת ברגע שתעבדו מהבית , לא יהיה לכם את הדבר הזה שנקרא פקקים , אתם לא תאלצו לעבור את זה , כי אתם עובדים מהבית. אתם תקומו בשעה הרגילה שלכם או בשעה שאתם רוצים לקום, אתם תתארגנו בנחת ובלי לחץ ותתחילו לעבוד.
יתרון שני – עיצוב המשרד והנוחות שלכם, ברגע שאתם עובדים מחוץ לבית במשרד רגיל , לא תמיד המעסיקים מרשים לעצב את מקום או השולחן עבודה שלכם כמו שאתם רוצים. אתם נאלצים פשוט לעבוד בשולחן עבודה שנראה כמו של העובדים שלידך ולא תמיד זה כיף . אתם רוצים להביא לעבודה שלכם את עצמכם הרי אתם שונים מהאנשים שעובדים איתכם. אתם לא דומים להם ואתם רוצים להראות את זה בדרכים למשל כמו לשים תמונות של המשפחות שלכם או אפילו להביא עציצים שירגיש לכם כמו בית , או אפילו קצת צבע אחר שלא תשתעממו בזמן העבודה. לעומת זאת ברגע שאתם עובדים מהבית אתם יכולים לעצב את מקום או שולחן העבודה שלכם איך שתרצו , אין מי שיגיד להם שאסור. אתם יכולים לשים כל מה שבא לכם, באיזה צבע הקיר או באיזה צבע הכיסא שלכם, כמה תמונות יהיה לכם על השולחן. אתם מביאים את עצמכם לתוך מקום העבודה . היתרון זה הוא דבר מאוד חשוב לאישיות שלכם , ככה אתם יכולים לבטא את עצמכם בלי שיגידו לכם שאסור וגם כל הכיף בזה שאתם יכולים לשנות אותו כל פעם שתרצו.
יתרון שלישי – ימי מחלה, הדבר הזה יכול לשגע עובדים או אפילו מעסיקים למה זה מכיוון שיש תקופות כמו החורף שהרבה עובדים נהיים חולים ומדביקים עובדים אחרים. ברגע שעובד אחד חולה הוא חייב לקחת יום מחלה ולהישאר בבית כי הוא לא יכול להגיע לעבודה , גם כי הוא חולה וחלש ואין לו מסוגלות להגיע לעבודה אבל גם בגלל שהוא ידביק את שאר העובדים אז העובד ישאר בבית עד שיבריא מה שגורם לו להחסיר הרבה ימי עבודה . עוד דוגמה ברגע שכמה עובדים נהיים חולים באותו הזמן זה גם גורם לעבודה עצמה לחוסר עובדים וככה העבודה נאלצת להתעכב בכמה ימים. לעומת זאת ברגע שהעובדים יעבדו מהבית לא תהיה להם בעיה להיות חולים , כי הם יכולים לעבוד מהבית בלי לקחת ימי מחלה ובלי להחסיר ימי עבודה . הכל מתנהל בצורה מסודרת ונוחה ואף אחד לא סובל מזה , לא המעסיקים ולא העובדים. גם העבודה עצמה לא נפגעת והכל רגיל.
לעבודה מהבית יש כל כך הרבה יתרונות זה חלק מאוד קטן של יתרונות אבל ברגע שתתחילו לעבוד מהבית אתם תבינו כמה היא תשנה לכם את החיים וכמה זה יעזור לכם בחיי היום יום שלכם
עבודה מהבית גורמת לזה שאתם יכולים לעשות דברים שאתם לא מספיקים ביום יום לעומת עבודה שאתם צריכים לנסוע אליה שרוב הזמן אתם מבלים על הכביש או במשרד עצמו. עבודה מהבית

Tags :
Share This :