ולכן, לכם נשאר רק להחליט האם אתם מוכנים לעשות את הצעד הזה?

האם גם אתם רוצים לשנות את החיים שלכם לטובה?

כל מה שטוב בעבודה מהבית

אנחנו חיים בעולם מדהים. עולם מלא בטכנולוגיה שלא ראינו ולא דמיינו בעבר, ובעולם שבו האפשרויות שלנו בלתי מוגבלות.

ובעולם שבו האפשרויות שלנו כל כך לא מוגבלות, זה רק הגיוני שגם הגישה שלנו לאופן שבו אנחנו עובדים ומתפרנסים, תשתנה, ותתאים את עצמה לקדמה שאליו אנחנו הולכים.

אז אם בעבר היינו נאלצים לעמוד הרבה יותר מידי זמן בבקרים, בפקקים של אלפי מכוניות רק כדי להצליח להגיע למקום העבודה שלנו.

ואז אחרי מלחמת ההתשה של הבוקר, אתם מקבלים את הבוס שלכם, שדואג להסתכל לכם מעבר לכתף ולהעיר כל רגע, כשזה, בטח לא עוזר בשום דבר.

ולסיום, אחרי שסיימתם יום עבודה מתיש, אתם עוד צריכים לעשות את אותה הדרך בכיוון השני, ו כשאתם סוף סוף נכנסים בפתח הדלת של הבית שלכם, אתם כבר קורסים על הספה בסלון בלי לחשק אמיתי לעשות שום דבר מועיל וחשוב ובטח לא איזה משהו כיף. והיום שלמחרת שוב חוזר חלילה.

עכשיו יש כאלה שנהנים מאווירת המשרד ואין להם בעיה לעמוד בפקקים, אבל יותר ויותר אנשים מתחילים להכיר את העולם שצמח בשקט בשקט מתחת לאף שלנו בחודשים האחרונים מאז שהגיעה מגיפת הקורונה הזאת לחיינו.

העולם של העבודה מהבית בהתחלה נכפה עלינו בכוח, ולא היה לנו ברירה בשלהי פברואר 2020 בתקופת ההגבלות המחמירות והסגרים, ואז לא כולם בכלל הצליחו להבין איזו מהפכה מתרחשת תוך כדי בשוק התעסוקה העולמי.

מאז העבודה מהבית, מתחילה לתפוס עוד ועוד חלקים נרחבים בשוק העבודה, ולהשטלת על ענפים וסקטורים שלמים.

חברות גדולות בינוניות, ואפילו הקטנות מתחילות להבין את הפוטנציאל הרב, הטמון במודלים של עבודה מהבית.

חשבתם פעם האם בכלל השיטה המקובלת של עבודה שקיימת היום ברוב המשרות, אם היא בכלל אפקטיבית? אולי הגיע הזמן גם של שוק העבודה להתקדם.

אם עד עכשיו הייתם יוצאים בשבע וחצי מהבית לעבודה כדי להגיע בשמונה ומגיעים לבית לקראת שש בערב, זה יוצא שאתם מקדישים יותר מעשר שעות בכל יממה רק בשביל לעבוד את השעות הרגילות שלכם.

מה אתם הייתם עושים עם עוד שעתיים פנויות בכל יום?

הייתם יכולים כמובן, להקדיש את הזמן הזה למשפחה שלכם, או לבילויים, או כדי ללמוד משהו חדש ומעניין, להשלים שעות שינה או במקום כל זה, פשוט לעבוד בהן וגם להרוויח על זה כסף.

בכמה היתה גדלה המשכורת שלכם, אם את הזמן שאתם מבזבזים על להגיע לעבודה הייתם אשכרה מקדישים לעבודה עצמה?

Tags :
Share This :