וכמובן גם לשכירים עצמם יש להם בזה רווח גדול בעבודה מהבית ללא צורך כל יום ללכת לעבודה, בקיץ הַנהָלַת

חֶשְׁבּוֹנוֹת
הנהלת חשבונות כאחת האפשרויות לעבודה בבית.
כפי שכבר כתבתי, אולי אחת האפשרויות הנפוצות ביותר לעבודה בבית היא הנהלת חשבונות. זה יכול להיות הנהלת חשבונות כפולה או פשוטה – רישומי מס, זה תלוי במיומנות של רואה החשבון או רואי החשבון. אתה לא צריך הרבה כדי לבצע את העבודה. כל מה שצריך זה מחשב אחד ותוכנית הנהלת חשבונות וכמובן זמן לעבודה. אם זה מוסכם עם המעסיק, ניתן לספק את תוכנית הנהלת החשבונות בעצמה. אם העבודה התבצעה בצורה של מסחר או סתם כהכנסה נוספת תוך כדי עבודה, תצטרך להבטיח זאת בעצמך. זו לא בעיה בימינו, השוק רווי בתוכניות והצעות שונות. המחירים שונים וזה רק דבר חד פעמי שבו גם אם תשקיעו, תקבלו את כספכם בחזרה מאוחר יותר. חשוב לבחור את התוכנית המתאימה לך. כלומר, כזו שתעבוד בה בקלות ולרשותך כל הפונקציות הדרושות. כמו כן, תוכלו להציע את שירותיכם בפורטלי פרסום שונים, או לפנות למכרים ולחברים ובדרך זו ליצור קהל לקוחות עשיר. ניתן גם לעשות הנהלת חשבונות למספר חברות או לעצמאים במקביל. כמובן, אם לא מדובר בכמה ארגונים גדולים. אז אתה יכול לעשות הנהלת חשבונות גם כשכיר, כעצמאי או על בסיס הסכם. כך תוכלו לבנות הכנסה חודשית ראויה.
מעצב גרפי, מעצב
עבודה זו דורשת ידע מסוים. בעיקר שליטה בתוכנות גרפיות. אולי תופתעו, אבל מספר חברות, גדולות או קטנות, מחפשות מעצבים גרפיים ומעצבים לשיתוף פעולה חיצוני. אם אתה יכול לעצב כרטיסי ביקור, לוגו, באנרים או פרסום אחר, להכין פלייר פרסומי או לעצב גרפיקה של אתר אינטרנט, אז תוכל להתחיל לעבוד מהבית במעצב גרפי גם ללא נסיון קודם.

האם העובדים שלכם מוכנים לעבוד מהבית?
במהלך שני העשורים האחרונים, עבודה מהבית ועבודה גמישה גדלו בהתמדה בפופולריות, אך עבור עובדים ומנהיגים עסקיים רבים, אופן העבודה הזה עדיין חדש. עם סגירת משרדים ועבודה מרחוק שנאכפת כתוצאה מאיום הקורונה, Wrike רצה לדעת איך העובדים מרגישים לגבי מוכנות המעסיקים שלהם למצב חסר תקדים זה.
במשך יומיים, 11 ו-12 במרץ 2020, סקרנו 1,000 עובדים במשרה מלאה בחברות עם יותר מ-200 עובדים. יצאנו לברר איך עובדים, מנהיגים ודורות מרגישים לגבי עבודה מהבית ועד כמה החברות שלהם מוכנות לסיכוי של עבודה מרחוק ארוכה וחובה במגפה.
אנו מקווים שהמידע שאספנו יעזור לארגון שלך להתכונן טוב יותר ולשמור על רמה גבוהה של פרודוקטיביות ורווחיות, למרות כל איומים.
כמחצית מהנשאלים הודו כי מעולם לא עבדו מהבית
הסקר שלנו הראה שכמחצית מהנשאלים (49%) מעולם לא נאלצו לעבוד מהבית. עוד 23% מהנסקרים אמרו שהם עובדים מהבית רק במצבי חירום, כמו טיפול בילדים חולים או בזמן אסונות טבע. 9% מהנשאלים עובדים מרחוק כל הזמן, ועוד 9% – מספר ימים בשבוע.
עובדים תוהים אם הם יכולים לעבוד מהבית ביעילות כמו קודם
לפי הסקר שלנו, 43% מהנשאלים לא מאמינים באפשרות לעבוד מהבית באותה יעילות. ויותר ממחצית מהנסקרים (52%) אומרים שהדרישה לעבוד מהבית תפגע קשות בתפוקה של הארגון שלהם.
לאנשי מקצוע רבים, במיוחד אלה שלא נאלצו לעבוד בעבר מהבית, יכול להיות קשה לעמוד בהמלצות לארגון עבודה מרחוק. בבית, יש הרבה הסחות דעת, אין מקום עבודה רגיל, אין גישה למקורות מידע חשובים וכו'. יתרה מכך, לחברות רבות אין את תשתית ה-IT הדרושה שתאפשר לעובדים לעבוד מרחוק, וזה מוביל לקשיים ועיכובים בביצוע הפרויקטים.
בעת כתיבת מדיניות עבודה מרחוק, תן לצוותים את הכלים הדרושים להם כדי להיות פרודוקטיביים יותר וליישם זרימות עבודה ברורות.
עבור שיתוף פעולה ברשת, נעשה שימוש נרחב בכלים מיושנים. האם הם עוזרים או פוגעים בעבודה מהבית?
בסקר, 40% מהמשתתפים אמרו שלמעסיקיהם אין את הטכנולוגיה הדרושה כדי לאפשר לעובדים לעבוד מהבית. למרות השפע של כלי תקשורת בזמן אמת, כגון מסרים מידיים ופלטפורמות לניהול פרויקטים ושיתוף פעולה, המשיבים מודים שדוא"ל (82%) ושיחות ועידה בשמע (65%) נותרו כלי התקשורת הפופולרי ביותר בחברות שלהם.
דואר אלקטרוני יכול להיות כלי תקשורת מצוין, אבל כשמדובר בשיתוף פעולה בפרויקטים, הוא נחשף במהירות לפגמים חמורים. מידע חשוב הולך לאיבוד בשרשורי שיחות, אין שקיפות, קל לערבב בין גרסאות קבצים במהלך התאמה וכו'. פתרונות ניהול פרויקטים ושיתוף פעולה מאפשרים לך לשתף פעולה באופן מרכזי ולאחסן את כל הקבצים והמסמכים במאגר אחד כך שכל המשתתפים יכול לעבוד בהרמוניה
אמנם ועידת שמע היא גם שימושית, אבל הרבה יותר קל לפתור בעיות כשאתה רואה את הפנים של בני השיח שלך. עובדים שלא רגילים לעבוד מרחוק עשויים להרגיש מנותקים מהצוות, אז שקול ליישם פתרון לשיחות ועידה בווידאו כדי לשמור על קשר בין אנשים.
הערכת יעילות העבודה מהבית
הערכת האפקטיביות של עבודה מרחוק יכולה להיות גם בעיה. במחקר שלנו, לעובדים היה סבירות גבוהה יותר ב-95% ממנהלים לומר שהם לא יודעים איך הביצועים שלהם נמדדים כשהם עובדים מהבית. עבודה מהבית

Tags :
Share This :