וגם מחשב ניייד ו זמינות לאינטרנט בבית …

כיף מאד לעבוד מהבית, כי שם הכל מותר , לא כמו לעבוד בתוך מקום העבודה, האוכל השתיה הכל מותר
הגבר או האישה הנשואים ויש להם ילדים ורוצרים לשאר איתם רוב הזמן , נשארים עם בני המשפחה שלהם
גם כן האנשים יכולים לעשות כסף בצורה מאד פשוטה ובלי אומץ רב , חופש מוחלט להחליט כמה ובאיזה שעות במהלך היום נוח לי לעבוד.

אין בוס על הראש-אתה לא צריך לתת דין וחשבון לאף אחד.

שליטה על רמת ההכנסה- אתה שולט ברמת ההכנסה בהתאם למאמץ ולהתמדה שלך בניגוד למקום עבודה שמחליט כמה אתה שווה,אפשרות ליצירת הכנסה בלתי מוגבלת.
יותר זמן פנוי- אפשרות לבלות יותר זמן עם המשפחה,להנות מתחביבים,לצאת ליותר חופשות…
לצערי הרב גם לדבר הזה יש חסרנות כמו כל דבר בחיים, האנשים חשים תחושת שעמום כי הם אך ורק בבית, זה יכול לגרום לבן אדם הזה להיות קצת עצבני יותר מידיייי ולבעיות עם המשפחה שהו מתגורר، גם כן הדבר הזה הוביל לבעיות רבות לחברות שעבדו לאחר סיום מגיפת הקורונה, האנשים התרגלו לעבוד מהבית וקשה מאד לחזור ולהתרגל עוד פעם לעבוד מבחוץ.ממחקר ענק שערכה מיקרוסופט, שסקר מעל 31 אלף עובדים ב-31 מדינות בינואר-פברואר השנה, עולה כי שיעור האנשים שעובדים מהבית או באופן היברידי עלה ב-7% בשנה האחרונה ל-38%, כאשר יותר ממחצית (53%) מהמשיבים על הסקר טוענים שהם שוקלים לעבור לעבודה שמתנהלת רק מרחוק או באופן היברידי עוד בשנה הקרובה..
וגם משמעת עצמית – לדעתי האישית זהו הדבר שהכי קשה להתרגל אליו. אין לי אנשים מעליי, אין לי מי שיחפור לי, אין לי מי שילחיץ אותי ואני מעדיף ליהנות ולישון מאוחר ולקום מאוחר ואם יהיה זמן, לעבוד קצת. אז לא! אם החלטתם לעבוד מהבית, אתם חייבים לפתח אצלכם משמעת עצמית גבוהה, לנהל לו"ז בצורה נכונה, לעמוד בזמנים ובמשימות שאתם מציבים לעצמכם בתחילת כל יום או כל שבוע
יש הרבה שיטות לעבודה מהבית כלומר בן אדם יכול לעבוד כמתרגם, פרסום וקידום מכירות, הקלדה, כתיבת מאמרים, לבצע סקרים מטלפון הנייד שלו, מילוי נתונים באיקסל לצורך עבודות מחקר ..
כל המשרות שהיצגתי לכם למעלה בן אדם יכול למצוא אותם באתרים באינטרנט, בפיסבוק והאתרים החברתיים או שיציע לחברה שלו שהוא רוצה לעבוד מהבית ואם יש אפשרות לזה
אם הוא עובד עם חברה מסוימת שיציע להם שהוא רוצה לעבוד מהבית!
והכל שואל על השכר, השכר הוא מדהים וגם אתם יותר גבוהה מהמינמום בקשר לעבודה שאתם בוחרים לעבוד, בן אדם יכול להגיע ל 7 אלף שקלים בחודש!!!אתם מבינים את זה!!!וגם בונסוים ואחוזים אם אתם מגיעים ליעד!!!!
כחו למשל עבודת פרסום ומיכרות כלומר על השעה 35 , ולאחר יעד מסוים הוא לוקח בונס כ50 שקלים
או עבודת תרגום המאמרים על כל מאמר לוקחים 50 או 60 שקל .

מאמר 2
עבודה מהבית בתקופת הקורונה בישראל ובעולם
לפני כמה שנים התחילה תקופה קשה בישראל , בה מקומות עבודה הופסקו , מסעדות נסגרו ובתי ספר הפסיקו לקבל תלמידים , הלא היא תקופת הקורונה.
תרופה הקורנה החלה בדצמבר בשנת 2019 וממשיכה עד לימים אלו.
בתקופה זו רבים הפסיקו לעבוד , אנשים הפסיקו לצאת מהבית ולנסות להגיע למקומות העבודה שלהם בגלל סגרים במידה ואיסור יציאה מהבית.
מעבר לכך חניות ושווקים החלו לפרוש ולסגור את עסקיהם.
כאן נכנסה לתמונה העבודה מהבית.
מקומות עבודה רבים ברחבי הארץ ואף בעולם , קיבלו על עצמם את הרעיון החדשני שתפס תאוצה מהר יותר ויותר בשנים האחרונות , רעיון העבודה מהבית.
העבודה מהבית מאפשרת לכל מקום עבודה לתת לעובדיו את האופציה להמשיך ולעבוד בצורה שוטפת גם שהם לא נמצאים בכותלי המשרדים אלא הם במקום הנוח ביותר שיש , שזה הבית שלהם. העבודה מהבית מאפשרת לכל אדם להמשיך לעבוד בבית גם שהוא לא במשרד אלא מהמחשב הנייד שלו ובזמן שנוח לו. אמנם יש מקומות עבודה, ורובם האמת , דורשים מעובדיהם להראות זמינות בכל שעות העבודה ואינם מאפשרים לעבוד מתי שרוצים, אך בהחלט שזהו פיתרון נכון , מהיר ונוח גם למנהלים וגם לעובדיהם.
העבודה מהבית יכולה להתבצע מכל מקום , אם זה מהבית של העובד או מחוצה לו. פיתרון זה נוח מאוד ומאפשר לעובד לקום בשעה מאוחרת מהשעה שאליה הוא רגיל לצאת לעבודה בכל יום , היות והוא אינו צריך להתארגן לעבודה ולמהר להגיע אליה , אלא הוא חוסך זמן יקר בהתארגנות בבוקר ויכול להספיק יותר דברים . כך למשל , אדם יכול להשקיע יותר זמן בדברים אחרים ביום יום , להתעניינות בילדים שלו בבוקר ולעזרה בהתארגנות שלהם למוסדות הלימוד.

Tags :
Share This :