התפרנס בקלות כשליח בחברת משלוחים

עבודה שתסייע לו לחסוך לטיול הגדול. בתקופות שבהן ישנה זמינות רבה יותר, יכול העובד לקחת על עצמו היקף עבודה רחב יותר, ובזמנים לחוצים (כמו תקופת קורונה) יש באפשרותו לצמצם את שעות העבודה. כמובן שהכלל הוא פשוט – ככל שעובדים יותר שעות ומשלימים מספר רב יותר של שליחויות – התשלום בהתאם.

התעריף כמובן משתנה מחברה לחברה.

שעות נוחות –  מדובר בעבודה במשמרות – בוקר או ערב, כך אתה יכול לדאוג לכל הסידורים שלך לפני או אחרי העבודה ולא להרגיש שאין לך זמן גם לעצמך. מגיעים למשמרת וישר מתחילים לעבוד ולרוב מדובר במשמרת של לא פחות מ-6 שעות.

משכורת גבוהה – כמובן שלא מדובר במיליונים אבל היופי בלהיות שליח הוא שמקבלים גם משכורת בסיס וגם טיפים. הטיפים יכולים להיות מאוד טובים. זה תלוי סוג של משלוחים עובד כשליח מתנות לרוב מתקבל בברכה . הלקוחות תמיד שמחים לראות אותך ולרוב הם גם מופתעים וכך גם הטיפ  נראה.

גיוון במקומות – לא סתם יש לך רישיון .  – תאמינו או לא ,  זה. צורך בסיסי של בנאדם.   זאת תחושת החופש האולטימטיבית. נוסעים ומרגישים את האוויר והרוח וזה ישר מעלה את המצב רוח. נכון, יש גם חורף וגשם , אבל בכל זאת אנחנו בישראל וברוב הימים אפשר להמשיך ולנסוע . בנוסף, כל יום כשליח אתה נוסע למקומות אחרים באזורים שונים ולא נשאר תמיד תקוע במקום אחד.

ניר בן גל, מייסד ומנכ"ל גט פקג', ניצל את משבר הקורונה כדי לבסס את פלטפורמת המשלוחים, תחום זה  מאפשר

שיתוף שירותים בין אנשים. ויש לו מסר למי שנפלט משוק העבודה: "אין לכם פרנסה? תעלו על רכב או אופנוע ותייצרו אותה ממש כמו עבודה נחמדה מהבית. שניתן לבצע בכול עת. בהצלחה

מסעדות לבישול ביתי

פעם הראשונה נעבור בתקופה חומרה קטלנית ,פגעה ברחבי העולם פגע בכלכלה. ו הפכה את חיים שלנו לבידוד בבית במשבר הנגיף הפסיכי הזה . עלה מספר המובטלים ל רבע מיליון  איש בלי עבודה בכל תפקידים וכול סוגי עבודות מהבית. חלק מחברה ישראלית 30 אחוז עובדים מהבית , חלק השני 70 אחז יצא חל"ת הם עובדים במסעדות ,ספורט, חינוך, שדות תעופה  ועוד .

 אין הכנסה מצב גרוע יש  מעסקים חשבו מחוץ לקופסה כמו מסעדות שפים כי פולריים בישראל הם שופטים בתוכניות בישול בטלוויזיה : מאסטר שף, משחקי השף , MKR.

חשבו איך מתמודד עם משבר קורונה ורווחים כסף בלי הפסד.  הכנו קורסים למידה בישול מהבית  שיטה הייתה פרסום עצמם בחדשות ו רשתות חברתיות כמו יוטיוב אינסטגרם . וכל יום  מתכון חדש הקורס מבוסס על לעשות שלוש מנות ארוחה בוקר וערב.

ובישול עצמי ולמידה מהבית מרחק אווירה דיכאון ו רגשות הרעות בבית . כי משבר גורם נזק בנפשי בבן אדם בגלל הנגיף קורונה, חייב נכנס לבידוד 14 ימים , לשמור על בריאותינו כולנו בבית אסור לייצא רק מוותר לנו על פי חוקי יצא אותה ראש ממשלה, לנצח על נגיף הזה.

ויש הרבה יתרונות  לבישול בבית והיו קורסים מעודדת מביאה ותוצאה מזה היא : בחירה את מתכונים משהו בא לנו לאכול מה שלמדנו מקורסים נוכל לשחק במתכון לא מגבלים בתפריט כמו במסעדות . לקנות מה שצריך להכנה מנות בבית זול מ ללכת למסעדה לאכול , הכנה אוכל בבית בריא ואיך חשוב הוא  הניקיון הטבח לא כל מסעדות טובות  מצד אוכל ומצד ניקיון זאת יתרונות הכנה אוכל מבית איך קורס מעודד אנשים הכינו אוכל בבית.

זה עוד דרך לעבוד מהבית על פי הרבה שיטות אחד מהן  שסברתי עלייה ו עוזרת ל נצא ממשבר הקורונה.  אנשים תוקעים בבית חלקם לא יודעים איך לבשל וקונים אוכל לא בריא, ואנחנו בתקופה רגשית פסיכית בגלל נגיף חולה מדבק כל בין אדם יחלה אותו ,אני ממליצה על רעיון הזה תומך לרדת את מספר את החולים בנגיף קורונה.

Tags :
Share This :