התחלת את יום העבודה שלך ליד המחשב בנעלי בית הבוקר? נוחות היא כנראה אחת הסיבות שפתחתם עסק

בבית מלכתחילה. אתה יכול למעוד מהמיטה למכונת קפה או לחדר ילדים, למשרד שלך בפחות זמן ממה שלוקח לרוב העובדים לתכנן את נסיעת הבוקר שלהם. מכאן נובע שבגדים נוחים הם פיתוי קבוע של יום עבודה. אבל כמו פיתויים רבים אחרים, להיכנע לא תמיד לטובתך.
בדיוק כמו שיש מרחב עבודה ברור שמשרטט את ההפרדה במיקוד המנטלי מהאישי לעסק, "התלבשות לעבודה" יכולה להעביר אותך למרחב תודעתי יותר תכליתי עבור המטרות המקצועיות שקבעת. מראה אישי משולב היטב משפר את התוצאות בדרכים מוחשיות.
שקול את ההשפעה על חמש איכויות להפקת הצלחה:

 1. ביטחון עצמי
  במחקר שנערך על 100 נשים בגילאי 21 עד 64 – 96% "האמינו שמה שהן לובשות משפיע על תחושת הביטחון העצמי שלהן". (רובנו מודעים לכך שאנו נשפטים בצורה משמעותית על פי המראה החיצוני. בין אם התעלמו ממך בחנות עבור לקוח לבוש טוב יותר, ובין אם עברת לקידום במקום העבודה, סביר להניח שהייתה לך התמודדות ישירה עם ההשפעות של המראה והלבוש.
  אם אתה בבגדים שגורמים לך לרצות להתחבא מאחרים, זה יתקל באינטראקציות שלך – שיחות טלפון, מיילים, אפילו מוצר העבודה שלך. אם אתה מרגיש נחות בדרך כלשהי, ההתנהגות שלך תשקף זאת. תן לאנרגיה הבהירה ביותר שלך להוביל את הבחירות שלך ביום העבודה על ידי התחלת כל בוקר בצורה מעולה.
 2. מוכנות
  השעה 9 בבוקר. המתחרים שלך מקבלים הזמנה להציע עסק חדש במשרדו של לקוח פוטנציאלי תוך שעה. זה לקוח שרצית לעבוד איתו במשך חודשים. המתחרה שלך יוצא מהדלת ובדרך לפני שהבנת היכן אחסנת לאחרונה את המסקרה שלך. להתחיל את יום העבודה שלך עם הופעה מוכנה לכל דבר מעמיד אותך בעמדת הכוח. הבעלים של התפקיד. סגל הלקוחות וחשבון הבנק שלך יודו לך.
 3. עקביות
  המותג של העסק שלך הוא יותר מהלוגו או החוברת המבריקה שלך. אתה הגרסה החיה והנושמת של כל מה שהחברה שלך מייצגת. התמונה המרשימה שלך באתר שלך היא בעלת ערך רק כאשר היא, וה"אתה" שמופיע בחיים האמיתיים, נראה כאילו שניהם עשויים להיות אותו אדם. (בזירה זו, ניתן בקלות להחליף את המילה "עקביות" ב"אמינות", אשר אובדת במהירות כאשר אינך חרוץ עם המותג האישי שלך.
 4. מצוינות
  קז'ואל עושה כמו שקז'ואל מתנהג. למצב נפשי יש אפקט אדווה. גוף מחקר בשם "קוגניציה סגורה" תיעד זאת. ד"ר אדם גלינסקי וצוותו בבית הספר לניהול קלוג באוניברסיטת נורת'ווסטרן סיכמו במחקרם משנת 2012 כי "בגדים משפיעים באופן שיטתי על התהליכים הפסיכולוגיים של הלובשים". אם הופעה איכותית ומוצלחת יכולה להביא לידי ביטוי חשיבה ותוצאות מוצלחות, למה שלא תנצלו כלי כל כך קל לתפעול?
 5. תעוזה
  כך לוקחים סיכונים, וההצלחות מנצחות. עם זאת, זה חמקמק כשאתה מרגיש בושה סביב איך שאתה נראה. לא נולדת אתמול; אתה יודע שאחרים מסיקים מסקנות על סמך המראה החיצוני (ועכשיו, המדע תומך באינסטינקטים שלך). האם תהיה גאה ובטוח לספר לאדם שעומד מאחוריך בתור בבית הקפה מה אתה עושה למחייתך?
  סיכום
  אם אתה מרגיש פחות מהמם לגבי הרושם שזר יקבל ממך – לא סביר להניח שתשים את עצמך שם ותנצל את ההזדמנויות כשהן יופיעו.
  בחר את הגרסה הרווחית של גילטי פלז'ר בפעם הבאה שאתה מתפתה ללבוש את חולצות הזיעה של הסיום תקופה הישנות שלך במשרד. תפוס הזדמנויות עם יתרון מקצועי. כמו לעבור משוקולד חלב לשוקולד מריר. אתה יכול להתפנק עם הפינוק הטעים והמנחם, אבל עם תגמולים שמגיעים לעתיד.

*תאור ברור מדדי ביצוע מרכזיים ויעדים אישיים- אנשים נוטים להיות פרודוקטיביים יותר כשמוגדרים עבורם יעדים מדידים. כאשר לעובדים מרוחקים אין מטרה ברורה, הם נוטים להרגיש ניתוק כלפי הצוות והמשימות בכלל מכיוון שהם לא ממש יודעים איפה הם משתלבים, ומה חלקם ביצירת התמונה הגדולה. לכן, עם ניהול נכון והגדרות ברורות אפשרי להרחיק את הפער הזה. על המעסיק להעלות את ההגדרות והיעדים בכתב ולשתפם עם כל אנשי הצוות על מנת שיהיו אחידות וברורות לכולם.

 • חגיגות עם העובדים המרוחקים- אחת הדרכים הטובות ביותר לגרום לעובדים מרוחקים לאהוב את מקום העבודה שלהם היא על ידי הבעה של אהבה והערכה. על המעסיק לחגוג יותר הישגים ותרומות משמעותיות מעובדים מרוחקים. אין צורך לעשות זאת באופן פרטי, ההיפך: דוקא שיחת ועידה קבוצתית יכולה לגרום לתחושת הערכה, ולהגביר הרבה יותר את המוטיבציה של העובד. בנוסף, כפי שכבר הודגש, עובדים רוצים להרגיש חלק מקהילה, ניתן לגרום לכך באופן מובהק כאשר צוות ההנהלה מתייחס לארועים פרטיים בחייהם, משלוח קטן של פרחים, שוקולד או בלונים, יראה להם למעלה מכל ספק שלארגון אכפת מהם גם בימי הולדת וימי נישואין.
  מאמר זה דן במספר דרכים לשליטה על צוות העבודה מרחוק. המאמר הבא יפרט על דרכים נוספות.
  איך לא לפגוע בחיים הבריאים שלנו שעובדים מעבודה מהבית ?
  העולם שבו אנו חיים הוא תבעוני ולפעמים לא כזה נחמד , אנו צריכים להכניס לנו לראש שהכל בסדר, אנחנו בריאים נושמים ויכולים להתקדם רחוק. בנוסף עלינו ללמוד להכיל,לסלוח ולשכוח דברים רעים שעשו לנו. כך נהיה רגועים ,משמע בריאים יותר ללא מחשבות מיותרות.
  עלינו לטעון את עצמנו כמו מטען לטלפון , להטעין את עצמנו מבחינת אוכל שהוא הדלק שלנו, והאנרגיה שלנו תגדל ותגדל ויהיה לנו כוח לעשות כסף מהבית.
  תמיד טוב ללכת עם האינטואיציה שלכם- אם באלכם ללכת על זה או לא ? אז לשם כך צריך ללכת עם הלב שלנו ועם קו המחשבה שלנו .
  אלו הם הטיפים לדעתי כדי לחיות בריא יותר וטוב יותר שעובדים מהבית.
  הצמד מילים האלה: עבודה מהבית – אומרות הרבה דברים , הדבר הראשון שאנשים מסיקים מהעבודה מהבית זה שעובדים מהבית ולא יוצאים ממנו בכלל, אז זהו שלא .
  אותם אנשים שאוהבים לטייל בארץ ובעולם העבודה מאוד מתאימה להם , הם יכולים לטייל ולהנות ובאותו הזמן גם לעבוד מהמחששב בחופשה שלהם שנקראת הבית .
  גם אותם אנשים שאוהבים לחיות במדינות שונות להחליף ביום יעדים בצורה מהירה , אז גם יכולים להנות מהדבר הזה שנקרא עבודה מהבית .
  אנשים יכולים לעבוד מהבית בכל תחום שהם טובים בו וזה עושה להם טוב, כי הם מתעסקים בדברים טובים להם , גם יכולים להתנסות בדברים שרוצים להתנסות ואולי דווקא יתאהבו בסוג העבודה הזאת שבחרו לעצמם .
  כמו לדוגמא : מחשבים , גרפיקה ,לימוד ,שירות לקוחות , ועוד.
  לכל אחד מהדוגמאות שהבאתי בתחומים הללו יש כל כך הרבה אפשרויות , התחומים כל כך גדולים שאפשר תמיד למצוא משהו שם שימצא חן בעינכם ושיבוא לכם להתנסות לעבוד בזה.
  למשל..תחום המחשבים הוא נורא רחב אפילו מאוד ,אפשר באמת להתמצא בכל מה שקשור למחשב. מכיון שתחום הזה נורא רחב גם הקהל שלו הוא מאוד רחב וישנם סוגים שונים בתחום הזה שתתחברו אליהם יותר ויש כאלו שפחות , המטרה העיקרית ולשם כך התכנסנו שאפשר לעבוד מהבית בכל שעה ומכל מדינה אחרת ובכל יום שתבחר .
  ישנו תחום נוסף שהוא תחום הגרפיקה גם הוא תחום מאוד רחב וישנם מלא אופציות לבחור במה לעסוק מהבית .הרבה מקומות בגרפיקה , הציור העיצוב ולאוהבי העיצובים , גם עיצוב פנים נכנס בפנים .
  לא צריך להיות בעל תואר בכדי למצות את עצמך בתחום זה , אלא אפשר להתנסות בעצמכם או לצפות בסרטונים ביטיוב שמלמדים איך מה למה כמה .
  זה נותן אפשרות לעבוד מהבית ברגע שאנשים מבקשים ממך לעצב בשבילם משהו או לעשות איזו תמונה ספציפית וכל מה שרוצים ולשנות להם ,במידה ורוצים משהו אחר .
  תחום הלימודי בעצם זהו תחום שבו לומדים ומלמדים- זה יכול להגיע בכמה דרכים : ללמד ילדים קטנים ביסודי , ללמד ילדים גדולים בתיכון , לפני מבחן והכל מתקיים מהמחשב בזום בבית .זה אומר שלא משנה איפה אתם נמצאים או כמה רחוק אתם נמצאים מכל נקודה ומקום בעולם אתם יכולים לפתוח את המחשב ולהתחיל לעבוד מעבודה מהבית בללמד.
  תחום שאני אישית מאוד אוהבת ויכולה כל החיים לעבוד בזה הוא תחום שירות הלקוחות .מאוד מאוד רחב , יכול להיות בהרבה מאוד סוגים כמו שירות לקוחות בחנויות , בחברי מועדון , בכרטיסי אשראי , בחברות תעופה , שירות לקוחות של משרד , שירות של מרפאות ותורים . העבודה הכי קלה והכי משתלמת לדעתי .
  כמה זה כיף להרגיש טוב עם עצמך שאתה מרגיש טוב עם עצמך ועוסק במה שאתה אוהב ומתחבר זה מוציא ממך טוב ורק טוב , אדיבות יחסי אנוש נורא טובים למרות שזה מהמחשב זה בא ליידי ביטוי בעבודה שלך . שאתה בריא העבודה בריאה .

אחד היתרונות בלהיות אישה בעבודה בבית הוא שרוב כל מה שאני צריכה נמצא בהישג יד. יש לי את המשרד הביתי שלי, שמצויד כראוי עם הטכנולוגיה והכלים שאני צריכה. ובאופן טבעי, מכיוון שאני עובדת בבית, כל פריט אישי שאולי אצטרך נמצא במרחק הליכה קצר בחלק אחר של הבית שלי.
אבל מה לגבי כשאת מטיילת? אילו פריטים צריכים להיות ברשימת האריזה שלך בפעם הבאה שאת עוזבת את הבית?
ארנק חופש-
אף אחד לא יגיע רחוק בלי הארנק שלו. בין אם אתה יוצא לעסקים או להנאה, ברור שאתה צריך מקום בטוח לשאת את המזומנים, כרטיסי האשראי ותעודת הזהות שלך. יש היום אפילו ארנקים עם טכנולוגיית Bluetooth המאפשרת לך לעקוב אחריו במקרה שהוא יאבד או ייגנב, זה לא הכל. יש גם כאלה עם חומר מתקדם שמונע מאנשים לסרוק את הארנק שלך ולגשת למידע שלך. לגבי המחיר זה קצת יותר ממה שאני יכולה להוציא בדרך כלל, אבל עם כל הטכנולוגיה הכלולה, זה יכול פשוט לשלם עבור עצמו.
ערכת איפור מיידי-
ערכה זו תצייד אותך לכל מקרה חירום שאתה יכול לדמיין. זה לא עולה הרבה כלכלית,הרעיון הוא לאחד פריטים מצילי חיים (כמו ספריי לשיער, סיכות בובי, גב עגילים, לוח אמרי, ערכת תיקון, מגבות להסרת כתמים, משככי כאבים, טמפון, תחבושות ועוד הרבה יותר) ארוזים בצורה מסודרת בתיק רוכסן מקסים שקל מאוד לזרוק לתוך המזוודה שלך.
מברשת שיניים-

Tags :
Share This :